Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
241. Toby18
2008. ápr. 16. 18:16
Sziasztok én is ugyanattól szenvedek mint ti pont ma jött elő a herpeszem az egész felső ajkamon a és még fölötte is. Nem tudom mit csináljak szedtem már rá telvirant kentem zoviraxszal és aloe lipsel de végleg semmi nem múlasztja el. Az biztos hogy az immunrendszer erősítése nagyon fontos ebben a harcban és mindenkinek ajánlom akinek rendszeresen előjön hogy menjel el bőrgyógyászához és ő talán tud segíteni. Nekem egyszer az orvosom felirt egy gyógyszert amit boltban nem lehet kapni csak gyógyszertárban állítják elő egyedül az segített igazán, amúgy én általában ha hólyagos a szám akkor egy steril tűvel ki szoktam lyukasztani őket és egy zsepivel felitatom és utána valami olyan kenőccsel kenem ami kiszárítja és így a nagyon nagy csúnya herpeszek is hamar eltűnnek.
240. Henki
2008. ápr. 16. 13:10

Sziasztok,


a Medi-Line Nagykereskedelmi Üzletházban (1139 Bp. Csizma u. 4) mindig van Lizin C, ezüstkolloid, pár herpeszkrém és sok minden más. Én innen szerzem be ezeket a termékeket, mert elérhető áron lehet hozzájutni. (ha van nagykerkártyád, még olcsóbban).

239. sodrak
2008. ápr. 15. 17:48
Bioptron lámpa előtte közben és utána.
238. Brig26
2008. ápr. 15. 15:35
Házi tippekre gondoltam. Bocsi :)
237. Brig26
2008. ápr. 15. 15:33

Sziasztok!

Sajnos nemrég duplán is beléptem a herpeszesek táborába :(

A számon nem nagy probléma, annak ellenére,hogy évek óta van. Véletlen felfedeztem, hogy az alapozóm már az első bizsergő érzésnél vissza tudja nyomni. :)Valószínűleg valami gyógynövény van benne. Próbáljátok ki,háthan nektek is segit :) Kallos alapozó. kb 400 ft és szinte minden fodrászkellékben kapható, meg száz forintosokban is sok helyen.

A friss a nemi herpesz. Sajna a saját virusomat vitte át a párom. :(

Kipróbálom az itt ajánlott Livin c-t. Remélem segit. Elegem lett az antibiotikumból már :(

Akinek vannak még ez ellen hatékony, bevált hézi tipjei, irja meg :)

236. Timi.ke (válaszként erre: 235. - Pannontunder)
2008. ápr. 10. 20:07

Szia!

Tudom, egy folyamatosan hangoztatott dolgot mondok!:) De tényleg így van. Minnél több vitamin. Igaz, én nemtudom hogy egy ilyen korú babák milyen ételeket esznek, de ez a legfontosabb! Én is kiskorom óta ettől a nyavajától szenvedem, igaz 3 éves koromban jelentkezett először, nem ilyen korán. Egy nyugtató dolgot tudok mondani, hogy nekem pl. tavasszal és ősszel szokott kijönni. Ebben az időszakban a leggyakoribb. És ezt az orvosom is alátámasztotta, hogy az emberek többségénél igy van. Szóval lehet hogy kislányodnál is csak átmeneti! Szurkolok hogy így legyen. És sok kitartást!:) Tudom, konkrét segítséget nem tudtam nyújtani, de együtt érzek nagyon.

2008. ápr. 10. 18:57

Sziasztok!!!


Teljesen uj vagyok itt, és elkeseredésemben találtam meg ezt az oldalt. Kislányom 8 hónapos, és szinte rendszeresen herpesz van a száján január ota. Akkor volt bárányhimlős majd utána egy virusos nyavaját szedett össze, melynek következtében asztmatikus lett. Puffoltunk, éjjel a folyoson aludtunk, ablaknál álltunk orákat... szoval a poklok poklát éltük. Tehát a lényeg, hogy gyenge nagyon az immunrendszer. Segitsetek, hogy kezdjek neki a kivizsgálásnak, és egy ekkora babának mi adható. Most ha előjön neki, betadinnal kell kenni és utána egy szeptikus gyulladáscsökkentő krémmel.

köszönöm Noémi

2008. ápr. 6. 09:35
Sziasztok!Nekem amikor kijön a herpeszem,azonnal kenem egy gyogyszertári hámosito kenöccsel.Pasta zinci oxydati salicylata a neve.kb 300ft.(csak ezt a krémet).Közbe iszom a Citromfü teát (nem filteres) és ecsetelem a hólyagokat.Még a legjobb a bioptron lámpa,egy kicsit költséges,de a kozmetikusok tartanak ilyen lámpát.Nekem ez nagyon bevált.A zovirax mégjobban kihozza a gyulladást.A tapasz elég jó.Isoprinosine tabletta tökéletes.Bár mindenki tudja,az immunrendszer okozza.Táplálkozás és vitamin szedés.Ajánlani tudom nektek,a vércsoport táplálkozást.Lehet olyan ételeket visztek a szervezetbe ami káros.Na meg a stresszmentes élet,ami manapság nincs.Nekem ez a problémám.Igy lehet hamar orvosolni.Remélem tudtam segiteni.
233. Timi.ke
2008. ápr. 2. 17:52
Isoprinosine tablettát szedek, és nagyon bevált! Az egész kúra 2 hétig tart. Napi 3 szem kapszulát kell bevenni. Évente 2x ajánlatos végig csinálni. Ajánlom mindenkinek mert nagyon jó immunrendszer erősítő, és nagyon sok ideig nem jön ki az-az "átkozott" herpesz:)
2008. márc. 31. 23:50
Ajánlom csajok a figyelmetekbe a Lizin tablettát. A legjobb dolog, és tényleg segít!
231. Difi (válaszként erre: 229. - Adrienn20)
2008. márc. 31. 18:43

Szia!

Herpesin 400 mg tablettát szedek, de csak tünet kezelésre jó! Ha érzem, hogy viszket és ég akkor szoktam belőle beszedni napi 5 tablettát és két nap alatt elmúlik minden panasz! És nem engedi, hogy kifejlődjenek a hólyagok! Mellette még Zovirax kenőcsöt használok, és ez együttesen bevált! Immunrendszer erősítőnek a dokim ajánlotta a Flavin 7 gyümölcslé kivonatot vagy a Flavon Max lekvárt! A Flavin 7 italt próbálom most ki, de nem sok eredménnyel, pedig nagyon bízom benne:)

230. Timi.ke
2008. márc. 30. 10:12

Sziasztok!


Hát én születésem óta szenvedek a herpeszvírustól:(!

Rengetek módszert kipróbáltam már, sok krémet, gyógyszert. De egyiktől se múlik el véglegesen, csak a tüneteket múlasztja el. Azt mondják ha "kiakar jönni" akkor ki is fog! Nem nagyon lehet megakadályozni, ha már érzed a viszkető, bizsergő érzést akkor sajna megis fog "jelenni". Az orvos mindig más és más dologgal bíztat. Kis gyerek koromban hogy majd ha az első menstruációm megjelennik akkor lehet tünetmentes leszek. Hát őszintén azóta ritkábban "jelentkezik" de azóta is megkeseríri az életem. Most azt mondja hogy majd ha szűlni fogok, hát kiváncsi vagyok de már nem nagyon bízom ebben sem. Sajnos aki ezzel él, annak megkell tanulnia véglegessen ezzel élnie.

Igaz nekem az ilyen immurendszer erősitő tabik sokat segítenek. Van hogy fél évig is tünet mentes vagyok. Szóval vannak kis "kibúvok".


Szeretném kérdezni,hogy tud e valaki mostanság valami új módszert? Nagyon megköszönném:)

2008. márc. 26. 13:20
A herpesin tabiról hallot itt valaki? Abbahagytam az ezüst kolloidot...
228. ruby (válaszként erre: 227. - Adrienn20)
2008. márc. 24. 13:11
Jézusom, még jó, hogy nem kezdtem el szedni... :( Te szegény.... Szerintem hagyd abba!
2008. márc. 24. 10:04
Hello.Elkezdtem szedni az ezüst kolloidot 4 napja reggel este 1 teáskanállal vizbe.Azóta folyamatosan naprol napra jön ki a herpesz a számon.Ez normális???? Ne szedjem tovább?
226. ich. (válaszként erre: 225. - Gotterj@gmail.hu)
2008. márc. 18. 19:40
ezt már olvastam...Állítólag tényleg használ..De mindegy milyen állpotban kened be?vagy csak az elején lehet?Mert nekem már kifakadtak a hólyagok..:(
2008. márc. 18. 19:31
Fülzsír! /saját/
2008. márc. 18. 16:57

Herpeszre legjobb a telviran tabletta. Évekig szenvedtem én is herpestől. Kijött étterem után, vagy csak ha idegen helyen ittam pohárból, vagy ettem kanállal...Volt hogy hetekig nem múlt el, (egyik után jött a másik után), és volt hogy rózsákba jött ki.Amióta ezt a tablettát felírta nekem végre egy bőrgyógyász, azóta nincs gondom ezzel. Ha kijön 3-4 tabletta, és már vissza is vonult:-). És ez már 2 éve jól működik:-).

Csak orvosi vényre kapható, de háziorvos felírja!

223. ich.
2008. márc. 18. 16:07
és még valami..Van köze annak ha valakivel csókolózol, hogy kijön a herpeszed?mert velem 2. szorra forul elő ez így..lehet hogy véletlen de nem tudom..előző barátommal mikor voltam egy napot együtt...ugye elvoltunk..és rá 3 napra kijött az ajakherpeszem..ez volt 5 hónapja..azóta egyszer sem jött ki..Most hogy megint van barátom találkozás óta eltelt két nap és kijött..De nem mindig fordul elő..lehet a gyakori csók az oka.?Vagy egyálatlán van bármi közük egymáshoz?mert nekem 13 éves korom óta van...)és akkor azért még nem csókolóztam senkivel és mégis kijött..:))Amúgy igaz, hogy az immunrendszerem sem valami nagyon erős..lehet hogy ez az oka..Valaki? valami megoldás..?
222. ich.
2008. márc. 18. 16:00
sziasztok..nekem tegnap 4 darab herpesz jött ki a a számon.:(:(egy fent a többi az alsó ajkamon...Nagyon fáj és teljesen kétségbe vagyok esve..Mert minél hamarabb el szeretném tüntetni őket..:(Én sok féle krémet használtam már..a Richtofittól kezdve a Vectaviron keresztül a Zovixaig mindent..Most épp Zovirax-al kenem..Mondták már páran hogy ez az új herpesztapasz használ..de nem tudom én hallottam negatív tapasztalatokat is..Nem tud valaki segíteni, hogy hogyan tüntessem el minél hamarabb ezeket a kis "dögöket"?előre is köszi mindent..Sziasztok...
221. ruby (válaszként erre: 218. - XxLady)
2008. márc. 12. 10:17
Köszönöm a választ, megpróbálom. Egyébként én kipróbáltam a Lizin C-t, 4 db-ot bevettem mikor éreztem, hogy ki akar jönni a herpeszem, és megállt, nem jött ki (mondanom sem kell, hogy nekem ilyen még nem volt, bármit csináltam vele). Azóta mindennap beveszek egy szemet, és szerencsére, most már 3 hete tünetmentes vagyok. Remélem másoknak is beválik!!!
2008. márc. 6. 09:39

olvastam itt pár (szerintem) tévhitet


Én viszont így tudom:

1. a wc ülőkéről nem terjed (nem nézitek a Doctor House-t?:) )

2. a himlő nem egyenlő herpeszvírusfajta, elvileg nincs köze hozzá

3. nem csak akkor terjed, ha tüneteid vannak, csak akkor van rá meg minden esélyed, hogy továbbadd. Sokaknak sosem lesz tünete és ezért nem is tudnak róla, hogy megfertőztek valakit.

4. az aciclovir tényleg jó, folyamatos szedés mellett teljesen vissza lehet szorítani a betegséget (egyes országokban ingyen kezelnek, ameddig csak kell...)


Nekem annyi szerencsém van, hogy a tüneteim gyengék, viszont volt páromnál ez más volt. Ezért ő kapott is folyamatos ingyenes kezelést, én nem... neki visszaszorították, engem meg gyakran, bár gyengén, de folyamatosan háborgat. Megállapították, hogy ez két különböző típus, amit egész elképzelhetetlennek tartok.

2008. márc. 6. 09:13
Sziasztok! Beleolvastam pár üzenetbe, sokhoz nem volt türelmem, majd később, de most tűkön ülök. Hogy mit gondoltok... szeretnék kialakítani egy új kapcsolatot és mivel én is ettől a betegségtől "szenvedek" félek a következményektől :( Ha elmondom előre, nem akar majd, ha nem mondom el, akkor kísérteni fog a bűntudat és az örökös félelem, hogy mi lesz ővele, és ha később kiderül, akkor milyen következményei lesznek... ajh, olyan rossz :( Ti mit tennétek? Az előző kapcsolatomban már benne voltunk 2 éve, mikor kiderült, sokáig lappangott. És azt hiszem, én hoztam magammal (van tippem, honnan, ez annál is biztosabb, mert neki előttem nem volt senkije egy éven át, és mindig hűségesek voltunk egymáshoz). Sokáig ragaszkodtam egy elromlott kapcsolathoz csak azért, mert úgy gondoltam, nincs más kiút már számomra, elfogadtuk közösen a sorsunk és vele akartam ezért maradni. Annak ellenére, hogy már teljesen megromlott köztünk minden, de nem ezért. Most viszont félek a jövőtől :( Egy ideig talán meg tudom akadályozni a gondot különböző védekezési módszerekkel, de az sem 100%, és örökké az ember nem használ gumit :( Ahh... na most elolvaslak titeket! Bocs, ha ismételtem!
218. xxLady (válaszként erre: 214. - Ruby)
2008. márc. 2. 14:07
Netről is meg lehet rendelni, régebben itt a hoxán mindig hirdették, most nem figyeltem. Rengeteg netes biobolt van, írd be a google-be és szerintem számtalan találat jelenik meg. Sok sikert!
2008. márc. 2. 13:41
Nem tudom hogy itthon kapható-e de egy cseh ismerősőm egy herpesin nevü gyógyszert szed rá. állítólag jó. én meg maradok a jó kis krémeknél ami nem sok mindent csinál de azért tudom hogy kezelem. szerintem megszabadulni véglegesen a herpesztől nem lehet.
2008. márc. 2. 11:44
Sziasztok!Ezt a lizin ct hol lehet venni és mennyiért,hogyan kell alkalmazni?nekem a béres csepp+aloe lips se vált be :(
215. maszatt (válaszként erre: 214. - Ruby)
2008. febr. 23. 16:00
Bioboltban egészen biztosan!
214. ruby
2008. febr. 22. 18:51

Sziasztok!


Új vagyok itt, de többször olvasgattam már a fórumokat. Az lenne a kérdésem, hogy hol tudom beszerezni az ezüst kolloidot, mert eddig sehol sem kaptam. Remélem tényleg annyira jó, mint ahogy itt írjátok.

213. pálma (válaszként erre: 203. - Gigus)
2008. febr. 22. 15:54

Sztem a Béres cseppet kezdd el, ha eddig még nem tetted, meg azt nemtom, hogy írtam-e, de én multivitaminos pezsgőtablettát iszom minden reggel és az is hatásos. A VirAgot pedig az interneten keresztül tudod beszerezni, ha a keresőbe beütöd, kidobja azt az oldalt ahol megrendelhető.

Sztem a kapcsolatok miatt meg ne izgulj, mert ha igazán értelmes és egy kicsit is intelligens az illető és komolyan is gondolja a dolgokat, akkor el fogja fogadni a helyzetet.

212. moer
2008. febr. 20. 14:05

Sziasztok!

Én azok közé a "szerencsés" herpeszesek közé tartozom

akik a HSV2-vel fertőzödtek. Azért mondom szerencsésnek magam, mert amit a fórumokban olvasok, hát elég nehéz némelyik sorstársamnak. A szerencsétlenségemben annyi jó van, hogy 1.5 éve én nyomát se láttam!!! Amikor 4 éve megtudtam belebetegedtem...mindennel próbálkoztam. Nekem a borzasztó nagy szégyen érzetemmel kellett szembe néznem. Én tudom is,hogy kitől "szereztem be" és nem túlzok ha azt mondom direkt volt. Minden kedves ebben szenvedőnek üzenem: Tudom mit éreztek !Fel a fejjel a legfontosabb az immunerősítés!!! Naponta 1000-1500 mg. C vitamint, 45 csepp grapefruit magolajat, és ezek mellé egy nagy dózisú multivitamint szedek. Nekem bevált ugyan az isoprinosin nevű immunerősítő tabletta is(évente 2* jött akkor ki) viszont a folyamotos szedése egyetálan nem javasolt, több mint 2 évig azt szedtem és meglátszik a vér eredményemen :-(.

Én tovább próbálom kiűzni a szervezetemből még akkor is ha az orvosok azt állítják nem lehet. Nem adom fel és ha sikerült mindenkit beavatok!


Szép herpesz mentes napokat, éveket mindenkinek!


Üdv.:

Moer

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook