Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a tapasztalatotok a Ribomudyl nevezetű immunerősítő porrol? Két éves kislányomnak adnám... fórum

Mi a tapasztalatotok a Ribomudyl nevezetű immunerősítő porrol? Két éves kislányomnak adnám... (tudásbázis kérdés)


11. Jázminka (válaszként erre: 10. - Lily3)
2007. okt. 27. 21:29
Nekem a doktornő,aki felírta a ribomunylt,az mondta,hogy a broncho vaxom 50 %-nál válik csak be.Viszont a rib.-nál elég,ha 2 dobozzal szed be a gyerek,már az is tuti használ.És tényleg,nem csináltuk végig a kúrát,csak a két hetit.
10. lily3
2007. okt. 25. 22:51
RIBOMUNYL helyesen.Bocsi most néztem a goggleba,mert fel keltette az érdeklődésemet amit irtatok.Akkor ez jobb mint a broncho vaxom?Erről van valakinek tapasztalata?Én ezt adtam tavaly a kiscsoportos lányomnak mégis állandóan hurutos volt.
2007. okt. 25. 18:06

Nagyon jó!

A fiam az oviban állandóan felső léguti hurutos volt, a szer után 3 hónapig nem volt beteg,így 3 havonta 2 heti adagot kapott egész évben.Nem volt soha beteg...

A kicsinek is most írattam fel,remélem nála is beválik!

2007. okt. 25. 15:46

Szia4

Mi használtuk, használjuk, eddig csak jót mondhatok róla. nagyon sokat segített.

Az éjszakai hányással kapcsolatban: szedtek vitamint? Külön, pluszban?

Mert volt egy időszak az életünkben, amikor a gyerekek minden előzetes ok nélkül csak éjjel hánytak. Nos, több nap telt el, mire rájöttem, hogy a vitamintól van. Miután nem kaptak többet abból a fajtából, elmúlt az éjjeli hányássorozat. Nsagyon meg kell válogassam ma is milyet adok nekik, nem újítok, váltopk feleslegesen, kipróbálás nélkül. Szóval, csak érdeklődöm, lehet-e nálatok is ez az oka.

7. csingi-lingi (válaszként erre: 6. - Hanna1001)
2007. okt. 25. 10:49
Hú, ez nagyon nem jó. Pedig, ha lányod bírta volna, biztosan meg lennél elégedve Te is. Én még mindig azt mondom, hogy hasznos. És biztosra mondta a doki, hogy ettől hányt? Csak éjszaka hányt? Leírnád, hogy hol találom meg azt a cikket? Érdekelne, hogy mi az, amiért betiltották?! Egyébként én nagyon aggódós anyuka vagyok. Ha lányom már picit beteg, akkor teljesen "bedilizek". Ezért is kérdezősködök ennyit. Ne haragudj.
2007. okt. 25. 10:39
Igen-igen. Ugyan nem biztos, az orvosok sem tudták, de nagyon gyanús, hogy ez okozta az éjszakai hányásokat a lányomnál. Ahogy abba hagytuk a tünetek enyhültek és szerencsére el is múltak, így nem kellett tovább kórházban maradnunk. Azért is kérdezősködöm, mert rákerestem a neten.Sok-sok anyuka dicséri, azonban találtam egy cikket, miszerint Franciaországban már 2004-ben betiltották ezt a szert.
5. csingi-lingi (válaszként erre: 4. - Hanna1001)
2007. okt. 25. 07:42
Megkérdezhetem, hogy mik voltak azok a tünetek?
4. Hanna1001 (válaszként erre: 3. - Csingi-lingi)
2007. okt. 24. 20:24
Igazság szerint azért kérdeztem, mert a lányomnál egyedi tüneteket produkált. Kíváncsi voltam van-e még valaki esetleg hasonló cipőben....
2007. okt. 24. 08:26
Szia! (Ribonumyl) Én tavaly adtam a kislányomnak, mikor állandóan felső légúti bajai voltak. Épp most gondolkodtam azon, hogy megint el kellene kezdeni, mert nem akar kiláballni a megfázós-köhögős nyavalyából. Szerintem jó szer, nekem csak jók a tapasztalataim.
2007. okt. 23. 10:19
Érdekelnének pozitív és negatív tapasztalatok. Előre is köszönöm.
2007. okt. 23. 10:18
Mi a tapasztalatotok a Ribomudyl nevezetű immunerősítő porrol? Két éves kislányomnak adnám...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook