Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról, aki....? fórum

Mi a véleményetek egy olyan orvosbarátról, aki....? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
394. krautmanno (válaszként erre: 393. - Slyte)
2014. aug. 17. 12:44

Kezdem én is megérteni,hogy valakibe kapaszkodik...

A legjobbakat neki.

393. Slyte (válaszként erre: 392. - Krautmanno)
2014. aug. 17. 12:40

Tényleg, az éjjel eltűnt...


Pár nap távlatából, a kisebb sokkot kiheverve azt mondom, hogy nem könnyű neki, megértem, hogy mindent megtesz a barátságának a fennmaradásáért. Én is remélem, hogy minden rendben van nála.


Hát, kívánom neki a legjobbakat!

2014. aug. 17. 12:34
Macske63 már nem felhasználó.remélhetőleg most már minden rendben van nála és a továbbiakban nem lesz szüksége egy ilyen fórumra.
391. Slyte (válaszként erre: 387. - Kriszta773)
2014. aug. 14. 19:57

Nem baj, szavazzunk neki bizalmat, és maradjon zárásul, hogy happy end lett. :)


Végülis, nekünk nem lett se jobb, se rosszabb, neki (Kingának) egyértelműen jó lett, a doki meg talán nem annyira balfék, hogy ne venné észre, hogy kihasználják. Tulajdonképpen ami a hugi célja volt, még jobban sült el, mint előre tervezte.

390. emi1206 (válaszként erre: 385. - Kriszta773)
2014. aug. 14. 15:24

Azt szerintem le lehet szögezni, hogy ez nem egy átlagos, "normális" barátság. Nem csak a napi szintű kapcsolattartás miatt, hanem ahogy a baleset után alakult.

Kinga azt mondta, hogy nem akar élni, a Róbert meg akarta menteni, ezért megígérte neki, hogy ha életben marad, akkor ő mindig ott lesz mellette. Szóval valahol ez a szoros kapcsolattartás Róbert részéről részben kötelesség teljesítés volt, az ígérete betartása. És az is lehet, hogy Kinga részéről meg valami tudatalatti elvárás Róbert felé, ő is úgy érezte, hogy ha már miattad élek, akkor foglalkozz velem. És szerintem ezért nehezményezte, hogy már nem naponta beszélnek és elmaradnak az sms-ek.

389. 3d787b167a (válaszként erre: 387. - Kriszta773)
2014. aug. 14. 14:50
De kár! :(
2014. aug. 14. 14:49
na mi lett? kibékült már a dr vele?
387. kriszta773 (válaszként erre: 386. - Slyte)
2014. aug. 14. 12:48

de attól, mert egy macsek nikkű, kinga nevű akárki akármit leír ide, az még nem jelenti, hogy az a tuti igazság :)

én is leírhatom, hogy elküldtem ezt a fórumot a nagynéném nagybácsijának az unokahúgának a második férjének, de attól még nem lesz igaz :)

386. Slyte (válaszként erre: 385. - Kriszta773)
2014. aug. 14. 12:39

"ha megmutatta neki ezt a fórumot, sőt nem is csak gyerekes, hanem azt jelzi, hogy mindenképpen ki akarja csikarni a figyelmét, mindegy, milyen módon, csak foglalkozzon vele"


Márpedig Kinga maga írta, hogy elküldte a dokinak a linket, így ha ő is indította, akkor szerintem! beteges.


Az nem beteges, hogy más nevében ír valaki. Ez egyértelmű!

385. kriszta773 (válaszként erre: 383. - Slyte)
2014. aug. 14. 11:37

azért ez túlzás, ezzel a meglátással mindenki beteg és lelkiterroros, aki a fórum ír, mert ugye nem saját névvel, és időnként megemlít ismerősökkel, barátokkal, rokonokkal zajló történetet :) nincs abban semmi gáz, ha így indult neki, persze idővel rájöhetett, hogy nem tudja úgy megfelelni a kérdéseket, mert egy rokon nem tudhatja, ő mit érez vagy mik történtek (már az is röhejes volt, hogy a "rokon" jött a telefonszámlák ellenőrzésével :)). szerepet cserélt, ennyi, belefér. az is érthető, ha valakinek ilyen fontos szerep jut az életében egy "barátnak", az megijed, nem érti, miért változott meg annak hirtelen a viselkedése.


bár nekem furcsa, ha én elveszíteném a férjemet, gyerekemet, súlyos beteg lennék, valahogy nem attól esnék hirtelen kétségbe, hogy robika nem napi 3 sms-t küld már, hanem csak egyet, persze ha szerelmes lennék belé, akkor igen :) vagy ha úgy gondolnám, ő felelősséget vállalt értem, és kötelessége napi szinten jelen lennie az életemben, érdeklődni, és tenni értem. az meg nagyon gyerekes, ha megmutatta neki ezt a fórumot, sőt nem is csak gyerekes, hanem azt jelzi, hogy mindenképpen ki akarja csikarni a figyelmét, mindegy, milyen módon, csak foglalkozzon vele

2014. aug. 14. 09:46
Én whitesand fórumkartársnő tevékenysége óta kételkedem minden kacifántos történetben.
383. Slyte (válaszként erre: 382. - Emi1206)
2014. aug. 14. 08:54

Egyetértek veled.

Amíg nem olvastam a teljes sztorit, addig, mint feleség, felháborodtam Kinga viselkedésén.

Aztán kicsit elszégyelltem magam, nade fél infóból, (új regi, tollok paradicsoma van lassan itt) nem is csoda, hogy negatív válaszok születtek. A teljes infóval, már az ember megérti, hogy vannak ilyen esetek.

Ami a tragédiát illeti, biztos, hogy nem lehet egy ilyet ép ésszel feldolgozni!!! (Meg sehogy sem. Elfogadni lehet csak...) Minden tiszteletem a dokié, és látszik, hogy az igaz barát valóban testvérül születik a bajban.

Ugyanakkor azt is megérteném, ha évek alatt terhessé válna valakinek, ill. nem tudom, hogy meddig lehet valakinek a támogatását igénybe venni. Meddig segítség-kérés, és mettől tolakodás.


De végül rendbejött a barátság. :)


Ha pedig (ahogy páran felvetették) Kinga nyitotta a fórumot, akkor bizony segítségre szorul. Kemény ráakaszkodásra, manipulációra, és lelki terrorra utalna. További orvosi segítségre lenne szüksége.

(Mondom ezt úgy, hogy csak az egyik fél lett meghallgatva, egy csomó részeletet ugyanúgy nem tudunk, és a jelenlegi infók alapján látom így.)

382. emi1206
2014. aug. 14. 00:44

Végigolvastam a fórumot. Én azt gondolom valahol érthető, hogy változatos vélemények születtek.

Én nem igazán értem, hogy mi a probléma. Lehet, hogy felületesen olvastam valamit vagy összekeveredtek a tények meg a vélemények, de én úgy látom, hogy a barátság nem szakadt meg, csak rövidültek a beszélgetések. Én ebben nem látok semmi olyat, amit "Róbertnek" meg kéne magyaráznia. Persze, ha "Kinga" rákérdezett, akkor illett volna az igazat mondani, de lehet, hogy éppen nem volt kedve sokat beszélni és gyorsan le akarta őt rázni. Elsőre nekem is túlzásnak tűnt ez a barátság, de aztán eszembe jutott, hogy ha valakinek, akit kedvelek, valami baja van (ennél sokkal kisebb probléma), akkor én is igyekszem sok időt fordítani rá. És bármennyire is úgy tűnik, hogy "Kinga" talpra állt, mert van munkája, tud már nevetni, mosolyogni, én azt gondolom, egy ilyen tragédiából nem lehet talpra állni. Ezt a traumát nem lehet ennél jobban feldolgozni, mint, hogy valahogy éli az ember az életét, de mindig lesznek napok, hetek, éjszakák, amik rettenetesek. Szüksége van az embernek ilyen helyzetben arra, hogy valakivel szoros viszonya legyen. Ez is csak segítség és nem megoldás, mert az nincs.

"Róbertnél" ez a műtétre hivatkozás valószínűleg valami "pillanatnyi elmebaj", fáradtság volt. Lehet éppen úgy érezte, hogy elege van mindenből és mindenkiből. Úgy gondolom a leírtak alapján, hogy "Róbert" nem az a típusú férfi, aki nem meri megmondani, ha valami baja van és inkább bujkálna "Kinga" elől. Meg aztán a leírtakból az jött le, hogy a 15 év barátságot is jobban tiszteli ennél.

381. Slyte (válaszként erre: 380. - Kriszta773)
2014. aug. 13. 17:30
Igazad van, biztos mostanában csak érzékenyebb vagyok. :)
380. kriszta773 (válaszként erre: 378. - Slyte)
2014. aug. 13. 17:11

de ezek csak viták, leírt szavak, nem kellene ennyire komolyan venni :) az életben is találkozhatsz olyanokkal, akiknek meghökkent a véleménye vagy rosszallod, netán utálod, bizonyára pár percig bosszant, azután éled tovább az életedet


ugye azért tudod, hogy amit itt bárki leír, az nem a szent igazság? :)

379. krautmanno (válaszként erre: 378. - Slyte)
2014. aug. 13. 17:08
A hugi is subhumán.
378. Slyte (válaszként erre: 376. - Kriszta773)
2014. aug. 13. 16:51

Tényleg megmutatta neki ezt a borzalmat, együtt olvasták!!!

"Mivel én egyetlen rossz szót sem írtam a barátomról és nem is gondoltam, a linket elküldtem az illetékesnek leírva sztorit, a következő megjegyzésekkel (többek között):"


"Alaposan ki is tárgyaltunk benneteket! Róbert barátom nemes egyszerűséggel subhumánnak nevezte a társaság nagyobbik részét-"



Ha nem tudnád, te is subhumán kategóriába tartozol, ami annyi tesz, hogy emberi szintet el nem érő, állatias... :S


Állítása szerint ő nem írt rosszat a barátjáról, az az unokahúg volt, aki eredetileg azért indította a fórumot, mert szerinte nem érdemli meg a doki, hogy bánkódjon utána. (kíváncsi vagyok, a húg mit kapott, mert rosszat gondolt a dokiról)


Én a magam részéről nem kívánok fórumozó Hoxa tag lenni (nem töröltetem magam, mert vannak akik olvassák a naplóimat, és kaptam visszajelzést, hogy motiválja őket, de egyre kevesebbet leszek) mert ez a fórum minden tekintetben kiverte a biztosítékot. Nincs nap, hogy ne találkoznék ál-, manipilatív-, troll fórumokkal, ami nem is lenne gond, ha lenne rendes moderálás (ha visszanézed, volt egy szócsatánk Krisszel, amit pl. jeleztem, de sem a leszólások nem lettek törölve, de még egy ejnye-bejnye sem volt... R.W haláláról való megemlékezéses fórumon sem volt semmi ejnye-bejnye, pedig az egyik legnagyobb színészt, a halála után szólta le valaki... :S.) Már másnak is feltűnt, hogy sokan maradnak a naplózásnál, de nem nagyon szólnak hozzá. Én nem csodálkozom...

377. 3da8f53e4a (válaszként erre: 351. - 2805ac025a)
2014. aug. 13. 15:55
..hát nekem nem! :D :D
376. kriszta773 (válaszként erre: 375. - Slyte)
2014. aug. 13. 15:46
az biztos, hogy kinga indította, szerintem senki nem veszi be, hogy rokon hirtelen el egy szó vagy hozzászólás nélkül :) nem hinném, hogy zsarolni akarta volna a dokit, egyszerűen kiakadt, hogy már nem olyan a viszony, mint amilyen eddig volt. ha tényleg megmutatta neki ezt az egész borzalmat, akkor meg jól jött neki ürügyként, hogy végre újra foglalkozzon vele a doki :) e szempontból számára megérte
375. Slyte (válaszként erre: 371. - Andi6020)
2014. aug. 12. 16:47
Hát, ha Kinga indította volna, akkor az nagyon szánalmas lenne tőle, mert akkor az azt jelentené, hogy zsarolni akarta a dokit, mi pedig voltunk hozzá az eszköz. Kb. így röviden, tömören.
374. krautmanno (válaszként erre: 373. - 3d787b167a)
2014. aug. 12. 16:47
:D
373. 3d787b167a (válaszként erre: 372. - Krautmanno)
2014. aug. 12. 16:45
Ezért kellett a rinya? :/
372. krautmanno (válaszként erre: 370. - 3d787b167a)
2014. aug. 12. 16:45
Most már minek?A barátság helyre állt...
371. andi6020 (válaszként erre: 364. - Slyte)
2014. aug. 12. 16:44
Ki tudja ki indította. Simán lehet, sőt több mint valószínű, hogy a fórumindító ugyan az, aki Kingaként írt később.
2014. aug. 12. 16:42
Kinga ide se szagol?
369. krautmanno (válaszként erre: 368. - F083ed049b)
2014. aug. 12. 16:30
Hát nem tudom...lehet így van.
368. f083ed049b (válaszként erre: 367. - Krautmanno)
2014. aug. 12. 16:27
ja jók, kizsarolta hogy még egy kicsit pesztrálják
367. krautmanno (válaszként erre: 366. - Slyte)
2014. aug. 12. 16:25
Ne érezd magadat hülyén.Lezárult...végül is jól végződött.
366. Slyte (válaszként erre: 365. - Krautmanno)
2014. aug. 12. 16:03

Csak az a baj, (üröm az örömben) hogy közben tényleg hülyének érzem magam, hogy asszisztáltam ehhez a (végül jól végződő) színjátékhoz. :(((


De gondolom, ez csak engem zavar, mert érzékenyebb vagyok az átlagnál.

2014. aug. 12. 15:54

Akkor mégis csak jó,hogy elindult ez a fórum.:D

Happy end lett több embernek.:D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook