Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mielőtt sminktetoválást végeztetnél... fórum

Mielőtt sminktetoválást végeztetnél... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jún. 6. 23:03

a barátnőm megcsináltatta, mert neki nem nagyon nő szőr és minden reggel meg kellett rajzolnia, neki szép lett,természetes világosbarna és szőrszálakat tetováltak neki nem lehet észrevenni hogy nem igazi.Nagyon finom nőiesre sikerült.

De van akinek a csík tetszik meg a kissé szögletes.

7. sundance (válaszként erre: 6. - Potyek)
2009. jún. 6. 23:00

Fújjjj! Ilyet én is láttam már... Hát undorító, az biztos.

Én inkább minden reggel inkább felkelek korábban és kisminkelem magam. Ha elrontom, legalább le lehet mosni. :)

2009. jún. 6. 22:55
vagy az se kutya,ha vékony csík a szemöldöktetkó és körbe pedig nő a szőr, mint a dzsungel:o(
2009. jún. 6. 22:54
sokan ki mernek menni és csak ámulok az undorító szögletes "csodálkozó-tekintetű" lányokon!
2009. jún. 6. 22:38
Én nem mernék sminktetkót csináltatni. Mi van, ha elrontják? Utána 1-5 évig ne menjek az utcára?
3. ében11 (válaszként erre: 1. - Edo13)
2009. jún. 6. 22:32

Ez nagyon így van.

Bár én azt mondom a papír se sokat bizonyít.Nekem sok tetováló ismerősöm van(persze nekik is van papír) akik készítenek smink tetoválást, talán csak a festékben térnek el egy kozmetikustól mert tetováláshoz használható festékkel készítik ezeknek általában tartósabb és kevésbé változik a színe.

De nagyon be kellene tartani a kezelést és megnézni hová ül be az ember!

2009. jún. 6. 22:29
látod, én pontosan ezek miatt nem szántam rá magam.....nekem nem ér a dolog annyit, hogy utána folyamatosan javítgatni keljen, ami kezd tönkremenni, vagy akkor is újracsináltatni, ha már nem tetszik....
2009. jún. 6. 22:25

Mint szakmabeli,sajnálattal vettem tudomásul,hogy nagyon sokan nem veszik elég komolyan a sminktetoválást,sem a tetováló,sem a vendég!

Azért indítottam ezt a témát,hogy felhívjam 1-2 fontos dologra mindazok figyelmét,akik tetováltatni szeretnének!

1.Saját érdeketekben győződjetek meg róla,hogy a szakember jogosult a tetoválás elvégzésére(tanfolyamot végzett),ugyanis nagyon sokan csak a kezükbe veszik a gépet meg a festéket,és fogalmuk sincs,hogy ez részükről mekkora felelőtlenség!Hisz' ez mégis csak egy "beavatkozás"!

2.Kérdezzetek rá az ellenjavallatokra,ill.tájékoztassátok a szakembert,ha valamilyen betegégetek van...

3.Érdeklődjetek,hogy mit kell kerülni a tetoválás elvégzése után

4.Szigorúan tartsátok be az utókezelést

Amit még nem árt tudni:

- A tartós smink általában nem egy életre szól(egyéntől függően,átlagosan 1-5 évig marad a bőrben)

- A festék színe idővel megváltozik,ill.halványodik

(pl.meleg árnyalatú barna vörösödik,a hideg szürkül,a fekete pedig bekékül)

Most így hírtelen ennyi:)

Remélem,hogy azért egy picit sikerült nyomatékosítanom,hogy a tartós smink nem egy ceruzavonás,hanem igenis felelősséggel jár elkészíteni,és elkészíttetni is!

Mindenkinek szép tetoválást kívánok!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook