Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Méhnyakrákszűrés fórum

Méhnyakrákszűrés (beszélgetős fórum)


212. nevada12 (válaszként erre: 211. - Kicsibéka)
2014. jún. 21. 22:31
Igazad van!Remény mindig van!De csak azután mikor már tudod mivel állsz szemben addig pedig bizonytalanság várakozás...ez öli meg az idegrendszerem! :) :(
211. kicsibéka (válaszként erre: 210. - Nevada12)
2014. jún. 21. 22:24

Én is ebben bizom! Csak mondjanak már valamit!

Neked is fel a fejjel... "szerencsére" ez a jellegű elváltozás (direkt nem használok rá semmilyen egészségügyi jelzőt!), ha időben észlelik, akkor nagyon jól gyógyitható! Szóval van remény! :)

2014. jún. 21. 22:21
Igen értem miröl beszélsz.Sajnos én sem tudok dolgozni menni és ezt megérezzük mi is.És az én szövettanom nem lett jó fogalmam sincs hogyan tovább...remélem 2.-án mindent le tudok tisztázni a doktornövel.Ez áldatlan állapot hogy a napjaim nagy részét kitölti a reménykedés a harag a tehetetlenség érzése....Ha ismét műteni kell aakor még hat hétre kell számolnom és az sem lesz egyszerü sem lelkileg sem fizikailag sem anyagilag.Három hónap ebben az esetben hosszú idö.Viszont ha az egészségem a tét akkor megéri.REMÉLEM RENDBEN LESZ A SZÖVETTANOD!!!S akkor már mellékes a tb....
209. kicsibéka (válaszként erre: 208. - Nevada12)
2014. jún. 21. 21:40

Nagyon remélem, hogy elmúlik, mert úgy be tudok ilyenkor görcsölni, hogy fel sem tudok állni... és hát lassan vissza kéne mennem melózni, de iiigy???

Szerencsére beöntést nem kaptam, megúsztuk a szobában lévő csajokkal 1-2 kúppal... bár ez csak a nővérkénk jófejségén múlt, mert amúgy kellett volna kapnunk nekünk is reggel és este! :)

Én sajna a pihenéssel hadilábon állok, többet jövök-megyek, mint mikor dolgozom... (esküvő, másik meló, stb...) Sajnos vannak/voltam dolgaim amiket nem tudtam mellőzni! :/

Viszont arra kiváncsi leszek, hogy hogy lesz a táppénz, mert azért 4-5-et itthon vagyok az nem kis kiesés és állitólag nem nagyon szeret fizetni a tb. Bár ha ezek után jó lesz a szövettanom, akkor nem is érdekel! :)

2014. jún. 21. 21:14
Igen igazad van nem figyeltem.Már megtaláltam.Hát ezt én sem értem...mondjuk én beöntést is kaptam kettöt is este és reggel.Volt akinél ez sem volt...A pihenéssel nincs baj egyébként is szobafogságon vagyok a pajzsmirigy miatti radioaktiv kezelés miatt.Már fáj a derekam a fekvéstöl..De gondolom csak elmúlik ez a bélprobléma..
207. kicsibéka (válaszként erre: 205. - Nevada12)
2014. jún. 21. 21:04
Semmi tünetem nem volt azon kivül, hogy egyetlen 1x nem jött meg az amúgy menetrend szerű menzeszem! Ezt irtam is pár bejegyzéssel ezelőtt, hogy ezután mi volt!
206. kicsibéka (válaszként erre: 202. - Nevada12)
2014. jún. 21. 21:00

Én megkérdeztem a háziorvosom és azt mondta, hogy ennél a műtétnél sajnos sokszor előfordul, hogy bélösszetapadás jelentkezik! Ezt mondjuk nem értem, mert elvileg a műtét nem érinti a bélrendszert...

Viszont tényleg pihenj sokat, mert ha megerőlteted magad erdeformálódhat a méhnyakad...

Én ettől kicsit beparáztam, mert még nincs gyerekem, viszont majd szeretnék!!!

2014. jún. 21. 20:57
De jó neked!És azt mondtad hogy csöved sem volt ,nem értem ez nem mindenkinek egyforma?Biztos minden rendben lesz ne aggódj elöre!Mondom én.....Neked voltak tüneteid elötte?
204. kicsibéka (válaszként erre: 197. - Keira777)
2014. jún. 21. 20:57
Én egész idáig sztk-ba jártam és a mostani rossz citót is ott vették le! Viszont ahogy megláttam az eredményt egyből csak magándoki jöhetett szóba! Bár sokkal több odafigyelést itt sem kapok (sajnos), pedig nagyon nem olcsó, viszont itt baranyában az egyik legjobbnevű doki, igy muszáj csöngetni a pénzt! (csak tudnám mi a jó Istennek fizetem a tb-t??? )
203. kicsibéka (válaszként erre: 201. - Nevada12)
2014. jún. 21. 20:52
Nekem felszivódó varrataim vannak, igy nem kell mennem kiszedetni semmit! Most az eredményt kell megvárnom, július elején pedig kontroll!
202. nevada12 (válaszként erre: 199. - Kicsibéka)
2014. jún. 21. 20:06
Az nekem is feltünt,hogy délutánra igen nagy lesz a hasam ...pedig nem sokat eszem...eddig erre nem gondoltam hogy emiatt lenne hm....lehet
201. nevada12 (válaszként erre: 199. - Kicsibéka)
2014. jún. 21. 20:04
varratszedés mikor lesz?
200. kicsibéka (válaszként erre: 187. - Keira777)
2014. jún. 21. 19:56

szia!

Csütörtökön hivtam a dokimat, de még mindig semmi...

Talán majd hétfőn! :( Talán...

Sajnos viszont ez idő alatt viszont elindult a vezérhangya a kis fejemben és már mindenre gondolok, pedig a pozitiv gondolkodás nagyon fontos lenne! :(

199. kicsibéka (válaszként erre: 185. - Nevada12)
2014. jún. 21. 19:55

Bocsi, hogy csak most irok! Viszonylag jól vagyok, csak sokszor nagyon felpuffadok és akkor a méhem is fáj, pedig műtét előtt nem volt ilyen problémám! Ilyenkor úgy nézek ki, mint akit éppen a szülőszobára kell vinni (és úgy is érzem magam) ... :/

3.án műtöttek altatásban, szerencsére a műtéttel minden rendben volt! :)

2014. jún. 21. 16:52
Én sem voltam még sztk-ban és nem is akarok..itt is vannak orvosok akik drágábbak.akihez a doktornö elött jártam és szültem a gyerekeimet,ö sem olcsók közé tartozik de sajnos történt egy kis hiba....ami miatt sürgösen mást kerestem.Többé nem biznék benne és úgy nem lehet jó az orvos beteg viszony.A mostaniban megbizom nöként is megért nem csak lelet és eredmény vagyok,hanem tudja mi a gond miért voltam vagyok ott.Gondolkodtam ezen az orvos válaszol rovaton hogy megkérdezném kiváncsiságból hogy mit válaszolna az eredményem alapján de letettem róla.Nem is ismer nem is látott mit is mondhatna?Szóval sokminden eszembe jut .... :)ahogyan mindannyiunknak aki ilyen helyzetbe került.ugye?
2014. jún. 21. 16:08

Itt Pesten kb. 15 ezer egy rákszűrés. Én ennyiért voltam. Én is magándokihoz járok, soha életemben nem voltam sztk-s nőgyógyásznál. Milyen furcsa ez. Mert sztem pont ugyan azt tudja, mint a magán. Biztos sokan azért nem járnak szűrésre, mert k drága. 15 ezerbe a hüvelyi uh is benne van. Ennél vannak drágább helyek is, tehát ez nem extra drága, hanem átlagos :(

A műtét nem tudom hogy s mint lesz, leginkább azt remélem, h sehogy :)

Az a legfontosabb, hogy bízz a dokidban, majd ő eldönti, mi lesz a legjobb, neki van végülis ebben tapasztalata.

2014. jún. 21. 10:03
Igen,maximálisan megbizok benne,régóta hozzá járok lelkiismeretes nagyon.Magándoki ,minden vizsgálat hatezer,a mütét elött nem tudtunk találkozni négyszemközt beszélni de mielött hazaengedett volna megvizsgált akkor kérdeztem meg hogy mi a tarifa vagy ö hogyan mennyiért szokta ezt vállalni és azt válaszolta neki nincs ilyen ki mennyit tud és szán neki nincs ilyen meghatározása.A többieket kérdezgettem ki mennyit ad és mikor és a harmincezer volt amit a többiek is adtak ugy hogy egyszer kellett visszamenniük egy kontrollra.Nekem kétszer és úgy gondoltam a csö kivételénél tiz a varratoknál húsz és akkor szivesen lát ezek után is .Mert sajnos szükségem is lesz rá.Elfogadta ,megköszönte a kedvességemet és én is viszont az övét.Nálatok mennyi ?Hogyan vannak ezek a dolgok?
195. Keira777 (válaszként erre: 194. - Nevada12)
2014. jún. 20. 23:11

Teljesen megbizol a dokidban????

Nem akarsz egy masik orvost megkerdezni?

En tobb olyat hallottam, h kivettek csajszi mehet, es kiderult, ott mar nem is volt semmi... Nem tudom...

De talan igazad van... Inkabb vegyek ki, minthogy kesobb nagyobb baj legyen belole.

Ez a dokid magandoki? Kellett fizetned a mutetert es a vizsgalatokert?

Angelina Jolie-nak semmi baja sincs, megis ki akar vetetni mindent, meg a petefeszkeit is, nehogy beteg legyen...

194. nevada12 (válaszként erre: 193. - Keira777)
2014. jún. 20. 22:42
Igen,a doktornö azt mondta megbeszéljük a továbbiakban hogyan legyen.Azért elgondolkodtam a lehetőségen ha müteni kell ismét megbeszélném vele semmit ne hagyjon bennt mert háromhavonta nem vágatnám fel magam ha már egyszer ez van akkor inkább egyszerre....szerinted?
193. Keira777 (válaszként erre: 191. - Nevada12)
2014. jún. 20. 22:36
Nálad a varratszedésnél derül ki, hogy hogyan tovább? Akkor vesznek megint kenetet?
2014. jún. 20. 22:35

Bárcsak-bárcsak!!!!!

Nem esett még szó a műtét időpontjáról, most várunk a leletre. Júli 11én megyek dokihoz, végre ahhoz, akihez szerettem volna, most szabin volt. De a 2. doki is azt mondta, hogy mindenképp javasolja a konizációt és az abráziót.

191. nevada12 (válaszként erre: 190. - Keira777)
2014. jún. 20. 22:29
Mikor lenne a műtéted? Azt már lehet tudni?Vagy erröl még nem esett szó?Fordult már elö tévedés is csere is .....
190. Keira777 (válaszként erre: 189. - Nevada12)
2014. jún. 20. 22:21
Ma nekem se :) próbálom elhesegetni magamtól az idióta gondolataimat, és abban reménykedem, hogy vmi csoda folytán tévedés történt...
189. nevada12 (válaszként erre: 188. - Keira777)
2014. jún. 20. 22:17
Keira,2.-án lesz a varratszedés.Jól vagyok köszi..azaz hol igy hol úgy.Mikor milyen hangulat ér el...változó és azt vettem észre semmihez nem volt ma kedvem...És Te hogy vagy Keira?
2014. jún. 20. 21:49
nevada, neked mikor kell visszamenend a dokihoz? hogy vagy?
2014. jún. 20. 21:48
kicsibéka, készen van a szövettanod?
2014. jún. 20. 21:47

Sziasztok, igen ez a várakozás nagyon őrjítő :(

Én még műtét előtt állok, most ismételték meg a kenet levételt, és várom a csodát, hogy csak vmi tévedés volt, mégsem vagyok rákos...

Ez is 2 hét alatt készül el, most szerdán voltam...

Azért érdekes, hogy mind a 3man pm-esek is vagyunk :(

2014. jún. 19. 23:01
Elhiszem ...ugyanezekkel a gondokkal küzdök én is csak nekem túl működik a pm.em.Tünet konkrétan nekem sem volt csak a rendes szürésre mentem de jobb ez igy legalább idöben lehet tenni valamit.Nem túl jó az eredményem ami aggaszt de másodikán már többet fogok tudni elvileg.kb.akkor neked is harmadika körül csinálták a műtétet ugye?vérzel még?fáj valamid?hogy érzed magad?altatásban csinálták ugye?
184. kicsibéka (válaszként erre: 183. - Nevada12)
2014. jún. 19. 22:53

Hát igen... nálam is teljesen véletlenül derült ki, hogy probléma van.

Igazából azért mentem orvoshoz, mert azt hittem terhes vagyok! :(

Babát sajnos nem látott a doki az ultrahangon, de kérdezte, hogy mikor voltam utoljára szűrésen? Mondtam, hogy 2 éve (előtte minden évben voltam), úgyhogy ha már itt vagyok akkor vegyen kenetet is. Erre tessék...

Közben kiderült, hogy valószinüleg alulműködik a pajzsmirigyem is! :/ Úgyhogy már kezd egy kicsit sok lenni a "jóból"!!! :(

De én is úgy érzem, hogy minden rendben van, csak ezt jó lenne már a dokim szájából hallani! :)

2014. jún. 19. 22:31
Biztosan minden rendben lesz ,ne aggódj egy pár nap késés miatt.Igen tényleg sokan vagyunk ilyen olyan gondokkal és gondolj bele hányan lehetnek akik sosem mennek szűrésre....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook