Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kell másoknak a mi kapcsolatunkkal foglalkozni? fórum

Miért kell másoknak a mi kapcsolatunkkal foglalkozni? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 2. 01:15
sajnos ez rossz Magyar szokas.hala ahol en elek nincs ilyen!
17. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 8. 08:20
A stílus maga az ember. Ne törődj vele. Önmagát minősíti a mások felé sugárzott gusztustalan vádaskodásaival. Biztos unatkozik, nincs jobb dolga. Sajnálatra méltó ember a Te barátnőd.
16. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 8. 05:44
noi gyarlosag
2017. aug. 7. 20:44

Rosszul esett,hogy így több év után hátbaszúr, meg gondolom nem is tudok mindenről.

Gondolom irigykedik is,mert sok dolog nekem összejött neki meg nem, így próbál támadási felületeket találni,hogy a kacsolatomat kritizálja.

14. ina87
2017. aug. 7. 18:51
az ilyen ember nem barát,szóval töröld.
13. lizova (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 7. 18:43
Nekem is volt egy barát barátnőm.... egészen addig míg rám nem akaszkodott majd ha nem ugraltam neki kedvère besertodott....versengett kinek a gyereke szebb jobb,kinek a lakása jobb,ki megy több helyre egy nyár alatt....meguntam,nem szóltam egy szót sem úgy döntöttem törlöm az életünkből, és a közösségi oldalról is...nem foglalkozom vele.irt hogy mi bajom van egyszerű választ adtam.. semmi de így döntöttem és nem szeretném megmagyarázni.Egy multiban dolgozunk azóta sem köszön.Es fájó pont volt hogy töröltem.nem nekem...tedd ahogy jónak látod.en azóta boldog vagyok,nem idegeskedem és teszek rá hogy kinek mi nem tetszik.a lényeg hogy én (mi) jól érezzük magunkat
12. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Anna1313)
2017. aug. 7. 17:17

És mit számít a pletyka neked? Meg tudod állítani? Nem. Akkor?


Ha pletykálnak rólad, akkor irigyelnek. Inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak!


Sok boldogságot!

2017. aug. 7. 17:11
Nem szoktam semmit sem kirakni az internetre, úgy gondolom ez a magánéletünk. Csak sokan látnak azért minket kézenfogva esetleg az utcán és már indul is a pletyka...
10. Bolen (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 7. 11:20
Nem kell ide semmit írni róla,még itt is megjelenik!Majd egy fórumot is nyit!)Persze szigorúan a kapcsolatodról!!
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Laprincipessa)
2017. aug. 7. 09:51
:)
8. laprincipessa (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2017. aug. 7. 08:19

Szóról szóra pont ezt akartam írni, de akkor nem pötyögöm be még egyszer. :)

Sok ilyen ember van sajnos. Az egyetlen védelem ellenük ha nem veszel róluk tudomást.

7. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 7. 07:59

Madarat tolláról, embert barátjáról!


Ő sem különb nálad, hiszen évekig barátok voltatok! Akkor most mit pattog???

Mondhatnád, mondhatod neki, ha lehetőséged lesz rá. Egyébként pedig meglehet, hogy azért teszi, hogy az ismerősök veled foglalkozzanak, addig sem az ő életét kritizálják! :))

6. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 7. 07:08
Töröld!
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2017. aug. 7. 06:52

Ezzel teljesen egyetértek, kivéve, hogy ha nem teszed ki az életed, nem fognak pletykálni, mert de, fognak. Ha nem tudnak rólad semmit, akkor kitalálnak dolgokat, hogy legyen téma.


Valaki minél elégedetlenebb a saját életével, annál inkább próbál másokat lehúzni. Csak úgy érzi magát jobbnak, ha másokhoz hasonlítgatja magát, és persze a másikat próbálja minél rosszabb fényben feltüntetni, hogy ő különbnek érezze magát. Tiltsd le nyugodtan, ne foglalkozz vele, csak tudd, hogy sajnálni való az ilyen ember, mert a saját sikertelenségét akarja kivetíteni másokra.

4. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. aug. 7. 06:04

Tök mindegy, hogy ki mit gondol rólad, hogy gyerekes- e vagy sem, ha törlöd, stb.

Úgy élj, ahogy neked a legmegfelelőbb, ne mások véleménye befolyasoljon.

Kivéve, aki számít ... 😉

2017. aug. 7. 01:26
Sz@rni bele. Mindig lesznek unatkozó,irigy emberek.;)
2017. aug. 6. 23:41

Ne törődj vele. Mindig vannak olyanok, akik azáltal akarnak jobbak lenni, hogy másokat szapulnak.


Ha mindig arra figyelsz, mit mondanak mások rólad, rólatok, csak boldogtalan leszel. Ne tedd kirakatba az életedet, akkor nem fognak róla pletykálni.

2017. aug. 6. 23:11
Régebben volt egy legjobb barátnőm, de lassan elváltak útjaink, nem volt semmi veszekedés.(barátság barátnő) Most visszahallottam mástól,hogy az én kapcsolatomat kritizálja, meg hogy mennyire leadta a szintet a párom és,hogy mindketten gázak vagyunk. Meg,hogy mit szólna a barátom exe ha ezt megtudná. Ezek után én jópofizni sem akarok vele, gyerekes ha emiatt törlöm mindenhonnan? Ne foglalkozzon az én életemmel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook