Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
2008. febr. 16. 17:02
Bár oránként be kell kenni labello ajak ápoloval amikor nincsen kint a herpesz hogy védd a külsö káros hatasokkal szemben.Nekem bevélt.
2008. febr. 12. 21:57

Sziasztok!

Szeretnék minden herpeszes sorstársammal megosztani egy pár, nagyon fontos információt.

Az orvosi szakirodalom azt vallja, hogy a herpeszt

aciklovir tartalmú készítménnyel lehet gyógyítani.

A tapasztalatom az hogy így ez nem igaz.Rátaláltam

a LizinC kapszulára, mely abban a fázisban állítja

meg a herpesz szaporodását amikor elkezdik szedni.

Amikor a jól ismert bizsergető,viszkető,feszítő

érzést érzed, és azonnal beveszel 3-4 kapszulát a

herpeszvírus meg sem jelenik.Ha már megjelent 2-3

napig tartó napi 3x3 kapszula szedése megoldja a

herpesz gondot.A makacsabb nemi herpesznél javasolt, hogy egy kapszula tartalmát egy otthon

található hidratáló krémbe tegyük bele és kívülről

is kenjük be.Nálunk a lizin még kevéssé ismert, viszont a tőlünk szerencsésebb sorsú országokban a herpeszbetegek nagy többsége nagy megelégedett-

séggel használja.Fontos tudni hogy a herpeszvírus

okozta megbetegedések a következők:HSV 1 HSV 2

bárányhimlő és az övsömör.A felsorolt betegsé-

gek esetében az elvégzett klinikai vizsgálatok

bizonyították a hatásosságát.

1 doboz ami 60db ára: 2.200 és 2.500 Ft között

változik és kapható minden jobb patikában és Bio-

boltban.A LizinC kedvező hatással van az immun-

rendszerre,a csontsürüségre,a szív és érfalak

állapotára.



Remélem hogy segítettem!


Kovács György

2008. febr. 9. 16:12

Sziasztok!

27 eves fiu vagyok akinek mar neha annyira elege van a fajo viszketo,olykor csak ronda sebekbol allo herpeszbol,hogy komolyan megfordult a fejemben hogy egyszeruen csak kivagom a borombol a romlott reszt!

:(

de mit ernek el vele,mikor a helyere jon ujabb es ujabb.Azt hiszem az osszes letezo alternativat kiprobaltam mar es semmi.Egyszer annyira gazos lett hogy elkezdett tovabbfertozni az arcomon es ronda gennyes sebek jotteki korbe.Az orvos felirt egy baszott draga gyogyszert(6 szem 1doboz=80euro) hogy na majd ez..lofaszt! Mintha c vitamint szettem volna.Az eddigi legjobb az a propolisz volt,de a herpesz azt is legyozte es ma'ra teljesen hatastalan lett.Kiprobaltam kulonbozo kinai szatrokat hogy majd azok.......de azok se!

Vegeredmenyben nem latok kiutat egyaltalan ebbol a "nyomorbol",csak egy pszihologust aki talan segit megtanulni egyutt elni ezzel! :(

2008. jan. 31. 12:17

Sziasztok herpeszesek!

Én 24 éves lány vagyok és amióta tudom az eszem ajakherpeszem volt, van és lesz is.Elolvastam a fórumot az elejétől a végéig.Elolvastam h t mivel kezelitek a herpeszt. Én is sok mindet,szinte mindegyiket kipróbáltam ezek közül.De sajna nekem se használt egyik se. Csak a sebet tudod eltüntetni. A virust a szervezetedből nem. Pár hónapig nincs de újra elő jön. Tapasztalat. Tudom. Tuti h akkor jön elő amikor fontos randevúd, tárgyalásod, megjelenésed van. Vagy már előre tudod,h a jövöhét melyik napján jelenik meg, mert már forgatókönyv szerűen jön. Vagy amikor már arra gondolsz h milyen rég volt és mennyire örülsz , tuti h másnap reggel megint ott fog virulni a szádon. De szerintem ezt ti is így tapasztaljátok.

Annyira elrontja az ember kedvét, hangulatát. Pároddal se szívesen találkozol. Társaságba nem mész. Otthon gubbasztasz, kezeled a herperszt h minnél előbb elmúljon de nem fog. Vagy pont hétvégére amikor elmennél a barátaiddal szórakozni akkor jön ki az a "drága" herpesz.Munkahelyeden a kollégák gúnyos megjegyzései. Egyszerűen az utcára se menné ki legszívesebben.Ugye így van lányok.

Szóval a vírus marad, herpesz marad, tüneteket kezelni lehet. Mindenkinek más kezelés jön be, ki kell tapasztalni. Majd valamelyik beválik s gyorsabban múlasztja el azt ami velünk együtt él és bennünk van és hozzánk tartozik. Sajnos.

Herpesz mentes napokat, heteket, hónapokat és éveket!

2008. jan. 24. 18:43
Sziasztok,26 éves vagyok,15 éve van herpeszem,ugy kéthavonta,mindig az alsó ajkam jobb sarkában,ugyanazon a helyen,pár mili ide v.oda.Már én is sok mindent kiprobáltam,megelöztem,kenegettem mindenfélével,hiába,csak kijön.Az a tpasztalatom,hogy az évek multával egyre kevésbé hevesek a rohamok,kisebb a seb,hamarabb gyógyul,kevesbé fájdalmas,inkább csak viszket.Tudom,ez sovány vigasz,viszont én is elkezdtem ezüstkolloidot inni,és eszembe jutott hogy rákenem a holyagra,sebre.Három nap alatt elmúlt seb,holyag,minden,látványosan összehúzza a sebet.Egy fültisztitó pálcikát vagy egy vattapamacsot belemártok és rajtatartom a seben pár percig,naponta többször,nagyon hatásos.Sőt még az arcomat is át szoktam törölni vele,mert ujraépiti a szöveteket,tisztit,fertőtlenit.Remélem segitettem:-)
206. erie
2008. jan. 14. 20:30
Rendőrlány!Amugy én is azt keresem már jó ideje,hogy hogyan terjedhet még,de sajnos semmi konkrétat sem találtam.Dr. Várkonyi Viktóriának van egy elég jo,részletes cikke a neten,abból sokat megtudhatsz,még a kezelést is.Bár én egyet nem értek benne:azt irja minél több partnere van vkinek,annál valószínűbb.Na hát nekem életemben csak egy volt és van,mégis megkaptam.(pedig ő meg van győződve,hogy neki nincsen)
205. erie
2008. jan. 14. 20:25
Rendőrlány!A herpesz szimplex vírusnak két alfaja van, a HSV-1 és a HSV-2. Az utóbbi általában nemi úton terjed, az előbbi pedig a száj fertőzését okozza, azonban mindkét típus érintheti a nemi szerveket, a végbélnyílás körüli bőrt, a kezeket (főleg a körömágyakat), de a test egyéb részeire is ráterjed.A fertôzôdés direkt nyálkahártya és/vagy hám kontaktus révén jön létre. Míg régebben azt tartottuk, hogy a nemi szervek herpeses megbetegedését a 2-es típus okozza, addig ma már nyilvánvaló a különbözô szeroepidemiológiai tanulmányok révén, hogy az infekcióban egyre nagyobb szerepet játszik a HSV-1 szerotípusa.
2008. jan. 14. 17:18
halihó! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ez a nemi herpesz miért jött ki? Nekem sosem volt, és most 32 éves vagyok, teljesen tanácstalan. Nem is jöttem rá mi az, azt hittem hogy a felfázásból adódó újabb tünetem van, ha nem mondja az ügyeletes orvos hog menjek nőgyógyászhoz, nem jövök még most sem rá, hogy mi bajom van. Pedig tutira nem pasitól van, ugyanis az nincs éppen. És mégis ma mást sem olvastam, csak hogy nemi úton terjedő betegség, akkor ez hogy van????
203. gigus (válaszként erre: 186. - Pálma)
2008. jan. 11. 14:51

Szia! Aranyos vagy, hogy ilyen hosszan reagáltál! Szóval, az ökonetes termékre a kolléganőm beszélt rá, de nem nagyon van eredménye... Az a baj, hogy egy doboz telviran után sem késlelteti a bajt...

Az a baj, hogy emiatt nem merek belevágni egy kapcsolatba, mert nagyon szégyellem ezt az egészet, és tényleg nagyon sűrűn jön ki...

Írd meg, kérlek, hogy ami neked bevált ( a Virago), hol lehet beszerezni? Szerinted kezdjem el a béres cseppet is? Előre is köszi!

202. dee7182d35 (válaszként erre: 201. - Adrienn20)
2008. jan. 11. 12:33

Itt a neten szoktam rendelni,mondjuk így nem olyan olcsó,mintha terjesztőtől vennéd.Ha rákeresel,kapsz termékleírást is,nagyon sokoldalú,én nagyon szeretem.

Dr.Aliment termék,60 kapszulás kiszerelés,2500 körül van,ha rendeled rájön a postaköltség.Itt a környezetemben nagyon szeretik a herpeszesek.

2008. jan. 11. 11:58
Köszi prézli!csak sportolok és kéne tartani a versenysulyomat azert kerdeztem.Baltazár!ez a lizin c hol vásárolható meg és mennyiért?soha nem hallottam még rola.
2008. jan. 10. 15:22
Sziasztok!Hallottatok már a lizin-c-ről?Nagyon jó megelőzésre,és kezelésre is.Megfázásos tüneteket is lehet vele kezelni,és gyerekeknek is adható.
199. *hera* (válaszként erre: 197. - Maszatt)
2008. jan. 10. 14:40
Köszi,ma írattam is a dokival,200asat írt fel.Hát mit mondjak,így is 1800ft volt.Na de mindegy csak JÓ legyen:)
198. xxLady
2008. jan. 10. 10:34
Nekem soha nem volt herpeszem, egészen huszonhárom éves koromig.. Amikor először megjelent, nem akartam hinni a szememnek (édesanyám és az öcsém rendszeresen megszenvednek vele, ebből adódóan blazírtan tűrik). És nem mertem emberek közé menni. Arról nem beszélve, hogy belázasodtam és rossz volt a közérzetem. Nem tudom honnan szedtem össze, nem is érdekel. Lehet az oka egy rosszul elmosott pohár, evőeszköz (pont volt egy pici seb, pattanás helye az ajkam vonalán,gondolom ez rásegített a herpesz kialakulására), vagy már eleve megfertőzödtem születésem pillanatától,csak eddig voltam ily szerencsés, hogy megúsztam a kellemetlenebbik részt:(. Ami bevált: Telviran, de az akkor a legjobb, ha már akkor kencézed a viszkető részt, amikor még ugye ki se jött, egyébiránt körömvirágkenőcsöt használok, mivel a hólyagocska nem tud továbbterjeszkedni és fájdalom-viszketéscsillapító. Azt olvastam egyszer egy cikkben, hogy tilos zsíros krémeket használni, mert nem tud pörkösödni a már gyógyulóban lévő herpesz. Hát nálam ez ennek ellenére bevált, napokkal rövidült a gyógyulási idő.
197. maszatt (válaszként erre: 194. - *hera*)
2008. jan. 9. 20:43

Szia!

Én recept nélkül vettem, de receptre olcsóbb jóval.

196. prézli (válaszként erre: 193. - Adrienn20)
2008. jan. 9. 19:23
Szia Adrienn!Én most 4 hónapig szedtem folyamatosan,de nem híztam tőle.
195. prézli (válaszként erre: 192. - Icus)
2008. jan. 9. 19:21
Szia Icus!Azt mondták,hogy időközönként kell egy kis szünetet tartani.Mondjuk pár hetet.Mert állítólag egy idő után már nem úgy fejti ki hatását.Amúgy persze szedhető évekig.Te tudsz erről valamit?Üdv
194. *hera* (válaszként erre: 188. - Maszatt)
2008. jan. 9. 18:40
Szia!Ez a telviran reciköteles?
2008. jan. 7. 21:31
Az igaz h a bérescsepp növeli az étvágyat és igy nagy esély van a hizásra???
192. Icus (válaszként erre: 191. - Prézli)
2008. jan. 7. 16:08
Miért nem lehet szedni? Nekem a fiam már vagy 5 éve szedi. (Most 7 éves). a Nagy is vagy 7 évig szedte.
191. prézli
2008. jan. 7. 13:17
Sziasztok!Minden csoda 3 napig tart.Nálam 3,5 hónapig volt.Eddig nem jött ki a herpesz.De ma hajnalban éreztem ,hogy lesz valami.Azért ennek az időnek is örülök.Lehet hogy azért jött ki mert a béres cseppet abba hagytam.De azt sem lehet végtelenségig szedni.Gondoltam tartok egy kis szünetet.Hát ez lett belőle.
190. lilasrozsaszin (válaszként erre: 189. - Adrienn20)
2008. jan. 6. 14:44
Szia!Én nekem hálistennek nincsen herpeszem, de az egyik tanáromtólhallottam hogy:vékony szeletet vágjál a fokhagymából ezt tedd rá a herpeszre, (igaz hogy csíp de hatásos)és még vagy 2x3x csináld meg.Ha pedig érzed hogy jönne ki azonnal tegyél rá egy szeletet és nem fog kijönni!Sok szerencsét hozzá!
2008. jan. 6. 11:44
Sziasztok!!! Már tényleg teljesen tanácstalan vagyok kérlek segítsetek!!! Kb hetente,2hetente van herpeszem a szájon, orromban, államon és az arc alsó területein. Szedtem már epavirt, telviranból 200 400 éa 800mgosta is és isoprinosynt is és eddig mindig ugynaigy kijött a herpesz már tényleg semmi sem segithet.Most is egy akkkora van a számon h alig tudok beszélni.Krémeekból sztem már mindegyikre immunis vagyok de nekem valami megelözés kéne.Kérlek segitsetek.Pénz em számit már.Olvastam a Viragorol és az aloelipsról.ezeket hol lehet megvásárolni.könyörgöm segitsetek mert már megörülök.Jah és természetesen a homeopátia se segitett. :(:(:(:(
188. maszatt
2008. jan. 5. 18:02

Sziasztok!

Én is nagyon érzékeny voltam a herpeszekre...mindíg vettem a legújabb reklámozott krémeket,ilyen-olyan csodaszereket, de ugyanúgy kijött, mintha nem tettem volna semmit.Az esküvőm napjára 2 herpesz jött a számra.

tavaly ajánlották a TELVIRAN tablettát...nos szuper azóta semmi, és ha érzem, hogy esetleg már jönne, beveszek belőle és már ki sem jön.

187. adrika2
2008. jan. 5. 17:09
Hát én már nem tudom, hogy mi használ. Most kijött a számon 7 darab herpesz is, komolyan nem hiszem el. szedek vitamint homeopátiás golyókat, és mégis kijön.A virago tényleg segít?????
186. pálma (válaszként erre: 185. - Gigus)
2007. dec. 14. 08:13

szia gigus. nem, nem vagy egyedul és hidd el, h rajtunk kivul is még sok no ill ferfi szenved ettol (bár férfiak kevésbé). Nekem is minden honapban kijott és ahogy már sokan írták itt is, az egyetlen megoldás az immunerosités. ami nekem nagyon jo volt az a VirAgo illetve az ezustkolloid is segített, de sokan mondták, hogy a Béres csepp is használ. én is használom néha, de errol nem annyira tok beszámolni, mert használom mellette azokat amik tudom, hogy jok. Amugy igaz, hogy csak akkor adhato át ha kint van, de természetesen a WC is jo hely a vírusnak. én sem tom egyébként, h hol szedhettem ossze, mert ugye ilyenkor rogton azt hiszik a nem érintett emberek, hogy az illeto osszefekszik fuvel-fával és azt sem tudja honnan mit szed ossze. Pedig ez egyáltalán NEM igaz, mert én sem tom, hogy honnan van, de nem hapsitól ez 1000%. Egyébként azt mondta az egyik orvos (és nálam vszínuleg ez történt, bár ez iszonyu ritka), hogy akinek volt bárányhímlője és később jon egy idoszak, amikor iszonyatos modon legyengul az immunrendszere akkor ez a vírus kijohet ilyen formában, ugyanis a herpesz vírus és a bhímlo vírus egy törzsbe tartozik.és amikor nekem kijott, akkor elotte kb 3 honapig beteg voltam, de egy napot sem fekudtem, hanem gyogyszerekkel kompenzáltam a rosszulléteket és ezt ugy tunik ilyen formában kaptam vissza.

Kiváncsi leszek az olajfakapszulára, mert én régen jártam ökonetes embernél vizsgálatra, meg szedtem is, de nem jott be és nem hiszek az ökonetben, mert olyan baroságokat mondott nekem a nő, h pl azonnal hagyjam abba a fogamzásgátlot, mert 17 évesen olyan fiatal vok hozzá, hogy nemtok majd szulni.(azota eltelt tobb mint 2 év és még mindig szedem) meg h tejallergiám van és a legmagasabb fokozat csak nem jonnek ki a tunetei. hát sztem ha vki olyan allergiás, hogy nagy mennyiségtol meg is halhat,annak azért vannak tunetei. na mind1.(elnézést minden ökonetestol, lehet én jártam csak rossz embernél vagy csak nekem nem hatottak!)

A fertozésrol még annyit, h talán sokan elítélnek v ilyesmi, de én akkor is szeretkezem a párommal, ha kint van a herpesz (természetesen tudja, meg hát ő mondta h nem érdekli), mert szerencsére nem szokott fájni egyáltalán és még soha nem kapta el (koppkoppkopp) mert neki nagyon eros az immunrendszere. tehát ha kint van, sem biztos a fertozés.

Remélem tudtam segíteni, ha vmiben még tok vagy vmi tapasztalatod van, akkor írj.

185. gigus (válaszként erre: 123. - Pálma)
2007. dec. 5. 16:33
Szia pálma! 'Örülök', hogy találtam olyat, aki esetleg tudna segíteni... azt hittem, egyedül vagyok ezzel a nemi herpesz problémával. Nem tudom, honnan van, de már 1 éve folyamatosan van, havonta többször is! 3 hónapja kezdtem el az ezüstkolloidot, de nem telik el hónap, hogy ne jönne ki! Elegem van! Elkezdtem az Ökonetes olajfakapszulát is... Kíváncsi vagyok... Te is úgy tudod, hogy csak akkor lehet átadni, ha kint van? Tudnál segíteni? Örök hálám!
184. apatifl (válaszként erre: 182. - Siloah)
2007. dec. 4. 12:29

nekem is van egy oldatom,ami 2-3 nap alatt teljesen megszünteti a herpeszt

ha érdekel megírom priviben

apatifl@tvn.hu

183. prézli
2007. dec. 1. 18:51

Sziasztok!Képzeljétek már 2 hónapja nem jött ki a herpesz.Ez nálam már nagy szó.Úgy tűnik használ,hogy "erősítem" az immunrendszerem és használom az aloe lipset.

Üdv

182. siloah (válaszként erre: 173. - 7120b63633)
2007. dec. 1. 09:13
sürgősen érdekelne valami jo megoldás. köszi
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook