Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ápr. 9. 19:09
A spermajogokhoz hogy jön a szoptatás? Bár mondjuk egy "t" mínusszal, akár el is kerülhető a nem kívánt terhesség :D
834. tumbo2
ápr. 9. 16:09
szívük joga.használjanak gumit,ja,azt nem.
833. tumbo2 (válaszként erre: 816. - Kiscsibe kicsibe)
ápr. 9. 15:46
hogyne lett volna,legfeljebb kevesebben tudtak róla.és sokan belehaltak,mint egy rokonunk.olvastad az Amerikai tragédiát.és hány szegény lány lett öngyilkos?
832. PatríciaOdett (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
ápr. 9. 15:40
Szerintem is jogos az óvszerhasználat kérése. Nálam az volt a legjobb védekezés, hogy azt mondtam szeretnék gyereket, akkor vigyáztak. Na nem annyira, aids-es akár még lehettem volna. A pasik ilyenek. Egyet találtam, aki nem ilyen volt. Hmm, lassan 24 éve... de ő minden másban is normális a mai napig.
831. anyucika3 (válaszként erre: 826. - Vagy mégse?)
2011. márc. 11. 11:16
Pff.....mit mondjak,nincsenek nagy igényeid...
2011. márc. 11. 11:13
Reméljük, hogy kappan az illető :D
829. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 826. - Vagy mégse?)
2011. márc. 11. 08:41
Na erre speciel jó, ha leültetik az ilyen embert, mert addig sem tud több gyereket csinálni! :))))))
828. kozmami (válaszként erre: 823. - Vagy mégse?)
2011. márc. 11. 00:44

Én nem ismerek ilyen pasikat!


Ha meg ezek után, amiről itt a fórumon szó van egy ideje és mégis teherbe maradsz...arra inkább nem mondok semmit!

Gondolom inkább iróniából írtad, hogy nehogy gyereket csináljon...

2011. márc. 10. 19:19

Röhögném, ha mégis.........

Szegény gyerek ...

Inkább, ne...

2011. márc. 10. 19:10
barátnak jó, szexelni is, ...csak arra kell vigyáznom nehogy gyereket csináljon...-nekem!
825. anyucika3 (válaszként erre: 823. - Vagy mégse?)
2011. márc. 10. 09:57

Adok neked egy jó tanácsot.Dobd ki az életedből azt a lúzert,és keress egy FÉRFIT!

Ha találnál,megváltozna a szemléleted a dologról.Addig amíg ez a pasi a nyakadon van,addig csak úgy látsz mint a ló,amikor fent van a szemellenzője.Van döntési joga minden embernek,hogy akar e utódot,és minden másban is a saját életében!Védekezzen ha nem akar!Ennyire egyszerű.Ha meg mégis csinált,akkor vállalja a felelősséget érte,hogy eltartja felneveli,megfelelő életkörülményeket biztosít neki,hiszen ez egy szülő dolga!Egy valamire való férfit pedig lehetetlen elnyomni,vagy csicskát csinálni belőle,terrorban tartani.Akit igen,az nem férfi,csak egy LÚZER!

A ti esetetekben talán legelőször a felelősségről,annak vállalásáról kellene előadást tartani,és csak azután a jogokról.Ugyanis a a megszületett gyereknek is vannak jogai,méghozzá,hogy normálisan felnőhessen,ami az apja és az anyja kötelessége,hogy ezt biztosítsa számára!

824. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 823. - Vagy mégse?)
2011. márc. 10. 09:29

Arra nem gondoltál, hogy pl. ne csicskáztasd, terrorizáld a pasid?


"Mi nők egyenjog.követelünk, de nekik semmit!??"

Ha egyenlő jogokat akarnak a nők, az azt jelenti, hogy ugyanannyit. Adjunk plusz a férfiaknak, hogy megint egy lépéssel előbbre legyenek?

2011. márc. 10. 09:06
hogy már elnyomjuk őket, csicskává téve ,sőt lelki terrorban vannak tartva a ffi-ak, most ott tartunk, hogy otthon ülnek, és inkább örömlányokhoz járnak, nem akarnak komoly kapcs. ill. házasodni. Mi nők egyenjog.követelünk, de nekik semmit!?? Ők csak annyit akarnának, hogy igen is legyen joguk dönteni akarnak e gyereket, és ha nem akkor a nő magának szülje meg ha akarja, de pénzt ne kérjen!
822. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 820. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 10. 08:09
Hát persze.. De abból gyerek lesz ugyi, aztán a védekezés jogát annyira már nem szeretik alkalmazni. Ez a baj.
821. kozmami
2011. márc. 10. 00:07
Jogokat, jogokat! Manapság mindenkinek csak jogai vannak, de a kötelességeiről meg elfelejtkeznek!
820. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 819. - 57aa4ea1e8)
2011. márc. 9. 21:32
Na, na, na! Ne túlozz! dugni ugyanannyira van joguk, mint védekezni :)
819. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 818. - Vagy mégse?)
2011. márc. 9. 20:59
van nekik. a védekezés és a nem dugás joga. éljenek vele.
2011. márc. 9. 20:37
jogokat nekik!
817. kozmami (válaszként erre: 816. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 9. 01:39

Szerintem van benne valami, amit mondasz. 1-2 nőnek én is levetíteném, bár én nem láttam. Rákerestem, de már a leírása felzaklatott, így nem tudom meg akarom e nézni.

A saját családomba van olyan, akit oda ültetnék elé, hogy nézzed!!!

Én a védekezés híve vagyok, nem vinne rá a lélek egy terhességmegszakításra, persze vannak körülmények, amikor elgondolkodnék, de sose kelljen ilyen kérdésbe döntenem.

2011. márc. 8. 14:55

Nem indulatból.Én igenis levetíteném az abortuszra menőknek, és aztán döntsenek ahogy akarnak! (Más az erőszak áldozata) És még ha baleset is volt, ha a körülmények adottak egy gyermek vállalásához, akkor igenis szemétség elvetetni! Gondolj bele, hogy nagyanyáink idejében közel sem volt ennyi nem kívánt gyermek, ahogyan abortusz sem! Aki kettőt akart, az kettőt szült, aki hármat, az hármat, és ennyi! Akkor ez most mégis miért nem lehettséges?

Ebben nem egyezik a véleményünk, és kész! Felelősen kell élni, ennyi a lényeg, és részemről ezt a témát befejeztem!

815. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 814. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 8. 11:55
És valóban megkérdezik, de ha vmelyik válaszért büntetés járna, akkor csak egyet érnének el, valótlan statisztikát kapnának, vagyis értelmetlen lenne a kérdés. Ez egy "kicsivel" nehezebb fajsúlyú probléma annál, mint hogy indulatból lehetne valamit kezdeni vele.
814. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 813. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 8. 11:30

"797. kiscsibe kicsibe 2011-03-05 20:56


Bocsi, másra válaszoltam! AZt azért a vagyoni helyzetből, a korból, és a megelőző abortuszok számából nagyrészt meg lehet állapítani, hogy felelőtlenség következméánye e a terhesség!"


Azt is mondhatod, hogy bocs, hülyeséget írtál. Nem lehet külső szemmel bemondásra megítélni, hogy felelőtlenség volt-e vagy baleset.

813. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 811. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 7. 20:47

Már bocsi, de én honnan tudjam, hogy ők hogyan védekeznek????? (Ezt egyébként mindig megkérdezik)

Nem is értem a kérdésedet! Ha akarok gyereket jöjjön, ha nem, akkor védekezek. Mit nem lehet ezen érteni? Ha felelőtlen voltam, akkor meg ne sírjak. Más az, hogy ha védekezés mellett lesz valaki terhes, de az is tudja, hogy mit tesz azzal, hogy megöli a gyermekét! (legfőképp, hogy mindene meglenne ahhoz, hogy vállalja, és felnevelje!)

2011. márc. 7. 20:07
?
811. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 809. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 7. 17:32
Figyi, mint már kértem, ne mellébeszélj, hanem vezesd le nekem, a megadott pár fogamzásgátlási módszerét és annak alkalmazási helyességét vagy hibáját 100%-ig biztosra! Mert ugye azt mondtad, hogy pár adatból azt meg lehet állítani. Nem a szubjektív véleményed a kérdés.
810. anyucika3 (válaszként erre: 808. - Vagy mégse?)
2011. márc. 7. 16:44
Így van,50-50%.Ennek megfelelően kell részt venni az eltartásukban,felnevelésükben is minden téren 50-50%-ban,teljesen mindegy,akarta vagy sem,ezen nem akkor kell gondolkodni amikor már megfogant az új élet!Nem kötelező egyetlen férfinak sem felelőtlenül gyerekeket gyártani!
809. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 800. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 6. 23:06

Figyi!


Ne mondd nekem, hogy 300 ezerből nem lehet gyereket vállani! Ha valaki házas, akkor vagy akar, és nem védekezik, mert megengedheti magának, hogy szüljön, vagy nem, de akkor védekezzen, és ne menjen abortuszra! Nem tudom érted e a lényeget. Ha nem akarok, védekezek, ha nem, akkor felelőtlen voltam, viszont a felelőtlenségem miatt meg kell ölnöm a gyerekemet!? Tudja hogy mit tesz! Igenis nézze meg azt a filmet, hogy tudja mit tesz! AZ élet nem játék, amit simán eldobhatok ha nem kell! Nekem nincs 300ezres bevételem, annál több viszont a kiadásom. És érdekel ez valakit? Nem. Védekezek is, mégis, ha ennek ellenére terhes maradnék, nem ölném meg a gyermekemet!

Persze nem minden fekete vagy fehér, de pont nem jó példát hoztál fel! Egy a dolog nyitja, amit itt mr jó páran leírtunk: VÉDEKEZÉS, és már nincs is min vitatkozni!

2011. márc. 6. 16:07
Mi nők mindenben követeljük az egyenlőséget, szinte már egyesek lelkileg elnyomják a ffi-akat, emiatt tutyimutyik lettek,ideje lenne ebben meg neki adni egy kis döntést. Hisz egy gyerek 50-50%, nem 99-1%
807. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 800. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 5. 23:45

Egyébként meg nem is a kérdésre válaszoltál.

"AZt azért a vagyoni helyzetből, a korból, és a megelőző abortuszok számából nagyrészt meg lehet állapítani, hogy felelőtlenség következméánye e a terhesség!"

Úh. hajrá, vezesd le nekem, a megadott pár fogamzásgátlási módszerét és annak alkalmazási helyességét vagy hibáját 100%-ig biztosra, mert jogi megítélésben nincs "szerintem" meg "azt hiszem" és "úgy gondolom".

806. anyucika3 (válaszként erre: 788. - C948b987b1)
2011. márc. 5. 22:35

Talán felelősen kellene normális párkapcsolatot kialakítani,aminek egyik alap pillére a bizalom!Nem pedig oda dugni,ahol bármilyen megbízhatatlan jöttment útba esik!Aki meg így él,az vállalja a következményeit!Ha az egy gyerek,akkor azt.Ugyanis minden gyerekért a 2 biológiai szülője a felelős,akár akarta,akár nem!

A védekezés pedig nem csak a nő feladata,a férfié éppúgy!Ez a duma meg,hogy "leperelem a gatyáját is..."fppp,nagyon gáááz.Az ilyen alakok a gyerekeiket képtelenek normálisan támogatni,nemhogy többet lehetne tőlük várni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook