Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem érzik jól magukat a menyek és a vejek párjuk családjának körében? fórum

Miért nem érzik jól magukat a menyek és a vejek párjuk családjának körében? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 1. 11:30
ez egy örök kérdés az biztos.én mint a mostani mint az elöző kapcsolatban jol érzem/éreztem magam.de azt hozzá kell tenni ideig oráig.ezt ugy értem az elöző anyos jelölttel sajnos együtt is kelett laknom és minden be bele szolt és befolyásolta a volt páromat.a mostani kapcsolatomat már probálom más hogy alakítani,szeretem a szüleit de csak úgy hogy hetente 2-3 szor találkozom velük.igaz akkor segitek nekik és probálok mindent meg tenni értük.
2009. júl. 31. 16:54
Azért mert az ember fél a megítéléstől, méregetnek, vizsgálgatnak, akár vizsgáztatnak is. Önéletrajzot kell osztogatnod, ki vagy, mivel foglalkozol, miért azzal foglalkozol, összehasonlítanak az előző menyekkel :) ááááááá pfujj
15. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 12. - Rexxi86)
2009. júl. 31. 15:32
Ez tök jó, hogy megérted a helyzetet és nem sértődéssel reagálsz!
14. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 13. - Ncilány)
2009. júl. 31. 15:16
Nálunk ott kezdődtek a gondok, bár tudom kezelni a helyzetet, amikor anyósom akarta berendezni a konyhánkat. Szerintem érthető okokból nem díjaztam az ötletét, de nagyon sokára tudta a férjem megértetni vele, miért jobb, ha mi döntjük el, mit szeretnénk. Pedig ő csak jót akart...:)
13. Ncilány (válaszként erre: 11. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 31. 14:33
Lányomtól én is kb ennyi km - re lakok. Jó anyós leszek, nem fogom őket háborgatni, tanácsokat osztogatni. Szeretik ott őt, én is szeretem a vőmet.
2009. júl. 31. 14:23

Anyósjelölt valamiért nagyon nem kedvel, apósjelöltékkel és a többi rokonnal viszont nincs gond, kedvelem őket és ők is engem.

Barátom is kedveli a családomat, de néha kicsit "soknak" érzi őket, amit megértek, más közegben nőttünk fel. Az ő családja sokkal konszolidáltabb, mi zajosak vagyunk hozzájuk képest.

2009. júl. 31. 14:19

Egész jól elvagyunk...200 km távolságból.:) Ha nem okoskodna annyit, semmi baj nem lenne. A sógornőmnek (a saját lányának) ugyanez a véleménye.

Az a legjobb, amikor a kresz szabályokhoz szól hozzá és jogsija sincs.:)

2009. júl. 31. 14:13
Morris, Macika, látom nálatok is csak anyós a feketebárány...
2009. júl. 31. 14:10
én jól érzem magam velük, de ha valaki nem, annak biztos meg van az oka.
2009. júl. 31. 14:09
volt anyosommal ugy ahogy elfogadtuk egymast, aposomat viszont kedveltem. anyos semmit soha nem segitett, apos viszont annal inkabb, pl. lakas felujitasaban
2009. júl. 31. 14:09

9,5 éve vagyunk együtt a férjemmel, akkor még a barátom volt. Kezdetben nagyon is jól éreztem magam, de anyósom egyre inkább irányítani akart, amióta pedig megszülettek a lányaim, még jobban. Mintha én nem értenék a gyerekneveléshez...

Kicsit visszafogottabb lettem. A család többi tagjával, a rokonsággal szuper a kapcsolat.

2009. júl. 31. 14:07
Rengeteg oka lehet. Az egyik idegennek érezzük magunkat, több év után is. Elvesszük az anyuci/apuci imádott gyerekét...
2009. júl. 31. 14:06
Én is jól érzem magam velük. Jobban, mint a sajátommal :)
2009. júl. 31. 14:05
én anyósommal nem jövök ki, nem érzem jól magam vele mert nagyon negatív személyiség, viszont sógornőmmel jól kijövök, van közös témánk, segítőkész.
2009. júl. 31. 14:04
Hát nekem megvan az okom rá elhiheted.De nincs kedvem már felsosorlni miért mert hosszú lenne nagyon a lista.
2009. júl. 31. 13:58
passzpiros...én jól érzem magam, nincs velük se velem semmi gond, (igaz nem olyan érzelgősek, inkább merevek, de bírom őket)
2009. júl. 31. 13:56
Miért nem érzik jól magukat a menyek és a vejek párjuk családjának körében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook