Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mesélnétek egy kicsit arról, hogy hogyan választottatok nevet a gyermeketeknek (esetleg, ha egyikőtöknek sem voltak előtte kedvencei)? fórum

Mesélnétek egy kicsit arról, hogy hogyan választottatok nevet a gyermeketeknek (esetleg, ha egyikőtöknek sem voltak előtte kedvencei)? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013. febr. 13. 12:33
Nálunk nem volt kérdés. A párom és én is elveszítettük a nagymamánkat. Imádtuk őket, így lett Eszter Mária. Nem modern név, legalábbis eleinte ezzel szekáltak minket.. de pont letojom :) én amúgy se szeretem ezeket a mai különlegesnek mondott neveket, mint Dzsennifer és társaik.
2013. febr. 13. 12:32
Nekünk csak egy olyan név van, ami mindkettőnknek tetszik: Marci, de abból nekem Marcell, neki Márton. Lány nincs. Én a különlegesebb nevekre bukom, ő a hagyományos nevekre. Dupla nevet nem akarunk majd.
2013. febr. 13. 12:31

Bence és Dávid... Nem szeretjük a hosszú becézgetni való neveket... Nem akartunk különlegeset és arra is figyeltünk hogy passzoljon a vezeték névhez...

A dupla neveket is feleslegesnek tartjuk...

2013. febr. 13. 12:27
Kíváncsi lennék a Ti történeteitekre. Hogy jutottatok dűlőre, vagy egyáltalán, mi alapján "válogattatok", és végül mi lett a baba neve? Illetve mit gondoltok: célszerű dupla nevet adni a gyereknek? :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook