Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik félnek valamilyen állattól? fórum

Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik félnek valamilyen állattól? (beszélgetős fórum)

2009. jún. 7. 21:21
Nem tehetnek róla, valami kiválthatta félelmüket, lehet gyermekkorban, ezért nem kell megvetni őket.
2009. jún. 7. 15:34

Sajnálom őket, mert nagyon jó dologból maradnak ki,kutyusra, cicára gondolok.

De én sem bírom pl: a békákat, na és legyeket.

2009. márc. 13. 17:13

Szerintem ez hasonló mint a tériszony.Nem lehet senkit sem arra kényszeríteni ,amitől fél.Attól még az az ember ugyan olyan értékű mint a többi társa. :)


Én sem szeretem-irtózom tőlük pl. a hüllőktől,pókoktól.Ha valaki mondná, hogy fogjam meg, talán igen, de magam eszétől nem jutnák ebbe a helyzetbe.


A többi házi állatot, vagy kedvencet azt imádom.Tehát nagyon is meg lehet érteni, hogy ha valaki pl. fél (egyes) az állatokól. :))

2009. márc. 11. 19:13
Én a pókoktól írtózok,már néha-néha rettegek.
2009. márc. 11. 17:00
Például én félnék az ilyen nagytestü állatoktól mint az oroszlán,nem szívesen kerülnék vele egy légtérbe.
25. gpetra (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2009. jan. 19. 20:15
Dettó, csak nekem sajnos frissebb az élmény. De én is küzdök hősiesen.
2009. jan. 19. 20:15
hű, de elcsúsztál.
23. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2009. jan. 19. 20:09

Hát ha magyar ember a grizzlytől fél az már igen nagy baj.

Én pld nagyon szeretem a pókokat, különösen az apró pici ugrópókokat.Nagyon értelmesek.

22. pemete (válaszként erre: 21. - C0c88e77c0)
2008. nov. 26. 14:08
Igen ez hiányzik az élet sok terülteén sajnos!!! A kölcsönös tisztelet! Ha ez meglenne, akkor minden sokkal egyszerűbb lenne ebben a nyomorult világban.
21. c0c88e77c0 (válaszként erre: 19. - Pemete)
2008. nov. 26. 14:06
én is gonoszságnak fogom fel,és tudom,hogy nem mindenki ilyen :) én tiszteletben tartom,azt,hogy valaki szereti az állatokat,és kutyákat tart! nincs is ezzel kicsit sem bajom, a baj ott kezdődik amikor ez nem kölcsönös és nem tisztelik azt,hogy a másik bizony fél! igyekszem kerülni a kutyás helyeket,ha pedig nem sikerül , összeszorítom kezem, szám :) és igyekszem eltávolodni a helytől minél messzebbre :) a hugom viszont nagy állatbolond :):)
20. pemete (válaszként erre: 18. - Frutty)
2008. nov. 26. 14:02
Pedig ez az amit nem szabad! Amíg azt hiszi, hogy te vagy az erősebb, addig nem fogbántani. De ha megérzi rajtad hogy félsz tőle, könnyebben előfordulhat, hogy megharap.
19. pemete (válaszként erre: 17. - C0c88e77c0)
2008. nov. 26. 14:01

Mondjuk én nem szoktam szemétkedni így! Ez gonoszság. Ha látom, hogy jön valaki azonnal visszahívom a kutyát, és megkötöm. Sosem tudhatja az ember ki fél tőle, és ki nem. Így a biztos. Nem azért tart azember kutyát, hogy utána rémísztgesse a környéken lakókat:)

Biztos nehéz lehet egyébként túltenni magunkat egy kutyatámadáson, nekem is ugrott már kutya, de nem tudott megharapni, mert apukámnak jók a reflexei, és lecsapta a biciklivel:) Megijedtem én is, de elkönyveltem magamban, hogy ez egy szemét kutya volt, mellesleg kóbor, és éhes...

18. frutty (válaszként erre: 17. - C0c88e77c0)
2008. nov. 26. 13:58
én,is félek a kutyáktól főleg,ha nincs közelbe a gazája,akkor beparázok!
2008. nov. 26. 13:55
én nagyon félek minden álattól,kutyától macskától is! sokszor érzem,hogy ez nem tetszik a gazdiknak és próbálnak meggyőzni,hogy ne féljek,meg csodálkoznak nagyokat! nem értem ,miért nem képesek elfogadni,hogy félek az állatoktól? minek erőszakoskodnak,hogy de simogassam meg,nem bánt meg ilyenek... és még ha jó indulat vezérelné őket, de nem, szinte élvezik ,ha fél az ember eszükbe sincs megfogni az állatot, legalább arra az kis időre míg elhaladnék mellettük ja és az a nézés sokszor amivel illetnek ha kikerülöm őket a járdán.... némelyik háát ölni tudna... persze tisztelet a kivételnek :)
16. spinneli (válaszként erre: 14. - Pemete)
2008. nov. 26. 13:55
én nagyon kedvelem az állatokat, a kutyákat is, viszont 4 éve megtámadott egy, és elég sokat kellett gyúrnom magamon, hogy ne kapjon el rögtön és ösztönösen a feszültség, ha meglátok egyet.
2008. nov. 26. 13:54
Nem értem a kérdést, most miért lenne probléma, ha valaki fél valamitől. Vannak akik a fogorvostól félnek, és azért csak elmennek. Hát emberből van az is aki fél és az is aki nem.
14. pemete
2008. nov. 26. 13:54

Én nem félek az állatoktól, egyiktől sem, ha elég nagy távolság van köztünk:)

Azokat viszont, akik mondjuk a kutyáktl félnek nagyon tudom sajnálni. Szegények soha nem fogják megtapasztalni, hogy a kutya tényleg az ember legjobb barátja! Mindig ott van velünk, megvígasztal, ha szomorúak vagyunk, hozzánkbújik ha ha fázunk, minden kívánágunkat igyekszik teljesíteni, és ezért cserébe nem kér mást, csak szeretetet, meg persze még egy falat kaját:)

Tehát sajnálom a kutyáktól félő embereket, de néha azért mérges is tudok lenni rájuk! Amikor valaki túlzásba viszi, azt nem szeretem! Oké, hogy valaki fél, de nem kell hisztirohamot levágni minden egyes kutya láttán...

2008. nov. 26. 13:53
jobb félni, mint megijedni
2008. nov. 26. 13:51
Van olyan ember aki ne felne, vagy irtozna valamilyen allattol? Szerintem nincs
2008. nov. 26. 13:48

Mit gondoljak magamról? félek egy csomó állattól, de azért ember vagyok.:)

Mindenki fél valamitől....

2008. nov. 26. 13:47
Nagyon rossz lehet nekik! :( Nekem van egy unokahugom, aki nagyon nincs oda a kisállatokért. A sors fintora, hogy egy időben kisállat- kereskedésben dolgozott. Le a kalappal előtte! :)
2008. nov. 26. 13:47
Belémnevelték, hogy féljek a kutyáktól, és nagyon nehéz leküzdenem:(
8. spinneli (válaszként erre: 7. - Álommanó)
2008. nov. 26. 13:46
...vagy legalábbis irtózik.
2008. nov. 26. 13:45
Szerintem minden ember fél valamelyik állattól...kizártnak tartom, hogy létezik olyan ember, aki nem fél.
2008. nov. 26. 13:44

Azért mert fél?

semmit

2008. nov. 26. 13:44
ez azért nagyon általános, attól függ milyen állattól, más állhat annak az embernek lelkivilágának háterében aki a grizlitől fél, meg más annak, aki a hangyától.
2008. nov. 26. 13:44
Inkább az emberektől kellene félni.
2008. nov. 26. 13:43
Az ember szerintem nem tehet a fóbiáiról. Aki ez miatt ítél el valakit... :-/
2008. nov. 26. 13:43
Sajnálom őket. Meg olykor magamat is, hogy utálom a bogarakat. :-D
2008. nov. 26. 13:42

Sziasztok!

Azért szeretném, ha megírnátok a véleményeteket, mert kíváncsi vagyok, mit gondoltok róluk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook