Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi szükséges ahhoz, hogy valaki részt vegyen egy katalógus fotózáson? fórum

Mi szükséges ahhoz, hogy valaki részt vegyen egy katalógus fotózáson? (beszélgetős fórum)

2011. jan. 21. 01:01
Raktam fel képeket magamról...igaz, h fotós csinálta őket :) Az én alakom mai viszonylatba tényleg ducinak számít? :/
15. Xelaria (válaszként erre: 13. - Noncsi18)
2010. dec. 12. 02:43
Amit adtál linket megnéztem, szerintem ide még egy picit sovány lennék :) Viszont kezdetnek megnézem mi van a bama-n aztán lehet felregelek a click On Models honlapra :) És köszi, hasznos dolgokat írtál :)
14. 9bbc382386 (válaszként erre: 12. - Xelaria)
2010. dec. 11. 13:16
Noncsi megírta a választ.Keress rá a netten :-)
2010. dec. 11. 04:50

[link] Ez pont Pécsi. Ha jól olvastam Pécsi vagy.


Ezt is nézd meg ha gondolod, nekem nincs kedvem :) Egyébként írd be g-o-l-e-be, hogy modellkedés duciknak stb....


Egyébként, ha az illető cég jön az ilyen szöveggel, hogy el kell végezned egy modelliskolát, utána kapsz felkéréseket stb,... akkor ne dőlj be, ne fizess be semmit, mert átverés az egész.... Tudom, hisz ilyen cégnél dolgoztam... Elkápráztatnak minden szép szöveggel.. ilyen siker, olyan magazin, kifizeted a pénzt, elvégzed az iskolát, és nem lesz belőled semmi... Nagyon ronda tizenéves lányoknak tömték tele a fejüket az ilyennel....


Egyszerűen kell egy pár jó kép rólad, amit profi fotós készít (persze nem kell pl Attilától) Akármelyik városban jó. Csináltatsz mondjuk 5-10 db képet, meg van max 15000-ből. Meg én a te helyedbe elmennék előtte fodrászhoz, meg kozmetikushoz, hogy kisminkeljen. És így nem kell 70-80000et kifizetni egy portfólióért.... csak azért mert Nánási, Vagy Attila csinálja, meg van sminkes fodrász.... Sokkal olcsóbb ez a megoldás.

Na aztán pedig regisztrálnék az összes ilyen oldalra. Pl Click On Models stb... Nekem folyamatosan jönnek a levelek. A legtöbb levél amatőr fotóstól jön. Ez mindkettőnknek jó, mert ő gyakorol és közben én is ráérzek, hogy mi előnyös nekem stb.... Ezért persze nem szoktak pénzt adni, de legalább megkapod a képeket és így mégtöbb képed lesz.. Aztán majd alakul... Modellügynökségekhez is jelentkeznék, de oda ahova nem kell semmit befizetni.

Édesmandulával ellentétben én azt gondolom, hogy jobb ha nem mondod azt, hogy te már fotómodell vagy, mert 1: nagyon sokan szeretik az olyan nőket, akiknek még nincs tapasztalatuk, 2: ha azt mondod, hogy te már fotómodell vagy, akkor az a fotózáson úgy is kiderül, hogy hazudtál, mert észre fogja venni egy jó fotós, hogy nincs gyakorlatod.

Ez jó hosszú lett ,de remélem segítettem :)

Sok sikert.

12. Xelaria (válaszként erre: 11. - 9bbc382386)
2010. dec. 11. 00:13
És tudsz is mondani ilyen helyet? :D
11. 9bbc382386 (válaszként erre: 10. - Xelaria)
2010. dec. 10. 07:36
Ha XL-es vagy,akkor keress a netten olyan helyeket,ahova kellesz.Nagyon kevés ügynökség foglalkozik duci-modellel.
2010. dec. 10. 02:14

Húúú...2-300 ezres portfólió... :D Az szép :D Én egyenlőre még 25 és 75 között láttam Igaz..Pécsen néztem...esik itt a nívó rendesen :D


Én azért nem szeretnék olyan sok pénzt beleölni ebbe az egészbe...mert nem is biztos, hogy beválasztanának valahova is :) XL-es mérettel, és állítólag aranyos arccal rendelkezem, tehát nem az S és XS-es kategória :)

2010. dec. 9. 17:34
kapcsolatok..
2010. dec. 9. 16:37

Szerintem nem kell fotózáshoz modelliskola.Ha valaki szép jól mozog,akkor nincs rá szüksége!

CD-re kell kiírni a fotóanyagoda,és elküldeni mindenhova.

2010. dec. 9. 14:01
Egy nagy adag pénz, hogy tud egy jól mutató albumot készíttetni egy még jobb fotóssal. 2-300 ezres összegekről hallottam nemrégiben.
6. édesmandula (válaszként erre: 4. - Xelaria)
2010. dec. 9. 13:53
csak sok ismertség :) jár sokat ilyen helyekre és beszélj úgy magadról, mint aki már fotómodell, és legyen nálad névjegykártya, adsz 15 embernek, kedves vagy meg minden, aztán te is felhívod őket valamikor csakúgy és akkor egyszer egyből már csak sikerül :DDD
5. elszabadult hold (válaszként erre: 4. - Xelaria)
2010. dec. 9. 13:51
nem árt ha van - biztosan az is számít, de ezekből rengeteg van (csak tudja az ember megfizetni) :)
2010. dec. 9. 13:44
De gondolom modell iskola is kell hozzá... :/
3. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Xelaria)
2010. dec. 9. 13:33
Igen, az első lépés, hogy legyen egy referenciaalbumod, amiben többféle, rólad készült profi fotó van. Ezeket "szétszórod" minél több modellügynökségnél és várod, hogy mikor értesítenek, ha olyan fotózás van, amelyhez éppen téged tudnak elképzelni.
2. hte23 (válaszként erre: 1. - Xelaria)
2010. dec. 9. 13:13
Modellügynökségnél választanak modelleket.
2010. dec. 9. 13:06

Sziasztok


Szeretném, ha írnátok, véleményeket, tapasztalatokat erről a dologról :) Ehhez is kell valamilyen modell iskola? Mindenképpen 50 kiló latt kell-e lenni, mennyit lehet keresni, mennyi befektetést igényel a dolog meg hasonlók :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook