Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamák segítségét kérném! fórum

Kismamák segítségét kérném! (beszélgetős fórum)


1 2
45. 0b18315731 (válaszként erre: 44. - Kicsipetraa)
2011. okt. 19. 06:42

Szia!


Elfogom olvasni mindenképpen,köszönöm aranyos vagy:-)

2011. okt. 18. 19:51

Szia!!!


Mi 3 évet vártunk a babucira. Elvileg holnap fog megjelenni itt a hoxán a cikkem ami a mi történetünket meséli el. A párodnál minden rendben van??? Csak azért kérdezem mert nálunk a spermaszám okozott gondot. Majd olvasd el a cikket, mert ott leírok mindent, bár a tapasztalatom az, hogy ha a férfival van gond megáll a tudomány.


A cikkem címe: Amikor a lehetetlen mégis lehetséges.


Remélem hamar sikerül nektek is, de ha még a pároddal nem voltatok kivizsgáláson és nálad elvileg rendben minden, akkor szerintem megéri egy spermavizsgálat egy urológusnál.

43. 0b18315731 (válaszként erre: 42. - Szöszcilla)
2011. okt. 18. 12:56
Részben van igazad,amúgy fél évig beállt és most megint van csak múlt hónap maradt ki.Ritkán eszek mű kajákat és sok zöldséget,gyümölcsöt eszek.A tejet pedig imádom és mivel kálcium létfontosságú az egészséges szervezethez...de amúgy iszom másként is..Viszont igen lehet a hormonháztartás zavara,vagy nagymamimtól beörököltem a pajzsmirigyességet,hó végén megyek vérvételre és vizsgálatokra és aztán kiderül:-)Voltam már,de vérvizsgálaton még nem:-)Köszönöm azért és Gratulálok neked.
2011. okt. 18. 10:38

Szia!

Ha a mensid rendszertelen akkor nálad semmi nincs rendben!! Nézz föl az antalvali oldalára, és ott fogsz kapni tanácsokat (ha kérsz) hogy hogyan méregteleníts és hogyan tedd rendbe a hormonháztartásodat. Valószínűleg peteérésed sincs, ha össze vissza menstruálsz. Ezt előbb rendbe kell tenni. Az Aviva torna is segít a hormonháztartás rendbetételében, de tudnod kell, hogy az egészségtelen táplálkozást el kell felejteni, mert azokkal xenoösztrogéneket viszel be a szervezetedbe, amik egyre nagyobb bajt csinálnak. Kérj segítséget Valiáktól, és fél év alatt szépen rendbe hozhatod a szervezeted. A baba sem érezné jól magát egy mérgeződött szervezetben,, ezért nem is jön. nem véletlen, hogy 3 év alatt nem sikerült! Nem a pózon kell változtatni, hanem az egészségtelen életvitelt kell lecserélni egészségesebbre! No fehérliszt, no cukor, no cukros löttyök (amit üdítőnek hívnak), no műkaják, no konzervált ételek, no készételek. No tehéntej. Kerüld az ecetes dolgokat (majonézt, ketchupot is!!)

Sok zöldség gyümölcs, és teljes kiőrlésű gabonák. Kolláth reggeli, és zöldturmix minden nap!! Sok sikert.

41. 0b18315731 (válaszként erre: 40. - 4c1a787e8f)
2011. okt. 14. 12:32
Szió!Minden rendben van és igen szeretjük egymást,jó a nemi életünk is:-)Éppen csak én vagyok béna:-))Vele semmi gond és persze mi nem üzérkedünk a másik háta mögött és éppen az ő javaslatára indítottam ezt a fórumot is.Amúgy mindakét naplómat is olvassa:-))Szóval azt hiszem rám sem kell irígykedni,de nagyon rendes,helyes,szerető párom van,aki imád úgy ahogy vagyok:-)A baba meg jönni fog,akkor is,mert vonzzuk befele mindketten ezerrel és persze azért az ágyban is teszünk érte:-))Köszönöm azért a soraidat semmi gondom vele őszintén leírtad a véleményedet.Örülök a boldogságodnak és kívánok én is még sok sokat neked mindenből ami az életben öröm és jó és boldogság lehet.Puszim
2011. okt. 14. 11:44

Nekem az jutott eszembe, hogy imádod, szeretet a párodat? Száz százalékig bízol benne? Ő is akarja? Nekem 18 évesen egy nagy májműtét után azt mondták, sosem lehet gyerekem. Nem akarok tudománytalan lenni, de szerintem azért van három, mert imádtam a férjemet, de ő talán még jobban engem... Állandóan keféltünk, meglógtunk a suliból, meg ilyenek.. Lazán, szabadon, sőt aztán nálunk meg pont az ellenkezője volt a baj, hogy kicsit talán korán is jöttek a gyerkőcök, legalábbis a külső vélemények szerint, de azokra meg...rá..


Ezt nem azért írom, hogy irigykedjél, hanem valahogy úgy érzem itt a babára várók írásaiból sokszor, hogy kicsit túl "projectszerű" a gondolkodás, kevésbé életszerető, bomlóan, feslően, tavaszian szerelmes...


Az öcsém foglalkozott ilyen problémákkal küzdő párokkal, és nagyon sok esetben kiderültek fura dolgok. Pl, hogy maga szex nem jó, hogy az egyik nem is akar igazán gyereket, csak a környezetének akar megfelelni, de még olyan is, hogy a férfi csalja a nőt évek óta.. Meg az is, hogy ők igazából nem érzik magukat jól együtt... Aztán volt, akit nem akart elvenni feleségül a párja, és ő ezt a bizalom hiányának élte meg. Ahogy mégis megvolt az esküvő, jött is a baba. Ezekett meg nem azért írom, mert azt gondolom itt a baj, hiszen egyáltalán nem ismerlek, csak ezeket mesélték, és úgy megragadtak bennem..


Egy idő után én elgondolkoznék családterápián, vagy valami ilyesmin, ahol esetleg egy külső személy elbeszélget veletek..


Őszintén sok sikert kívánok az életedhez!

39. 0b18315731 (válaszként erre: 38. - Eszterandrea)
2011. okt. 14. 10:45
Nagyon édes vagy,köszönöm szépen:-)Nem görcsölni nehéz,de igyekszek.Puszim:-)
2011. okt. 14. 10:00

Akkor csak eddigieket tudnám én is sorolni bár szerintem a legfontosabb,hogy ne görcsölj!!!!!

Össze fog jönni biztosan!!!!!!

Én drukkolok! : )

37. 0b18315731 (válaszként erre: 36. - Eszterandrea)
2011. okt. 14. 09:04
Nem:-)Nála minden rendben és erre az előző kapcsolatából van is bizonyíték:-)
2011. okt. 14. 08:50
Hogyha nálad minden rendben van orvosilag akkor nem lehet hogy a pároddal van valami gubanc?
35. 0b18315731 (válaszként erre: 34. - Piac)
2011. okt. 13. 19:13
Köszönöm szépen!Puszim
34. piac (válaszként erre: 33. - 0b18315731)
2011. okt. 13. 13:59
Azért vagyunk itt,hogy segítsünk!Sok sikert!:))
33. 0b18315731 (válaszként erre: 32. - Piac)
2011. okt. 13. 13:39
Nagyon édes vagy,köszönöm szépen!Puszillak
32. piac
2011. okt. 13. 11:45

Görgesd le és "SLOW DOWNLOAD"

Remélem hasznát veszed

31. piac
2011. okt. 13. 11:43

Szia!Ez itt Kriston Andrea intim tornája:

*****


Kiknek ajánlott a torna?

Megelőzésként:

záróizmok karbantartására, szexuális aktusban résztvevő izmok ügyesítésére, orgazmusképesség fokozására, a szülési izmok felkészítésére (9 hónapig végezhető), változó korban az altesti erő megtartására

Helyreállításként:

megszüntethető és csökkenthető az akaratlan vizelet - és székletvesztés, a hüvelygyengeség -, a húgyhólyag -, a méh - és végbélsüllyedés, az aranyér és az izomgyengeségből, érzékelési hiányból származó szexuális örömtelenség.Peteérés serkentésére. A tréning fontos szereppel bír szüléskor és műtéti rehabilitációkor.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 12. 20:23

Köszönöm szépen,megcsinálom,ha sikerül valahonnan letöltenem.


Mára lelépek,huncutkodni:-))Hátha! Jó éjt mindenkinek és köszönöm a sok jó tanácsot ötletet.

Örülök,hogy vannak még ilyen kedves nők is és itt is mint ti!Puszim

29. Zebra25 (válaszként erre: 27. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 20:19

Sajnos amikor az embernek szembesülnie kell a legrosszabbal, amikor a kórházba lesterilezik akkor bizony könnyen kiborul a bili, akárhogy is tartja magát az ember, sokszor elesünk de abban a pillanatban fel is állunk.

Fel a fejjel, tényleg fog sikerülni.

Én azt mondom, hogy ezeken keresztül kellett mennem, sokkal jobb ember lettem, sok türelemre tettem szert, sokmindent megtanultam. Megértőbb lettem és elfogadóbb.

28. olívia23 (válaszként erre: 25. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 20:17

Igen le tudod tölteni! Hüvelyi és alhasi torna! Fontos, hogy olvasd el a bevezetőt is, hogy melegben kell csinálni, stb.


Szerintem jók ezek a természetes cuccok, nekem tényleg segített lelkileg, hogy fizikailag tettem vmit.


Próbálkozzatok szorgalmasan:)

27. 0b18315731 (válaszként erre: 26. - Zebra25)
2011. okt. 12. 20:14
Nagyon jól esik,hogy ilyen aranyosak vagytok,komolyan köszönöm szépen neked és mindenkinek a hasznos jó tanácsokat és a biztatást.Szélén nem állok,de azért sok sírós órák vannak már mögöttem persze igyekszek ezeket úgy lezavarni,hogy Párom ne lássa,nah persze azért párba bele csúszott már ő is sajnos.Nagyon pozitív ember,ezzel szerencsém van.Ma olvastam Várkonyi Andit is,olvastam itt a 8 és fél évet is,jó volt,tudom az emberi test csodákra képes,lehetne már az én testem is az.Félek a pajzsmirigyességtől,mert életem végéig szedhetek rá gyógyszert:-(nem szeretném.
26. Zebra25 (válaszként erre: 23. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 20:09

Nyugalom, minden rendben lesz, sikerülni fog.

Tudom, hogy nehéz, nagyon sokszor álltam az idegösszeomlás szélén sajnos de mindig gyorsan megráztam magam és sikerült, persze sajnos csak nagyon sok sok segítséggel de az már nem érdekel:)

A lényeg a lényeg, hogy kitartás.

Majd a vv-elel kiderül ha van valami.

25. 0b18315731 (válaszként erre: 24. - Olívia23)
2011. okt. 12. 20:09
Nagyon kedves vagy,kapszula nincs még meg,de a teákat két hónapja beszereztem,de most nincs itt,de hó végén belekezdek és veszünk kapszulát is,mert már romon vagyok lelkileg.Tornáról nem hallottam,valami hüvely torna?azaz intim torna?Le lehet tölteni valahonnan gondolom..vagy nem?
2011. okt. 12. 20:05

Szia!


Nekem fogamzásgátló abbahagyása után volt rendszertelen mensim. 8 hónapig ittam cickafark+palástfű teakeveréket+szedtem barátcserje kapszulát, egyre többször megjött, de még mindig rendszertelen volt, egyszer megcsináltam itthon az aviva tornát, rá két napra megjött és abban a hónapban terhes lettem, most 4 hós a kislányom.

Nem bizonyított, hogy ezek segítettek, de szerintem igen! A torna nagyon kellemetlen, legalábbis nekem az volt, de hatott:)


Ja és 5 hónap volt a próbálkozás.


Igen a nem 'görcsölnit' könnyű mondani, de én is görcsöltem, viszont a teázgatással úgy éreztem teszek vmit és ez meg is nyugtatott!

Hajrá!

23. 0b18315731 (válaszként erre: 21. - Zebra25)
2011. okt. 12. 20:04

Egy hónapja voltam,minden rendbe volt,közölte is elvileg lehetnék terhes,megfelelő minden.P2 citóm is volt,tehát annyiba maradtunk,megjön és aztán menjek vissza és csinál egy vér vizsgálatot.Megyek majd hó végén,de előtte tesztelek:-)Fél éve úgy konkrétabban és velem van a gond.Páromnak előző kapcsolatából már van bizonyíték,hogy neki van hozzá tehetsége.Előzőleg két idiótám volt évekig,oda jobb hogy nem is lett.

Viszont Páromnak már szülnék.Kicsit rossz lelkileg is,hogy amott már nem lehet 100%-os apuka és hát nekem sem sikerül kárpótolnom:-(Pedig nagyon szeretném,jó apuka lenne,tündér pasi.Az exe mégsem értékelte,persze ő ismét terhes 22 évesen az egy éves kapcsolatában 5hónapos körülbelül és már férjhez is ment.Én meg őszintén,irígy vagyok rá.:-)28 évesen sose voltam még terhes és jövőre jó férjhez megyek én is,de azért nah,kicsit rosszul esik.Amúgy optimista,pozitív ember vagyok,csak ebben a baba témában nem,itt már zuhanós:-)

22. 0b18315731 (válaszként erre: 20. - Piac)
2011. okt. 12. 19:59
Köszi szépen,aranyos vagy.
21. Zebra25 (válaszként erre: 10. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 19:48

Sajnos ezek a természetes szerek nem mindig hatnak:(

Én is sokmindennel próbálkoztam és mégsem. Egy jó alapos hormonvizsgálat sokmindent ki fog deríteni.

Jó lenne tudni, hogy van e spontán peteérésed, uh-n látták már, hogy van peteérésed?

egyébként mióta próbálkoztok?

20. piac (válaszként erre: 12. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 19:47
Én is most leszek 29,messze van még az a ketyegés.Ne akard görcsösen.Nekem is rendszertelen volt a mesim,és a nődoki mondta,hogy "elvileg" ilyenkor is van peteérés.Mikor jött a tojásfehérje akkor probálkoztunk,3 napig.Nekem nem jött be.Majd +jött,szedtem a gyógyszert 5 napig.Elvileg a 14-15 napon vagy a legtermékenyebb,így hát mi 4 napig /13-16/aktívak voltunk.És sikerült!De addigra már én sem görcsöltem rá annyira.
19. 0b18315731 (válaszként erre: 17. - 3fcc53e39c)
2011. okt. 12. 19:28
Köszönöm,alkalmazni fogom!:-)
18. 0b18315731 (válaszként erre: 15. - 3fcc53e39c)
2011. okt. 12. 19:27
Okés:-)Igen tudom 35 év felett kivizsgálások tömkelege és ilyen olyan szurik várnak rám,nah azt nem szeretném:-)Habár Fehér Anna csodaszép kismama 50 év felett és örülök a sikerének,de azért jó lenne ha hamarabb sikerülne nekünk is.
17. 3fcc53e39c (válaszként erre: 16. - 0b18315731)
2011. okt. 12. 19:27
párnát a feneked alá! ezt nekem is a barátnőm mondta
2011. okt. 12. 19:25
Olvastam olyat is 15 percig vízszintesen vagy 15 percig felpárnázva..most melyik a tuti?(feküdni aktus után)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook