Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő alatt szokja meg a gyerekem szervezete a közösséget? fórum

Mennyi idő alatt szokja meg a gyerekem szervezete a közösséget? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 2. 15:42
Mik a tapasztalatotok, a munkahelyek hogyan tolerálják ezt az időszakot? (Tudom, hogy nincs mit tenni, csak kíváncsi lennék, hogy volt-e ebből valakinél esetleg gond.)
2008. okt. 2. 15:42

Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert ha visszamennem dolgozni, a kislányom bölcsibe kerül, nem lenne szerencsés, ha hetente otthon kéne lenni betegség miatt.


Egy barátnőm lánya most kezdte az ovit szeptemberben, összesen kb. egy hetet volt, a többit betegség miatt otthon. Ráadásul ahogy az már lenni szokott, megfertőzta a kishugát, meg a szüleit is...

7. fb3d790ac9 (válaszként erre: 5. - Vikike1980)
2008. ápr. 16. 13:57
Jaj,hát akkor nem egyedi eset,hogy nálunk sem vált be!:(Erösödik az immunrendszere folyamatosan,bár a mi esetünket én sem értem,talán igy kell lennie,talán mire suliba megy nem lesz ennyire beteges.?Ne aggódj,kinövi szerintem!
2008. ápr. 16. 13:48
egyénenként változik, a lányom kétéves koráig egyáltalán nem volt beteg ahogy megkezdtük a bölcsit kéthetente mentünk dokihoz, most 4 éves és havonta eljárunk még mindig, olyan is volt h 3 hét alatt két mandullagyulladást szedett össze, pedig egyfoltában ettuk a C vitamint, de a doki aztmondta az immunrendszer a betegségektől erősödik meg
5. vikike1980 (válaszként erre: 3. - Fb3d790ac9)
2008. ápr. 16. 13:48
Bérescsppet szedünk és mégis mindig visszaesek.:-(
4. 14775640c4 (válaszként erre: 2. - Vikike1980)
2008. ápr. 16. 13:42

gyerektől függ. nekem a fiam bölcsis a lányom meg ovis. de sosem voltak betegek

talán egy -egy alkalommal fejenként. ennyi. néha takony bejátszik. de otthon a naggyal akkor voltam először és utoljára mikor beteg volt a kis csoportban. azóta középsős és egyszer sem volt beteg. a kicsivel is az első bölcsis héten azóta sem.

béres cepp

3. fb3d790ac9 (válaszként erre: 2. - Vikike1980)
2008. ápr. 16. 13:29
Borzasztóan változó.Az én lányom 3 éve van közösségben,és havonta ö is itthon van minimum 1 hetet.Ne magad okolt,sokan betegen viszik oviba,bölcsibe a gyereket,igy érthetö,ha visszaesik állandóan.Nálunk is ez van,de hiába szólunk,bele kell törödni.Adjál neki immunErösitöt,vagy bérescseppet esetleg gyerek vitamint,talán segít.
2008. ápr. 16. 10:06
Sajnos egy hetet megy kettőt ,hármat meg itthon van betegen.
2008. ápr. 16. 10:04
Mennyi idő alatt szokja meg a gyerekem szervezete a közösséget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook