Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben? fórum

Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Végre elhatároztam magam! Lefogyok! De miért csak jó alakú lányok vannak a konditermekben?

1 2 3 4
116. titzi
2012. aug. 7. 12:46
én már a harmadik edzőteremre váltottam és mindháromban ez volt a helyzet:-)
2012. márc. 3. 15:05
sziasztok nekem van egy tuti módszerem...
2010. szept. 2. 17:37

Igen, sajna a bérlet általában nem olcsó:(

Nekem szerencsém van, mert én tudok katona bérletet venni, ami 3500Ft egy hónapra.

Úgyhogy nekem egy szavam sem lehet:)

Muszáj járnom:D


Mondjuk most az elmúlt 1-2 hétben nem voltam több okból is, közben lejárt a bérletem, de a héten megyek és veszek egyet.

És folytatom.


Az elején nem szerettem annyira járni, pont azért amit a cikkben leírtam, de hamar elmúlt ez az érzés:)

És mostmár nagyon szeretem:)


És még a nagy "gyúrós" csávók is megkérdezik, hogyha nem megyek egy darabig, hogy merre jártam:)

Szóval nem kell parázni:D

113. ariadna (válaszként erre: 112. - 6bb49150d1)
2010. szept. 2. 12:48
Csak sok pénzbe kerül! :(
2010. szept. 2. 12:31

Sziasztok!

Én járok konditerembe,és nem csak jó alakú lányok járnak! Bár aki elmegy,egyszer az lesz belőle,ha jól csinálja!

Mindenkit csak buzdítani tudok,hogy menjen el! Ha átesik a vízkeresztségen,nem fogja rosszul érezni magát!

2010. szept. 2. 12:28

Sziasztok!

2 hónap után ismét járok konditerembe! :) Kicsit izomlázam van, de nem olyan vészes, mint ami első alkalommal volt.

110. Sasafitness (válaszként erre: 109. - D9e2022b84)
2010. aug. 29. 15:54

Szia!

A Váci úton található Gilda max-ban tartok szerda este 20 órától Capoeira aerobikot, ha van kedved kipróbálni várlak:)

2010. febr. 21. 01:59

hali :) enis most kezdem el az otthoni DVD-re tornat, ismeritek milo viki DVD-jet? azt kezdem el :) nagyon kivancsi vagyok milyen lesz :)

es terembe is akarok majd jarni. valaki ismeri esetleg a gilda max termeket?

108. Rékus* (válaszként erre: 99. - Klaucsi)
2010. febr. 21. 00:48

Szia klaucsi!


Olvasgattam,h miket írtál...

Szerintem igen is lehet otthon is dvd-re tornázni,és nem mondanám,h nem hatok célzottan a testrészeimre!!!Sőőt...

Nem mindenkinek van ideje,pénze személyi edzőre!

Örülök,h neked sikerült,Gratulálok!!!

De ha szét nézel itt a Hoxán...elég sok ember van aki otthoni tornával szabadult meg 10-20-30kg-tól!

107. alys15
2010. febr. 14. 12:15

Sziasztok! Január óta az egyik barátnőmmel mi is lejárunk heti háromszor 2 órára..Először amikor körbenéztünk háát:D, minden csaj vékony volt. Barátnőm kicsit ki is akadt, de aztán nekiláttunk az edzésnek. Nagyon kedvesek voltak a csajo, mindenki adott tippeket mit hogy használjunk és hogyan hatásosabb:D. Hétfőnként meg mostanság mi adunk tanácsot a tőlünk idősebb korosztálynak. Általában akkor csak 4-5en vagyunk, na meg pár pasi:D.. Amugy nagyon tetszik és nem kell tőle tartani h megbámulnak meg ilyenek mert nem sőt nagyon kedvesek, szinte mintha régi barátok lennénk ugy köszönünk egymásnak:). Eegyvalami szokott csak zavarni:D: mikor pár csaj nyakig sminkbe jön, mintha bálba készültek volna...dehát hozzájuk lehet szokni:D...

Na további kitartást és sikereket mindenkinek!:D

106. a908366fdb (válaszként erre: 105. - *Kai*)
2010. jan. 14. 23:19

Nagyon szépen köszönöm! Igyekeztünk:D

A fogyás meg végre beindult, mostmár nincs visszaút:D

105. *Kai*
2010. jan. 14. 14:04
Annamaris nagyon tetszett a cikked. Megnéztem a képeidet és nagyon aranyos a picur, gratulálok. A fogyáshoz pedig sok sikert és erőt kivánok.
104. dóri (válaszként erre: 90. - 4ab67f870d)
2010. jan. 12. 08:40

Most már én is hozzászólok. A súlyzós gépeken kis súlyokkal nagy ismétlésszámmal tudsz fogyni. A nagy súlyokkal valóban csak az izomtömeg nő, átalakul a zsír izommá, ennek persze kisebb a térfogata, de ez nem igazi fogyás. A zsírégetés a fontos, ami a kis (5kg) súlyokkal indul. Természetesen ami térdedet igénybeveszi, az akkor ront az állapotodon, ha már amúgy is volt egy kezdődő kopás, esetleg induló porcállomány leépülés. De ki lehet hagyni ezeket a gépeket. Én túl vagyok két térdműtéten és sajnos csípőprotézis sem áll már távol, de járok konditerembe. A biciklizés és az elliptikus egyáltalán nem viseli meg az izületeket. A lépcsőző, taposó viszont nagyon is, ezt nem szabad csinálni. Mindenki tudja, érzi, hogy mi az, ami nem jó neki, de egy trénernek hivatalból kéne tudnia.

Nekem bevált a következő: heti 3-szor járok, kb. 1,5 órát alkalmanként. Kezdek a kardió gépeken, itt min.40 perc, de ha jobb formában vagyok, akkor 50-60 perc. Utána jönnek a súlyzós gépek, mivel vastag a combom és a karom, ja, majdnem elfelejtettem, a derekam is, ezért ezekre teszem a hangsúlyt. Már 2 hét után van eredmény. Legújabban kombinálom. Egyik nap pilates, két nap gépek. Ha még belefér, akkor úszás. És női konditerembe járok, ahol kb. fele-fele arányban vannak a ducik, kövérek és a gyönyörű, formás lányok. Nagyon jó a hangulat, és bíztatjuk egymást. Sajnálom, hogy te rossz helyrekerültél, de ne add fel, hidd el, érdemes újrakezdeni, és tapasztalatból tudom, hogy a térdnek a mozgás kell. Nagyon-nagyon kell. Kevésbé fáj. A szövetek közé felhalmozódott víz is jobban ürül. Az izom is erősödik, ezáltal nem fáj annyira. Hidd el.

103. klaucsi (válaszként erre: 101. - A908366fdb)
2010. jan. 7. 00:02

Köszi szépen! :-)


A fogyásom az -30kg volt 3 hónap alatt... tudom, drasztikus, de a szerelem motivált.

A többi 15kg kb fél éve alatt ment le utána, tehát a fogyásom után már másféle edzéstervet kaptam a személyi edzőtől, aki már nem a fogyásra, hanem a testem átalakítására összpontosított, kvázi a feszesítésre. Ez eredményezett olyan irányú 15kg fogyást, hogy minden onnan ment le, ahonnan akartuk. Kerek lett a popsim. Soha nem volt kicsi, most nem lett az, mármint persze kb fele akkora mint volt, de sosem lesz miniatűr (nem is szeretném, a szerelmem imádja a nagy popsimat. :-)). A combom viszont gyönyörűen kiformálódott, a karomon eltűnt az integető izomnak csúfolt vaskos csúnyaság, a pocakom már kőkemény, a vádlim fele akkora lett, a hátam meg tényleg szép tartású.


Ha igazán szentimentálisra veszem a figurát, azt kell mondanom, hogy Én kaptam egy második életet az égtől és ezért a személyi edzőmnek, a kitartásomnak életem végéig hálás leszek...


Ja és hát persze az egészben a legszebb a gyűrű az ujjamon, amit a szerelmemtől kaptam. Miatta akartam változni, hogy a gátlásaimat megszüntessem, hogy mellette csodálatos nő legyek. Sokat szenvedtem, nem volt könnyű, de ez vezetett a boldogságomhoz. Minden izzadság cseppet megért az az egy év, amíg ezt a problémát végleg lezártam. Új ember lettem és ezt tényleg edzőteremben értem el, szakemberrel.

102. klaucsi (válaszként erre: 96. - A908366fdb)
2010. jan. 6. 23:53

Totál egyetértek Veled.

A konditerem a legjobb hely arra, hogy kitombold a Benned lévő feszültséget, széles választék van a kardió képekre, ezáltal a testedet is sokkal több féleképpen tudod megmozgatni. Mert pl egy futógép és egy elipszis tréner vagy egy taposógép teljesen máshogy mozgat át. Én meghalnék, ha nem érezném azt a jóleső fáradtságot a edzések végén, amit érzek. Kifejezetten jól esik, hogy leülök a hátizmot erősítő súlyzós géphez utána és szinte érzem, ahogy az izmaim örömtáncot lejtenek azért, mert az egész napos ülőmunka után adok nekik teret a pihenésre, mozgásra. Ja és az edtőtermi súlyzós edzés egyik fontos tényezőjét elfelejtettem mondani... pontosan ez segíti azt, hogy a fogyás (diéta) alatt ne fogyjon el az izmod, hanem a zsírod égjen...

101. a908366fdb (válaszként erre: 99. - Klaucsi)
2010. jan. 6. 23:51

Ez jó:D

Igazad van.

Egyébként gratulálok a -45kg-hoz!

És a kitartásodhoz!

100. klaucsi (válaszként erre: 95. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 23:49

Ez is mekkora hülyeség...

Az egyhangú, monoton mozgás árt.


Akkor az is árt, ha 30 percig sétálok a Margit-szigeten? Akkor a sportolók is ártanak maguknak a sportjukban folytatott ugyanolyan tevékenységgel?


A reumatológusnak inkább azt kellene mondania, hogy MOZOGJON MINDENKI GYEREKKORÁTÓL KEZDVE ÉS AKKOR NEM KELL REUMATOLÓGUSHOZ JÁRNI A SOK ÜLÉS MEG FEKVÉS MIATT "ELRONTOTT" TESTÜNKKEL...

99. klaucsi (válaszként erre: 87. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 23:44

Hááááááááát... valszeg ennek a személyi edzőnek nem ezen a pályán van a helye.


Az Én személyi edzőm csodát művelt velem. 45kg-ot fogytam, végig edzőterembe jártam, minden hurkám-zsírpárnám eltűnt, feszes lett a testem. Heti 5-ször lejártam 1,5-2 órára, amiből az első 30p futógép volt, az utolsó néhány perc szintén, közte pedig súlyzós gépeken malőrködtem. Eleinte nehezen ment. Ja és a duciknak kis súllyal kell többet csinálni, tehát nem megterhelő. Viszont a súlyzós edzés 24h-s zsírégetést indít el a szervezetben. Sokkal hatékonyabb a fogyás mint pl egy otthoni fitnesz DVD-vel, ahol ugyan leugrálod a zsírt, de célzottan bizony nem hatsz egy testrészedre sem. A súlyzós edzések egyik nagy előnye, hogy külön-külön tudsz hatni a popsira, combra, vádlira, vállra, karra, stb, CÉLZOTTAN. Ez azért fontos, mert a testet át kell alakítania fogyás után. Erre pedig a súlyzós gépek használata a legegyszerűbb. Amit pl én még észrevettem, a tartásom is gyönyörű lett, mert nagyon figyeltünk a hátizmom megerősítésére. Miért? Mert a hurkás hasam olyan hatással volt a gerincemre, mintha 6 éven át terhes lettem volna, ezért a tartásom is furább volt. Most meg kisimultam, újjészülettem.


Úgyhogy üzenem az edzőnek, hogy pályát tévesztett!

98. a908366fdb (válaszként erre: 97. - Roslin)
2010. jan. 6. 22:48
Igen, köszi arra gondoltam. :)
97. Roslin (válaszként erre: 96. - A908366fdb)
2010. jan. 6. 22:10
Szerintem az elliptikus trénerre gondoltál.
96. a908366fdb (válaszként erre: 87. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 21:50

Tudod, ha nincs a városban kifejezetten női fitnessterem, akkor muszáj vagyok koedukáltba járni. De egyébként is, szerintem teljesen mindegy milyen terembe jár az ember. Abban lehet igazad van, hogy a kidolgozott izomzatú csajok nem mutogatják magukat, mint a többi, de attól még ugyanúgy le tudják nézni az embert. Mondjuk ezen én már ezer éve túl tettem magam szerencsére. És csatlakozom az előttem szólókhoz. Attól hogy valaki konditerembe jár, nem feltétlenül kell óriási súlyokat emelgetnie, és mondok egy mégjobbat, nekem pedig egy személyi edző javasolta, hogy járjak konditerembe, és ő is azt mondta, hogy elég, ha csak a futógépet használom, illetve vannak tök jó kardiogépek. Mondjuk én az utóbbi időben már nem futottam, csak gyorsan gyalogoltam, mert nem szeretném, hogy a térdem tönkremenjen, és ezen kívül használtam kardiogépeket, így kb. 1,5 órát töltöttem a kondiba. És nem erőltettem halálra magam. Hanem jól esett a mozgás. Szerintem igenis való a duciknak a konditerem, és le tudunk ott is fogyni...Szerintem az is elég intenzív mozgás, ha 40-60percet gyorsan gyalogolsz(ki mennyit bír), vagy amikor a síelő gépen(nem tudom mi a pontos neve) 30-40percet mozogsz. Legalábbis nekem elég intenzív volt.

Plasztikai műtétre pedig nincs pénzem, de ha lenne, akkor se mennék el, mert amíg saját erőmből le tudok fogyni, addig ez szóba sem jöhet

De ez az én véleményem, nem vagyunk egyformák:)

95. 4ab67f870d (válaszként erre: 92. - De7b7302d3)
2010. jan. 6. 20:08
5 kg túlsúly volt rajtam. Fél év hetente 2x egy óra intenzív (kis ellenállással, de gyors, pörgős zenére) ellipszisezés után ugyanannyi kiló voltam... Közben is mozogtam, gyalogoltam, stb. Hirtelen? Mikor legelőször felmásztam a gépre, kettő, azaz 2 percet bírtam :-) Szóval én tényleg fokozatos voltam. Csak állítólag (reumatológus) az egyhangú, egyforma, monoton mozgás mindenképpen árt.
2010. jan. 6. 19:49

Nekem is megvan a kardio edzésem -Naponta vagy 50-szer felszaladok a tetőtérbe,és estére örülök,ha le tudok ülni:))

Szobakerékpárom is van,meg egy lengő gépem-ne kérdezzétek,hogy milyen-lépkedni kell vele,és marha nagy .Egyszer kiselejtezték egy konditeremből,és akkor vettem egész olcsón.

Sajnos nem fér be a lakásba,pedig nagy a házam,de rengeteg helyet elfoglal.

Úgyhogy a teraszon van-és,ha szép az idő,akkor szoktam ráállni.

Addig marad a labdán ugrálás.

Nagyon jó:))

93. de7b7302d3 (válaszként erre: 91. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 19:41
Aki fogyni akar csinaljon barmilyen mozgast de ESSZEL!!! Ugy nem serul az ember es nem mennek tokre az izuletek sem.
92. de7b7302d3 (válaszként erre: 90. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 19:40

En nem mondom,hogy kokler, de jomagam eddig 22, kedvesem ennel is tobb kilot fogyott es edzoterembe jarunk mindketten. Mindenfele csodaszer nelkul mi is termeszetesen, sosem mergeznem magam ilyen szarsagokkal. Aki ezek utan azt mondja, hogy edzoteremben nem lehet fogyni, az szamomra nem szakember, de ez csak az en velemenyem.

Sajnalom, hogy tonkrementek az izuleteid a zsiregetesi probalkozasok soran. Minden mozgasformat lassan, fokozatosan kell bevinni az eletunkbe, nem rarontani pld a futogepre mondjuk 20 kilo tulsullyal (nemtudom, neked mennyi volt, igazabol most nem is ez a lenyeg) mert egyreszt nem fog menni es feladod masreszt tenyleg tonkreteszi az izuleteket.

91. 4ab67f870d (válaszként erre: 88. - De7b7302d3)
2010. jan. 6. 19:34
Folyt.: saját tapasztalat, hogy aki fogyni akar, és nem sérülni, az inkább mozogjon, menjen pilatesre, jógára, vagy aki bírja, aerobicra.
90. 4ab67f870d (válaszként erre: 88. - De7b7302d3)
2010. jan. 6. 19:32
Ez egy konditerem, súlyzógépekkel. Van kardio, ellipszis tréner, futópad. Sajnos én nem tudom megmutatni a térdemet és a csípőmet, hogy mit művelt vele, miután megszállottan próbáltam zsírt égetni. Az életben nem lesz normális, és nem lesz olyan, hogy "nem fáj". 38 éves vagyok. És valahogy mindaz, amit ez a srác mondott, bejött. Mi hamarabb, mi később. Annyira mégsem lehet kókler... Amúgy nem engem edzett, én csak megkérdeztem, miért eredménytelen a fogyási kísérlet. Pedig normálisan kajálok, igaz, nem szedek semmiféle csodaszert.
89. Roslin (válaszként erre: 87. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 19:07
Több izom több energiát éget. Plusz szerintem bármilyen mozgásnak van értelme, ha az ember fogyni akar. Valahol el kell kezdeni, ki itt, ki ott.
88. de7b7302d3 (válaszként erre: 87. - 4ab67f870d)
2010. jan. 6. 18:47
Na, abbol a szemelyi edzobol sem kernek. Igenis lehet fogyni edzoteremben, nem csak sulyok vannak ott, vannak kardio gepek, amik fogyasra tokeletesen alkalmasak, lehet orakra jarni, tenyleg van ami erosit, de van ami igenis fogyaszt. Hacsak az en kepeimet megnezed, ott latszik a konditerem es a dieta egyuttes gyumolcse. Nem jo,mikor valaki beir egy forumba butasagokat, mert ezzel sok, nala is kevesebb ismerettel rendelkezot felre tud vezetni :(
2010. jan. 6. 17:21

Tudod, ha valakinek nincs önbecsülése, vagy duci, az keressen kifejezetten női fitnesstermet. A koedukáltakba a szálka csajok azért járnak, hogy mutogassák a csoda alakjukat - ha jó megnézed, nem nagyon látsz szépen kidolgozott izomzatút, ami arra utalna, hogy komolyan dolgoznak. Vagy ha mégis, az kinyúlt tornanaciban és pólóban lesz, és neked fogalmad sem lesz arról, hogy kövér vagy sovány a ruha alatt :-)) Amúgy a duciknak nem való a konditerem, ott ugyan nem lehet fogyni. Ezt nekem egy személyi edző mondta, és hozzátette: teljes a kudarcélmény, mert

1.: A zsír a súlyok emelgetésétől nem ég, vagy csak minimálisan, az izomtömeg nő, a végeredmény pedig az, hogy az izom kijjebb "löki" a hájat, tehát még ducibbnak fog az ember kinézni.

2.: Nő a súlya, mert az izomtömeg növekszik, így kvázi előáll az "én keményen sportolok, mégis egyre kövérebb vagyok és egyre több a súlyom". A fogyásra kizárólag az intenzív mozgás alkalmas. Vagy a plasztikai műtét :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook