Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » FER 14!!! Van valakinek erről a férfiak számára gyártott termékről tapasztalati, bármi nemű infói?! Hatásos? fórum

FER 14!!! Van valakinek erről a férfiak számára gyártott termékről tapasztalati, bármi nemű infói?! Hatásos? (tudásbázis kérdés)


1 2
50. szm32
2022. jan. 22. 20:05

Sziasztok!

Nekem az orvos ajánlotta, miután eléggé alacsony értékeket értem el egy vizsgálaton. Koncentráció:38; Mozgó spermium:35; PR:22,5.

Pont a 3 hónapos kúra végén már ismételni akartuk a vizsgálatot, amikor a természet megoldotta a dolgot és párom teherbe esett. Most 7 hónapos, minden elvégezhető vizsgálat alapján egészséges. Szkeptikus voltam de nálunk bevált. Mindenkinek sok sikert kívánok!

49. Niko31
2019. febr. 2. 20:59

Sziasztok. Elég halott már ez a topic.

Van esetleg valakinek azóta újabb tapasztalata a Fer 14-el kapcsolatban?

48. Jacsa
2011. máj. 27. 08:32
szia, nekünk a doki ajánlotta a fer14-t, a neten is olvastunk róla( [link] tart a kúra, de nagyon bizakodóak vagyunk. Jó lenne olyan férfi hozzászólását olvasni, aki már végigcsinálta a kúrát.
47. Warnika (válaszként erre: 46. - Pymary)
2011. máj. 9. 13:13
szia, mekkora nálatok a gáz?
46. pymary
2011. márc. 31. 11:53
férjem kb 2 hete szedi, mondjuk nagy gáz áll nincs nála.még nem tudok véleményt írni
45. Aand
2011. jan. 31. 13:38
Az én férjemnek első körben proxeed plusz nevű készítményt vettem neki de semmi nem változott. kb 10 hónap múlva fer14 kezdtem neki adni egy hónap után jött az első lombik és a spermában volt javulás. Most készülünk a 2. lombikra és 3 hónapnyi adagot fog bevenni az ET-ig. Kíváncsi leszek az eredményre.
2010. dec. 29. 20:09
+ minimum 3gramm (3000mg) C vitamin
2010. dec. 29. 20:08
A férjem 3 hónapig szedte, 0, azaz nulla eredménnyel! Elkezdtük szedni a Lenkei alapvitamint, szelént és cinket. 10% gyorsan mozgóról 70% gyorsan mozgóra javult!!!!!
42. ivi74 (válaszként erre: 40. - Dudika76)
2010. okt. 27. 09:30

Szia! Nekünk kimaradt egy doboz fer 14.Olcsobban odaadnám.Ha érdekel jelenkezz az email-címemen:ivi74@freemail.hu

Sok sikert!

41. Laci 1
2009. nov. 25. 15:25

Szia Mindenki !


Nos csatlakozom Sz Beához.

3 hónapig szedtem a fer 14 et + az első hónapban a multimacát

az eredmény 0,0 azaz semmivel sem lett jobb

Üdv LAci

2009. nov. 23. 18:16

Sziasztok ! A párommal is hasonló a helyzet sajnos!

Drafti ??? Laci ??? Nagyon eltüntetek ??? Pedig olyan jó lenne tudni milyen hatása lett a FER14!-nek!!! Mi is ezen gondolkodunk ..... Jó lenne 1-2 biztató szó....érdemes e ....kiadni ennyi pénzt...?

2009. nov. 21. 01:34

Sziasztok!


Hallásból ismerek egy bevált homeos kombinált szert. Magyarországon szerintem nem lehet megkapni, bár talán az alapanyagát külön-külön igen. A neve : Testes comp.

Legalább három hónapig ajánlatos szedni, mint minden spermajavító csodaszert, hiszen ennyi idôre van szükség egy spermium kifekdlôdéséhez.

Interneten meg lehet rendelni egy bizonyos weboldalról:


[link]


Én szedtem hónapokon át a nôi változatát: Ovaria comp.

Úgyszintén homeos kombi. Meglepôdtem a hatásán. Rendszeres peteérésem lett és megnôtt a libidóm, teltebbek lettek a melleim, menzesz elôtt jobban fájtak, hiszen volt peteérés.


[link]


Azóta is szedtem folyamatosan. Egy hónapja lombikprogramban vettem részt és a stimulálás közben is szedtem, bár cisztásodás elkerülése végett hormonkezelés alatt nem ajánlatos. Tizenkét tüszôt szívtak le és kilenc csodás petesejtem lett, alig kellett stimuláljanak, megúsztam kevesebb gyógyszerekbôl.

2009. okt. 5. 13:56
Ne szedjétek a FER14-et. a férjemnek sem segített. Helyette visszatért az actival max-ra és 1 millióról 30 millióra nőtt a spermium száma, plusz E vitamin és C vitamin.
37. Drafti
2009. máj. 8. 15:09

sziasztok.

érdekesen működnek ebben az országban a dolgok.

Legszívesebben felképelném a szemét orvosokat, akik tiszta hűlyének nézik az embert...

Annyira bepánikoltattak ezzel az oligo-asthenozoospermiával, aztán kiderül külföldi honlapokon hogy ez nem olyan egyértelmű mint ahog y itthon állítja egy tudástalan félkegyelmű doki.

A lényeg az, hogy tényleg oda kell figyelni az életvitelünkre, nagyon nehéz tudom, hiszen a munkahellyel sok minden összefügg, de muszály változtatni ha ilyen jelek jelentkeznek.

Én vitamin kurába kezdtem és megrendeltem a fer14-et is. Kiváncsi leszek mi lesz az eredmény. Majd jelzek, addig is minden jót nektek!

36. Laci 1 (válaszként erre: 34. - Barnucek)
2009. ápr. 30. 15:46

Köszi a választ barnucsek!


egyelőre meglátom mit tud belőlem kihozni a fer 14.

másfél hónapja szedem, de azt mondták róla hogy három hónap után várhatok valami eredményt. Érdekes mód ezt a 3 hónapot már hallottam egyéb természetes szerek esetén is.

Üdv laci

35. Laci 1 (válaszként erre: 33. - Drafti)
2009. ápr. 30. 15:37

Nos igen ! Ugyanabban a cipőben 27 évesen semmi bajom most 34 évesen meg...

nézd meg a saját oldalát fer14.hu ott telefonon meg tudod rendelni. Nekem is onnan van.

Szerintem összefügg a két dolog, mindemellett semmi sportolás, de persze ez csak érzés és nem tény. Ha magán klinikán voltál akkor valószínűleg fizettél érte, így ugyan ott elvégzik mégegyszer. Az olcsóbb változat, ha elmész urulógushoz, és az írja ki neked a vizsgálatot,így ingyenes csak ez tovább tart mire megjön az eredmény. Egyébként inszemináció illetve lombik előtt úgyis elküldenek egy urulógiai prosztata vizsgálatra.(jobb esetben)tudod a "kérem lazítson" vizsgálat. bár már ezt is elvégzik egy 3 d ultrahanggal sokszor megbízhatóbb eredménnyel, csak ez fizetős. Szerintem ez a kettő legyen a következő tennivalód.

Üdv Laci

34. barnucek (válaszként erre: 31. - Laci 1)
2009. ápr. 28. 16:12

Szia Laci1!

Nem egyszerre szedtem a 2 szert, előbb a Closty(abból 3 üvegcsényi volt egy kúra, aztán jött a Fer 14! Olvastam az ülőmunka káros hatásairól, a sok vezetés átka. Én is tudom. Kellemetlen de meg lehet szokni, a hűtőfürdőt. A helyi hűtés is csodát, tehet, és a legfőbb: hinni benne, magadban, ez a lényeg. Tudom, könnyen beszélek, de a kilátástalan hónapokban, én sem éreztem túl jól magam. A cink, és a szelén, ez a két kulcsfontosságú anyag a mennyiségi szaporodás terén, az életképesség, megint más kérdés. Nekem 25% teljesen esélytelen volt, ugyanannyi helyben mozgóval, hát ez nem valami fényes... A Fer14 utáni eredményem meg 10% halott, és 15% helybetopist mutatott 50% mennyiségnövekedéssel, ja és 2 hónapra el lehet felejteni az életképes spermiumokat egy antibiotikumos kúra után. Ezek jutottak eszembe. Hajrá, én szorítok. Mindenkinek!

33. Drafti (válaszként erre: 32. - Laci 1)
2009. ápr. 27. 08:40

Szia Laci!

Kösz a választ! Azért írom, hogy nem volt pár évvel ezelőtt gond, mert lehetett volna gyerekem nem is egyszer de sajnos....akorriban nem vállaltam, na meg az előző kapcsolatomban is..

Én is sokat vezetek, akkor ezzel is összefügg szerinted a dolog??? Külföldi oldalakon olvastam, hogy magas jód és cinktartalmú étrendet kell kialakítani és az segít a dolgon.

Hozzá kell tennem még, hogy nemrég 11 féle ételre mutattak ki nálam allergiát, persze emiatt alig tudok mit enni és rendesen le vagyok gyengülve! - de az orvos szerint ennek nem lehet köze a gyenge spermiumképhez?! Éppen ezért állok érthetetlenül és bozonytalanul, főleg az zavar, hogy még azt sem mondták, hogy próbáljunk meg egy új tesztet vagy valamiféle kezelést, rögtön rávágták hogy -lombik program!!!

Elég rossz tapasztalataim vannam az egészségügyről és az itthon maradt orvosokról, ezért jogosan érdeklődöm más irányban is.

Az ellenörző vizsgálatot hol végzik? Én magánklinikán voltam, ott erről sen kaptam semmi infót.Szóval, ha jól értettem te is szeded a Fer14-et? Hol lehet ezt beszerezni?

Köszi mindent! üdv

32. Laci 1
2009. ápr. 24. 23:17

Szia Drafti !

Úgy érzem a soraidból egy nemkicsit vagy elkenődve. Hidd el ez nem a világ vége, még ha most úgy is érzed. A pároddal kapcsolatban nem tudok mit mondani, de veled kapcsolatban azért felvetődik néhány kérdésem magamból kiindulva.

Miből gondolod, hogy pár éve nem volt ilyen gondod?

Nálam valószínűsíthető hogy munkám megváltozásával függ össze. 4 éve nagyon sokat vezetek, és a "mennyiségi" csökkenést magam is észrevettem. Aztán a vizsgálatok eredménye azt is kimutatták hogy oligospermiám van.

javaslom végeztess ellenörző vizsgálatot, mert nagyon nagy eltéréseket mutathat. Ez nálam azt jelenti (túl vagyunk a 4. inszemináción 10 minta)

legelső 4 millió 50/30 aztán átlagosan 2,5 milliliter 10-20 millió/ml motilitás 50/50 amire nem mondják hogy rossz. Az is megjegyzem, hogy észrevehetően, ha nagyon fáradt voltam,az meglátszott az eredményen.

Hogy az orvosok miért nem javasolják a Fer 14-et ? szerintem azért mert még senkinek nics tapasztalata benne, nem gyógyszer így hivatalosan nem is publikált magasabb szinten, Nekem az andrológus is azt mondta, hogy ártani nem árthat.(ennyit tudott róla pedig nem akárki)illetve ilyen eredményeim mellett nem írtak fel semmilyen gyógyszert. De én is bízom benne, 1,5 hónapja szedem, javaslom neked is.

31. Laci 1
2009. ápr. 24. 22:34

Kedves Barnucek !


Örülök, hogy csatlakoztál az oldalhoz, és szólnék a többiekhez: bátorítok mindenkit, ne csak olvasgassatok írjatok is !!!! Úgy ahogy itt teszik. Csak így segíthetsz magadon, és másokon is. Ne szégyenlősködjetek, nem vagytok egyedül !!!


Szeretném megkérdezni, hogy a fer 14 et és clostylt egyszere szedted ?

2009. ápr. 24. 10:35

Szia! Nekem a harmadik terhességem alatt jelentkezett myoma, de nem volt gond. Bár sok mindentől függhet.Az Országos Gyermekegészségügyi Intézetről már sok jót hallottam.

1148 Budapest, Bolgárkerék u. 3.

Családtervezési program rendelési ideje:

A rendelésre előjegyzéssel kell bejelentkezni.

Telefonszám:(06-1) 363 22 29, (06 -1) 363 52 72


Hétfő: 14-17

Kedd: 14-17

Szerda: 9-12

Csütörtök: 14-17

Péntek: 9-12


honlap: www.ogyei.hu

29. Drafti
2009. ápr. 22. 22:38

Sziasztok!

Teljes kétségbeesés közepette találtam rá erre az oldalra. Kiderült egy spermavizsgálatból hogy OLIGO-Asthenozoosperima azaz OTA szindrómám van!!!!! A baj ott tetőzik,hogy ezzel a spermaproblémával csakis lombik jöhet szóba, de a dolgok bonyolódtak és az is kiderült hogy a páromnak van egy 2,5 cm-es myomája amit az orvos szerint el kell távolítani, mert lombik projektben csakis myoma nélkül vállalják a beültetést!!!


Kérdezném a tapasztaltabbakat, hogyan lehet hogy pár éve semmi ilyen spermaproblémám nem volt és most ez ilyen vadul jelentkezett?

Szerintetek mennyire megbízható egy ilyen eredmény, esetleg nem lehet erre valami gyógymnód, amint az alábbi hozzászólásokból kivettem lehet Closty vagy bizonyos Fer14-el növelni a spermiumszámot? Ha ez igy van akkor az orvos miért nem említi meg ezt a lehetőséget és miért az első szava a myoma eltávolítása és a szörnyű hirközlés miszerint csakis lombikprogram jöhet szóba???


A myoma kivágásáról is annyit lehet hallani, van aki ellenzi más meg azonnal eltávolítaná?????!!!


Nem tudom merre legyünk, teljesen összedölt bennünk a világ? Mit tegyünk, próbáljunk más magánklinikán újabb vizsgálatokat vagy gyógymóddal próbálkozzunk a spermiumokat növelni?

Kérem a tapasztaltabbakat, jelentkezzenek és segítsenek ötletekkel ha tudnak!

Köszönöm mindenkinek!

2009. ápr. 8. 18:51
Üdv mindenkinek! Óvatosan szeretnék hozzászólni a dologhoz, mert tavaly tavasszal engem is ezzel a kellemetlen problémával szembesített az urológus, hogy elég gyenge a spermiumszámom, és igen kicsi az esély a spontán megtermékenyítésre. Felírta a már említett Closty-t, meg javasolta a Fer14-et. A vizsgálat után napokig nem tudtam másra gondolni, és kiváltottam a gyógyszert, ill. megrendeltem a Fer14-et. Jobb és olcsóbb interneten rendelni, mert a patikák ráteszik a fuvarköltséget, én egyszerre a 3-as packot rendeltem. Amint megjött elkezdtem szedni, pedig elég szkeptikus vagyok,és a 3. dobozt már meg sem kellett bontanom, mert a feleségem szólt, hogy áldott állapotban van. Azért visszamentem kontrollra az urológushoz, és láttam a kéztördeléseket a folyosón, az el nem rejthető könnyeket, és akkor úgy döntöttem, megosztom mindenkivel, hogy van megoldás, lehetőség, tudom nem vagyunk egyformák, és hogy nem a legolcsóbb a szer, de nekem használt. Egészséges 2 hetes a kisfiam. Úgyhogy hajrá!
27. Laci 1
2009. márc. 29. 21:34
Szeged Klinika
26. gyöngyi99 (válaszként erre: 25. - Laci 1)
2009. márc. 16. 12:06
Szia! Én is láttam hogy a két készítmény elég hasonló. Hova jártok? Szerintem még ezt nem hallottam.
25. Laci 1
2009. márc. 16. 09:49

A próféta szóljon belőletek !

Most elkezdtem szedni a FER 14-et persze megspékelve multi-maca val. Remélem, egy hónap múlva lesz eredmény.

Kedves Györgyi !

Köszönöm, hogy írtál , a ferulant megnézve, nagyon hasonló az összetétel, de az előzőket elkezdtem szedni.

A pre seed re most nem építek, mert inszem.-re járunk.

2009. márc. 10. 16:13
Sziasztok! Bár a Fer 14-et nem ismerem, de sokáig kutattam hasonló termékeket, mert nekünk is a mennyiséggel van a baj, valamint az életképes is kevés. Előző babám clostylbegyt kúrára jött egy évvel. dR. Czeizel Endre ajánlatai között találtam a FERULANT készítményt ami pont ezeken a problémákon segít. (Még nem próbáltam ki, mert bár 2 éve próbálkozunk babával, az orvosom elijesztett a 4. császártól. és még mérlegelnem kell a döntésemet.)Egy gyógyszertári készítmény pedig a női oldalról segíti a célba érést:PRE-SEED sikosító gél. Eredményesnek mondják még az Arwen-tornát is. Sok sikert!
23. Laci 1 (válaszként erre: 18. - 12075a76b9)
2009. márc. 3. 20:56

Ez a fórum egy kicsit ledöglött, de problémámnál fogva én is megpróbálok mindent felkutatni.


Erről a kiegészítőről csak topikokban olvastam,nem sok adat található, tudnál valami közelebbi infót adni róla ( ki a kifejlesztő, ki gyártja egyáltalán stb )

nekem nem túl bizalomgerjesztő, hogy a honlapja sem árul el semmi komolyabbat a szerről.

2008. dec. 17. 15:45
Már a babát értem, hogy 7. hónap végén vagyunk. :-)
21. DonCiccio (válaszként erre: 9. - Babára_várva)
2008. dec. 17. 15:44

Nekünk használt. Alacsony volt a spermaszámom és ráadásul sok vol benne a törmelékes sejt. Most a 7. hónap végén vagyunk.

6 hónapig szedtem és nem ittam alkoholt meg kólát. Hajrá!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook