Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menyek és vejek, a segítségeteket kérném fórum

Menyek és vejek, a segítségeteket kérném (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
8. 093a17e5d8 (válaszként erre: 5. - 34c48a3825)
2012. júl. 9. 13:53
Csakhogy ebben nem partner a párja, innentől a fejére kenheti a nagy öntudatát, ami neki ugye alapból sincs, mert visszahúzódóbb alkatnak tűnik.
7. Pen80 (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2012. júl. 9. 13:52
Ha a párod nem áll melléd, akkor nem tudsz mit tenni. Nálunk pl az a megállapodás, hogy mindenki a saját családját "intézi". Ha a páromat zavarja valami az én családomban, azt én rendezem és fordítva is így van. Így nincs "keresztbe balhé".
2012. júl. 9. 13:52
mi a férjed álláspontja?
5. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2012. júl. 9. 13:51

Jegyezd meg: az NEM családi béke, hogy valaki beletrappol az életetekbe, megaláz, a fejeden táncol, te pedig nem mersz érte szólni.


GYEREKED VAN! Légy annyira felnőtt, hogy mondd meg neki: ELÉG. NE menjen. Majd e viszed a gyereket, a családoddal.


TI vagytok egy család, senkinek, ismétlem: SENKINEK NINCS JOGA EBBE BELETRAPPOLNI.

4. eec2089081 (válaszként erre: 1. - Dcd32040b0)
2012. júl. 9. 13:51
Ha a párod nem áll ki melletted esélyed sincs...
2012. júl. 9. 13:50
Mosolyogva!
2012. júl. 9. 13:50

ó..édes egy jóanyám..((

kitartást kívánok!

2012. júl. 9. 13:48

Legjobb az elején kezdenem... Nekem volt a világon a legjobb anyósom mindaddig, amíg a fiam meg nem született...

Ekkor vette kezdetét a rémálom az utcánkban.

Első fürdetést szerettem volna a párommal, de ő közölte, hogy majd ő megmutatja pár napon keresztül, aztán majd csinálhatjuk mi is.

Minden nap jött, beült reggel és csak este ment haza, kikapkodta a kicsit a kezemből. Ha szoptatni akartam, rámnyitogatta az ajtót, hogy végeztünk-e már? Így pár hét után elapadt a tejem is, mivel alapjában véve szégyenlősebb természetű vagyok. Párommal sokat beszélgettünk erről, kérte, legyek türelemmel.

2-3hónap alatt tört el a mécses, fájt a hasa a kicsinek, sírt, tornáztatni kezdtem, jött anyós kikapta a kezemből a gyereket: Mit művelsz már azzal a gyerekkel? - válaszom(idegből): Csapkodom a földhöz, hogy ne szenvedjen... Ezt páromnak úgy adta elő, hogy én földhöz akartam vágni a kicsit, ő mentette meg... Na akkor mondtam neki, hogy ez sok nekem belőle, összevesztünk, megsértődve távozott, rá 2hétre (addig nem jött) a család nyomására én mentem hozzájuk bocsánatot kérni. Innentől folytatódik a rémség, jön minden nap, de végre már nem egész napra, csak 10percre, aztán távozik. Közben lemeózza, hogy rend van-e, benéz a spajzba, hűtőbe, hálószobába...

Mindezt természetesen hagyom, hisz fő a családi béke... Kulcsa van a házunkhoz, az én drága párom adott neki...

Ötlet kellene, hogy ezt hogyan tudnám átvészelni?

Megoldani? Mindenféle veszekedést szeretnék elkerülni, hiszen egyébként is mindig rajta veszekszünk...

Köszönöm a segítséget!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook