Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Recepteket szeretnék cukor és tartósítószer mentes lekvár, ivólé, szörp, befőtt készítéséhez fórum

Recepteket szeretnék cukor és tartósítószer mentes lekvár, ivólé, szörp, befőtt készítéséhez (beszélgetős fórum)


2013. júl. 22. 11:33
Még annyit: a xilitnek erős baktériumölő hatása van, így nem szükséges semmi tartósítószer bele. Bár ha jó forrón lezárjátok az üvegeket, és tényleg felfordítva tartjátok vagy két órát, akkor nagy valószínűséggel teljesen csiramentesítettétek a befőttet, lekvárt, tehát szükségtelen a tartósítószer. Én korábban azért egy kis szaliciles vízbe mártottam a celofánt, lezártam vele az üveget, arra tettem a fémfedelet, így nem volt baja a befőttjeimnek.
2013. júl. 22. 11:28

Ez a tepsis szilvalekvár főzés nem az én találmányom, ha rákerestek az interneten, több recept is található róla. Amit én tettem hozzá csak annyi, hogy xilittel készítettem el. Az ecet állítólag megakadályozza, hogy odasüljön a szilva.

Az interneten nem találtam olyan információra, hogy más gyümölccsel is alkalmazható ez a technika.

Igen, a xilit hasmenést okozhat, az én családtagjaim közül 50 %-nak semmi baja se volt tőle, a lányom kis mennyiségek révén hozzászoktatta magát, én magam még mindig nem nagyon tudom fogyasztani.

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Zszszszs)
2013. júl. 20. 10:08

Szia! Muszáj volt bele tenni édesítőt? Én nem szoktam sosem tenni bele és édes.

Ezt a módszert én is használtam már csak ecet nélkül. Tényleg egyszerű és nagyszerű ötlet.

Annyit hozzátennék még, hogy aki sosem használt még xilitet az óvatosan egye, mert hashajtó hatása lehet,mivel a szilvalekvárnak is....így óvatosan.

Mindenkinek sikeres befőzést!

18. mandella (válaszként erre: 17. - Napocskaszemű)
2013. júl. 17. 12:42
az tuti
17. napocskaszemű (válaszként erre: 15. - Mandella)
2013. júl. 17. 12:38
Szuper! :) Biztos finom lesz...meg hamar elfogy majd. :)
16. napocskaszemű (válaszként erre: 13. - Mandella)
2013. júl. 17. 12:36
Nekünk egy kajszi lekvárunk sem romlott meg tavalyról, pedig semmi más nincs bennük, mint barack, xilit, kis fahéj, meg egy icipici citromsav. Jól kifertőtlenítettük az üvegeiket, bele a dunsztba utána, fejtetőn sem voltak, semmi. Idén azért lesz amit fejtetőre állítok, hátha úgy majd még tovább eláll, bár egy év alatt nálunk elfogynak, meg sokat elajándékozunk is. :)
2013. júl. 17. 12:36

na, én ma hajnalban nekiálltam a baracknak, és egy kis édesítőszerrel megfőztem, 3 üveg lett belőle :)

nem sok, de mi a kicsinek is örülünk :)

14. napocskaszemű (válaszként erre: 9. - Zszszszs)
2013. júl. 17. 12:33
Köszi a receptet, ki fogom próbálni, nagyon jól hangzik.
13. mandella (válaszként erre: 5. - Annah18)
2013. júl. 16. 18:21

ennyi lenne?

és akkor mitől tartósodik, ha nincs benne cukor?

én eddig mindig féltem eltenni cukor nélküli lekvárokat, de most akkor már félreteszem az aggodalmamat, és nekiállok, ha megérkezik a barack

12. mandella (válaszként erre: 9. - Zszszszs)
2013. júl. 16. 18:19
és az ecet az miért kell?
2013. júl. 16. 18:18

na, úgy néz ki, én is idecsöppentem. kapni fogok egy lavórnyi sárgabarackot csak úgy. kérdezték, kell-e. mondtam, kell, hogyne kéne.

viszont cukor nélkül, maximum, ha muszáj, van otthon folyékony édesítőszer, azzal, de leginkább tényleg cukor nélkül szsretnék belőle lekvárt főzni. hogyan kell?

10. 8f3f70de10 (válaszként erre: 9. - Zszszszs)
2013. júl. 16. 18:14

szia


ezt kipróbálom.

Most főzök sárgabarck lekvárt hagyományosan cukorral. Sárgabarackot is lehet sütőbe ?

nekem sajnos nem jött be a sárgabarck lekvár cukor nélkül 2 éve lecsökkentettem a cukor mennyiségét, és nem izlett 60 éves létemre már nagyon hozzászoktam a cutrozot barack lekvárhoz.

viszont xilitet szoktam venni kávéba használom semmi bajom tőle.

Dóra

2013. júl. 16. 09:13

Én tavaly isteni szilvalekvárt főztem a következő módon:

Érett Csacsanszka szilvákat megtisztítottam, félbevágtam.

A tepsi aljára öntöttem kb. fél dl. 20 %-os ecetet.

Beletettem a szilvát.

Megszórtam xilittel.

Kb. 160 fokra állítottam a sütőt, beraktam az ecet+szilva+xilitet tartalmazó tepsit.

Legalább 5 órahosszat bent hagytam. Időnként ránéztem, először levet ereszt a szilva, majd lassan elkezd bepárolódni, végül egészen kevés leve marad. Ekkor kiszedtem a tepsiből, bele egy lábasba, kevergetve főztem még addig, míg tényleg megfelelő sűrűségű lett, tettem még hozzá egy kis xilitet is, mert nem volt elég édes. A legvégén pedig: tettem hozzá egy - kis műanyag üvegcsében kapható - rumaromát.

Olyen finom lett, hogy azt senki nem hagyta szó nélkül, aki megkóstolta. A szilvák egy része darabokban megmaradt a lekvárban, ez különösen finommá teszi.

Fontos, hogy a xilittel nagyon óvatosan bánjunk, jóval kevesebb kell belőle, mint a cukorból, és ha túl sokat teszel bele, azzal elronthatod.

2013. júl. 15. 12:43
ha uvegbezaras utan rogton fejre nem kell bele tartositoszer...ha tuti surure kotyvasztod cukor sem...a lekvarhoz a leRe.
2013. júl. 15. 09:38
Még annyit tennék annah 18- hoz hozzá, hogy az üveg lezárása után pár percig fordítsd fejre .
6. napocskaszemű (válaszként erre: 5. - Annah18)
2013. júl. 14. 20:47
Köszi a tippet, ezt is kifogom próbálni. Most készültem el az idei első lekvárokkal és csak annyi különbséggel, hogy kicsi xilitet és valódi vaníliát kapartam bele. Tavaly pici fahéj ment hozzá az is finom volt. :)
5. annah18 (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. júl. 14. 20:14

Én lekvárt szoktam befőzni natúran. Tényleg csak a gyümölcs van benne semmi más. Még xilitet sem rakok bele, de természeesen azt lehet.

A lényege az, hogy csak egészséges gyümüölcsöt dolgozz fel, alaposan sterilizáld a kifőzésnél használt eszközöket és az üvegeket a tetőkkel.

A gyümölcsöt én nem szoktam sokáig főzni, csak éppen felforralom. Még a levét sem főzöm el. Igaz így hígabb lesz.

A felfőzés után színültig töltöm az üvegeket, szorosan lezárom őket és azonnal száraz dusztba teszem fejjel lefelé.

Így igazán egészséges.:)

Remélem segítettem.

4. napocskaszemű (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 14. 20:05
Köszi, igen már nézelődök így is, csak gondoltam hátha vannak itt saját jól bevált receptek, tapasztalatok. :)
2013. júl. 14. 20:03

üsd be a keresőbe, hogy lekvár készítése cukor nélkül. Nagyon sokat fogsz találni.


sikeres befőzést!

2013. júl. 14. 19:56
Anyagcsere problémám van ami miatt elfelejthettem a répacukrot, így leginkább xilittel oldom meg az édesítést. A tartósítószereket nem szeretném használni, illetve csakis természetes édesítőkkel élnék. Jelenleg leginkább kajszibarackra és almára szeretnék recept ötleteket kapni. Az almából nagyon szeretnék natúr levet készíteni, de akár a barackból is. Most lekvárt készítek, de erre is boldogan várom a recepteket. Köszönöm.
2013. júl. 14. 19:50
Recepteket szeretnék cukor és tartósítószer mentes lekvár, ivólé, szörp, befőtt készítéséhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook