Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az Artroflex Plus porckopás elleni termékről? fórum

Mi a véleményetek az Artroflex Plus porckopás elleni termékről? (beszélgetős fórum)


30. 55Judit (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2022. szept. 26. 11:21
Google keresésnél több találat kijön, nincs az hogy esetleg saját oldaladat reklámozod.
29. 55Judit (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 26. 11:20
Nagyon szívesen. Még annyit hozzáteszek, a kollagén hasznosulásához C vitaminra van szükség. Én aszkorbinsavat használok. Bio boltban olcsóbb mint gyógyszertárban.
28. Amaunet (válaszként erre: 26. - 55Judit)
2022. szept. 26. 11:16
Amit egy google felhoz?:)))
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2022. szept. 26. 11:14
Kedves Judit! A laptopról szoktam használni a netet, most telefonról próbáltam válaszolni Neked, de nem nagyon, vagyis egyáltalán nem sikerült! Talán ezt megkapod! Nagyon szépen köszönöm, utána nézek és megrendelem. További szép napot!
26. 55Judit (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. szept. 26. 10:37
Írhattam volna ezt is, de így már reklámnak számít ha konkrét vásárlási helyet mutatunk. Egyébként ott veszem. 😀
25. Cidanoi (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2022. szept. 25. 20:14
Szeretem a húslevest. De napi szinten eszem zselatint is, 16 gramm egy liter vizben narancslével. Ez 3 napi adag. Benn a glicin és a prolin aminosav ami kell a kollagénszintézishez. A szervezet elbontja aminosavakra a zselatint 🙂
24. Amaunet (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2022. szept. 25. 19:50

Rákeres a neten és...!

[link]

23. Amaunet (válaszként erre: 19. - Cidanoi)
2022. szept. 25. 19:48

Egyetértek. Jó ajánlás.

Annyit tennék még hozzá, hogy sok húsleves vagy kocsonya. Természetes kollagénekkel tele.

22. 55Judit (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 19:04
Igen. Azt nem írhatom ide hogy hol veszem, de ha írsz privátban, én nem fedem fel az inkognitódat.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 55Judit)
2022. szept. 25. 18:42
Én ezzel már találkoztam valamelyik Facebook csoportban. YiYa Kollagén I+II komplex-multikollagén.... Ezt így írod be, így keresel rá az interneten?
20. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 18:23

Én már több helyen leírtam, hogy nekem ez segített: YiYa Kollagén I. + II. komplex - multikollagén komplex az ízületek, csontozat, érfalak és a bőr védelméért!¹

Rendbejött a térdem, a forgóm, és hihetetlen módon javult a csontsűrűségem. Néhány hónap alatt csodát tesz.

19. Cidanoi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 17:43
Nos, hajts rá a glicinre, és a lizinre, ezzel nővelheted a kollagénszintezist a szervezetedben. Ehetsz kollagént is, de csak a 2.es tipusút. Ott a glükozamin szulfát, de szigorúan kell az 1500mg és ehetsz Msm-t is. Ez utóbbi egy szerves kénvegyület. mindennap egyél tojást. Amiket leírtam mind természetes dolgok. Ha van túlsúlyod, szabadulj meg tőle, mert az nyírja a térdedet. Továbbá emelt vitaminszint, c-vitaminból. D-vitamin, és a kalcium a barátod. Az omega-3 zsírsavat se feletjs el. És mozgás, a fájdalomküszöbig. Plusz a napi 3 liter viz. Hirtelen ennyi nagy vonalakban. Mielött még megkérdeznéd a hialuronsavat, ne vegyél, mert nem fog átjutni a májadon, krémben meg nem jut át a bőrőn, mégha azt állitják, hogy.mikronizált akkor sem. Nem véletlen fecskendezik lokálisan. De ha sok pénzed van,és, ha megnyugtat megveheted.
2022. szept. 25. 16:39
Mozogni sokat mozgok a munkahelyen, de az utóbbi időben "térdre" kényszerített ez a betegség. Most itthon a mosdóba is nehéz kimenni. Szeretném visszakapni a régi életemet, vagy legalábbis azt, hogy könnyebben tudjak mozogni. Kérlek, hogy a műtétet ne írjátok, mert én is tisztában vagyok vele. Sajnos, amikor nem jól van az ember, szinte mindent megragad, csakhogy jobb legyen, de van ami csak átverés, üzleti fogás.
17. Cidanoi (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 15:46
Ha nem mozog, kampó. Az ízületeknek nincs vérellátása és a tápanyagok mozgással jutnak el. Mint egy pumpa, ha nincs elegendő mozgás a maradék porc is felfog szívódni, tápanyaghiány miatt. Ami egyenes út a kerekesszék felé.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Cidanoi)
2022. szept. 25. 15:42

A mozgást nem vitatom, hogy jó lenne, de fájdalmat csillapítani is kellene.

A mozgás bizonyos fokon már nem elég, ha egyáltalán tud még mozogni is valaki.

15. Cidanoi (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 15:35
Lényegtelen, ha eltűnik a porc nem lesz helyette, max. Műtéttel. Ami meg van mind tüneti kezelés. Itt a lényeg megóvni a maradék porcokat, amire meg legjobb a mozgás, fájdalom ellenében is.
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. szept. 25. 15:31

Amit leírt a fórumindító, arra már sokkal radikálisabb kezelés kell úgy gondolom.

Van amire még jó az általad említett is, de inkább megelőzésre és nem már erős kopásokra. Bár ne legyen igazam.

13. Soufflet (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. szept. 25. 15:27
A volt ferjem pincer volt, innen a Porceros javaslat, es akkor meg azert beszelgettem a nyugdijas spotorvossal.
12. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 15:25

A Beres porcero jo. 2-3 honapot kell szedni


Nekem regen egy kioregett spotorvos mondta, hogy jobb kulon-kulon venni.


Nekem ugy is van a polcon. Lehet elore kapszulazni, es faszaszthatoak is, de en nem olyan pontossan merrem ki. Meg valamelyik kapszulazott.


Eleg gyogy nyanyanak nezhetnek ki reggel, hogy ennyi cart megeszek, de hiszek benne, hogy hasznal ;)


Nekem par honapja kibicsaklott a bokam, es meg mindig ugy alszok, hogyha hasra fordulok, lelogatom. Nem hordok magassarkut.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 15:06

Próbálj kérni lézeres kezelést, esetleg besugárzást, ha az sem hat, akkor csak a műtét jöhet szóba. Illetve Debrecenben dolgoztak ki vérterápiát, nézz utána.

Jobbulást!

10. Cidanoi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 15:04
Nem igazán szeretnék belebonyolódni, van benn tapasztalatom nekem is. A lényeg, ez egy súlyos probléma, amit komplexen kell kezelni, ide nem elég egy csodakrém. A másik megoldás a protézisra várás a várólistán. De addig még ott a mozgásbeszűkülés és napi életvitelben a sok fájdalom. Ehhez a betegséghez életmódot kell váltani, de keményen.
2022. szept. 25. 14:56
A térdem is fáj, de inkább a csípőmnél érzem jobban. A pihenést, az alvást is megnehezíti a fájdalom. Jobb oldalon van a kopás, és arra már szinte nem is tudok ráfeküdni.
8. Cidanoi (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 14:49
Nekem is van porckopás a térdemben, de én nem külsőleg közelítem meg a problémát. A krémek csak elfedik a problémát 🙂 A márka lényegtelen...
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Cidanoi)
2022. szept. 25. 14:44

Én 80-ért tudom.

Mindenkinél más. Van akinek 1 db beadása után évekig nincs tünet, nincs fájdalom, de van akinek meg semmit nem ér.

Ahányan vagyunk annyifélék. Pudingpróbája az evés.

Jobb egyszer kifizetni egy nagyobb összeget, mint sok mellékhatással próbálgatni több gyógyszert, krémet.

6. Cidanoi (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 14:35
A hialuron injekció jó, csak a tavalyi ára 50 ezer ft. Most nem tudom mennyi, egy évben 2 kell.
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 14:34
Ezt a terméket nem ismerem, de van egy krém, ami nekem sokat segített. Egy próbát szerintem megér. A neve: Biofreeze.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 25. 14:33
És a kérdésedre nem adtam választ. Nem ismerem, de a reklámozott dolgokban nem hiszek. Kevés az, ami tényleg hat, inkább a hit, hogy elmulasztja a fájdalmat.
2022. szept. 25. 14:31

Esetleg Hialuronsav-injekció a térdízületi kopás kezelésére?

Próbáltad már?

Zselatin lapot is tehetsz rá, amikor pihensz. Macskakarom kapszula, az ízületi gyulladások ellen jó. Az első 100 db-tól csodát ne várj, de a második az általában már hat a többségnél. Ez növényi alapanyag.

Esetleg lézeres blokád.

És a legvégső, ha semmi sem hat már, akkor a műtét.

2. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 25. 14:18
Bár a terméket nem ismerem, de túl van reklámozva, és finoman leszólja a többi dolgot. Olyan kizárólagos cucc akar lenni, és olyan dolgokat állít amire nincs megoldás. Nálam ez elég negatív és hiteltelenné teszi.
2022. szept. 25. 14:01
Porckopás van a térdemben és a csípőmben. Több mindent kipróbáltam hatástalanul. Mostanra már annyira fáj, hogy minden lépésnél belenyilall. A fájdalomcsillapító nem használ, de nagyon szeretnék valamit, ami segítene ebből a borzalmas állapotból kijönni. Ennek a reklámját mostanában többször láttam, nem direkt rákattintottam, hanem véletlenszerűen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook