Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kalcsu Kati Szépségszalon (Szálazott szemöldök készítése) fórum

Kalcsu Kati Szépségszalon (Szálazott szemöldök készítése) (beszélgetős fórum)


7. Ciccke (válaszként erre: 6. - Adc4be0d28)
2015. júl. 12. 14:55
Szia! Gondolom túl vagy a tetováláson, kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy sikerült, elégedett vagy-e. Én szemkontúrt szeretnék, és kb. 10 éve halogatom, mert nem mertem senkire rábízni magamat. Most olvastam Kalcsu Katiról, gondoltam inkább kifizetek többet, csak ne legyen elszúrva. Én még ott tartok, hogy megvárom a távolabbi időpontot, és én inkább majd ősszel megyek. Nos, milyen lett? :)
2015. márc. 27. 13:20
Úgy döntöttem itt csináltatom. Személyesen Kalcsu Katihoz leghamarabb júniusban mehetnék. Ez durva! Addig be van táblázva. Április 22- re kaptam időpontot valamelyik sminktetoválójához. Remélem, hogy ő is nagyon szépen dolgozik! !
2015. márc. 24. 19:53

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem is elég drága, még úgy is, ha nem személy szerint Kalcsu Katihoz, hanem valamelyik sminktetoválójához mennék. Lehet hogy vannak olcsóbb helyek is, de attól tartok ott a végeredmény is rosszabb.

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Borneo2)
2015. márc. 24. 09:31
Nekem a szemhéjam van tetoválva és több, mint 10 éves, és most kezd halványulni. szerintem az a 1,5 év nagyon kevés...
2015. márc. 24. 09:16

Szia Hasfejlesztő Jack!


Kalcsu Katinál csináltattam én is. Nem szól egy életre egyébként a smink tetoválás lekopik.. 1,5 éve csináltattam és már nagyon megkopott.

Szépen dolgoznak az igaz, de én érdeklődnék még a helyedben mert marha drága. Vannak sokkal olcsóbbak is akik jók!!!

2015. márc. 24. 08:54

A legjobb helyre készülsz.

Én most megyek tanulni, de sajnos nincs elég pénzem, hogy a Kalcsu Katinál tanuljak,de ha megtehetném, csak hozzá mennék!!!

2015. márc. 23. 21:28

Sziasztok!


Korábban már indított valaki fórumot ebben a témában, de annak már jó pár éve. (2009)

Nekem most ugyanaz lenne a kérdésem / problémám.

Akit érint a téma, kérem írja le tapasztalatait!


Régóta nem vagyok megelégedve a szemöldököm formájával és sűrűségével. Egyre jobban hajlok a szemöldök száltetoválás felé, de mielőtt belevágnék kíváncsi volnék azon hölgyek tapasztalataira, akik már megcsináltatták. Különösen azok véleménye érdekelne, akik a Kalcsu Kati Szépségszalonban jártak.


Nagy dilemma ez most számomra, szeretnék a legjobb szakemberhez fordulni, hiszen a tetoválás egy életre szól és nem szeretnék egy elrontott szemöldökkel élni :))


Írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook