Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
568143. Retro079 (válaszként erre: 568141. - BAFVera)
ma 08:34
Igen lehet triko is bar eselyem nem volt felvenni mert sokkot kapott hogy nézzünk nagyobbat úgyhogy el is köszönt 😁
568142. J.Hajni (válaszként erre: 568140. - Szivi81)
ma 08:18
Teljesen igazad van!! :) Ki tudja egy hónap múlva már nem leszünk együtt aztán bánhatom :D Az én testem, én döntésem.
568141. BAFVera (válaszként erre: 568134. - Mlink)
ma 07:28

A fehér póló gondolom lehet egy trikó is....(?)

Én 300 cc-t szeretnék, kisebbet semmiképp. Bár érdekes módon láttam olyan fotókat, ahol a 280cc sokkal nagyobbnak tűnt.

Meglátjuk :-)

568140. szivi81
ma 00:44
azért ha valakit el tud bizonytalanítani a környezete, szerintem jobb ha magával újra beszéli ezt az egészet. kit érdekel a szomszédasszony/kolléga véleménye?! aki nagyon akarja, azt nem lehet elbizonytalanítani. ez egy hatalmas lépés az ember életében, komolyan át kell gondolni, testileg-lelkileg és anyagilag is. a műtét utáni harmadik héten engem is elkapott a lelkiismeret furdalás, hogy ennyi pénzt magamra költöttem. azon a napon furdesnel amikor láttam a tükörben az eredményt elbőgtem magam örömömben. és ha látok az alakulás során bármit ami azt mondatná velem: nem sikerült 100%ra, innen meg onnan meg lehetett volna kicsit kiszedni, stb.. előveszel a régi képem, és újra bőgök a gyonyorusegtol, hogy honnan hova jutottam. én akartam, én dolgoztam meg érte, és most én viselem nagyon büszkén 🤩 20 éves koromtól akartam a cicit, második gyerek után újra lapos hasat. valóra vált egy álmom! ne hagyjátok magatokat, ha igazán ezt akarjátok, és sztem senkinek sem kell magyarázkodnia egy ilyen döntés miatt.
568139. mlink (válaszként erre: 568137. - J.Hajni)
tegnap 23:34
Az enyém nagyon fèlt. Szerinte épeszű ember önként nem fekszik kés alá, és minek kockáztatni. Neki tetszik a mostani is, és ha neki tetszik, akkor ugye nincs is probléma. Mert azt fel sem fogja,hogy magamért szeretném. Illetve fogékonyabb passzában megérti, és akkor elmondja, hogy nagyon félt, aggódik. És ilyenkor úgy érzem, hogy milyen igaza van, minek kockáztatni. De aztán meglátom a ciciket és....... 😔
568138. Retro079 (válaszként erre: 568137. - J.Hajni)
tegnap 23:05
Nekem a férjem azt mondta hozzátesz még egy milliót és inkább vegyek egy új kocsit 😉
568137. J.Hajni
tegnap 22:48
Köszi mindenkinek a bíztatást, jól esik ugyanis a környezetemtől nem kapok. Az indok általában az hogy "minek neked műanyag műmell" és hogy ezentúl majd bevonzod a köcsög pasikat, és hogy így is megnéznek, akkor ezentúl még jobban meg fognak.. Kicsit féltékenységet érzek a dologban :D Meg még sose fogott olyan mellett szóval gondolom fél is. Ja és a mostanit imádja és agyon dicséri. De nem fogom lemondani a műtétet egy pár hónapos kapcsolat miatt. Csak sajnos engem is elbizonytalanított annyit hallgattam tőle
568136. fittandhappy92 (válaszként erre: 568135. - Mlink)
tegnap 22:06
Egyebkent szerintem az a jobbha eleinte le akarnak beszelni mert ugy szeretnek ahogy...ha belegondolok mennyire rosszul esne ha rogton mondanak hogy "szuper igen csinald" ...nok vagyunk, na az meg meg rosszabbul esne, tulgondolnank mint mindent :)))
568135. mlink (válaszként erre: 568110. - J.Hajni)
tegnap 21:29
Engem a férjem 😮. Borzasztó nehéz így.
568134. mlink (válaszként erre: 568115. - BAFVera)
tegnap 21:27
Kiváncsi leszek. Ugyan szimpatikus volt nekem, de nagy próba nem volt. Rám nézett, elővett egy 280 cc-t, hogy ide ez kell. Melltartóba be,fehér póló fel. Mondtam kicsit nagyobbat szeretnék, mondta nem az a kérdés mit szeretnék, hanem mit lehet. Amúgy olyan nyugalmat áraszt, ha nem találnám a 280 cc-t roppant kicsinek, a kése alá feküdnék.
568133. Pimpilla08 (válaszként erre: 568131. - Tildi2)
tegnap 21:27
Aranyos vagy :) Köszönöm
568132. Dius76 (válaszként erre: 568110. - J.Hajni)
tegnap 21:26
Csak azzal torodj te mit szeretnel. A te tested te eleted 😊😉 velemenye mindenkinek lehet meg is lehet hallgatni de a szivedre hallgass. 😃
568131. Tildi2 (válaszként erre: 568116. - Pimpilla08)
tegnap 21:14
Sok sikert a műtéthez, gyors felépülést és gyönyörű ciciket kívánok!😊
568130. Ryana (válaszként erre: 568129. - Adgr.p)
tegnap 21:13
Hahaha, egyből könnyebben azonosulnak a problémával! 😆
568129. adgr.p (válaszként erre: 568127. - Ryana)
tegnap 21:02
Én is pont a penisznovelessel érveltem neki 😃
568128. Pimpilla08 (válaszként erre: 568126. - Tamli)
tegnap 20:56
Kereket kértem. Így?
568127. Ryana (válaszként erre: 568123. - Adgr.p)
tegnap 20:55

Van egy haverom, pasi, ő is a sablon dumával jött. Minek az, túl mű, blabla.

Azt mondtam neki, hogy ha a páromnak picurka fütyije lenne, én megérteném, hogy ez rányomná a bélyegét az önértékelésére, nem érezné eléggé férfiasnak magát. Ha pénisznövesztést tervezne, nem jönnék az álságos sóderrel, hanem támogatnám, mert a nagyobbító műtét után jobban érezné magát. Én meg őt.

Így a haver már egyből megértette.

A felesége nemrég azzal jött, hogy felvarrást szeretne. Ő megmondta, hogy ha az asszony tényleg ezt szeretné, akkor meglesz rá a pénz.

568126. tamli (válaszként erre: 568125. - Pimpilla08)
tegnap 20:54
Az sem mindegy, hogy anatómiait kapsz, vagy kerek implit. Mert ott megint más a magas és extra magas közti különbség. Te melyiket kapod?
568125. Pimpilla08
tegnap 20:48
Eddig nem idegesített a dolog,de most hogy csak egy karnyújtásnyira van,nagyon félek...félek hogy nem lesz szép vagy hogy gond lesz utána....hozzáteszem,70A kerül kés alá,és 350cc magas profilú Mentort kapok. Ki tudja mit takar az hogy magas profilú??
568124. Pimpilla08 (válaszként erre: 568117. - Cinella333)
tegnap 20:46
Köszönöm:)
568123. adgr.p (válaszként erre: 568122. - Ryana)
tegnap 20:42

Az én ferjem olyan elszántan mondta éveken keresztül hogy ezt ő mennyire nem szeretné,nem akar két műanyag félgömböt fogdosni,tipikus sablon duma.

Aztán mikor rájött hogy mennyire vágyom erre és milyen sokat jelentene az önértékelésem szempontjából akkor mondta hogy oke legyen.

De még mindig nem szerette a tényt,hogy többé nem ugyanúgy fogok már kinézni.

Pont ma mondta,hogy ki ne tálalják semmi egyebet mert neki ez is sok.De azért szereti nézni,hogy nem vagyok tök lapos,és egyebek...szóval meg fog barátkozni vele,nem kérdés,ha még egyszer szép is lesz végre,akkor meg szerintem sosem lesz nyugtom tőle 😉

568122. Ryana (válaszként erre: 568110. - J.Hajni)
tegnap 20:33

Milyen érvvel próbál lebeszélni?

A volt párom pl nem a mellekre, hanem a fenékre bukott, ő ezzel jött. De ez nem mérvadó. 😁

Gyanítom, hogy általában nem ez az ok. A fiúk szeretnek védelmezni, de ha a baj nem kívülről fenyeget, hanem belülről, azaz a nő beteg, elesett, fájdalmakkal küzd, egyéb módon szenved, akkor gyakran tehetetlennek érzik magukat, tipikusan "ezzel én nem tudok mit kezdeni!", és ez annyira kellemetlen számukra, hogy igyekeznek az ilyen helyzeteket elkerülni. Ez nem feltétlenül tudatos náluk. Sokuk agyában úgy rögzült, hogy a nő ápolja a férfit, s ha fordított helyzetben találják magukat, az idegen és kényelmetlen; s ha adott szituban nem tudják, mit/hogy kell tenni, az számukra sokkal rosszabb érzés, mint nekünk.

Persze meg akarnak óvni a fájdalomtól, féltenek, de közben mindenünnen az jön le, hogy ha kész a cici, nagyon örülnek neki.

568121. adgr.p (válaszként erre: 568118. - J.Hajni)
tegnap 20:30

Patakinál jó kezekben leszel.

Lebeszélni általában azok akarnak akik a természettől nagy melleket kaptak,vagy nincs rá pénzük,vagy bátorságuk és irigyek.Ferfiak közül pedig azok akik még sosem fogtak,láttak szilikon cicit.

Csak magaddal törődj,te tested,te életed.

568120. Hannah678 (válaszként erre: 568118. - J.Hajni)
tegnap 20:25
Ha minden ok abszolút nem bánod meg. Én 4 hetes vagyok és olyan mintha mindíg ilyenek lettek volna...a szépet könnyű megszokni!!! Csak minden rendben legyen mert sajnos vannak akiknek nem úgy sikerûl,abba bele sem merek gondolni milyen lehet.
568119. J.Hajni (válaszként erre: 568114. - Cinella333)
tegnap 20:11
Na ez nagyon aranyos :)
568118. J.Hajni (válaszként erre: 568111. - Hannah678)
tegnap 20:10

Hát már én is bánom hogy elmondtam pár embernek mert szinte mind le akar beszélni :/

Tudom hogy jó orvoshoz kerülök és bízok a szépérzékében, nem hiszem hogy megbánnám :) remélem tényleg olyan jó érzés lesz mint amilyennek írod

568117. Cinella333 (válaszként erre: 568116. - Pimpilla08)
tegnap 19:40
Hú, de jó neked! Drukk, hogy minden rendben legyen!
568116. Pimpilla08
tegnap 19:22
Sziasztok. Már csak egy lépés és teljesül egy álmom :) ma voltam vizsgálatokon,csütörtökön lesz a cici műtétem :)
568115. BAFVera
tegnap 17:47

Jajj, be vagyok sózva. Jövő héten kedden megyek konzira Dr. Csuha Lajoshoz. Fehér, rugalmas pólót kell vinnem, abban fogunk próbálni.

Kíváncsian várom:-)

568114. Cinella333 (válaszként erre: 568110. - J.Hajni)
tegnap 16:24

Függ attól is hogy mennyire fontos neked az alakuló kapcsolat. Illetve neki mennyire fontos. Kompromisszumokat lehet kötni, de azon gondolkozz el miért szeretnél nagyobb melleket.

Az en férjem is évekig mondta h őt nem érdekli a mellem mérete. Most viszont azt mondta mivel látja rajtam h engem mennyire zavar inkább legyen hiszen attól jobb lesz a kedvem közérzetem így neki is. Ha én boldog vagyok ő is. Számomra ez volt a legszebb vallomása.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook