Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használt-e valakinek az alábbiak közül bármelyik?:barátcserje, cickafarkfű, palástfű? Hogyan szedtétek, mikor? fórum

Használt-e valakinek az alábbiak közül bármelyik?:barátcserje, cickafarkfű, palástfű? Hogyan szedtétek, mikor? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
122. Zius
máj. 22. 10:44
Barátcserje extraktumot szedtem 1 hónapig és 11 hónap várakozás után áldott állapotba kerültem. Napi 2*1-et vettem be, étkezések előtt. Tisztán növényi táplálkozáson vagyok, ezért átraktam a port cellulóz kapszulába.A biobarát bioboltban vettem, egy kapszulában kb.300 mg hatóanyag van.
121. AAndi67
jan. 29. 10:17

Sziasztok!

Nekem a rendszertelen menstruációmat hozta rendbe, aztán a menopauza tüneteinek enyhítésére szedtem.

Most a korom miatt áttérek a DHEA-ra.

Ha valakit érdekel, megmaradt 1 db original, teljes doboz (60 szem) + 1 megkezdett doboz (45 db) Zafír Natural Barátcserje kapszulám.

Lejárat 2019.07.05.

120. life14
2013. ápr. 17. 16:20

Sziasztok!

A fodormenta tea tesztoszteronszint csokkento hatasaval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

119. k.virag
2012. jún. 22. 10:15
mivel fogalmam sincs hogy egy ilyen műtét után most középidő előtt vagy után járok, nem tudom melyik teafüvet igyam :(
118. k.virag (válaszként erre: 117. - 298b15dfdd)
2012. jún. 22. 09:46

Tehát nem jó ha ennyiféle gyógynövényt használok egyszerre?

Eddig fele-fele arányban kevertem a teafüvet azt olvastam azt lehet (így tulajdonképp egy -egy csészének megfelőt ittam meg naponta (: ) :

[link]

Viszont félek, hogy a méhpempővel, meg a barátcserjével vegyített használattal kioltom a jótékony hatást. Vagy nem?

Nem igazán rendelkezem pontos ismerettekkel a felől, hogy melyik milyen módon hat, csak mindenhol azt látni hogy "segít a női bajokon". :S

117. 298b15dfdd (válaszként erre: 116. - k.virag)
2012. jún. 22. 09:14
Lehetőleg egyfélét,és napi két csészénél többet nem szabad.!4-5 hét és szünetet kell tartani.
116. k.virag
2012. jún. 22. 09:09

Sziasztok!

Szerintetek segítehet a műszeres befejezés után, a méh gyorsabb regenerálódásában, ha cickafarkfű és palástfű teát iszom, barátcserje kapcsulát szedek, és még méhpempőt is használok?

Nagyon szeretnénk újra próbálkozni babáva.

115. Jaina
2011. febr. 20. 16:49

Sziasztok!

Olvastam, hogy a cickafark teát fogamzásgátló abbahagyása utána mensi meghozására is lehet inni. De ekkor mennyi idő alatt "hat" és mikor kell elkezdeni?

2011. jan. 22. 16:55
Igazad van b.betty86, én is olvastam már valahol!
2011. jan. 22. 13:56

Sziótok! Bocsi,hogy így betörök ide csak szeretnék szólni,hogy cickafarkfű teát kismamik NEM ihatak és cisztás endos betegek sem!

Utánaolvastam!

2011. jan. 21. 13:38
Hát, az érdekes lenne! :)))
2011. jan. 21. 13:25
Elsőre azt olvastam: barátcsere. Na, gondoltam ez egy érdekes topik lesz...
2011. jan. 21. 13:22
Én használtam a barátcserje tablettát, melyet Németországból szereztünk be. Igazából nem annyira rendszertelen a mensim, de a tüneteim alapján sárgatest elégtelenségben szenvedtem. Sajnos semmi változást nem tapasztaltam a 3 hónap alatt, ugyanúgy megmaradtak a kellemetlen mensis tünetek, az utolsó heti pattanásos bőr, szóval a szokásos tünetek. Biztos egyénileg mindenkinél más, de én most hetek óta a cickafark/palástfű tea-kombinációval próbálkozom. Eddig - lekopogom - sem kellemetlen tünetek, sem pattanásosság, sem depresszió. Néhány nap múlva menstruálnék és ilyenkor már gyötör valamelyik tünet. Úgyhogy bátran merem Nektek ajánlani ezen teák kombinációját! :)
109. Anne33 (válaszként erre: 107. - Vikike81)
2010. nov. 23. 21:15
Gratulálok!:)
108. Trapp
2010. nov. 22. 08:10

én 6 hetes kúrát csináltam... de akkor már "Niagara" volt :D Már elnézést... :S

Az is számít hogyan iszod... Reggel forrón ELKORTYOLGATNI üresgyomorra!!

2010. nov. 21. 15:13
Helyesbítek :) pozitívat teszteltem most délután :) Úgyhogy nekem segített :):)
2010. nov. 21. 07:51

Sziasztok!

Én szeptember 27-én kezdtem el szedni a barátcserje kapszulát plusz a ciklusom első felében ittam a cickafarkfű teát, a második felében a palástfű teát. Most a 33. napomon tartok, és még nem jelentkezett a mensesem. Pár nap, és tesztelek, remélem összejött :)

105. szeliko (válaszként erre: 104. - Szuszu1980)
2010. okt. 11. 16:42

szia!

én ittam addig míg meg nem jött. Ha terhes vagy akkor is segít megtartani, tehát azt mindenképpen ihatod. Persze ha sokáig nem jön meg és a teszt is negatív akkor érdemes orvoshoz fordulni, hogy miért nem jött meg.

2010. okt. 8. 16:22

Segítsetek légyszi!!

A ciklus elejétől két hétig ittam a cickafarkteát, utána 2 hétig a palástfű teát, de még nem jött meg a mensim, folytassam a palástfüvet vagy mit tegyek? Jelenleg a 33. napon vagyok, terhességi teszt negatív. köszi.

103. Trapp
2009. dec. 24. 15:19
Boldog karit mindenkinek!!!
102. Trapp
2009. dec. 23. 10:28

A tablettáról nem mondok semmit, sztem. a tea megbízhatóbb, a tabletta maga is 1 mesterséges anyag... :S de ez csak az én véleményem!

Én 6 hétig ittam a teát, minden reggel, éhgyomorra 1 csészével, és azóta oké minden!

2009. dec. 22. 15:52

Elvileg úgyan az mint a tea...azt írják! 6 hétig folyamatosan? És azóta teljesen beállt, vagy még mindig iszod?

A kúra alatt mit értesz szedjem 6 hétig? Én úgy gondoltam szedem összesen 12 napig aztán várom majd a következő alkalmat, vagy szerintetek az kevés?

100. Trapp
2009. dec. 22. 10:22

De jó! :)

Szerintem tarts 1 kúrát!

Én a teát 6 hétig ittam, nem tudom, hogy a tablettát meddig kell, betegtájékoztatón nincs vmi. erről?

2009. dec. 16. 15:03

Sziasztok :-DDD!

Képzeljétek el megjött,pedig csak 3 napja szedem a cickafark tabit! Hát elég különös... kíváncsi vagyok a következő alkalomra! Meg hogy most meddig lesz meg? Szerintetek most meddig és hogyan szedjem tovább??

98. Trapp
2009. dec. 15. 10:22

Ámen! :)

Aztán majd szólj, hogy sikerült-e!?

2009. dec. 14. 16:22
Hát lányok köszi az infot, a gyógyteákat utálom ezért kerestem kimondotan gyógyszert, dehát elvileg gondolom úgyan az van benne ;-)
2009. dec. 14. 14:51

sziasztok!

én 12 év gyógyszerszedés után használtam a cickafark/palástfüvet. Most volt egy hetes késésem, de amúgy meg abszolút beállt minden.

Tablettáról még én sem hallottam....de a lényeg szerintem ugyanaz.

Próbálkozz vele bátran, biztos, hogy helyrerak.

95. Trapp (válaszként erre: 94. - norika85)
2009. dec. 14. 12:03

Szia!

Tablettára nem tudok mit mondani :/ A tea, az tuti h rendbe rakja a méhet!!

Én 1,5 évig szedtem fogamzásgátlót, amikor abba hagytam 1 évig nem jött meg, de egy 6 hetes cickafarkfű tea kúrától helyreállt, azóta is boldog vagyok :)

Csajok? Tabletta?? Ugyan olyan hasznos?

Ui: 5 év az HOSSZÚ :O Lehet neked több időre van szükséged...

2009. dec. 14. 07:31
Ja és most vagyok a 42 napba, és mielőtt nem szedtem a gyógyszert mindig pontosan megjött!
2009. dec. 14. 07:28

Sziasztok!

Én 5 évig szedtem a yadyne nevezetű gyógyszert!Abba hagytam a szedését elsőre, ahogy kell 33 napra megjött, most meg semmi :-( ( terhes nem vagyok) olastam másoknál is, hogy így volt! Gondolom még a gyógyszer hatására jött meg eslőre!

Most elkezdtem szedni a cickafark tablettát hát kíváncsian várom az eredményt! Szerintetek?

Én úgy gondolom, hogy 3 hónapot adok magamnak és utána megyek a nődokihoz...

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook