Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
33. Anya79 (válaszként erre: 32. - Sonykaa)
2012. nov. 18. 14:11
Szia,te ezt honnan gondolod,h nem szépek a munkái?Megtudnád nekem is mutatni?
2012. nov. 12. 12:24
Dr. Németh Tamáshoz senki ne menjen!!! Nem szépek a munkái, és Ökrös(éden)Szandrának ő rakott be felemás implantátumot!
2012. okt. 13. 21:28
Doktor :)
2012. okt. 13. 21:27
Sziasztok!Akik kíváncsiak a véleményemre: Dr.Rusz Zoltánt csak ajánlani tudom!Nagyon szépen dolgozik( igaz nekem csak nagyobbítás volt,felvarrás nem,úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni),de nagyon elégedett vagyok Vele és ha szükségem lesz még bármilyen plasztikai beavatkozásra csak hozzá fogok fordulni!Akik műtét előtt állnak nyugodtan rábízhatják magukat a Doktot Úrra :)
2012. okt. 11. 16:34
sziasztok:) valaki tud infokat a dr Gill Endere ,dr Toperczer Zsolt, dr Rusz Zoltán orvosokrol.szretnék véleményeket olvasni,és hogy melyik profi a mellfelvarrás,és nagyobbits terén.elöre is köszi
2012. aug. 20. 20:16
Sziasztok :) Nekem most lesz műtétem cirka két hét mulva Dr.Rusz Zoltánnál, és teljesen nyugodt voltam és higgadt, amig el nem olvastam egy két véleményt,itt is és más oldalakon is. Láttam képeken a munkáit, engem valahogy meggyőzött. Valaki vagy jó doki,vagy nem. De hogy két ennyire ellentétes véleményt mondjanak EGY emberről,az nekem fura. Van itt valaki,aki varratta -és nagyobbytatta meg a mellét Rusz dokinál?
27. Jolo13 (válaszként erre: 24. - Dc088ec0b4)
2012. márc. 20. 05:53
Neeee!
2012. febr. 10. 19:08

Sziasztok!

Engen ott műtöttek 2 éve,de az orvos,aki végezte a műtétet,már nem dolgozik ott.Amikor kirobbant a PIP botrány,nem is tájékoztattak,magamtól mentem be,megkérdezni,hogy mi a helyzet.Ezek után közölték,hogy a magam költségére végeztessem el az ultrahang vizsgálatot és amúgy is ez csak egy felfújt botrány.Ezek után beszéltem egy komoly orvossal,aki nem óriási akciókkal hirdeti magát és az azonnali kicserélés mellett döntöttünk.Ő nem a haszonra hajt,a műtét kb.90%-át az implantátum ára teszi ki és mindemellett gyönyörű munkákat végez.Szóval én nem ajánlanám az Aestheticát.Kézen fekvő,de egy kis utánajárással sokkal lelkiismeretebb orvosokat lehet találni...

25. mercili (válaszként erre: 24. - Dc088ec0b4)
2012. febr. 1. 19:52

Szióka!

Engem ő műtött, ha a PIP miatt cserélnem kéne, megint ő választanám. Szerintem teljesen korrekt,nálam nagyon szép munkát végzett, emberileg és jó.

2012. jan. 31. 12:42
Sziasztok! Van esetleg valakinak infója László Gyula doktorról az Aesthetic-ában? Egyik orvosukat sem lehet a honlapjukon megtalálni, és gőzöm sincs mellplasztikában vajon mennyire megbízható? Előre is köszönöm a válaszokat!
23. Ami.
2012. jan. 30. 12:33
Én ott csináltattam,de Dr Rusznál,maximálisan elégedett vagyok vele,és az egész ellátással.Továbbra is oda fogok járni,ha bármilyen problémám lesz.
2012. jan. 7. 11:46
Sziasztok! Ha valakinek a melleit csinalta mar esetleg dr.Németh Tamás (aesthetica)az irjon velemenyt nekem róla. Koszonom elöre is Hajni
21. Vanja
2011. jún. 9. 11:37
Sziasztok:) 72.000,- Ft értékű kuponomat eladnám 50.000,- Ft-ért, ha valakit érdekel írjon egy üzit, esetleg adja meg a számát és felhívom. Köszi
2011. jan. 13. 13:12
Nekem csak rossz tapasztalom van velük kapcsolatban, egészen addig aranyosak és kedvesek amig nem áll fent nálad valamilyen probléma , onnantól kezdve gusztustalanok és lekezelőek ! Dr. Rusz Zoltánt pedig nem ajánlom senkinek , főleg ha mellfelvarrásról van szó ! Az már bonyolult neki !!! Sima implantátumot még szépen betud helyezni , de a többit csak szabja-varrja meggondolatlanul !!! Csak akkor menjetek ebbbe az álitólagos jó nevű plasztikai központba , ha 100 %-ig biztosak vagytok az orvosban ! Akit ajánlani tudok az max az Afshin doktor , mert neki valóban szépek a munkái és érti is amit csinál !!!! Ne dőljetek be az akcióknak mert egy "jó nevű" plasztikai sebész sosem hirdeti magát akciókkal ( lásd: dr krasznai).
2010. nov. 29. 00:59
Elírtam sorry. Egyiptomi bazárban akartam mondani!!
2010. nov. 29. 00:57
Gyönyörű az intézmény, de tényleg. Szerintem a csilivil extra miatt kerülnek a műtétek többe mint máshól. Ami nem tetszett, hogy erőszakosan rám akartak tukmálni mindenképpen valamit mint valami Egyiptomban bazárban. Csak ha már ott vagyok akkor legyen üzlet alapon! Nekem ez nagyon szokatlan és váratlan.
17. 8f9e921998 (válaszként erre: 13. - Pamacs1990)
2010. nov. 15. 20:14
Szia.Nekem nov.23-án lesz Dr Molnár Csaba fogja csinálni.Igaz még előtte vagyok de ezidáig nagyon megvagyok vele elégedve!Nem a legolcsóbb de nem is szabad ilyenen spórolni szerintem!:)
16. miczko
2010. okt. 27. 09:52
75.000 Ft értékű Aesthetica kuponomat eladom 50.000 Ft-ért. 2011 októberig érvényes. Tel.: 20/9451870
15. miczko
2010. aug. 26. 07:51

Sziasztok!

Hamarosan mellplasztika műtére készülök az Aesthetica-nál. Van -e valakinek tapasztalata, különösen Dr. Németh Tamás érdekelne! Kicsit megijesztett a dolog, hogy nem találtam az Esztétika Társaság tagjai között.

A választ előre is köszönöm!

2010. máj. 31. 20:04

Sziasztok!


Én csak bőrgyógyászatra járok ide, de mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom. Itt tényleg igazi színvonalas szolgáltatást kapsz a pénzedért, ami sajnos igen ritka még a magánrendelőkben is Mo.-n...

2010. ápr. 25. 18:01

Sziasztok! Debrecenben tud esetleg valaki ajánlani plasztikai sebészt, akihez érdemes lenne fordulni cici-ügyben?:)

Köszönöm

12. eda635a242 (válaszként erre: 10. - Babyshambles)
2010. márc. 21. 14:43

szia!


igen. És nem bántam megy egy picit sem:)

11. monibe
2010. márc. 21. 08:07
Sziasztok!Van-e valakinek infója Dr Mihályfi Lászlóról?Még csak most kezdtem keresgélni cici ügyben,ha tudtok valamit írjatok!Köszi! Szép napot!
10. Babyshambles (válaszként erre: 3. - Eda635a242)
2010. márc. 20. 14:48
Az adatlapodon Gáspár van. Dokit cserélsz?
9. Babyshambles (válaszként erre: 8. - G-anya)
2010. márc. 20. 14:46
Ő nem műt az Aestheticában. Az övég "Aesthetic"-nek hívják és az egy más tészta.
2010. márc. 20. 14:18
Én Dr. Urszán Albertet választottam.
2010. márc. 20. 14:15

Ha igazán hozzáértő orvost szeretnél megtaláltad: szakmai felkészültsége, tájékozottsága, embersége felülmúlhatatlan. A munkáját segítő emberek kivétel nélkül maximális odafigyeléssel végzik a rájuk bízott feladatokat.

A melleim tökéletesek lettek, természetesek, szépek, formásak. Illenek hozzám, az egyéniségemhez, a lelkemhez. Gondolkodóba ejti a hozzáértőket is.

2009. dec. 26. 12:27

Sziasztok!


Én is az Aestheticanál műttetném magamat, de nekem sem sok infóm van a dokimról! Ha valaki tud valami infóval szolgálni dr.Szentes Tamásról, akkor légyszi írjatok!

Köszi és Boldog Karácsont mindenkinek!

5. eda635a242 (válaszként erre: 4. - C7767d161d)
2009. nov. 24. 16:23

Igen mindkét doki az Aestheticanál van.

Még egy kicsit bizonytalan vagyok, hogy melyiket válasszam, akinek van tapasztalata velük kapcsolatban legyenszíves megosztani:)

köszi szépen

2009. nov. 24. 11:48
Sziasztok!Én csak tervezem hogy itt fogom megcsináltan a melleimet,de nem sok mindet találok róla(véleményeket),viszont konzultáción már voltam és mindenki nagyon kedves és szimpatikus volt,mégis szeretném jól körbejárni a témát.Ezek a dokik is itt műtenek??Mert nekem ezek a nevek nem rémlenek..
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook