Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Béres CalciviD termékről? Ti szedtetek már ilyet vagy szedtek? fórum

Mi a véleményetek a Béres CalciviD termékről? Ti szedtetek már ilyet vagy szedtek? (tudásbázis kérdés)

2008. máj. 6. 11:10
Nincs mit...
2008. máj. 6. 11:09
Köszönöm szépen a válaszaidat :D ... további szép napot!!!
2008. máj. 6. 10:57
Így van!
5. Wolfi2006 (válaszként erre: 4. - 2577cdcc12)
2008. máj. 6. 10:43
Aham, akkor csak a "belső" sűrűsége és "az állaga" lesz más, magasság és látszólagos változás nem következik be. Ha jól értelmeztem.
4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Wolfi2006)
2008. máj. 6. 10:38
Ha így lenne minden alacsony kiskamasz marokszámra tömné magába. Egyébként a csontképzést segíti, de ez nem vastagodást jelent, hanem csonttömeget.
2008. máj. 6. 10:31

Ma vettem egy dobozzal és érdekelne, hogy egy 16 évesnek milyen hatásokat produkál majd. Rá van írva, hogy alkalmazása különösen fontos:

*a csontfelépítés miatt serdülő-és fiatal felnőttkorban,

*terhesség és szoptatás idején,

*változókor (menopauza) alatt és azt követően,

*időseknek, tartósan napfénytől elzártan élőknek (pl. lakásból ki nem mozduló beteg ember)

*vegetáriánusoknak

*kevés terjterméket fogyasztóknak

------------


Az első és esetleg az utolsó két pont érint engem.

Tehát az érdekelne, hogy a magasságom fog-e változni vagy megvastagodik a csontom?

Ááhhh...valaki orvos emberke vagy valaki válaszoljon létszike..engem ez érdekelne nagyon :D .

2008. máj. 6. 10:25
Én szedem évek óta, de ugye a hatása nem igen mérhető :o). Én az ilyen készítményeket a hatóanyagtartalom alapján választom, az alapján pedig jó...
2008. máj. 6. 10:23
Mi a véleményetek a Béres CalciviD termékről? Ti szedtetek már ilyet vagy szedtek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook