Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról, aki....? fórum

Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról, aki....? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
364. Slyte (válaszként erre: 359. - Krautmanno)
2014. aug. 12. 15:52

Nem Kinga indította a fórumot!!! Célját pedig leírta:


„Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról…”

„Ha meg itt csavarogna csak jó lenne, mert tán elszégyellné magát…”


(a fórumindítónak pedig meg lettek mutatva a doki privát SMS-ei, levelei: „Láttam e-maileket, sms-eket”, ennek ellenére:” 3 napomba került mire kiszerenádoztam belőle mi történt”.)


„az általam helyesnek tartott reakció az volt és ahhoz hasonló lett volna, mint amit az egyik fórumozó társamnak megköszöntem…úgy gondoltam, hogy a Hoxa egy olyan portál, ahol lehet bátran véleményt kérni „(megj.: csak a véleménynyilvánítással kell vigyázni, hogy az olyan legyen, amit az indító helyesnek tart)


DE!!! Lássuk be, nemes szándék vezette: „Ha minden úgy alakul, ahogy szeretném, akkor "Kingának" megmutatom a válaszokat és akkor talán könnyebben túl tud lépni a sok éves barátságon”


Szerintem rendelő/kórház amiről szó van, a doki (Robi) az orvos, Kinga pedig ápolónő/asszisztens/nővérke/stb lehet.


S bár a fórumindító töröltette magát, szerencsére még időben megmutatta Kingának a válaszokat, aki septiben regizett, és a vége:


Happy End!!! :)))


A doki éppen erre csavargott, észhez tért, és a barátság újra a régi.


Hab a tortán, hogy én pedig rátaláltam egy kedves virtuális barátnőre, akivel bár volt egy kis szócsatánk, a végére itt is minden happy lett. :)))


Szerintem nagyon jó kis fórum volt, tanulságos, spec az egyik kedvencem lett!

363. 3d787b167a (válaszként erre: 362. - Slyte)
2014. aug. 12. 15:51

Nem voltam ideges.

Nem is értem, miért kellett ez a fórum, ha a Kingának ez a normális.

Akkor miért/mit számít ismeretlen emberek véleménye?

362. Slyte (válaszként erre: 357. - 3d787b167a)
2014. aug. 12. 15:45

A szavazás eddigi állása szerint nem csak te vagy a dög, aki szerint ez nem normális. - Remélem, megnyugodtál FH, ne ostorozd magad.


Nem vagyunk egyformák, ahogy látod a szavazást, azért akad, akinek belefér, de attól, hogy neked nem, normális vagy, sőt az átlagot képviseled.

361. 3d787b167a (válaszként erre: 359. - Krautmanno)
2014. aug. 12. 14:06

Biztosíték kiverés.


:)

360. 3d787b167a (válaszként erre: 358. - F083ed049b)
2014. aug. 12. 14:06
:DDD
2014. aug. 12. 13:55
Engem már csak az érdekelne,hogy mi volt a cél ezzel a fórummal?
2014. aug. 12. 13:42
szánalomhalom vagy Kinga, igazi pióca:)
357. 3d787b167a (válaszként erre: 356. - Slyte)
2014. aug. 12. 13:28

Szerintem akinek családja van, annak nem hiányzik egy púp.



Amúgy lehet, én vagyok a dög, de ez akkor sem normális.

356. Slyte (válaszként erre: 355. - 3d787b167a)
2014. aug. 12. 13:15
Kiírtam egy szavazást. Kíváncsi vagyok, hogy általában mennyire toleránsak ilyen esetben.
355. 3d787b167a (válaszként erre: 341. - 2805ac025a)
2014. aug. 12. 05:33

Kíváncsi lenék, ha egy barátnő napi szinten beszélgetne a pároddal 10-20 percet éveket át, akkor is ezt állítanád-e?



Pfff!


Jó utat!

354. 3d787b167a (válaszként erre: 348. - Kriszta773)
2014. aug. 12. 05:28
:DDD
353. kriszta773 (válaszként erre: 350. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 23:01

nyugi, nem engem fantasztikusoztál, csak összekeverted a neveket :)

de azért egy jótanács, ha gondod van a barátoddal, beszéld meg vele, hiszen gondolom többek között azért is a barátod, mert mindent meg tudsz vele beszélni. ezért halál fölös volt kitenni nyilvánosba egy életregényt és idegeneknek véleményeztetni a barátodat :) az unokahugi nem kap dádát, mert fújt a dokira? :)

352. krautmanno (válaszként erre: 351. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 23:00

Köszi.

Ismeretlenektől úgy is kaphattál jelet,hogy oldalt kiírja a legújabb tag nevét.Az újaknak én is szoktam küldeni jelet,nem mindig...ez egy fajta üdvözlés a hoxán.

Mindennél van egy olyan lehetőség,hogy bejelölöd kedvencnek...így a kedvenceid közé kerül,nem kell keresgetned.Legyen az felhasználó,fórum,napló stb...

Jó éjszakát.

351. 2805ac025a (válaszként erre: 349. - Krautmanno)
2014. aug. 11. 22:56

Köszönöm! A belátás képessége nagy dolog...

Olvastalak. Téged is... Azért is nem reagáltam jelre, bár olvastam normális megnyilvánulást is.

Kaptam ismeretlenektől jelet (értsd: itt nem láttam a nick nevüket!), azoknak megköszöntem...

Én nem szoktam fórumozni, nem tudtam a bejelölés lehetőségéről. Azt láttam, hogy az adatlapon ott az időpont, így joggal gondoltam arra, hogy rajta csüngsz...

Én elköszönök mindenkitől. Jó éjszakát!

350. 2805ac025a (válaszként erre: 348. - Kriszta773)
2014. aug. 11. 22:50
Tévedtem, bocs. Mégse vagy fantasztikus csaj!
349. krautmanno (válaszként erre: 346. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 22:50

Akkor megoldodott a dolog.Örülök neki.


Ami pedig azt illeti,én is írtam párszor,hogy láttam fenn vagy.Nem kell az adatlapodra rámenni,bejelöltelek kedvenc felhasználónak.Így amikor azokat megnéztem,láttalak mikor voltál fenn.Elnézést,ez azért volt,hogy lássam esetlegesen írhattál-e ide.Azért küldtem neked azt a jelet is.


Akkor további minden jót neked.És bocsi ha bántót írtam,mert biztosan írtam.Elismerem...ember vagyok,de próbálok bocsánatot kérni ha hibáztam.

348. kriszta773 (válaszként erre: 340. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 22:44
atyaég :) és ti róberttel már kiléptetek az ovis korból, doktorosdit meg beteget játszva, vagy ez komoly, hogy felnőtt emberek idejönnek rokonostul arénázni és mutogatni egymásnak? :))))))))) mire föl a nyavalygás, ha puszi meg rötyipajtások vagytok? csak mert egyszer nem telefonált? :)
347. 2805ac025a (válaszként erre: 345. - Slyte)
2014. aug. 11. 22:43

Köszi!

Nehezen jöttem rá, mi a franc az a trolis csak sejtem...

A korábbi bocsi kérést kösz...

346. 2805ac025a (válaszként erre: 343. - Krautmanno)
2014. aug. 11. 22:42

Köszönöm!

Sokadjára ismétlem, a fórumot nem én indítottam.

Én inkább bezárkózos típus vagyok ha nem jöttél volna rá...

Távol tartottam magam (eddig) a fórumozástól és ezután is ezt fogom tenni.

345. Slyte (válaszként erre: 340. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 22:40

Úgy látom, mindenki örül az örömödnek, tényleg tanulságos volt ez a fórum.

A hidegen pedig nem kellene ennyire csodálkoznod, azok után, hogy naponta jelennek meg trollok, akik betegesen élvezik, hogy a másikat szívatják.


Rokonod pedig elég rébuszokban írt az elején.


További jó barátkozást! :)

344. 2805ac025a (válaszként erre: 342. - F00f50e709)
2014. aug. 11. 22:40

Azért a 340 hozzászólás kicsit túlzás, tekintve, hogy tegnap óta veszekedtek...

Bocsi Kriszta. Te priviben egy fantasztikus csaj vagy. Beleérző, értelmes, kedves, akinek vannak értelmes gondolatai, érzései...

Annak a Krisztának írom, aki pü-ben írt nekem! Ez nem az én titkom, tehát nem sem itt, priviben nem írhatom meg. Elégedj meg annyival, hogy nem én vagyok az oka, nem az én életfelfogásom miatt történt a dolog, és nem is asszonypajtással függ össze.

Az alap az, hogy mi Róberttel mindent megbeszéltünk és észrevettem volna, hogy valami nincs rendben, Ő meg nem akart beszélni róla. Megbeszéltük a dolgokat. Én ott vagyok neki továbbra is, ahogy Ő is volt nekem, mert a barátság az egyik (noha nem az első számú) legnagyobb kincs az ember életében.

2014. aug. 11. 22:33

Mivel a fórum címe:Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról, aki....?-ezért persze hogy agyaltunk.Pláne,hogy az elején nem is tudtunk mindent.Aztán írtál te.Ez "feldobta" a fórumot.Mivel nem válaszoltál,tovább folyt az agyalás és feltételezés.Emberek vagyunk...kíváncsiak.

Mivel ez egy fórum,minden fórum indítónak tisztába kell lennie azzal,hogy ilyenkor kap hideget-meleget.Ha neccesebb a téma bizony sok negatív megjegyzést.


Egyetértek Krisszel,elárulhatnád még is mi volt az igazi gond?Ezzel a fórum be is zárodhatna.A továbbiakban minden jót kívánok neked.

342. f00f50e709 (válaszként erre: 340. - 2805ac025a)
2014. aug. 11. 22:26

Oké-oké, ez mind szép meg minden. :-)

Legalább volt értelme a 340 hozzászólásnak, a két napja tartó hajtépésnek. :-)


Ha már ennyit pörögtünk ezen, elárulod, hogy mi volt "Róbertnek" az igazi baja?


Szép zárószava lenne a fórumnak(csak hogy mi is tanuljunk ebből valamit... tudod, pasik,orvosok, csak úgy kb.)

2014. aug. 11. 22:24

Még egyetlen pici gondolat - ezt ugye most láttam meg! Meg kellene tanulni számolni! Általános iskola első osztály!

Ha valaki havi 5-10 órát beszélget valakivel egy hónap alatt és ezt napi szinten teszi, az pontosan azt jelenti, hogy az átlag beszélgetés ideje napi 10-20 perc között van, ami távol áll az óráktól.

Gondolkozni kellene mielőtt ragozzátok a hülyeséget!

Részemről befejeztem.

2014. aug. 11. 22:15

Üdv Mindenkinek!

A végszóra jöttem vissza hozzátok. A fórumot nem én indítottam, én csak felkaptam a vizet attól, ahogy hogy az unokahúgomat lefapinázta az egyik IQ titán fórumozó, egy másik rosszindulatúnak stb. nevezte azért, mert úgy gondolta, hogy így segíteni tud nekem, ha még emlékeztek…

Összességében nem gondoltam, hogy nekem számít a véleményetek –és ezt meg is írtam!-, de azért be-be néztem, ahogy egyik-másik fórumozó megjegyezte, akinek nem volt jobb dolga, mint az adatlapomon lesni, hogy megfordulok-e itt. Megjegyzem, hogy ki se léptem. Be volt kapcsolva a gép folyamatosan, én csak ránéztem hébe-hóba.

Néha dühöngtem, néha nevettem az emberi butaságon… Többek között a hülye feltételezésen, hogy az én és az unokahúgom egy személy, hogy úgymond beteg vagyok (itt nem testi betegséget értett), meg ragadok, meg a hasonló értelmes megnyilvánulásokon… Elvétve előfordult, hogy elérzékenyültem, mert felfedeztem az élveboncolók között egy-egy embert is.

Gondolkodtam, hogy egyáltalán legyen-e végszó, de aztán arra gondoltam, hogy igen lesz, de csak egyetlen egy. Hagyom, hogy mindenki kiadja magából amit akar, nehogy már újabb mentális betegséget szedjetek fel….

Kaptam értelmes megnyilvánulásokat, egyszerű, tiszta emberi szavakat is, főleg a pü-nek nevezett magán üzi formájában, ami sokszor az ellentéte volt annak, amit korábban írtak, és bocsi kérés is volt. Ők nem tértek vissza az üzi után az ÉLVEBONCOLÁS nemes mesterségét gyakorolni. Köszönet nekik és azoknak, akik megpróbáltak emberek maradni, netán vették maguknak a fáradtságot, hogy hülyeségüket megpróbálják jóvá tenni valamilyen formában.

Bizony Ti tudtok olvasni és tudtok írni. Van aki el is olvasta mit írtam az első reakciótokra, és megpróbálta megérteni is. Voltak néhányan, akinek ez sikerült is… Volt köztetek olyan is, aki nem bírta még elolvasni sem, de véleményt azt alkotott, mert ugye, Ő olyan okos és olyan szuper, hogy neki ez így is ment…. Mások megpróbáltak gondolkozni… Volt olyan köztetek, akinek sikerült is… Voltak érdekes, elvétve értékes vélemények, de a többség nem volt az. Ez az igazság. Nem bántás a célom, de ez így van.

Mivel én egyetlen rossz szót sem írtam a barátomról és nem is gondoltam, a linket elküldtem az illetékesnek leírva sztorit, a következő megjegyzésekkel (többek között):

- Róbertnek (akinek mint tudjuk nem ez a neve) megírtam, hogy bizony drága barátom, az okosok szerint úgy csak akkor viselkedik az ember, ha az ember a barátját piócának, kullancsnak tekinti… Az emberek olyan okosak, hogy szerintük nem létezik igaz barátság és egy családban azt a fajta barátságot, ami köztünk volt/van tilos gyakorolni…. Én nem gondolnám, hogy ez igaz és Te ilyen vagy! Mi a véleményed?

- …-nek meg (Róbert felesége) meg bizony meg kellene tanulni viselkedni, mert az egyik maca szerint csak akkor lenne jó feleség és intelligens ember, ha nem tűrné el a szoros barátságot és kitépné a hajam, ha a mi barátságunkat betegesnek ítélné stb….

Lelkiismeretes elolvasták amit az unokahúgom írt, amit én írtam és amit Ti írtatok …. – és könnyesre röhögték a szemüket… Alaposan ki is tárgyaltunk benneteket! Róbert barátom nemes egyszerűséggel subhumánnak nevezte a társaság nagyobbik részét- és talán nem véletlenül és szerintem találó a név! - még akkor is, ha Ti nem őt fikáztátok, hanem engem és az unokahúgomat. Ebbe a kategóriába van sorolva a hajtépős maca, az, aki szerint én ragadok, az is, az aki betegnek nevezett, az aki szerint a Kinga féléket le kell rázni, az ilyen barátságot nem lehet eltűrni a házastárstól stb.

A termés igen-igen bőséges!!!!

Gondolom, mindenki tudja, hogy ebbe a kategóriába és stílbe belépett-e, nem kell pontról-pontra felsorolnom az érintetteket!

Nos, a subhumán kategóriásoknak hála, én visszakaptam a barátomat ma délután. Megtört a jég és ma délután bizony vengégeim voltak… Megkaptam a várt bocsánatkérést és a magyarázatot, így az életünk ott folytatódik, ahol abbamaradt, pontosabban ott, ahol megváltozott kicsit több, mint egy hónapja.

Azok a kedves és emberséges jó kívánságok, a kívánt pofonok stb. így postázzuk közösen vissza a feladónak!

Azoknak, akikből ömlött a rosszindulat, a gúny, az embertelenség (sughumánok), kívánom, hogy ennél több örömöt az életbe ne kapjanak, ne legyen jobb dolog az életükben annál, hogy fórumokon okoskodnak, noha nem okosok.

A többieknek meg jó egészséget és a fentinél értelmesebb és szebb életet, jobb elfoglaltságot kívánok.

Ma estére meg további jó veszekedést és jó éjt kívánok mindenkinek!


Ui.: Róbert nem psychiáter és nem sebész... Viszont ember!

339. moonlight13 (válaszként erre: 332. - Krautmanno)
2014. aug. 11. 22:14

Ha én lennék a feleség, ennyi idő után én is megunnám, hogy a férjem egy másik nővel beszélget órákig, amikor egész nap dolgozott, és nem láttam őt.

Bármennyire is sajnálnám Kingát, a saját családom biztos, hogy fontosabb lenne!

338. krautmanno (válaszként erre: 337. - Slyte)
2014. aug. 11. 22:04

Örök rejtély marad.

Sajnálom Kingát,mert nálunk szinte családtag volt.Most meg már 3 lépés távolságot tartanak vele.Elengedték a kezét és neki kellene nyitnia a világ felé.Még társra is találhatna,aki mellette állna.Egy kis boldogság ráférne a rossz után.

337. Slyte (válaszként erre: 336. - Krautmanno)
2014. aug. 11. 21:58

Szerintem sem fog kiderülni, hogy mi is van. Nem csak számunkra, hanem Kinga számára sem. Főleg, minél inkább halad az idő, egyre cikisebb a valódi okokkal előhozakodni.


Hiába, van egy régi mondás, aminek a lényege, hogy nem szabad túl sokat a barátokkal lenni. Jóból is megárt a sok!

336. krautmanno (válaszként erre: 335. - F00f50e709)
2014. aug. 11. 21:47

Ezer oka lehet neki,amiket te is írtál.

De hogy számunkra kiderül-e,abban nem vagyok biztos.

335. f00f50e709 (válaszként erre: 334. - Krautmanno)
2014. aug. 11. 21:45

jah, de, tényleg...

Így már kerek.


De hát ez meg kiderül, nem is kell sokat várni...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook