Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2018. szept. 18. 08:23

Sziasztok!

Mellnagyobbítás előtt állok. Érdeklődni szeretnék, hogy valaki közületek ismeri-e Dr. Pesthy Pált, vagy milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban? Előre is köszi! :)

2018. szept. 13. 17:59
Én azt beszéltem meg vele, hogy 24-én, szept. utolsó hétfőjén hívom a műtét előtti konzultáció időpont egyeztetés miatt. Aztán megbeszéljük a vizsgálatok időpontját is. Én eddig elég jól elértem, ha kellett.
2018. szept. 13. 14:07

És neked mit csinálnak? És téged is László Gyula műt?

Sokszor eszembe jut már. Izgulok is.

120. Athina0309 (válaszként erre: 120. - Renka91)
2018. szept. 13. 13:59

Molnár Mónika. Neked? :)

Juj, az izgi.

119. csokas_lili (válaszként erre: 115. - Alma84)
2018. szept. 11. 11:19
Ne izgulj :) ! En is mint mindenki elgondolkodik ilyeneken de felesleges! Tuti nincs bajod ! :) Nekem holnap lesz a varratszedesem :)!2 hetes vagyok mar! Amit eddig latok maga a csoda ! Remelem Te is igy fogsz erezni!
118. Alma84 (válaszként erre: 116. - Athina0309)
2018. szept. 5. 08:53
Köszönöm, igazán sokat jelent hogy írtatok..
117. Vka8 (válaszként erre: 114. - Alma84)
2018. szept. 5. 08:45
Jól tetted, hogy írtál ide. Beszélgess inkább többet a tanácsadónőddel aki az orvosnak is továbbíthatja a kérdésed. Ne nézegess komplikációról és problémáról képeket vagy történeteket. Olvasd az elégedett posztokat, esetleg írj itt azoknak, akik hasonló alkatúak hozzád találsz errefelé olyan topikot is ahol képek is vannak. Menj el egy fordrászatba ahol nem ismernek, a város másik végébe,másik városba, beszélj ott róla,akár mutasd meg ;) puszi
116. Athina0309 (válaszként erre: 115. - Alma84)
2018. szept. 5. 08:28

Szia, ha már eldöntötted, legyél biztos benne, és ne izguld túl a dolgot. Én könnyen beszélek, mert én is iszonyúan félek a műtéttől. :)

Engem még soha semmivel nem műtöttek, csak akkor voltam kórházban, mikor megszültem a lányom, szóval már maga a kórház is para. De amikor ezen aggódok, mindig azzal nyugtatom magam, hogy milyen jó lesz utána mikor már megygyógyult a seb, és nem kell rosszul éreznem magam a cicim miatt. Mikor bátran veszek fel, alig takaró kis bikini felsőt. Isteni érzés lesz. Vagy pánt nélküli felsőt, ruhát. Az, hogy a megítéléstől, rosszakaróktól félsz, viszont butaság. Soha nem szabad mások véleményével törődni, engem ez egyáltalán nem izgat. Az én életem, az én testem, és én küzdöttem lelkileg már 23-24 éve azzal, hogy nem olyan a cicim, mint szeretném, és most itt a lehetőség hogy végre ne legyenek gátlásaim amiatt. Akik bármi rosszat mondanak emiatt, vagy soha nem éltek át ilyesmit, vagy irigyek. Ne aggódj!!! Mi itt melletted vagyunk. Megértünk, és tuti minden rendben lesz. :)

115. Alma84
2018. szept. 4. 18:41
Én Dr. Molnár István hoz megyek, de már azon is parázok hogy jobb döntés lett volna az aesthetica és Dr. László Gyula, vagy nagy hülyeséget csinálok az egésszel és megbánom mert rossz lesz vagy valami felmerül. De ugyanúgy félek hogy ott derül ki valami betegségem. Egy nagy félelem vagyok most. Mi segíthetne át ezen?
114. Alma84
2018. szept. 4. 18:25
Sziasztok! Igen a közlekedés engem is érdekel, félek hogy szétráz és bajt okoz és vajon belül mikor gyógyul meg. Nagyon várom a műtétem már csak pár nap és nagyon izgulok, egyre jobban, és én sem beszéltem róla senkinek, de én egy embernek sem és csakisazért hogy ne derüljön ki,félek hogy mrgítélnek, kigúnyolnak majd vagy ha rosszul alakul hibáztatnak és most veszettül egyedül vagyok. Pánikolok, kimelegszem félóránként, 4 nappal ezelőttig dohányoztam, a műtét miatt nem dohányzom most, nehezen is kapok levegőt és félek a műtőasztalon maradok, szóval már tényleg túlgörcsölök. Bárcsak megtalálnám a nyugalmam, talán ha veletek beszélhetek róla. Félek hogy ki kell majd venni mert gond lesz és akkor mégkisebb lesz a mellem és felvágva, szóval minden apróságtól.. Tudtok valami hogy nyugodhatnék meg?
113. Vka8
2018. szept. 4. 13:02
Lányok, akinek már korábban volt műtéte, és még nézi a fórumot tud valamit mondani a hegekről és arról mennyire lesznek észrevehetetlenek, lesznek-e bármilyen további orvos által végzett hegkezelés nélkül és mennyi idő után? Persze tudom a gyógyulás mindenkinél egyedi, de ti hogy tapasztaltátok?
112. Athina0309 (válaszként erre: 111. - Vka8)
2018. szept. 4. 08:09
Igen, én is így vagyok vele. Én is nagyon félek a műtéttől, de nagyon várom is az eredményt. Valamint én is nagyon kiváncsi vagyok, hogyan fogom bírni a gyógyulási időt, de reméljük a legjobbakat, és hát már én is annyira régóta vágyom rá, hogy szép cicim legyen. Engem okt. 29-én fog műteni végül. :) A tömegközlekedés jó kérdés. Én is kiváncsi vagyok rá.
111. Vka8
2018. szept. 3. 16:10
Illetve az orvosomban nagyon bízok, örülök neki,az ő személye, ami megnyugtat a történetben, az előző hozzászólók véleménye alapján is..
110. Vka8
2018. szept. 3. 16:00
Sziasztok! Több év vágyakozás után alakul úgy hogy lehetőségem lesz a beavatkozásra és Dr. László Gyulához kerültem, aminek azt gondolom örülhetek.. csak sajnos senkivel nem tudok beszélni erről, ha nem akarom végighallgatni, és megszívlelni, hogyan teszem tönkre magamat.. azoknak az előadásában, akik soha nem olvastak a témában és nem tájékozódtak. Hiszem hogy ha felkészülök, a műtét után is boldogulok egyedül és mivel pushupos melltartót hordok és akkora lesz az új méretem nem okozok feltűnést. Magamat próbálom bátorítani, mert közben izgulok nagyon. Egy kedves taxisofőrt akarok kifogni aki lassan hazavisz utána pestre rázkódás nélkül.. mikor mertetek műtét után legközelebb tömegközlekedni?
109. Athina0309 (válaszként erre: 107. - Babu89)
2018. szept. 3. 08:12
Igen, Csokas_lili jól mondja, ezt kell tenni. Az ár attól függ mit szeretnél. Ha csak felvarrás, akkor olcsóbb. :)
108. csokas_lili (válaszként erre: 107. - Babu89)
2018. szept. 1. 21:10
Szia!Be kell jelentkezni ingyenes konzultaciora az interneten es majd hivni fognak 1-2 napon belul idopontert :) akkor szolj hogy te hozza szeretnel menni en is ezt tettem! :)
107. babu89
2018. aug. 31. 13:15
Sziasztok! Én 2 gyerek után döntöttem a mellműtét mellett. Sok pozitív posztot olvastam Dr László Gyuláról. Valaki megtudná nekem írni,hogy hol lehet vele konzultálni és kb mennyibe került a ciciműtét nála? Köszönöm előre is!
106. Athina0309 (válaszként erre: 105. - Csokas_lili)
2018. aug. 30. 08:00
OK. Örülök, hogy jól bírod. És köszi a választ. :)
105. csokas_lili (válaszként erre: 103. - Athina0309)
2018. aug. 28. 21:41

Implantatumot kaptam csak, mert felvarrni nem volt mit :D 415 cc magas profil kerek lett a vegeredmeny! 180 cm magassagomhoz ez volt a legjobb dontes! Igazabol sok embert kerdezgettem a mutet elott hogy kinek mi a fajdalma stb .. volt aki a karjat se tudta felemelni es a wc re se tudott elmenni segitseg nelkul.. Nekem semmi fajdalmam nincs nagyon jol birom :) a cso kivetele viszont annyira fajt az egyik oldalon,hogy ha megkerdeztek volna a nevemet valoszinuleg nem tudtam volna megmondani :D valakinek meg az meg se kottyan..


Ember fuggo nagyon ! De az orvos nagyon rendes es segitokesz ! :) 1 het mulva lesz az elso konzultaciom a mutet utan akkor majd tobbet tudok mondani :)

104. Bada2 (válaszként erre: 97. - ZojcsiAnya)
2018. aug. 28. 11:41
Szia! Be engednél a naplódba? Engem csütörtökön fog műteni felvarrás+töltés. Köszönöm . További szép napo :)
103. Athina0309 (válaszként erre: 102. - Csokas_lili)
2018. aug. 28. 08:27

Megkérdezhetem, hogy végül mi volt a csőkihúzásnál? És, hogy csak felvarrás volt, vagy implant is?

És neked, Bejjush25?

Köszi, és gyors jobbulást nektek! :)

102. csokas_lili (válaszként erre: 100. - Bejjush25)
2018. aug. 27. 21:04
Minden rendben volt!:) Reggel már mehetek is haza! Remelem a cso kivetele nem fog fajni mert most nem kellemes 😅
2018. aug. 27. 13:05
Köszönöm lányok. Örülök. :)
100. Bejjush25 (válaszként erre: 99. - Csokas_lili)
2018. aug. 24. 20:59

Sziaa

Engem tegnap műtött a László Gyula és roppant kedves humoros volt a műtét utan én mamár itthon sétálgatok fáj ...de elviselhető !a legelső fel ülésnél voltam csak rosszul 😊 Bátorság !!és gyors felépülést 😊😊

99. csokas_lili (válaszként erre: 98. - Athina0309)
2018. aug. 23. 14:37

Szia! Nekem

Hetfőn lesz a műtétem a Dr László Gyulánál ! :) mar izgulok.

2018. aug. 10. 13:13

Sziasztok!


Végre eldöntöttem. Megcsináltatom a cicim Dr. László Gyulával, ha minden igaz október 25-én, de csak felvarrásom lesz, és olyannal még nem sikerült beszélnem, vagy képet látnom, akinek csak felvarrást csinált. Nincs köztetek ilyen véletlenül?

Köszi

2018. máj. 23. 20:50
Aki Dr.László Gyulához menne, nézzen be a naplómba. Ha esetleg kételyek támadnának 😉🤗🤗
2018. máj. 14. 19:00
Sziasztok! Valakinek van tapasztalata Kazay Szilárd doktorúrral. Juniusban műtenének. Mellnagyobbìtás. Köszönöm
95. ZojcsiAnya (válaszként erre: 94. - Wenom)
2018. máj. 12. 23:18
Maximálisan igazad volt! Most viszont egy terapeutát keresek, mert nem bírok leszakadni a cickóimról... imádom. Kicsit kezdek attól tartani hogy megkattanok 😱😱😂😂😂😂❤❤❤
94. Wenom (válaszként erre: 93. - ZojcsiAnya)
2018. máj. 11. 22:51
Látod, én mondtam :) :) übv a klubban :) A pasi egy Isten, nagyon tud :)Örülök, hogy minden renben volt és szép lett az eredmény :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook