Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit javasoltok pattanások kezelésére és megelőzésére? fórum

Mit javasoltok pattanások kezelésére és megelőzésére? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 20. 20:45

Én markáns szexuális életet javasolnék.Attól jobban múlik, mint a csodaszerektől.

Egyébiránt vitamin és nyomelemhegyek, valamint rengeteg tiszta víz és egészséges kaja.

Szép napot!

VL

2009. dec. 24. 12:06

köszi mindenkinek. de akkor a lényeg az, hogy kaphatóak ezek a szerek gyógyszertárakban és drogériákban is, tehát nygottan érdeklődjek az eladóknál...?


teafaolajat már sok helyen olvastam, kipróbálom lehet...


de mi a fontosabb? a tonik, vagy az arctisztitó/lemosó? esetleg mind2?

2009. dec. 24. 10:53

Az élesztő is jó,pakolásnak....:)

Boldog Karácsonyt!:)

4. 927461b49c (válaszként erre: 2. - 133362853e)
2009. dec. 24. 10:32

Szia Szabolcs!

Amit leirtál és kellene, az minden van.Az Én 18 éves

fiam ezeket használja:Krémes arctisztitó,kiegyensú-

lyozó tonik/eper kivonattal/,pattanás kezelő/Jób

könnyével/.A három termék kb.7 hónapig elég.Mi meg-

néztük teljesen keikália mentes,kiválóan felszivódik

a tonic és az arctisztitó bőrtipusonként van.

Boldog Ünnepeket !! Robi

2009. dec. 24. 10:06
Teafa olaj, a Rossmannban van, Naturtex-es, 100%-os. minden este egy kevés vattapamacsra és áttörlöd az arcodat. Ez tuti, nekem bevált.
2009. dec. 24. 10:02

Ha van rá mód, elsősorban a természetes vagy kevesebb mesterséges anyagokat tartalmazó "szerekre" gondolok, persze az árat is figyelembe véve.


Így hát szükségem volna egy olyan tonikra, ami lehetőleg nem tartalmaz alkoholt, feltéve ha van ilyen, és használhatom biztonsággal minden este.

Valamint valami arctisztító, lemosó sem ártana, szintén mellőzve az ilyen Garnier meg Clean&Clear cuccokat...


Ez csak hiú ábránd, vagy nagyon drágák, avagy drogériában is találok ilyesmit, avagy gyógyszertárban?


Nem feltétlen konkrét termékre gondolok, hanem hogy ilyen termékeket pl. tudok-e venni drogériában, léteznek-e ilyenek, drágák-e, meg persze ha ajánlotok vmit, azt is elfogadom

2009. dec. 24. 10:02
Mit javasoltok pattanások kezelésére és megelőzésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook