Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 29 évesen olyan ősz a hajam, mit egy 50-60 éves embernek. Vélemények? fórum

29 évesen olyan ősz a hajam, mit egy 50-60 éves embernek. Vélemények? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. jún. 7. 07:38
nekem gimiben volt tok oszhaju fiutarsam.szerencsere a festek megoldja a problemat.
2018. jún. 6. 22:14
Számit a hajszín?Tedd fel ezt a kérdést magadnak és meglátod tudni fogod ,hogy aki szóváteszi az ne m való hozzád.Ha pedig éppen te nem vagy elégedett,nem fogadod el azt amit látsz a tükörben akkor tegyél róla.De valójában nem is értem,hisz egy férfinél szerintem kifejezetten vonzó egy gondozott ősz haj.Az elfogadás benned kell ,hogy legyen elsősorban.Üdv.
2018. jún. 5. 16:05

Szerintem nem gáz manapság az ősz haj, de ha kellemetlen számodra, festesd be fodrásszal. :) Próbáld ki a henna festéket (van barna színben is a vörös mellett), az ugyanis teljesen természetes, nincs benne annyi kemikália mint a hagyományos festékekben.


Én 25 vagyok, de még egyetlen ősz hajszálam sincs. Mivel édesapám hajszerkezetét örököltem (ő 50 körül kezdett őszülni), így nem kell még aggódnom az ősz hajszálak miatt. :) És amúgy ez tényleg genetika, nem tehet arról az ember ha hamarabb őszül mint mások.

2018. máj. 13. 16:30
Ha zavar fesd be, egyébként van akinek kimondottan jól áll:)
2018. máj. 13. 15:23
sziasztok 29éves vagyok nagyon öszülök
2013. máj. 6. 05:45
Nagyban függ a genetikától. Én elmúltam 32, de még nem őszülök.
2013. máj. 5. 14:13
alattam 2 osztállyal járt egy csaj a gimibe aki ősz volt. Egy 23 éves ismerősöm szintén az. Nem lehet vele mit kezdeni.
39. Kira88
2013. máj. 5. 12:10

Anyukám is teljesen megőszült 30 éves korára. Én most 24 vagyok, és bizony kezdenek megjelenni az első szálak...

Ez genetika. Nem tudsz mit tenni.

Szerencsére már feltalálták a hajfestéket :D

2013. máj. 4. 13:29
vmi betegseg okozza/nevet nem tudom/.nekem is volt osztalytarsam aki 17 evesen tok osz volt.
37. csgybzs (válaszként erre: 1. - Aranka vagyok)
2012. márc. 23. 10:53

Semmi. Ha ősz, hát ősz. Az is tud szép lenni. Ne mérgezd feleslegesen a fejed festékkel szerintem. Ha Neked jó így. Ma már annyi extrém hajú ember van, pont az ősz tűnne ki? Van, aki eleve olyanra festeti.

Nekem genetikailag többszínű a hajam, egy darabig festettem, de aztán úgy gondoltam, férjemmel együtt, hogy ez vagyok én. Ha magamnak megfelelek, akkor mindenki más le van tojva. Szóval én szép fehér hajú néni leszek egyszer....

2012. márc. 23. 10:37
Ettől nagyobb baj sose érjen...:)hajfestés.Úgyis divat,már a tinik is festik a hajukat...
2012. márc. 23. 08:18
nekem a gimiben 16 eves fiu osztalytarsam tok osz volt.gondolom vmi genetikai oka lehet.
2011. dec. 2. 22:58

Fesd be, nem nagy etwas. Biztos anyukád is, nagymamád is korán őszült. Én nem őszülök, de közel 30 éve gimis korom óta festem a sötétbarna hajam.

Egy eredeti hajszinedhez közelálló színt válasszál,meglátod, jobb lesz mint uj korában.

33. 6187eb1c9a (válaszként erre: 27. - Cdeb5ffe64)
2011. dec. 2. 16:33
Nekem 90%-ban ősz,szinte egyik naptól a másikra őszültem meg,nem szégyenlem,nem fáj,csini fazonra van vágva.Eleinte festettem,ám 3 hét múlva már látszott a lenövés,amit viszont szégyelltem.
2009. dec. 13. 19:28
28 évesen,nagyobb stressz után,lett 1-2,5-10 ősz hajszálam. Nem érdekel. Amióta nem stresszelek annyit, azóta nem őszültem tovább.
2009. szept. 22. 10:29
én 14 voltam amikor észrevettem az első ősz szálat. most hát akadnak, akadnak őszek, de még nem feltűnő, néha ha valaki sokáig nézi a hajamat akkor felkiált, hogy jé, te őszülsz :D de 28-29 éves koromra valószínűleg én is ősz leszek. ezért találták fel a hajfestéket. ha szerencséd van és világosabb színű a hajad alapból, akkor abban nem annyira feltűnő.
2009. szept. 20. 13:53

Vannak viszont, Akik korán kopaszodnak...


Ez mind genetika...


A sógornőméknél viszont gentikailag jól vannak "összerakva", mert Ő 42 éves, egy ősz hajszála nincs, és dús hajkoronája van...


Nálunk Apai ágon a Bátyjám örökölte már huszon éves korában a kopaszodást, és számos olyan embert ismerek, akik korán kopaszodnak...


Én 32 éves koromban őszültem meg, immár 5 éve, és azóta festem a hajam, nekem a vörös szín jött be, és kipróbáltam a különböző árnyalatait...


Abból is a narancsos-vörös lett az előnyös, és azzal is érzem jól magam a bőrömben...

De a gránátvörös is nagyon szép...

2009. szept. 20. 11:44
Nekem is van nem is kevés! De nem fáj ami alényeg! Ja és festem!
2009. szept. 20. 11:44
Ja, és olvastam, hogy B vitamint kell szedni, ezzel talán egy ideig megállítható az őszülés.
2009. szept. 20. 11:43
Én 26 éves vagyok. Minap azt vettem észre,hogy van egy csomó ősz hajszálam. A frász kerülgetett. Minél hamarabb be fogom festetni, az biztos. Nagyon el vagyok keseredve miatta. És szégyellem is.
26. petka
2009. júl. 22. 09:46
Sajnos ez genetikai adottsag. En is orokoltem, ezert festem szokere magam, igy nem feltuno. En soha nem foglalkoztam vele, hiszen manapsag nem kell elfogadni amit a termeszet adott, annyifele szer van ellene.
2009. júl. 22. 07:06
Nem tragédia. Sokan vannak, akik hamar őszülnek. Én mondjuk nem hinném, hogy befeste(t)ném, de ha téged zavar, tedd azt.
2009. júl. 22. 07:04

Sziasztok!

Az őszülés nemcsak örökletes lehet.A cinkhiánytól is őszülhet ahaj és szőrzet.Lehet felszívódási zavar lehet a háttérben.A körmön is észrevehető,ha több ször előfordul fehér foltocska rajra,akkor cinkihiányos a szervezet.Pótolni kell,lehet külön kapni,illetve a multivitaminos készítményekhez is adagolnak mindig cinket.

2009. júl. 21. 22:58

én 18 éves korom óta őszülök, most 38 évesen gyakorlatilag 85%-a ősz a hajamnak.

de számomra mégis az a legfurcsább, hogy a szemöldököm is őszül, ami azért nem egy gyakori jelenség:) nem tudom, mivel érdemeltem ez ki...

2009. márc. 21. 19:47

Nekem is, de én festetem, és fogom is. Gyorsan nő és az ugye nem olcsó.

S mi lenne, ha fordítva festenéd, mondjuk fekete melírt rakatnál bele. elsőre egyet előre?

21. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - 3724eccc1c)
2009. jan. 2. 15:47
Igen, meg. Fenének volna kedve szórakozni vele, tiszta macera, plusz drága is. Meg nem is egészséges a haj szempontjából. És szerintem az ősz haj is tud nagyon szép lenni!
20. 3724eccc1c (válaszként erre: 19. - Fiatal nő)
2009. jan. 2. 15:45
29 évesen inkább meghagynád tiszta őszre? Háát...elég érdekes lenne....
2009. jan. 2. 15:39
Szerintem szép az ősz haj is. Van, aki előbb őszül. Ha téged zavar, fesd be, bár én nem tenném. :-)
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Aranka vagyok)
2009. jan. 2. 15:36

szia !

30-eves korom ota ösz a hajam ! Ezert soha , senki nem nezett öregebbnek a koromnal ! Az ember kap neha 1-1-megjegyzest hogy , milyen fiatal arc es ösz haj ? !

Igen , sok munkaval jar a hajfejtes es hogy ,jol is nezz ki a lenöves NE latszon , sokszor kell festeni !(idönkent a valtozatossag kedveert en is festem.)

De , akar festve , vagy festes nelkul ezert nem szoktak öregebbnek nezni.

Ez hajlam , csaladi vonas , az en csaladomban az apukam oldalan öszulnek rohamossan.... DDD

2009. jan. 2. 15:21

Szia Aranka!

Ez tipusfüggő hogy ki mikor őszül, meg genetikailag adott, ha jól tudom. Nekem is egy volt tanárnőm 28 évesen tiszta ősz volt, de a nagybátyám pl. 70 éves lesz, és alig van ősz hajszála....egy jó kis hajfesték + frizura a megoldás....na és persze utánafesteni ha kinő... :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook