Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért hagyja valaki, amíg 20-30 kiló plusz rakódik rá? fórum

Miért hagyja valaki, amíg 20-30 kiló plusz rakódik rá? (beszélgetős fórum)


52. c7a878c6b5 (válaszként erre: 46. - 888efd6baf)
2012. jan. 9. 17:29

Egyáltalán nem más!!!! Ha valakinek ilyen problémája van, annak igenis nagyon sokat számít!

Nem mindegy, hogy főtt tojásból eszik dupla adagot, vagy abból a bizonyos krumplis tésztából!

51. Martian (válaszként erre: 46. - 888efd6baf)
2012. jan. 9. 17:28
Ezektől jobb az emésztésed, ergo nem rakódik le a zsír meg egyebek, többet jársz a fajanszra stb.
50. Enéh1 (válaszként erre: 48. - Pritta)
2012. jan. 9. 17:28

nem támadjuk, csak leírjuk azt amiért mi vagyunk olyanok amilyenek!


nézd, nem írta oda, hogy persze tisztelet a beteg kivételeknek!

49. Enéh1
2012. jan. 9. 17:27

Jah, és utána meg kivizsgáltatni magad, hogy MEDDŐ LETTÉL E, ettől az egésztől vagy sem!!!

25 évesen igazán buli ezt végig járni!

48. pritta
2012. jan. 9. 17:27

szerintem nem kell letámadni egyből a forumindítót biztos h nem rosszindulatból a betegeket akarta kifiugárzi. valljuk be azért a legtöbb elhízott ember a világon nem beteg, vagyis aztán persze már lesz ilyen olyan betegésge.


van nem is egy elhízott vagy épp kövér ismerősöm aki mpndjuk gyerekkortól kövér volt. de elfogadta magát és meg se próbált ezen soha változtatni. így volt boldog vagy igyekezett így lenni. nem zabált sokat de nem is fogyózitt soha.

47. Enéh1 (válaszként erre: 45. - C7a878c6b5)
2012. jan. 9. 17:27
menni fog, ne add fel! :)
46. 888efd6baf (válaszként erre: 44. - Martian)
2012. jan. 9. 17:27

Nézd, kevesebbet kell enni. Krumplistésztából is lehet fél adagot enni.

Amiről te írsz, az a változatos táplálkozás, az más.

45. c7a878c6b5 (válaszként erre: 40. - Enéh1)
2012. jan. 9. 17:26

Én bánatevő vagyok!Gyerekkorom óta! Megvan ennek az oka is, alább felsorolt példák közt van, de nem részletezem...

A mai napig megvannak a falási rohamok, amiktől nem tudok szabadulni, pedig nagyon szeretnék!Ismét orvoshoz járok, kezeltetem magam....

2012. jan. 9. 17:26
Amúgy a szegénység is benne van ebben vastagon, naponta meg kellne enni legalább 1 pohár joghurtot, gyümölcsöt, sovány húst, zöldséget stb. na erre kinek van pénze?
43. Enéh1 (válaszként erre: 41. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 17:25
és nem tudják, hogy milyen játékot játszanak! engem is gúnyoltak abban az időben, borzalmas 3 évem volt, de amikor elmondtam és kiderült, hogy mi bajom van, mert zokogtam, hogy agyalapi valami, és nem tudtam pontosan, hogy mivel jár ez, nem győztek bocsánatot kérni, azóta se!
42. Martian (válaszként erre: 41. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 17:24
Pacsi! :)
41. SzafiDetti84 (válaszként erre: 33. - Enéh1)
2012. jan. 9. 17:23
Idegenek ilyen jellegű eszmefuttatásai csak addig foglalkoztatnak,amíg a gépnél vagyok de az a baj,hogy az élet is tele van ilyen buta érzelem szegény emberekkel.Akik azt hiszik attól valakik,hogy másokat gúny és cél táblájukká tehetnek.S egy életre áldozattá tesznek.
40. Enéh1 (válaszként erre: 28. - C7a878c6b5)
2012. jan. 9. 17:23

3 évig vizsgáltak, mert még menzeszem se volt, rájöttek,de csak azért mert már folyt valami a mellemből amiről kiderült, hogy tej...:( álterhes voltam 3 évig és azért híztam, az agyam játszott :(

már rendben vagyok és fogyok is, meg edzek is, de addig ha megfeszültem egy deka se ment le

39. husi76 (válaszként erre: 4. - Sour)
2012. jan. 9. 17:23
azért nem biztos, hogy mindenki lusta aki elhízik.Vannak olyan betegségek pl.hormonproblémák amitől akaratodtól független hízol.Mire az orvosok ki kísérletezik mitől van a hízás addig több kg rajtad van.
38. pillangó28 (válaszként erre: 33. - Enéh1)
2012. jan. 9. 17:23
Nálam is a fogamzásgátló volt a ludas! Míg szedtem, nem volt semmi gond! aztán mikor abbahagytam,,,
37. 888efd6baf (válaszként erre: 34. - Martian)
2012. jan. 9. 17:23
Igen, aki már elhízott, az másképpen bont. De nem igaz, hogy nem lehet lefogyni és azt tartani.
36. Enéh1 (válaszként erre: 27. - Danina)
2012. jan. 9. 17:22
amióta rájöttek, hogy agyalapi mirigy betegségem van a fogamzásgátló miatt, szedem a gyógyszert, egészen addig kell míg terhes nem akarok lenni, fogytam 15kg-ot kb, cm-ben meg többet,mert keményen edzek....sokkal nagyobb munka ez, kedves fórumnyitó és lelkileg is elég kemény feladat!!!
35. 888efd6baf (válaszként erre: 13. - Klarika5)
2012. jan. 9. 17:21

AZ azért van, mert olyan az életmódja, mint a kövér szülőknek, jó eséllyel.


Lányok, meg kellene már tanulni: az egészen kisgyerekkorban alakul ki az emberek a zsírsejtek száma. Ez életünk végéig ÁLLANDÓ! Amikor plusz kalória kerül a szervezetbe, amit nem használsz fel, ezek a sejtek magukba szippantják tárolásra és megdúzzadnak. Ez a háj.


Mi ebből a tanulság?

1, A gyerekeket nem szabad jó kerekre meg olyan kis hurkásra etetni, mert egy életre meg lesz keserítve az életük.

2, Példamutatással, nem pampogással a rendszeres (!) sportra kell nevelni a gyerekeket.

3, Egy felnőtt kezdjen el sportolni és egyen kevesebbet. Ui. ha egy egészséges ember hízik, az azért van, mert az életmódjához képest sokat eszik. Nincs olyan, hogy "de alig eszem". Ha kövér vagy tőle, akkor sokat eszel.

2012. jan. 9. 17:21
Volt egy műsor ahol ezt vizsgálták, és kiderült, hogy másképp bontják le a tápanyagokat, ezért van az, hogy a gebe nem tud hízni, és a duci nem tud fogyni.
33. Enéh1 (válaszként erre: 25. - SzafiDetti84)
2012. jan. 9. 17:20

és az a baj,hogy nem tudja, hogy kit hogyan bánt meg ezzel!


22 éves, addig én is kva sexy voltam egészen addig míg abba nem hagytam a fogamzásgátlót!!! utána borult minden!

2012. jan. 9. 17:20
Én nagyon vékony vagyok, mindent megtennék azért hogy vmennyit felszedjek, de sehogyan sem megy. Sosem néztem le azokat akik ducibbak, szeretném én is azt mondani h van rajtam felesleg..
2012. jan. 9. 17:20

pl. rám megállíthatatlanul jött fel 20 kg. A hormonháztartásom picit felborult!!! :/// És nem azért mert éjjel fagyit zabáltam! :/

Hála égnek, azótam már lement egy jó pár kg. De még mindig van, ami lemehetne!

30. Martian (válaszként erre: 5. - Pic.urka)
2012. jan. 9. 17:19

Persze, ez egyértelmű, pedig csak oltári nagy mázlija van!


Engem meg az érdekelne, hogy aki csontkollekció, és gebe az miért nem eszik normálisan, hogy ne úgy nézzen ki!

2012. jan. 9. 17:19

Rám az esküvőm előtt jött fel majdnem 20 kiló. Egyszerűen nem bírtam az állandó veszekedést, és a főzésbe, evésbe menekültem.

Azóta a felét leadtam, most igyekszem a maradékot is. Bár a férjem ellenezi picit, szerinte jobb lenne, ha nem lennék annyira vékony, mint régen.

28. c7a878c6b5 (válaszként erre: 23. - Enéh1)
2012. jan. 9. 17:19
Én sokszor próbálkpitam a fogyással! Már tizen éves koromban elmentem az orvoshoz, otthon csak az volt a válasz, hogy ne zabáljak annyit... Csak senki nem nézet az okoknak utána...
27. danina (válaszként erre: 12. - Enéh1)
2012. jan. 9. 17:19

Így van.Nekem is hormonális eredetű a +20 kilóm.Kivizsgálták,szedjek hormonkészítményeket erre-arra (változókor) szed a bokám,nem akarok én még többet hízni.Tornázom,nem zabálok,de nem megy le,minden erőfeszítésem ellenére sem.

De nem fogom túlhormonozni magam azért,hogy újra karcsú legyek...bajusszal és szakállal.

tehát nem kell mindenki felett pálcát törni,kislányok,lesz ez még másképpen is...

2012. jan. 9. 17:19

Van aki zsírfalat emel maga köré , azzal védekezik pl. a nemkívánatos hódolók ellen . Ez igen gyakori a gyerekkorban vagy tinikorban molesztált nőknél , akik nemigen tudják feldolgozni azt .

De van akit házastársa etet , mondogatja , hogy minél gömbölyűbb , annál szebb , ugyanis így kevésbé valószínű hogy elhódítják tőle a riválisok .

Sőt van olyan ember is , akinek TETSZIK a súlytöbblet , a nagy kuffer , a macipoci . :D

2012. jan. 9. 17:18
Sziasztok!Én sem értettem kb 1 évvel ezelőttig amíg nem szültem és a rajtam ragadt súlyt se az edzőterem se semmi nem akarta levinni!27 vagyok és 15-20kg többlettel sose voltam vékony de nem kövér!Szeretnék még 1 gyereket és ettől a súlytöbblettől megszabadulni de teljesen megváltozott az életem és a testem is.A sógornőm ugyan ebben a cipőben jár.Lehetnél kicsit megértőbb kedves Boróka.Azért vigyázz mert te se tudhatod mit hoz az életed.
2012. jan. 9. 17:18

vagy az egészsége nem engedi a mozgást....

lehet próbál lefogyni, de nem minden esetben megy...

23. Enéh1 (válaszként erre: 22. - C7a878c6b5)
2012. jan. 9. 17:16

igen, csak az a baj, hogy nagoyn sokan akik karcsúk és sose híznak meg mert ilyen alkatúak lenézik a ducibb lányokat, holott nem tudják, hogy miért ilyen....nem biztos, hogy hagyja, hogy akkor legyen mint amilyen!!!


csak vannak azok a lányok, akik most jöttek le a címlapról szerintük és mindenki más gáz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook