Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
63. cinke122 (válaszként erre: 8. - G-anya)
2014. máj. 24. 17:08
Én is.Sajnos jó nagy tahó.Tipikusan az,aki leszarja,hogy mi van veled műtét után.Nem ajánlom senkinek!
2014. máj. 20. 08:21
1 éves kontroll kontraszt anyagos MR, UH, labor! Jól vagyok!!! :)
61. Policemami (válaszként erre: 58. - Mnita83)
2014. máj. 20. 08:20
Szia jó döntés,a doki nagyon szuper a klinikáról tájékozódj... olvass bele az adatlapomba üdv
2014. márc. 20. 17:33

Sziasztok!


Dr Awil Matanusról van véleménye valakinek?? Köszi

59. Policemami (válaszként erre: 58. - Mnita83)
2014. márc. 6. 18:17
jó döntés, nála voltam én is
2014. márc. 1. 18:37

Sziasztok!

Végre döntöttem,Asthetica Dr László Gyula. Valakinek tapasztalat.?

2014. febr. 15. 19:41

Sziasztok!

Mellnagyobbító műtétet tervezek Dr Németh Tamásnál.Tudnátok abba segíteni hol találok képeket a munkáiról?

Előre is köszi. :)

56. Szisz80 (válaszként erre: 54. - Hvivien6)
2014. jan. 20. 08:30
En dr. Urszan Albertnel voltam . Az orvos hatarozott nem az a nagyon baratkozos de szerintem ez jo is . A noverek nagyon kedvesek ami sokat szamit mert mutet utan rajuk vagy utalva. Kepet latsz a nsplomban a vegeredmenyrol :) nekem szimpi volt az orvos bar nagyon hadar de minden kerdesedre valaszol. Ingyenes a konzi sztem beszelj vele is :)
55. Bettiky (válaszként erre: 54. - Hvivien6)
2014. jan. 8. 16:08
Én Dr. Németh Tamással végeztettem a műtétet, és maximálisan elégedett vagyok, tökéletes lett a végeredmény.
2013. aug. 2. 19:34

Sziasztok!

Mellnagyobbító műtétet szeretnék, de egyszerűen nem tudom melyik fővárosi orvoshoz forduljak. Az Aesthetica központon gondolkodom, mert azt olvastam, hogy náluk van olyan speciális szoftver, ami megmutatja,hogy milyen végeredményre számíthatok. Tudna nekem valaki információt adni a központról, illetve az orvosaikról? Nagyon megköszönném. :)

53. mamupipoke (válaszként erre: 52. - Biborka.82)
2013. máj. 21. 10:10
Szia! A műtét maga a Róbert Károlyban volt, pár sarokra az Aestheticától, az is a 13. kerületben volt.
52. Biborka.82 (válaszként erre: 51. - Mamupipoke)
2013. máj. 16. 15:23
Szia Mamupupoke! Megkérdezhetem hol műtöttek helyileg? Nemsokára én is megyek mellnagyobbításra, érdekelne a tapasztalatod. Köszi
51. mamupipoke (válaszként erre: 44. - Pöttöm10)
2013. márc. 13. 11:18
Pöttöm10, voltál végül? :) belevágtál? :)
2013. márc. 13. 11:12
Nekem Németh Tamásnál volt az Aestheticában a műtétem, szuper lett, bár még most szedték ki a varratokat! A legjobb, hogy végre olyan orvossal beszélhettem, aki emberileg is fantasztikus, és kedves, nagyon hozzáértő :-) abszolút megbíztam benne. az is jó, hogy laborért meg ilyenekért nem kértek külön pénzt, a barátnőmnek olyan sok plusz költsége volt...
2013. márc. 8. 06:32
Sziasztok!Priviben sokan kérdeztétek, sikerült-e kompromisszumot kötni, mi lesz velem. Talán én is nagyon idegesen kezdtem a tárgyalást, de a düh, a tehetetlenség, és a csalódott sértettség egyszerre jelent meg nálam a pánikkal. Csiszoltunk a helyzeten, mindenki lehiggadt, megtaláltuk a kompromisszumos megoldást, ha minden rendben megy, akkor megoldódik a problémám. Most már több mindent tisztán látok, természetesen a PIP céget amint lehet perelem én is, de most az egészségem az első. Továbbra is maradok az orvosomnál, és a klinikánál műtenek megint. Üdv és szép napot nektek, a mellplasztika tapasztalatoknál folyt. köv. :)
48. Policemami (válaszként erre: 47. - Policemami)
2013. márc. 2. 07:29
Amúgy nagyon kedvesek, meg segítőkészek, de amikor gondommal felkerestem őket, fellengzős, lekezelő, kicsit talán még goromba hangot is megütöttek velem, és nem elég, hogy az ember szarban van, mindenki bele is rug. Ha van megint pénzed lesz cici, ha nincs lerohad a melled, mert ők még a hibás, lyukas, szart is nagy pénzért veszik ki.Csere nélkül nem is nagyon tárgyalnak az emberrel. de ismétlem a doki 100 %
47. Policemami (válaszként erre: 24. - Dc088ec0b4)
2013. febr. 28. 19:55
Szia! 100% szépen dolgozik, viszont ne az Aestheticában keresd, ha még aktuális. Írd be a GOOGLE keresőbe a nevét és fotóval elérhetőséggel meg lesz! Az aesthetica gázos nagyon vigyázz vele.
46. Policemami (válaszként erre: 26. - Bolottiii)
2013. febr. 28. 19:53
Szia4 Tudnál segíteni, kihez menjek kiszakadt pip cserével?
45. Mamszesz (válaszként erre: 40. - Pöttöm10)
2013. febr. 18. 15:24
Szia!Nekem 2 hete csinált mellfelvarást,implantátummal a Németh Tamás dr.Maximálisan meg vagyok elégedve mind a munkájával mind a hozzáállásával.A húgomat is Ő operálta(szintén mell)Csak jót tudok mondani róla lelkiismeretes precíz szimpatikus az egész ember.Nekem 700000ft volt a nagyobbítás plussz felvarrás.Ebben az árban minden benne volt.Sportmelltartó(2db)konzultációk,vizsgálatok,kontrollok.Szerintem minden korrektül zajlik ott az Aestheticában.
44. Pöttöm10 (válaszként erre: 43. - Nicky23)
2013. febr. 4. 10:17
Nagyon szépen köszönöm, elmegyek egy konzultációra. A végeredményt tekintve, olyan lett mint amilyet elképzeltél?
43. nicky23 (válaszként erre: 35. - Kondorbeatrixx)
2013. febr. 3. 22:05
Dr. Rusz Zoltánt ajánlom az Aesthetica Centerben!!!
42. nicky23 (válaszként erre: 36. - Liza47)
2013. febr. 3. 22:03
Sajnálom, hogy ez volt a tapasztalatod Dr Rusz-al kapcsolatban!Nekem nem voltak vele ilyen problémáim és a végeredmény meg fantasztikus!!!
41. nicky23 (válaszként erre: 40. - Pöttöm10)
2013. febr. 3. 22:01
Szia! Én csak is Dr. Rusz Zoltánt ajánlom ő is dolgozik az Aesthetica centerben.Ő műtötte már 16 évvel ezelőtt a kezemet és most mellnagyobbítást csináltattam vele...Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel...még csak két hete műtött és már most nem is látszik a vágás!!!a forma meg gyönyörű!!!
2013. jan. 29. 13:52
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, az aesthetica kilinkán melyik orvoshoz menjek? kedvező a részletfizetési lehetőségük, igy van esélyem a műtét elvégzésére. ha tudtok más helyet, ahol szintén lehet részletekben fizetni, arra is irjatok! az árról nem adnak felvilágosítást, azt mondják, csak a konzultáció során. Valaki tud mondani árat? köszönöm
39. tntt (válaszként erre: 1. - Eda635a242)
2013. jan. 28. 19:23
urszán albert lelkismeretes doki...! viszont ugyanolyan hus vagy neki mint amásik! ne várj tőle..időpocsékolást!...arra nincs ideje...csak munkájára figyel...és akkor amikor már ott fekszel:.:(...viszont munkáját jól végzi szerintem...most vaok 6 hetes...üdv..
38. tntt (válaszként erre: 35. - Kondorbeatrixx)
2013. jan. 28. 19:18
urszán albert alegjobb.szerintem!---szépen kell vele bezsélni! megkapod amit akarsz!
37. tntt (válaszként erre: 5. - Eda635a242)
2013. jan. 28. 19:17
urszán albertnál volt műtétem...! jó doki viszont van jobb is!....ajánlom nézz körül..! viszont ebben az árban szerintem ö a legjobb!
36. liza47 (válaszként erre: 35. - Kondorbeatrixx)
2012. dec. 27. 14:03
SZIA,engem az Aeshetica_nál műtöttek 2hete és Dr.Rusz műtött egyáltalán nem vagyok vele megelégedve mint ember kicsit Dr.Housera hasonlitom ,mint orvos {vagyis a múnkájárol}még nem igazán tudok nyilatkozni holnap megyek varratszedésre.
2012. nov. 25. 12:15
Sziasztok! Szeretném a vélemenyeteket kérni! Tervezek egy mellfelvarrást de fogalmam sincs, hogy melyik dokihoz menjek. Az Aesthetica-nál ki a legjobb doki? A mellfelvarrásnál minden esetben raknak be implantátumot? Kb mennyibe szokott kerülni egy ilyen műtét? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeket :)
34. Nádcukor (válaszként erre: 28. - Cruelty)
2012. nov. 20. 22:07

Szia!

És így a műtéten túl mik a tapasztalataid?

Köszi

nekem is oda, hozzá van időpontom

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook