Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovódás kislányomnak mit adhatnék immunerősitőként, és száraz köhögésre mit javasoltok? fórum

Ovódás kislányomnak mit adhatnék immunerősitőként, és száraz köhögésre mit javasoltok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. júl. 18. 10:24

Hogyan tudjátok megoldani ezt a sok betegséget a munka mellett?

Mert én egyre jobban félek!

60. anaterra (válaszként erre: 59. - 6eead9eb79)
2009. márc. 31. 20:17
Szia! Teljesen igazad van, de nem megrémíteni akartam, csak felhívni a figyelmet. Nálunk elbagatelizálták a fülgyulladást és az egy évig elhúzódó felsőlégúti problémákat, ezért a drasztikus "riogatás". Azért is írtam, hogy a száraz köhögés nem egyenlő azzal a sok mindennel, amin mi mentünk át. De jó résen lenni. Aloe Vera termék nem mindenkinél allergizál, nálunk igen. Azért bánjatok csínján ezekkel a termékekkel.
59. 6eead9eb79 (válaszként erre: 58. - Anaterra)
2009. márc. 31. 13:06
úgy látom elég sok mindenen keresztül mentetek,látom mindent kipróbáltatok több kevesebb sikerrel,hidd el mi is ezeken mentünk keresztül és nekünk mégis ezek a termékek jöttek be és én ezekben bízom.én is e.ü-it végeztem,úgyhogy elég jól utána néztem mielőtt a gyereknek beadtam ezeket.az én fiam 2 éves kora óta allergiás asztmás,most 10 éves lesz.eléggé elrémíted az embert,és nem feltétlenül jellemző mindenkire,hogy beteg legyen.a megelőzés nagyon fontos.egy javaslat,ha kiszeretnél próbálni valamit,bármit,legalább 3 hónapig kell használni,hogy lásd hat-e.
2009. márc. 31. 09:40
Először is tudd meg van-e allergiája és ha van, akkor aszerint kell kezelni. Ha felsőlégúti izgalmat okozó allergiája van, akkor ajánlatos Aerius szirup, Nasonex orrspricc, ha ételallergia akkor az kerülni kell az allergiát kiváltó ételt. Claritine szirup lehetséges szintén allergiára. Van ekcémája a gyerekednek? Vision homeopáthiás termékekkel próbálkoztam, nulla eredménnyel, Aloe Vera termék is kerülendő (Berry stb) mivel maga az Aloe anyag is allergizálhat. Most Béres Actival Kids-cel próbálkozok, még nem tudok mit mondani. Mivel elkezdte az óvodát, jobb ha ehhez hozzászoksz. Az elkövetkezendő 2 év erről fog szólni. Ha kell ha nem beteg lesz. Ha a felsőlégúti panaszok: gyakori középfülgyulladás, mandulagyulladás, alleriás rhynitis (allergiás nátha) miatt észreveszed, hogy a gyerek hallása rossz lesz, akkor készülj fel egy orrmandulaműtétre. De még mielőtt a sokk kerülgetne, ez téged most nem érint. Csak számíthasz ezekre. Mindenkinek tanács! Gyermeked TÚL HANGOSAN BESZÉL, FOLYTON ELESIK, MINDIG VISSZAKÉRDEZI MIT MONDTÁL, VAGY MONDASZ VALAMIT ÉS NEM REAGÁL azonnal fül-orr-gégészhez vinni és kérni hallásvizsgálatot. Nem kell szégyenlősködni, csak bátran. Minél tovább húzzátok, annál nehezebb lesz a folyamatot visszafordítani. Kicsinek jobbulást!
57. 6eead9eb79 (válaszként erre: 56. - Laryan)
2009. márc. 31. 07:21

szia!

én a berry nectárt és a fokhagyma kapszulát adom neki most,amikor kezdtük a termékeket még a probiotikumot éa az echinaceát szedte ez mellé egy egy dobozzal,azóta ezt a kettőt használjuk,és nagyon jól van.

56. Laryan (válaszként erre: 55. - 6eead9eb79)
2009. márc. 30. 19:19
Milyen készítmenyek ezek,mármint a nevük mi?
2009. márc. 29. 20:36
mi is szedtük a Broncho vaxom-ot,meg a Béres cseppet is de egyik sem vált be,sokat jártunk mi is orvoshoz,még 3 évvel ezelőtt találkoztam az aloe vera készítményekkel,nekünk ezek váltak be.
2009. márc. 29. 19:24
Mi is a Broncho Vaxom-ot szedjük. Kislányom 2 éves kora óta, de a fiamnak már 6 hónapos kora óta felírja a doki. Ennek ellenére azért néha mi is megbetegszünk, de korán se annyiszor mint azelőtt.
2008. nov. 24. 20:25
én is fiaimnak béres csepp és c vitamint adok..
52. Raistlin Majere (válaszként erre: 50. - Dóri0201)
2008. szept. 26. 12:29
Hidd el, senki sem így tervezi:-) Én mondjuk nagyon sajnálom, hogy a doktornőnk nem az első tüdő- és sokadik mandulagyulladása után már 1,5 évesen ajánlotta fel a szedését. Sok 40 fokos lázban, álmatlanul eltöltött éjszakától megkímélhettük volna magunkat. És ne aggódj, hiszen ez nem gyógyszer, hanem egyszerűen csak egy szájon keresztül adott "védőoltás", ami legyengített bacikat tartalmaz. Inkább ezt vegye be, mint az anitbiotikumot. Sajnos az ára meglehetősen borsos, de évente egyszer akkor is rászánjuk magunkat a kúrára.
2008. szept. 26. 09:02
A Ribomunyl nagyon jó. Nincs íze, nem kell vele kínlóüdni, hogy bevegye a gyerek, és hatáos. Myg szedték egszer lettek betegek, bárányhimló formájában. Tehát hatékony a megelőzésben.
50. Dóri0201 (válaszként erre: 49. - Raistlin Majere)
2008. szept. 26. 08:57
Sok jó tapasztalatot hallottam róla.Tegnap megint a gyerekorvosnál kötöttünk ki, ismét orrfolyással,torokgyulladással,szeptemberben már másodszorra.Doktornő a ribomunly-t ajánlotta,1 éves kortól adható.Kislányom még csak 20 hónapos és ezt írta fel neki,oké,hogy nagyon jó,de én még nem akartam ilyesmiket adni neki.
49. Raistlin Majere (válaszként erre: 44. - Dóri0201)
2008. szept. 25. 20:38
Gyorsan leszaladtam megnézni a Ribomunylban a betegtájékoztatót, de nincs rajta életkori megkötés. Mi a lányommal a Broncho Vaxommal kezdtük 3 éves korában, az is hatásos volt, de egy évvel később áttértünk a Ribomunyl-ra, na azóta aztán semmi gondunk. Minden ősszel megcsinálunk egy kúrát és alig kap el valami betegséget, de ha el is kapja pár nap alatt, láz nélkül, hiányzások nélkül lábal ki belőle.
48. Dóri0201 (válaszként erre: 46. - Teleki_2007)
2008. szept. 25. 20:24
Köszönöm a gyors választ!
2008. szept. 24. 08:54
Köhögésre hgymateát.
46. teleki_2007 (válaszként erre: 44. - Dóri0201)
2008. szept. 24. 06:19

A Broncho Vaxom 6 hónapos kortól adható.Én is adtam a fiaimnak, de nálunk nem vált be mert éhgyomorra kell bevenni és utánna legalább 1 órahosszat nem szabad enni.Az enyémek meg szerencsére mindíg reggeliznek.....Tehát nem a hatásával volt gond.Bár a gyerekorvos azt mondta,hogy 30 tasakot meg kell inni, levan írva,hogy hogyan és utánna fél én mulva meg kell ismételni a kúrát és csak ezután várható eredmény.

Remélem tudtam segíteni.A másikat nem ismerem..

2008. szept. 23. 15:48
A mi doktor nénink Béres cseppet és Béres C-vitamint javasol..
2008. szept. 23. 15:25

Sziasztok!


Azt megtudja mondani valaki,hogy RIBOMUNYL-t és a BRONCHO VAXOM-ot (remélem jól írtam)hány éves kortól lehet adni?

2008. szept. 22. 11:44
Szerintem kérdezd meg az orvosod!!!! Ami egyiknek jo a másiknak nem biztos hogy igen. Ezért vannak az orvosok!
2008. szept. 22. 08:49
Mi Aflubin cseppeket kaptunk az orvostól, ez egy homeopátiás készítmény, ami jó immunerősítő, és segít kivédeni ebben az időben az infulenzás fertőzést. Köhögésre házi patikából a lándzsás utifű szirupot tudom ajánlani és a kakukkfű teát. Ha szárazan köhög a gyerek, akkor nem ártana egy kis ACC, vagy Fluimucil vízben oldható por neki.
41. lully
2008. szept. 22. 08:48
Béres csepp+ C vitamin, köhögésre bármilyen hihetetlen a l00 éves Erigon szirup, mindhárom gyerekemnél jól bevált, finom és "baráti" módon köhögtet.
2008. szept. 22. 08:40
Stodal+citromos mézes tea+propoliszos méz,levesek.
2008. máj. 31. 09:18

immunerősítőnek,,,aloe vera berry nektar gélt


ez marha jó:)


száraz köhögésre,meg lándzsás utifű szirupot

38. Serry
2008. máj. 31. 09:11
Mi immunerősítőnek ősszel Cebiont ( C-vitamin) és Bérecseppet szoktunk alkalmazni. Köhögésre Stodal szirup is klassz.
2008. máj. 22. 08:00
Nekünk a doktornőnk most ajánlotta Cebion cseppet, mert nem bítunk kimászni a náthás időszakból, 2-3 nap alatt mind a két gyerekem meggyógyult! Ajánlom!!! Azóta is adom nekik.
2008. máj. 22. 07:30
Én megkérdezném az orvost is.
35. s.irma
2008. máj. 22. 07:28
Én Biotron lámpával erősíteném az immunrendszerét.
2008. ápr. 19. 18:42
Béres csepp + Béres c-vitamin.
33. fa72c95d08 (válaszként erre: 32. - Fa72c95d08)
2008. ápr. 19. 18:26
Köhögésre nővérem a patikai kanalast adja a gyereknek. Én még sosem használtam a gyereknél, de gyerekkoromban én is kaptam. (talán Mixtura Pectoralis a neve, nem emlékszem pontosan)
32. fa72c95d08 (válaszként erre: 26. - Teleki_2007)
2008. ápr. 19. 18:22

Ezüstkolloid is nagy segítség lehet, amig nem kapod meg az antibiotikumot, de addig is adj neki élőflórás dolgokat, hogy véd az emésztését.

Nem, mondom, hogy ne add be, mert nem ismerem a gyerekeket. ezüstkolloidról drogériás segítségét kérd.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook