Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? fórum

Mi a legjobb módszer a herpesz megelőzésére, kezelésére? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
271. korvine
2008. júl. 15. 16:15

sajnos nemi herpeszes lettem februárban, átvittük szájról, no komment.

viszont ha ez vkit is megnyugtat, azota nem volt vele gondom. igaz az a másfél hét amit végigszenvedtem főleg lelkileg, az szörnyű volt.

utána még 1-2 honapig sokszor ugy éereztem h ki fog jönni, ilyenkor bekentem richtofittal (<3). de a grapefruitmagcsepp is nagyonnagyon hatásos külsőleg.

ami az immunt illeti, nos nekem az akkor elég rossz volt, szinte jelnek tekintettem a betegséget arra, hogy erősiteni kell. béres cseppeztem ami jo volt, de sokat ettem---->hiztam, aztán kasvirág csepeztem is, meg propolisz stb... sztem jok, de alapvetően kell a sport, az egészséges táplálkozás, a c-vitamin és a l e l k i harmonia.

kitartást mindenkinek.

2008. júl. 15. 09:45
Megint Én! Ejmi sajnos nekem az ezüstkolloid nem segitett pedig ittam, kentem!
2008. júl. 15. 09:39
Kedves Kovács György! Köszönöm a tanácsot! Megpróbálom igy szedni a Lizin c-t. Remélem, hogy használ mert már elég sokáig szedtem a Telviránt /800 mg-ost/ és nem használt, még mindig vannak hólyagok a bőrömön. De most nem viszket és nem szúr mert olvastam ha egy kapszulát elkeverünk egy kis testápólóban rákenjük akkor ez jót tesz! 2 napja kezdtem remélem lesz ez még jobb is!!! Üdv.!!!
268. ejmi
2008. júl. 13. 22:42
Ezüst kolloiddal kell bekenni mikor érzed, hogy előjön !
267. ejmi
2008. júl. 13. 22:41
Mióta flavin termékeket eszem, nincs herpeszem !!!
2008. júl. 13. 22:29

Kedves Boglárka 62!

A LiziC étrendkiegészítőből herpesz esetén 3x3 kapszulát kell beszedni 2-3napig.Nagyon hatékony,az időben elkezdett kúra esetén a herpesz meg sem jelenik.Kevesen tudják hogy a herpeszvírus okozza a bárányhimlőt és az övsömört.Ezekben az esetekben is kiválóan alkalmazható a LizinC amely nem gyógyszer.A hatása lenyűgöző csak egyenlőre még az orvosok sem ismerik,vagy csak nagyon kevesen.Egyszerűbb a gyógyszert felírni.

265. 9854c8384b (válaszként erre: 264. - Adri25)
2008. júl. 13. 20:14
nalunk is az van itthon, meg van még vmi kis szürke krém is nem jut eszembe :) vektavir, ezaz
264. adri25
2008. júl. 13. 17:36
én zovirax-ot használok a herpeszre
263. Enkeli
2008. júl. 13. 13:13

Sziasztok! Csajok, asszem, megtaláltam a megoldást! :) Már évek óta nem volt herpeszem, de persze pont, amikor nem kellett volna, elő jött.

Évek óta fogamzásgátlót szedek, fel se tűnt, hogy nem jött elő a számon az a rondaság, de amikor abbahagytam, szinte rögtön. Most újra elkezdtem, és azóta megint semmi. -kopp-kopp- Úgyhogy, ez az, ami használ! Régen engem is sokat gyötört, és azóta tényleg nem jött elő! Gondoltam, ezt megosztom veletek...

2008. júl. 7. 20:56
Sziasztok! Ma megvettem a Lizin C-t. Legyen szives és irja meg valaki, hogy mennyit kell szedi belőle. A dobozra napi 1x2 van írva. De olvastam már, hogy valaki többet szedett be ennél. Köszönöm a választ!
2008. júl. 7. 08:30

Sziasztok!Nekem 20 éves koromig krónikus herpeszem volt, ami annyit jelentett, hogy kéthetente tiszta seb volt a szám ami nem, hogy javult volna a kezelésekre hanem ugy tünt felülfertőződik újra és újra.Aztán apukám beteg lett és a doki letíltotta a sertéshúsról.Így, hát a család 6 évig nem evett sertéshúst otthon csak is vendégségben, vagy étteremben.

Akkor mikor leálltunk a sertés evészettel nekem nagyon ritkán jött elő a herpesz.akkor feltűnt, hogy mikor nem otthon eszek mindig sebes lesz a szám.Úgy hogy kivizsgáltattam magamat, és kiderült, hogy sertéshús allergiám van!!

Amióta nem eszek semmilyen formába disznó húst nincs is herpeszem.

2008. júl. 6. 23:50
Sziasztok! Most regisztráltam, mert segitséget kérek, vagy ötletet nemi herpeszem van és sajnos március óta csak kétszer voltam tünet mentes. Tervilant szedtem 800 mg-ost, de teljesen nem mult el. Az ezüstkolloid sem segitet. A Richtofit krém valamennyit segit de, nem mult el. Most a Lizin c-t akarom kipróbálni. A Béres "dolgokat" nem szedhetem a jód tartalmuk miatt. Ha van valakinek egy jó tanácsa nagyon megköszönöm.
2008. júl. 4. 09:56
Sziasztok! 24 éves vagyok, gyerekkorom óta szenvedek a herpesztől. A kezelések mindegyik formáját szinte kipróbáltam. Egyik sem használt.Sokszor keserítette meg az életemet az fránya herpesz. Aztán megpróbáltam vele együtt élni. Most februártól szedem a béres cseppet, napi egyszer, én esténként 20-30 cseppet és hozzá Béres c-vitamint és azóta nincs herpeszem. Lehet , h mindenkink kellene egy kis immunerősítés, bár nem vagyok orvos. Mostanra elhagytam a c - vitamint, mert nagyon sok gyümölcs van, ezzel helyettesítem.
2008. jún. 21. 23:15
Érdekes,nekem a zovirax abszolút nem használt.Teljesen felduzzasztotta.Oxycort és Octenisept sprayt használtam,valamint a fogkrém tűnik még hatásosnak.
257. napfenyvirag (válaszként erre: 256. - Tamaska13)
2008. jún. 15. 07:10
A virus megváltoztathatja a vérképet?
2008. jún. 13. 18:15
ES H HA A VIRUST HORDOZOM MAGAMBAN,DE NINCS TUNETE,HA SMAROLOK ELKAPHATJA A PAROM?
2008. jún. 13. 18:12
SZIASZTOK!!A SZAM K0RNYKEN HEREPESZEK VOLTAK,DE MOST CSAK APROK AMIK NEM IS LATSZODNAK [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]50 CENT[{[{[/A]}]}]ITOL TOVABB.UGY HALLOTTAM,H HA SMAROLOK AKKOR ELKAPHATJA A PAROM.MEG AKKOR IS HA IEN APRO IS ELKAPHATJA?
2008. máj. 13. 19:02
Vagy a svédcsepp.Anya azzal szokta kenegetni. Én inkább a Lipset használom a gyerkőcnek is bevált.
2008. máj. 13. 19:00
Lips.
2008. máj. 13. 18:37
Zovirax vagy régi mód a tojásfehérje.Ahol van a herpesz vagy ahol kialakulóban van oda kell kenni a tojásfehérjét és leszárítja vagy megelőzi!
2008. máj. 13. 17:58
méz
250. Akymo
2008. máj. 7. 22:31
Sima Labellóval bekenem mikor megérzem-hatásos.
2008. máj. 7. 13:33
vectavir krém+ aloe first, és most tesztelem a herpesz tapaszt,ami nagyon jó(ha nem is az elmúlasztásban,de a lefedésében mindenképp!!!)
2008. máj. 5. 09:47
a zovirax nekem is bevállt.
2008. máj. 4. 09:17

ZOVIRAX* 2g.

A páron használja, ha érzi, h készülődik kialakulni neki.Kb egy hét alatt teljesen elmulasztja!

246. yosi
2008. ápr. 30. 14:02

Helló mindenkinek. Nekem is gyakran van herpeszem,

előfordul hogy egyszerre 9-10, és általában a jobb felső ajkam környékén. Hogy ez mitől van fogalmam sincs de egy jól bevált módszert tudnék ajánlani ami

két három nap alatt megszünteti a gyulladásokat. Szóval én Neogranormon kenőcsöt használok, bekenem vele a gyulladt részeket és egész éjszakára rajta hagyom, aztán másnap reggel

egy forró vizbe mártott vattával lemosom róla. Majd ujra bekenem és egy két óra mulva ujra lemosom. Ezt ismételgetve nekem elég hamar elszokott múlni a herpeszem. Sok fajta krémet kipróbáltam már de ez a módszer nekem bevállt.

2008. ápr. 23. 13:03
sziasztok.már mindent kiprobáltam és nagy elkeseedésemben visszatértem a telviran 200as tabihoz.kb 1 honapja nagyon sok herpim volt akkor beszedtem egy dobozzal napi 4szer.azota nem volt és ma kijött egy a szám szélén.elég nagy.ismét elkezdtem egy dobozzal szedni napi 4szer.sztetek ez baj?milyen rendszerességgel lehet szedni a tablettát?ha 1-2 honaponta beszedek egy dobozzal az kárositja a szervezetemet????
244. Toby18
2008. ápr. 17. 18:24

sziasztok én tegnap irtam ide mert annyira el voltam keseredve és kerestem a neten a jo tippeket mivel lehet minél hamarabb megszabadulni a herpesztől és találtam nagyon jo ötleteket

tegnap a szám teljes felső része hólyagos volt az orromig. Ma már csak egy kisseb csúnya felület van mert tegnap egész nap kentem többször is aloe lipsel és zoviraxszal együtt utána fél órát bioptronlámpáztam és az szinte teljesen leszárította és egyszer kétszer mikor lemostam a kenőcsöt akkor elég meleg víz alatt öblítettem és szerintem ez a meleg vizes tipp is használ és persze mindezekelőtt a hólyagat kinyomtam tűvel és ahhoz képest hogy tegnap milyen volt a szám már sokkal szebb és nem is vagyok már olyan ideges szóvall ezeket mindenkinek ajánlom és könnyen hamar megszabadultok e4gy nagyobb herpesztől.

243. Hsv
2008. ápr. 16. 19:28

Sziasztok!

Én is az áldottak közé tartozom immár...Közel két hónapja összeszedtem valami bakteriális fertőzést, ami után én is megtapasztalhattam mi is ez a betegség.Az első nődoki a II.kerületben hólyaghurutot diagnosztizált, majd két napra rá egy teljesen másik nődoki végre megmondta mi is van velem, persze ekkor már alig birtam járni...

Telvirant szedtem 400-asat, 5X7et, és Herpesin krémet.Kb két és fél hét telt el a kezelés megkezdése óta, és félek hogy nem múlt el teljesen..minden doki arról beszél hogy az immunrendszerem gyatra, és hogy sok a baktérium bennem.Február közepe óta rosszul vagyok, és nem tudom hogy a sok bacinak és a hpsnek mennyire milyen köze van egymáshoz???ha vki erről tud valamit, irjon lécci!az orvosok nem tul biztatóak...köszi

242. supin
2008. ápr. 16. 18:54
Nekem az orvosom az ISOPRINOSINE TABLETTÁT IRTA FEL. hA KEZDEM ÉREZNI A HERPESZT BEVESZEK NAPONTA2-SZER 1 SZEMET HAMAR ELMULIK. áLLITÓLAG A GYOMORNÁL VAN VALAMI FENNAKADÁS. NEM MINDEN KAJÁT BIR..
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook