Főoldal » Vallomások

Vallomások

Szűrés és keresés Szűrés
Kategória: Összes vallomás, Sorrend: Utoljára kiírt elöl

2023. április 8. 11:33
Nem érdekel a szavatossági idő. Ha ízre, szagra, állagra megfelelő az étel, akkor megesszük. Most például egy 2022 novemberben lejárt Marlenka volt, amit jóízűen megettünk.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8116

2023. április 7. 20:58
A mai napban semmi jót vagy szépet nem találtam.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8227

2023. április 7. 20:06
A ma esti vajas-lekváros kenyérke mindenért kárpótolt :) Imádom,fincsi volt :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1009

2023. április 7. 13:33
Totális depresszióban szenvedek. Minden napom arról szól, hogy ülök a monitor előtt és vagy hoxázok vagy facebookozok. Lenne pedig mit csinálnom, de annyira magányos és depressziós vagyok, hogy nincs erőm semmihez.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8525

2023. április 7. 10:19
20-on éve magam festem a hajam. Volt, hogy nem az a márka, de mindig közép szőke. Hát mától nem.😀 Nem volt megszokott márka, de az árnyalat doboz szerint stim. Beletettem a 2 szőkítő port... És wahhhh ...Marylin elbújhatna mögöttem.🤭😀😀

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9310

2023. április 7. 09:25
Félek a jövőtől, mi lesz így?

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

8711

2023. április 7. 09:18
Befedte a hó a virágaim :'( sírni tudnék, ne mondja senki, hogy "régen is ilyen időjárás vót", 45 vagyok, pilinkélt, de ilyenre nem emlékszünk se én, se a famíliám felénk.:(

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7512

2023. április 7. 07:35
Semmi kedvem nincs ma!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

7611

2023. április 7. 02:07
Évekkel ezelőtt életmódot váltottam, gyógyulni, fogyni szerettem volna. Idővel bevallom elfáradtam, ellazultam, és szégyen szemre visszajött -40 kilóból 13. Tavaly December óta újra érzem az erőt magamban, azóta -5 kg. Soha nem adom fel!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

947

2023. április 6. 21:20
Kényszerneurózissal küzdök! Csak azt engedem fizikailag közel magamhoz, aki a másik nem tagja, önzetlenül szeret és én is szeretem őt. Jelenleg távol van az, aki meg tudna engem gyógyítani! Ez teljesen megnehezíti a nemi szerepvállalásomat! 😢

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5820

2023. április 6. 19:00
Úgy hívtam, hogy a Nő! Nem volt az esetem és szexuális vágyat sem éreztem iránta! De odavoltam érte és rengeteget szenvedtem miatta! A lelke fogott meg és hogy mindig hűséges volt hozzám! Örökké a barátom maradsz és szeretni foglak! ❤️☀️

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

768

2023. április 6. 17:42
Már kezdtem elfogadni, hogy 51 évesen tényleg Nagymama korba léptem, erre újra megjött a vérzésem, de minek? :-)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

786

2023. április 6. 10:37
Fiatal házasként külföldön kerestünk munkát. Találtunk, de nehéz volt minden. Már nem vagyunk házasok, egyedül maradtam, ő talált egy jómódú vállalkozót, hozzá is ment. Én kevés voltam neki, nagyon fáj, ha látom őket bárhol.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

916

2023. április 5. 16:54
Elajándékoztam 6 tyúkot a szomszéd néninek, amiket én is kaptam, de nekem nem volt hol tartanom, így neki ajándékoztam :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1354

2023. április 5. 13:32
Teológiát kellett volna tanulnom. Lehettem volna főpapnő is. :) Szeretek templomba járni, bírom a csuhás bácsikat, és kajolom a szövegüket. A Biblia a Guiness rekordok könyve. A temető meg a masodik otthonom. Ómen! 🙏

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

5569

2023. április 5. 09:54
Az érzés, amikor munkanélkülire kényszerülsz, s még a másodállásodban sincs szükség most rád... Felbecsühetetlen...

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1108

2023. április 4. 20:10
Reménytelenül beleszerettem valakibe, aki nem hogy nem akar tőlem semmit, de még sokkal fiatalabb is nálam. :(

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11617

2023. április 4. 20:00
Hetek, hónapok, évek... Sokszor meghaltam és újjászülettem! Enélkül nem lennék az, aki ma vagyok! ✌️🌪️🔆🌪️✌️

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

11012

2023. április 4. 16:28
Ügyesen gazdálkodtam márciusban, minden csekkem befizettem és maradt utolsó napra is pénzem. :)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1228

2023. április 4. 14:14
Ha lelkileg nem vagyok topon, olyankor a testem se.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1117

2023. április 3. 14:04
Túlestem életem első mammográfiáján. Nem is volt olyan rossz, mint ahogy olvastam. Végre előny, ha lóg a melled. Hahaha.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

12917

2023. április 3. 13:33
Azért sem fizetek a Citromail fiókra, inkább átírtam mindenhol. :) Rajtam nem fognak nyerészkedni!

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

13312

2023. április 3. 11:35
Nem szeretem a páros számokat, kivéve a 4-est.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

9829

2023. április 3. 11:13
Egyik sógorom home office-ban van. Szabit vett ki, hogy pihenjen. Nevetséges, férfiatlan, én meg nőként nyomon az irodában nap mint nap.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

4171

2023. április 3. 10:57
Miért olyan nehéz megtalálni a harmadikat....

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

3750

2023. április 2. 23:41
Nő létemre kipróbáltam a fiúk tusfürdőjét. Mentolos, de ezt már csak utána olvastam el. Egy örök élmény! Soha többet. :D

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10811

2023. április 2. 17:46
Nem ismerem a Redditet, bár olvasgatok róla, de nem vagyok egyáltalán képben. Tájékozatlannak érzem magam, meglehet, az is vagyok.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1188

2023. április 2. 14:58
Ma és tegnap nem főztem semmit, a fagyóból melegítettem. :) Úgy döntöttem, kipihenem magam ezen a hétvégén. :-)

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1335

2023. április 2. 13:05
Várakozom, remélem nem lesz hiába.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

1049

2023. április 2. 11:17
Gyerekesnek tartom az áprilisi tréfákat.

Nem baj!
Térdepelj kukoricára!

10117

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook