Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a titka annak hogy valaki vonzó legyen? fórum

Mi a titka annak hogy valaki vonzó legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
57. Briell14 (válaszként erre: 56. - 55416fb8e2)
2013. jún. 19. 21:08
Ja, én kérdeztem. :))))
56. 55416fb8e2 (válaszként erre: 55. - Briell14)
2013. jún. 19. 20:52
ha teged a szep es a csinos vonz, akkor szamodra az a vonzo :)
2013. jún. 19. 18:45

Engem érdekel ez a szó!

vonzó = szép

vagy

vonzó = csinos

vagy

vonzó = ???


Mi illik a kérdőjel helyére? :)

2013. jún. 15. 09:06
Mi az a szisszenet? :)
2013. jún. 14. 17:26

a sarmra gondolsz v a szisszenetre?

hmmm semmi kulonos ha tudod h ki is vagy...tok1xu

52. Briell14 (válaszként erre: 51. - B486c9cf7d)
2013. jún. 14. 17:24
Ezt nem értem.
51. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. jún. 13. 22:37
Turelmesnek lenni.
50. Evakarma (válaszként erre: 48. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 22:28
Ezt nagyon jól megfogalmaztad,én is igy gondolom. Bizony,a testünk templom,és amig élünk,benne élünk, vigyázni kell rá,ápolni,óvni kell. Én is azt tudom javasolni a topic nyitójának,hogy kezdje el szeretni magát,kezdjen el élni,járjon el otthonról,és próbálja megélni a nőiségét. Ha egy nő elfogadja,és szereti magát,az kisugárzik,akkor is,ha nem annyira szép. És aztán megjönnek az érdeklődők is.. :-)
49. Briell14 (válaszként erre: 48. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 21:07
Ez tetszik. :)
48. f758a7200f (válaszként erre: 47. - Briell14)
2013. jún. 13. 19:55

Nem, nem hangzott ugy es en is szoktam vedeni molettebb baratnoimet de nem hiszem hogy a kisugarzas ettol fuggne, szoval ha van nekik, vekonyan is lesz. Es biztatom is oket mindig a fogyasra de nem azert, mintha azt szeretnem, hogy az egesz vilag tele legyen csupa ugyanolyan novel, hiszen a kulonbozoseg az jo:)


Csak azert biztatom oket mert egyszeruen en abbol indulok ki, hogy akinek ugye van egy jo kisugarzasa/vonzereje, feltetelezzuk, hogy belulrol jon. Ha belulrol jon, akkor feltetelezzuk, hogy az illeto szereti magat.


En bocsanat de nem veszem be azt, hogy ha valaki igy banik a sajat testevel ahogy nemelyik duci az szereti magat. Ha azt mondja, hogy igen, az hazugsag.


Hazugsag, mert a tested egy templom es nem szemetes. Nem dobalsz bele szemetet, szemet kajat, nem hagyod tespedni, mozogsz, torodsz az egeszsegeddel, nem hagyod rohadni a lelked benne, ergo nem elsz ocsmany modon sem (mint akik utaljak az osszes tobbi embert, szoval mindenkinek betesznek, kritizalnak stb), tehat szereted a tobbi lenyt is, es torodsz a kulsoddel maskepp is, szoval tisztan, rendezetten allsz a vilag ele. Ja, es nem depressziozol:)


Aki viszont mindezt megfogadja, hidd el, nincs is rajta akkora tulsuly

47. Briell14 (válaszként erre: 46. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 18:41

Ja, ez most biztos úgy hangzott, mintha én is kövér lennék és önigazolást keresnék arra, hogy a kövér nőknek mennyire jó a kisugárzása.

Hála az égnek nem vagyok kövér!

Még az önbizalmam sem veri az eget.

Állítólag kisugárzásom viszont van. :)

46. f758a7200f (válaszként erre: 45. - Briell14)
2013. jún. 13. 18:33

Nem tudom, hogy ugyanarrol beszelunk-e, mert egyreszt rengeteg nem testes nonek is nagyon szep az arca, masreszt mondom, hogy nem jar egyutt az onbizalom a folos kilokkal.


Pont azert sem mert mindenki kritizalja a vekonyakat de sokszor csak azert mert nem sikerul nekik lefogyni es kell valami vigasz, hogy na, hiaba vekony, biztos ez es ez a baja meg szerintem nincs is kisugarzasa, szerintem nem is nez ki jol, szerintem nem is tetszik a ferfiaknak.


Na de ha ennyire nem tetszenek akkor miert akar mindenki lefogyni?:)

45. Briell14 (válaszként erre: 44. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 17:36

Igazad van.

Én még azt sem mondanám, hogy egy túlsúlyos nő nem vonzó. Van olyan ismerősöm, aki elég kövér, mégis olyan kisugárzása van, hogy hihetetlen.

És ha megfigyelitek, a testesebb nőknek általában nagyon szép az arca.

44. f758a7200f (válaszként erre: 36. - Grizus)
2013. jún. 13. 08:53

Lehet valaki a vilag legszebb noje, ha az onbizalma...


Nekem ugy tunik, hogy neked se sok. Szoval hogy is van ez? A barataid azt mondjak, inkabb legyen a tulsuly mint muno, de azert azt hiszem hogy tulsuly es muno kozott meg van egy csomo mas kategoria is, van aki se nem mu, se nem tulsuly.


Es teged ettol fuggetlenul zavar a tied. Inkabb az tortent, hogy regebben jol neztel ki, mint mondtad, es megsem volt onbizalmad, most meg kaptal hozza egy masik nyavalyat.

43. Briell14 (válaszként erre: 40. - Dodi44)
2013. jún. 13. 05:23
Szép gondolataid vannak. :)
42. Briell14 (válaszként erre: 41. - Grizus)
2013. jún. 13. 05:23
Ha elfogadod magad (persze azért egy picit huncutul), akkor hidd el, hogy meglátszik, megérzik rajtad, és Te is jobban is érzed magad. :)
41. grizus (válaszként erre: 39. - 0b433c5eee)
2013. jún. 13. 02:17
Nem annyira. Régen vagy a padlón voltam, vagy repkedtem. Állandó hullámvasút. Aztán volt a pánik meg mindenféle parák, félelmek. Most nyugi van, néha mondjuk rémálmaim vannak, de a mélypont az legfeljebb az elégedetlenség, de már nem a hiszti meg a - csinált - téboly.
40. Dodi44
2013. jún. 13. 01:53

Szerintem, ketfele vonz ero van, a kulso", ami feluleti es a lelki vonzero, ami orok.

A kulso vonzero, a szepseg az csak a bor melysegeig hatol, azt az ido foga valtoztatja.

A belulrol jovo szepseg azt az ido nem valtoztatja.

A szem a lelek tukre...

39. 0b433c5eee (válaszként erre: 38. - Grizus)
2013. jún. 13. 01:41
Most nem vagy elveszve?
38. grizus (válaszként erre: 37. - 0b433c5eee)
2013. jún. 13. 01:40
Hát ez igaz lehet. Ha belül nem dolgozom rajta, fiatalodhatok akár húsz évet is, nem leszek boldogabb. Tudom én ezt. Húsz éve nagyon boldogtalan voltam, nem voltak barátaim, teljesen el voltam veszve a világban, utáltam a sulit, kényszerevő voltam, stb., fene se akar oda visszamenni! De nem is adja meg a jóisten.
37. 0b433c5eee (válaszként erre: 36. - Grizus)
2013. jún. 13. 01:28

"Az önelfogadáson pedig belül is dolgozni kell, nemcsak kívül,"

Többet mondok, mint Te mondtál!

Először CSAK belül kell dolgozni, aztán jön a többi.

Egy-egy külső mosoly, egy jó kis beszélgetés valakivel...

Ha belül, elmédben nyitsz, az kívül megérződik és úgy alakulnak a dolgaid.

36. grizus (válaszként erre: 35. - 0b433c5eee)
2013. jún. 13. 01:24
Mindenesetre megnyugtattál, hogy ez nem egoizmus. Szerintem se az. Kedves Tőled, hogy ilyen megengedő vagy, nem akarsz vádolni. Ez jólesik, köszönöm. Az önelfogadáson pedig belül is dolgozni kell, nemcsak kívül, mert lehet valaki a világ legszebb nője, az önbizalma meg a béka s.gge alatt.
35. 0b433c5eee (válaszként erre: 34. - Grizus)
2013. jún. 13. 01:16

Ez nem egoizmus.

Ez az, hogy nem fogadod el önmagad.

Sajnos, ezen röpke hozzászólások folyamán nem tudok segíteni ezen.

34. grizus (válaszként erre: 33. - 0b433c5eee)
2013. jún. 13. 01:13
Nem, nem tudom feltétel nélkül szeretni magam. Legfeljebb kibírni. Lehet, hogy ez egoizmus vagy hiúság, nem érdekel. A különbség az, hogy míg régen mindentől begörcsöltem, pedig sokkal jobban néztem ki, mint most, most már hajlandó vagyok kompromisszumokra. Bizonyos dolgokat már lesz.rok, hisz úgyse leszek húsz éves és nádszálkarcsú. Bizonyos dolgokat már belül keresek, de attól még külsőleg is szeretnék előnyömre változni, csak nem nagyon megy. Márpedig mennie kell, mert ez így nem jó nekem és kész, ha egoizmus, akkor is.
33. 0b433c5eee (válaszként erre: 32. - Grizus)
2013. jún. 13. 01:10

Értem, amit mondasz és egész jól fogalmaztad meg.

Feltétel nélkül szeresd magad!

Amilyen itt és most vagy, az teljesen rendben van.

Arra gondolsz, hogy dehogy van így?

10-ből 8-an így gondolják.

32. grizus (válaszként erre: 31. - 0b433c5eee)
2013. jún. 13. 01:05
De ez az, ami nem megy feltétel nélkül. Néhány feltételnek teljesülnie kell hozzá. Nem tehetek mást, mint hogy ezeken dolgozom, és beérem kevesebbel, mert pár éve ezek még maguktól teljesültek, mégse szerettem magam elégg ahhoz, hogy vonzerőm legyen. Vagy nekem sorsszerűen nincs annyi vonzerőm, mint másoknak, akkor viszon megszívtam. Így is úgy is):.
2013. jún. 13. 00:52

Szeresd magad!

Sokkal vonzóbb leszel, ha most nem lennél az.

30. grizus (válaszként erre: 29. - Briell14)
2013. jún. 13. 00:50
Igen, ezt én is tapasztalom, hogy néha nem is a legfiatalabb és legcsinosabb nőknek is van vonzerejük. Valahogy az a titka, hogy jól áll neki minden, még a ráncok is, egy kis husi is, valahogy helyén van a nő, szeretnél legalább félórára a helyében lenni. Én valahogy így azonosítom be a vonzerőt. A mai kitetovált szemöldökű, műmellű, kiszőkített agyonsminkelt libákat nem tartom vonzónak és több barátom is van, akik szintén nem bírják őket, a természetességet keresik. Inkább legyen egy nő túlsúlyos, csak ne legyen műnő. Azt hiszem, én jól el vagyok rontva, mert meggyőződésem, hogy némi túlsuly miatt 37 évesen - ilyen öregen! - már nem lehetek vonzó, valahogy az énképem megrekedt egy szinten. Pedig 30 évesen sokkal jobban néztem ki, mint 20 évesen, csak sajnos akkor se kellettem a kutyának se, ezért gondolom, hogy a vonzerő nem külső kérdése, hanem valamiféle kémiai vonzás, amivel a kevésbé jó külsejű nők is magukhoz csalják a hímeket. A franc tudja, lehet, hogy a belső egyensúly az.
29. Briell14 (válaszként erre: 28. - Grizus)
2013. jún. 12. 22:30

Akkor azoknak a nőknek is vont vonzerejük - a párjukra. :)

Az biztos, hogy vannak nők és ffi-ak, akiknek erősebb a vonzereje.

28. grizus
2013. jún. 7. 05:12
A vonzerő vagy van vagy nincs. De néha egészen vonzerőmentes nők bírnak remek kapcsolatokban élni. Csak vonzerőn általában a csáberőt értik, pedig a kettő nem ugyanaz.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook