Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül egy szemöldök készítés és mennyire tartós? fórum

Mennyibe kerül egy szemöldök készítés és mennyire tartós? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 26. 19:29

Ha a 91 a születésed évszáma, akkor nem ajánlanám a tetoválást.

Még változtathatod a hajad színét. Nyilván mindig kell látszó szemöldök, de lehet, hogy olyan árnyalatot szeretnél majd, amihez nem passzol a saját+tetovált. Akkor marad a festés. Viszont a tetovált bőrt festeni nagyon gáz.

2012. máj. 26. 19:17
Nekem 16.000-ért csinálták tavaly, mert anno kiszedtem nagyon és elölről hiányzott 1-1 cm.Régen járok a kozmetikusomhoz, ezért volt ennyi, egyébként 18.000 másnak.A rajzolt sosem volt egyforma, és nekem a melegben még viszketett is.Szőkés a szemöldököm, tehát szuper lett imádom és ha nincs rajtam smink akkor sem kérdezgetik folyton, hogy beteg vagyok e, mint régen, mert ugye fehér bőr, szőke haj.Szóval én imádom, nem túl vékony, én nem borotválom és természetesnek tűnik.Nem fájt, csak kellemetlen volt, mert nem tudtam hová tenni az érzést, mihez hasonlítani.:)
13. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - F08844d0fd)
2012. máj. 25. 07:42

A festés pár száz forint kozmetikustól függően. Nem tart túl sokáig. Ha a bőrről lekopik a festék, utána már csak annyi látszik belőle, hogy a szőr sötétebb.

A tetoválás egy igazán tartós megoldás, de fontos, hogy megfelelő szakember csinálja.

Nekem tavalyelőtt 18.000-ért csinálták (most 22eFt); ebben az árban benne van a tetoválás, valamint 2 korrekció, ami lehet több is, ha úgy kívánja meg a dolog.

2012. máj. 25. 01:54
Nekem 700-ért csinálják, festés előtt le is van szívatva, de nem tudom, amúgy más ár lenne-e. Ebben nincs benne a szedés.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - D49f3a7bdd)
2012. máj. 24. 23:05
ez csak egy tévhit hogy megerszkedik töle. Mivel teljesen ki kell fesziteni ahhoz hogy le szedje és ne legyen véraláfutásos. Ha a bört rántaná a kozmetikus akkor véraláfutás lenne belöle. Hidd el tuti nem ereszkedik meg töle. Semmi köze hozzá. Akinek megereszkedik az a kortol van nem ettöl. Mivel midnenkinek megereszkedik idövel a szemhéj.
2012. máj. 24. 23:04

Pont ezt akartam kérdezni,miért nem tetováltatod?

Változóak az árak,festék típus,tetoválás módszere,stb-a szomszédom megcsináltatta a szemhéját,nagyon jó lett,szép füstös.Talán 20 ezer körül volt,kétszer ütötték,és garanciát vállaltak rá.

9. Hello Titti (válaszként erre: 6. - F08844d0fd)
2012. máj. 24. 23:03

hát azért a szemöldök készítés arra utal,hogy szemöldökszedés...mert a nők azt szokták a szemöldökükkel csinálni,nem ?


persze van aki leborotválja és rajzol egyet magának :D

2012. máj. 24. 23:02
Bezzeg a rajzolás mellett ha van az látszik. :D
2012. máj. 24. 23:01
Meg van a sajátom csak magába nem látszik. Ceruzával rajzolom, de nem szeretem és sose ugyan olyan.
2012. máj. 24. 22:59
Nem szedés. Festés vagy tetoválás.
2012. máj. 24. 22:56
magam szedem az a tuti..megszoktam...mindennap csipeszelek reggel...így mindig tipp topp :))
4. d49f3a7bdd (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2012. máj. 24. 22:52

Én 300 ft-ért csináltatom,akár gyantával,akár csipesszel.A gyanta gyorsabb sokkal,....de hosszú távon nem szabad,megereszkedik a bőröd tőle.Én azt csinálom egy párszor,aztán inkább csipesz.Mikor sietek,jöhet a gyanta,vagy ha nincs kedvem ott ücsörögni.

Mennyire tartós?Hát én havonta 1x járok,de addigra már jócskán ráfér.

2012. máj. 24. 22:48
Ja,most látom-szemöldök szedés-nem igazán értettem a kérdést-gyanta,vagy csipesz?
2012. máj. 24. 22:47
Tetoválásra gondolsz,vagy tartós festésre??
2012. máj. 24. 22:42
A téma besorolást ne vedd figyelembe! Olyan kérdésem lenne,hogy mennyibe kerül 1 szemöldök készítés és mennyire tartós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook