Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már végképp semmi nem segít, végeztetnél gyomorgyűrű műtétet? fórum

Ha már végképp semmi nem segít, végeztetnél gyomorgyűrű műtétet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. JJnew (válaszként erre: 111. - Lavender sky)
2017. márc. 1. 19:36
Ja csak max 10 evre szol a gyuru mint mas protezis
113. JJnew (válaszként erre: 112. - Lavender sky)
2017. márc. 1. 19:35
Gyurut mar nem nagyon csinalnak. Nekem van de ki akarom szedetni. Mohos dr csinal veszpremben sleevet 1,3 millioert ami hasonlo a gyuruhoz. Csak nincsen gyuru hanem hosszaban levagja a gyomrod 80 szazalekat
112. Lavender sky (válaszként erre: 86. - Pimpi3)
2017. febr. 22. 20:22
Mennyibe kerül egyébként?
2017. febr. 22. 20:20
Igen, kipróbálnám, ha végképp nem segít semmi. De tényleg csak a legvégső esetbe, mert elég majrés vagyok! :D
2014. júl. 12. 22:14

Sziasztok

utazott már valaki gyűrűvel repülőn? Tényleg sípol a kapu a bechekkolásnál??

2011. jan. 24. 10:04
nem, szerintem semmi nem lesz egyszerűbb tőle
2011. jan. 10. 09:14

Sziasztok!

Van köztetek valaki aki, hormonálisan, gyógyszerektől hízott meg és gyomorgyűrű segítségével lefogyott?

107. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 93. - 447f833a2f)
2011. jan. 10. 08:58

egyáltalán nem sok !

14 éves vagy, 178cm-hez 95-100 kg-nál kezdődne a túlsúly ! Ilyen fiatalon ne gondolkozz gyomorgyűrűn :) Ha nagyon zavar a súlyod és le szeretnél adni 1-2 kilót inkább egyél kevesebbet, vagy a vacsorát cseréld le egy joghurtra vagy teára - kakaóra. De semmiképp se legyél ilyen végletes.

2010. júl. 9. 15:32

Sziasztok. Joltudom , hogy aki atesett a beavatkozason az kapott egy betartando etrendet is? Esteleg eltudnak uldeni nekem valaki (bernibej@gmail.com). A csak folyadekos reszt kihagynam. A hosszutavu resz erdekel.

Ja es egy erdekes info: a Brazil koleganom tavasszal csinaltatott mutetet, de nem gyurot , hanem amikroa gyomor nagy reszet eltavolitja. Naluk az osszes fajtajat tamogatja az ottani TB a gyomormuteteknek , igy a teljes koltseg 80%-at a TB fizette.

105. Csiby
2010. jún. 29. 17:36
NEM!!!! A férjem majdnem belehalt.
2010. jan. 29. 11:37
Nekem van ,4 éve,2 év alatt fogytam 26 körül-visszajött 15 körül,közben több gond is volt,újra nem csinátatnám meg!
2010. jan. 5. 09:47

Sziasztok

Nekem is volt gyomorgyűrűm amit egyéb problémák miatt ki kellett vetetnem.Viszon 170 kg-ról 90 kg-ra fogytam le vele!!

Aki azt mondja hogy nem használ a gyűrű az nem akarja eléggé a fogyást.Nekem is voltak evési nehézségeim de hamar megtanultam hogy mi miért van.Rengeteget hánytam én is mivel az agyam nem tanulta meg azt hogy mennyi az elég!!Én is a fogyásom után lettem várandós és lett babám de a plusz kilók a szülés után lememntek ismét.

Nem egyszerű végigcsinálni de ha már egyszer erre elszánja magát az ember hogy berakatja a gyűrűt akkor igen is mindent úgy kell csinálni ahogy azt mondják.Nagyon sok emberrel találkoztam aki kicselezete a gyűrűt és melette pont úgy evett mint előtte.Akkor mi értelme van?

Lagzi Lajcsi is lefogyott vele amit most mindenki csodaként könyvel el pedig nem az.Ha nekem vissza tudnák tenni az új gyűrűmet akkor bármikor a nehézségek ellenére visszateteném

2009. nov. 14. 21:11
Sziasztok. Nekem 2008 májusa óta van gyomorgyűrűm.Én hogy őszinte legyek felemás módon érzek. Meg is bántam, meg nem is. 900.000ft volt a műtét és meg kell hogy mondjam semmivel sem egyszerűbb fogynom mint előtte. A gyűrű nélkül élő barátnőm az én taopasztalatomat követve ugyanazt a diétát csinálta végig és ugyanazt ette, mint amit én ehettem a gyűrűvel és többet fogyott gyűrű nélkül mint Én. Persze jobb hogy kevesebb kiló vagyok, de a bőröm kinyúlt,most gyűjthetnék hasplasztikára, ráadásul ha agyűrű ki van engedve ugyanúgy hízok vissza. A műtét után egy évvel állandóan fáj a gyomrom, sokszor hányásig fajul felengedett gyűrű mellett és nem tudják megmondani mitől van. Néha úgy érzem ottmaradok a fájdalomtól.És hozzáteszem igaz, hogy a gyűrű mellett nem igen megy le a kaja ha be van húzva, de arról senki sem mesélt hogy az éhség nem múlik el. Képzeld el mikor farkaséhes vagy és nem tudsz enni, de az éhség kínoz és majd megőrít. Én a hat hét kajanélküliségból majd 3 hetet végigbőgtem. Nemrég született egy kislányom és és a leadott 30kg-ból visszajött 20kg. Kárbaveszett egy évnyi munkám és a testem 29 évesen hegekkel van tömve és mindenhol lóg a hasam. Örülhetek ha valaha még rámnéz majd valaki egyáltalán. tehát én nem beszélek le senkit, mert van jó oldala is rengeteg, de aki belevág nagyon jól fontolja meg.
2009. jún. 23. 21:19
Én elég régóta gyűjtöm a pénzemet és már ezzel nem is lenne gond. A baj az, hogy nem csinálják meg nekem. :( Pedig 45 kiló felesleg van rajtam. 95 kiló vagyok és csak ezzel foglalkoznak, azzal nem, hogy csak 155 cm vagyok. Én azonnal befeküdnék, ha elvállalnának. Sokmindent kipróbáltam már és éheztettem is magamat 3 hónapig, + napi 3 óra edzés edzővel konditeremben. És így is csak 10 kiló ment le 3 hónap alatt. De arra jó volt, hogy nyelőcső-fekélyt kaptam és majdnem gyomorfekélyt is.
100. andi kj
2009. márc. 1. 15:14
Igen szerintem tök jó lehet,már nem maga aműtét hanem az a tudat,hogy nem fogok meghizni.
2009. márc. 1. 14:47
már én is gondoltam rá, csak drága
98. Gecam (válaszként erre: 95. - Cartier)
2009. márc. 1. 13:15
Írnél nekem privátba az anyagiakról??előre is köszönöm!!!
97. Gecam
2009. márc. 1. 13:14
Én megcsináltatnám szívesen!Kb. egy hónapja utánanéztem az anyagiaknak és majdnem hét jegyű számot kaptam eredményül!Ha olcsóbb lenne én biztos megcsináltatnám!!!!
2009. febr. 5. 09:06
nem
2008. okt. 30. 01:08

Életem egyik legjobb döntése,hogy 4 éve gyomorgyűrű műtétre vállalkoztam! 70 kg fogytam, elmúlt minden kövérség által ismert betegségem. Ma 65 kg vagyok, és a súlyom nem változott jelentősen 2 éve. Azok a gyűrűsök akik betartják a játékszabályokat,azok hozzám hasonlóan egészséges életet tudnak élni.

Itélkezni a gyűrű miatt pedig csak az itélkezzen, akiélt már kövéren, 50-80 kg súlyfelesleggel,tudják mi az. A kövérség ugyanolyan szenvedélybetegség mint a drog, és a többi.

2008. okt. 29. 15:14
Régebben igent mondtam volna, de annyi rosszat hallottam, hogy inkább nem
2008. okt. 29. 15:11
Ha nincs más megoldás igen,de remélem nekem soha nem lesz rá szükségem!65 kg vagyok(178 cm,14 éves)Szerintetek ez nagyon sok????
92. o.andi
2008. okt. 20. 20:25
ha nem lennék gyáva biztosan...és ha lenne rá pénzem!!
2008. szept. 22. 18:49
Nem. Olyan nincs, hogy semmi nem segít. Nem tablettákat meg löttyöket kell szedni, hanem normálisan étkezni és sportolni. Aki ezzel nem fogy, az nem is próbálja igazán.
90. ujlany (válaszként erre: 89. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 20. 04:56

azert megneznem, hogy egy 150-160 kg-os ember hogyan tud "aktívan mozgol"-ni. :-)


En nem csinaltatnek (ha olyan kover lennek), mert tudom, hogy nekem nem ez jelentene a megoldast, nekem masmilyen mankora lenne szuksegem.

De ha barki a kornyezeteben ugy erezne, hogy neki ez fog segiteni, akkor biztos, hogy tamogatnam.

Teljesen mindegy, hogy milyen modszerrel fogy valaki, csodak nincsenek, ha fogy, abban a sajat akaratereje is benne van (kinek mennyi jutott...), ugyhogy reszemrol csak elismeres jar neki.

2008. szept. 16. 15:16

Mi az, hogy "Ha már végképp semmi sem segít?"

Ha minden nap 1 órát aktívan mozgol, max 1200 kalóriát eszel naponta egészséges ételekből és még mindig nem fogysz egy hónap alatt semmit akkor az maga a csoda!!!

2008. jún. 15. 16:04
Semmi esetre sem
2008. jún. 15. 15:15
A gyomorgyűrű csak abban segít, hogy ne zabálja agyon valaki magát, tehát akkor ez önakarat kérdése és én nem a gyűrű csodája. Más kérdés a betegség miatti kényszerevés, de én úgy gondolom ez eleszényő lehet.
86. pimpi3
2008. márc. 27. 22:44
Sziasztok!Én bizony megcsináltanám ha lenne á pénzem!De nincsen!:))
2008. márc. 27. 11:57
nem
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook