Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet ez? Nagyon fáj az állkapcsom. fórum

Mi lehet ez? Nagyon fáj az állkapcsom. (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 18. 21:29
A Cataflam enyhíti a gyulladás tüneteit, pl. a duzzanatot és a fájdalmat, és a lázat is csökkenti, de nem hat a gyulladást és / vagy a lázat kiváltó okokra.
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Aloevera)
2012. máj. 18. 21:28

Őrület.

Gyulladásra tippel, és fájdalomcsillapítót ad?

Van rendes fogorvos elérhető? Hátha adna valami antibiotikumot, vagy megnézné, tényleg a bölcsességfog-e.

Ez csak pénteki beteg-elhárítás, amit az orvos csinált.

2012. máj. 18. 19:30

Köszi a sok választ...

Voltam igen dokinál...de...

Azt mondta, hogy a fülemnek és a torkomnak semmi baja, esetleg állkapocsizületi gyulladásom lehet, vagy bölcsességfog...

Cataflan-t írt fel...de nem használ :S Ugyanúgy fáj... :S :(

(azt is mondta, hogy lehet h máshogy rágtam azért fáj...)

2012. máj. 18. 18:01
Vagy huzatot kaptál, épp így jártam mikor tanultam vezetni! Az én ablakomat nem lehetett lehúzni, de az oktatómé folyton lent volt....és mikor így jártam, mondtam Neki, ő pedig nevetett, hogy az én ablakomat épp ezért nem lehet leengedni, hogy ő ne kapjon huzatot! 1-2 hét alatt múlt el a fájdalom!
2012. máj. 18. 17:36
Lehet pl. rágóizületi gyulladás, bölcsességfog probléma, vagy pl. az is okozhatja a gondot, ha valami miatt több fogat húztak neki (mondjuk szabályozás miatt), és nem úgy illeszkednek a fogak, mint kellene. Nálam ez a helyzet, nagyon sokszor fáj az állkapcsom, plusz recseg-ropog. Elmentem röntgenre, és ezt derítették ki. Nálam hiányzik 3 fog a szabályozás miatt, plusz a 3 bölcsifog.
11. 2545157c39 (válaszként erre: 10. - Havasigyopár)
2012. máj. 18. 17:30
Juj ne ijesztgesd szegényt, annak más tüntei is lennének :)
2012. máj. 18. 17:14
most olvastam,hogy a szivinfarktus gyanuja is lehet az erős állkapocsfájdalom.
2012. máj. 18. 17:10

Nekem is volt hasonló egy jó 1-2 éve. Nagyon fájt, néha olyan volt, mintha beakadt volna, és nem bírtam jobban kinyitni :S Elmentem dokihoz, elküldött röntgenre, kaptam vmi gyógyszert meg krémet, és azóta már nem fáj. Vmi a rágóizülettel volt...

Voltál dokinál?

8. Guruljka (válaszként erre: 2. - Aloevera)
2012. máj. 18. 16:42

Mumpsz....?

Remélem, már az orvosnál vagy azóta.

2012. máj. 18. 16:39
nekem a bölcsességfogamnál volt ilyen... ki kellett húzni, nem fért el, de nőtt a szerencsétlen.
2012. máj. 18. 16:25
Próbáld meg a tenyérrel - a két hüvelykujjnál erősebben megnyomkodni az állkapcsodat körkörösen, és közben nagyon picit nyitni-csukni a fogsort.
2012. máj. 18. 16:25
Orvos... Fül,fog, mandula...Ezt ő tudja eldönteni,de magától nem fog elmúlni,ha gyulladás van.Jobbulást!
2012. máj. 18. 16:22

Középfül,vagy fültő gyulladás.Bármi lehet...

De miért nem mentél el orvoshoz délelőtt?

Most már irány az ügyelet,ha nyugodt hétvégét akarsz.Jobbulást!

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Aloevera)
2012. máj. 18. 16:05
Zűrös éjszakád lehetett. :)
2012. máj. 18. 16:03

Amikor felébredtem az állkapcsom nagyon fájt. A számat nem tudtam kinyitni.

A fülemnél ha menyomom, fáj.

Nem tudok enni. (nem tudom kinyitni annyira a szám, hogy betegyem az ételt.)

A rágás fáj.

MÁr a fülem is... :(


Ez szájzár lehet? VAgy mi?

Hogy múlik el?

2012. máj. 18. 16:01
Mi lehet ez? nagyon fáj az állkapcsom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook