Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire rossz érzés, mikor az emberek kihasználnak,... fórum

Mennyire rossz érzés, mikor az emberek kihasználnak,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2022. ápr. 14. 07:58
Köszi a tanácsot.
2022. ápr. 11. 12:08
Számomra amit írsz, az a másik véglet. Úgy jársz a legjobban, ha a legjobbat reméled, de felkészülsz a legrosszabbra is.
18. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 11:24

erre hajlamosak az emberek,meg kell találni az arany középutat,légy jó masokkal,de van egy határ,az első mindig te legyél saját magad számára,ez még nem önzés

és azokat engedd magadhoz igazan közel ,akik megérdemlik,akik nem érdekből keresik a társaságodat....ezt eleinte nehéz,mert nem ismered fel egyből,kinek mi a szándéka veled.Majd megtanulod,tedd túl magad azon,ami történt és tekintsd a tanulási folyamat egy részének ;)

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2022. ápr. 11. 10:28
Köszönöm a pozitív szavakat, ezen túl okosabb leszek.
2022. ápr. 11. 10:25
Köszönöm, igy lesz, legközelebb okosabb, körültekintőbb, figyelmesebb leszek mindenkivel.:)
2022. ápr. 11. 10:21
Jónak lenni jó.
2022. ápr. 11. 10:10
Hát ha már megtörtént, hát megtörtént. Lépjél tovább! A lényeg, hogy okulj, tanulj belőle, legközelebb legyél okosabb, körültekintőbb, figyelmesebb!
13. 37e1ff8723 (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. ápr. 11. 08:31
Egyetértek.
12. s.Laca (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 07:52

Miben csalódtál? mi volt az oka?

Több féle képen lehet ez boncolgat (már aki akarja, szeretné, nem szeretné)

Csak ugye nem írod ide (nem kötelező persze,de reakció akad itt)

Szóval, hogy alakult ki ez?

Ha tudtad ,mert biztos már némi kis jele, miért nem állítottad meg ,hogy ne így történjen?

Írod emberek, tehát ez nem első eset vagy egyetlen eset veled.

Lehet a naivitásból fakadóan történt meg. Nehéz ezt el vagy beismerni vagy felismerni és mondani, ÁÁÁ NEM!

Krisztikrisz pontosan megfogalmazta többx !!!


De miben csalódtál nem tudjuk, írd le bőven kicsit ;)


Pl: itt Hoxán csalódtál? vagy családon belül? baráti körödben? vagy hol??? munka helyen?

11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 07:29

- Ha azzal a tudattal segítesz valakinek, hogy majd valamikor, valahogyan visszasegíti, akkor ez leginkább nem jön be, és így természetes, hogy csalódunk.

- Éppen ezért, ha bárkinek is segítesz, segíts úgy, hogy még gondolatban sem vársz el érte semmit, így nem fog csalódás érni.

- Ha úgy érzed, hogy kezdenek kihasználni, mondd meg nekik: amikor segítettem, azért tettem, mert úgy döntöttem, hogy segítek, ha elfogadod!! De kihasználni nem engedem magam, tanuld meg egyedül megoldani egyedül a saját a problémáidat .

10. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 02:23
Jól teszed.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 01:07

Találkozhattunk már itt olyan emberekkel, akik a "mindenáron segítek" típusok voltak.

Te miért gondolsz magadra úgy, mint kedves, segítőkész ember? Biztos, hogy mások is így gondolnak rád?

Szerintem nem helyén értékeled magad és az embereket sem. Ezért túlzásnak hat az, hogy "csalódtam az emberekben". Néhányban biztosan, de ezek alapján nem ítélheted meg a többit.

"Ismerd meg önmagadat!"

8. krisztikrisz (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. ápr. 10. 23:28
Így van! Magadban csalódsz a legtöbbet, ha jobban belegondolsz. Másoknak csak megengeded, hogy úgy bánjanak veled, ahogy. 🙄
2022. ápr. 10. 23:25
Bízni akkor is lehet, ha megpróbálnak becsapni, csak akkor már nem ülsz fel a történetnek.
2022. ápr. 10. 23:25
Magadban csalódtál, mert túl sokat feltételeztél.
2022. ápr. 10. 23:23
Engem ha valaki megpróbál becsapni, figyelem minden mozdulatát és nem mondom hogy mindig, de nagyon sokszor bejön.
2022. ápr. 10. 23:22
Ha nem vagy naiv, akkor miért használtak ki, miért csaptak be?
2022. ápr. 10. 23:18
Nem gondolnám magamról ,hogy naiv lennék.
2022. ápr. 10. 23:10
Vagy csak nem a megfelelő emberekkel akadtál össze. Ez mindenkivel megeshet. Az általánosítás nem jó dolog. Véleményem szerint azok csalódnak a legtöbbet, akik túl naivak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook