Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯
42876. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42874. - Katonca)
ápr. 10. 22:54

Megpróbálom bár most lehet kellene még egy kis idö.

Nagyon sok rossz dolog történt most velem

A héten szabin vagyok a jövö héten kezdödik a kezelés.

Magam sem tudom mit akarok.

Illetve nyugalmat,de azt nagyon🙂

42875. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42872. - Csakpihe)
ápr. 10. 22:47

Nem éltünk együtt.

Inkább csak olyan barátság extrákkal volt

4 évig tartott.

De valóban ez durva volt.

Soha nem akarom többet látni.

Ezt nem tudom megbocsájtani soha

42874. Katonca (válaszként erre: 42863. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 22:45

Éppen ilyen társra van szükséged, aki támogat ebben a nehéz időkben. Szeretetre van most szükséged...

Adj időt a kapcsolatnak, ki tudja mi lesz belőle.

A szüleidet pedig sajnálom, hogy ilyen távol vannak egymástól. Szép kort megértek, csak hát az öregség velejárói szörnyűek...

42873. Zsuzsa Kun
ápr. 10. 22:40

Szia willow!

Én a helyedbe minél hamarabb bele egyeznék a műtétbe.

A petefészek nagyon csúnya dolgokat tud csinálni!

Az pedig,hogy fogysz és mindig fáradt vagy nem biztos hogy jó jel!

Hallgass az orvosokra

42872. Csakpihe (válaszként erre: 42831. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 22:40
Erre azt tudom mondani, hogy örülj hogy megszabadultál ilyen embernek nem nevezhető lénytől. Én úgy gondolom nincs amiért bárkinek ilyet lehet mondani, egy idegennek, de még ellenségnek sem, nemhogy annak aki a társam volt.
42871. Katonca (válaszként erre: 42870. - Willow26)
ápr. 10. 22:37

Szia Willow, üdvözlünk!

Ha téged az megnyugtat, igenis keress fel még egy nőgyógyászt. Ilyen műtétbe akkor megy bele az ember, ha már biztosan eltudja fogadni, hogy erre van szüksége. Sajnos van igazság alapja annak amiket olvastál, még ha ijesztő is. A petefészek betegségeivel nem jó várni, mert a jóindulatú cisztákból bármi lehet. Én már csak tudom, nekem ki kellett venni mindent.

Persze az sem mindegy, hány éves vagy, és vannak-e már gyermekeid. Nem könnyű egy ilyen döntést meghozni, de ha az orvosok ezt látják egyetlen kezelési módszernek, sajnos el kell fogadnod, nehogy még nagyobb baj legyen.

42870. willow26
ápr. 10. 22:00

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül fordulok hozzátok, de kétségbe vagyok esve.

Hónapok óta folyamatosan visszatérő petefészek gyulladással küzdök, emellett folyamatosan fáradt vagyok, állandóan aludnék. Rengeteget fogytam az utóbbi időben. Voltam két orvosnál, végigjártam mindenféle vizsgálatot. Mindketten a petefészkeim kivételét ajánlották fel terápiának. Mondván, hogy tele van cisztával mindkét petefészkem (több 10 ciszta mindkét oldalon, amik egy váladékkal teli ciszta kifakadása következtében keletkezhettek), és nincs más megoldás. Emellett a folytonos gyulladás miatt a méhem is érintett lett szerintük. Teljesen kétségbe vagyok esve. Szerintetek érdemes lenne felkeresnem még több orvost, vagy tényleg ez az egy megoldás lenne?? Annyi mindent olvastam már ( tudom, ilyenkor nem szabad, de tudjátok, milyen az ember....).

Előre is köszönöm a befogadást és a válaszokat.

42869. Zsuzsa Kun
ápr. 10. 21:01
Köszönöm Lányok!🙂
42868. ukata (válaszként erre: 42831. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 20:50
Zsuzsa, egy árva könnycseppet se hullajts egy ilyen pasi után. Szegény cicád biztos sokkal empatikusabb volt, mint ez a fickó.
42867. Zsonett70 (válaszként erre: 42865. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 20:44
Tiszta szívemből kivánom,ne keményedj meg ez miat a sok betegség,gond miat maradj igazi szeretni való nő,mert az vagy,azok vagyunk itt mind annyian.❤💖
42866. Zsonett70 (válaszként erre: 42865. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 20:40
Szia.Ezzel csak azt akarom mondani,ha csak egy pici szikra van kőztetek amiből làng lehet,ne félj tőle.Ne maradj egyedűl van elég bajod,legalább magányos ne legyél.Legyél boldog valaki oldalán,az mindenkinek megjár pláne neked.
42865. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42864. - Zsonett70)
ápr. 10. 18:47

Én is házasságban éltem 33 évig.A férjem 8éve halt meg tüdörákban

Az is egy borzaszó volt

Lebénult már az elején mert a gerincbe adott áttátet.Több mint egy évig pelenkáztam Melo mellett.Kaptam én a sorstól rendesen

Most ott fognak sugarazni ahol anno öt

42864. Zsonett70 (válaszként erre: 42863. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 17:08
Ez valamilyen szinten érthető is.De egy ideig jó csak au egyedüllét,meg a magány.Hibája mi denkinek van,de nem jó egyedűl megőregedni.Én az páromat 5-évig lizingeltem 28.-éve házasságban élek vele.Problémák nálunk is voltak,mint ismert is meg lesznek is biztossan de el nem cserélném senkire.Egyszóval ápolgasd csak azt az alakuló félben lévő kapcsolatot,híd el szàmodra is megéri.
42863. Zsuzsa Kun
ápr. 10. 16:55

Most akkor leirom hogy van egy alakulóban lévö kapcsolatom.

Tudja hogy mi van velem már a másik mellett is ismertem.De csak futólag.Tudja hogy mi van velem és mi vár rám. Azz mondta hogy elfogadja.

Nagyon normálisnak néz ki.

Majd meglátjuk mi jön ki belöle.

Egyenlöre nekem semmihez nincs kedvem a futáson kivül

42862. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42861. - Zsonett70)
ápr. 10. 16:51

Szerintem ezek szélhámosok.Az egyik azt irta hogy decemberben ment nyugdijba és szeretne összeköltözni velem🙂

Persze megirtam hogy ne nézzen hülyének.

Egyébként én senkivel nem akarok összeköltözni!

Remélem ezt olvassák ezek a pasik

42861. Zsonett70 (válaszként erre: 42860. - Zsuzsa Kun)
ápr. 10. 15:46
Hát Zsuzsa ez se semmi.😁😚
42860. Zsuzsa Kun
ápr. 10. 15:30

Lányok!

Már a 3.pasi akar velem itt ismerkedni

Kettö itt irt privibe egy pedig emailt

Persze elhajtottam öket

Nem is értem van egy csomó ismerkedös oldal

Lehet a beteg nökre hajtanak átverés céljábol?

Mert ezt nem tartom normálisnak

42859. Timsa33 (válaszként erre: 42856. - Diti1968)
ápr. 10. 15:21
Szia Ditti!Köszönöm szépen a válaszod :)
42858. Diti1968 (válaszként erre: 42840. - Timsa33)
ápr. 10. 15:07

Én is 60ezret adtam a dokinak varratszedéskor és külön 2-2000Ftot minden nővérnek aki a gondomat viselte az őrzőben meg kint. A takarító néninek desszertet vittem, mert csili-vili volt mindig a fürdőszobánk, naponta legalább 4x jött majd nem sírva fakadt, amikor oda adtam neki, olyan aranyos volt.

A 6hetes kontrollon, nekem UH és manuális vizsgálat is volt + kontroll tumor marker vizsgálat, de magán rendelőben.

Zsonet!

Remélem sikerül valahogy elérned a dokidat, mert ez így tényleg felháborító!

42857. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42838. - Katonca)
ápr. 10. 15:03

Most beszéltem a hugommal ök Vas megyében élnek ,(én Pesten)

Anyu Sárváron van már felfekvése van nem akar mozogni hugom szerint feladta.Apu Szombathelyen van ö még jobb állapotban van de pelenkázzák már öt is.Az az igaszság engem csak 2éves koromig neveltek.Nem volt köztünk meg a szokásos kapcsolat,de azért nagyon

rosszul érint,hogy ilyen betegek és hogy ilyen messze vannak egymástól

42856. Diti1968 (válaszként erre: 42853. - Timsa33)
ápr. 10. 15:01

Timsa33!

Attól kezdve ha már zárt a seb és nincs rajta varr, lehet kezelni. Bármilyen hámosító krém/gél jó rá, de nem kötelező kezelni.

Én kaptam kölcsön Bioptron lámpát, azt használtam reggel és este + Curiosa géllel masszíroztam a heget.

Üdv,

Edit

42855. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42850. - Momokiki)
ápr. 10. 14:55

Kontrollnál a magánrendelöben nem szoktak kérni.

A varratszedésnél adtam oda 100-at.

Utána nekem nem kellett vissza menni kontrollra

mert mondta,hogy ezentúla radiologus nögyógyászhoz kell,hogy járjak.

42854. Timsa33
ápr. 10. 14:51
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat!!
42853. Timsa33 (válaszként erre: 42849. - Tia69)
ápr. 10. 13:46
Szia Tia! Köszi a válaszod.A helyzet az,hogy én eddig nem kentem semmivel,csak most kezdeném...Elkéstem volna vele? Nekem is szépen gyógyul amúgy,de még közel sem sima,leginkább olyan dudoros a heg felett és érzékeny.Na,mindegy,csütörtökön elvileg kontroll,majd kiderül mi a ,,tényállás" ...
42852. Tia69 (válaszként erre: 42843. - Astra12)
ápr. 10. 13:25
Nem hát,persze majd kétszer nem? Én is varratszedéskor adtam,6 hetesen már nem. Úgy is magánrendelésre megyek vissza,azért úgy is fizetek,aztán ennyi...
42851. Tia69 (válaszként erre: 42847. - Timsa33)
ápr. 10. 13:21
Azért marha jó,hogy megmondja mennyit "szokott"kapni,kap fizetést nem? De persze én is adtam. Tavaly az egynapos műtétért 20.000 adtam ,a mostaniért meg 200 eurót. Kinek mennyi van,nem kötelező,kérni meg végképp nem kérhet. Volt szobatársaim mind 20.000 adtak...
42850. Momokiki (válaszként erre: 42840. - Timsa33)
ápr. 10. 13:16
Szia, Én kértem a laparoszkópos műtétet, azzal vették ki a méhem,(nem akartam hogy vágjanak) és 60000 adtam a dokimnak,én azt is sokalltam de ezek szerint nem is adtam sokat?! Holnap leszek 6 hetes, ma mennék a magánrendelésre kontrollra,( ott 10000 ft a vizsgálat nála) ha elérném a dokit, tegnap óta 10X hívtam, fel sem veszi, vissza sem hív!
42849. Tia69 (válaszként erre: 42848. - Timsa33)
ápr. 10. 13:15
Szia. Szerintem 6 hét után már nem kell kezelni semmivel,nekem azt mondták. Már teljesen be kellett gyógyulnia. Én is hat hetes vagyok,nekem egy rózsaszín csík a heg,tök sima...még mikor kenegettem kb 3 hétig Curióza gél,vagy Aloe vera(firts)
42848. Timsa33
ápr. 10. 12:13
Ja,még egy kérdés:most vagyok hathetes és érdekelne,hogy a heget lehet-e,szabad-e már valamivel kezelni,kenni,mert erre vonatkozóan sem kaptam semmi útmutatót...
42847. Timsa33
ápr. 10. 12:10
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat.igen,én is olyan 50 ezerre gondoltam,bár jobb lett volna,ha megmondja,mert a magánpraxisa-kezeléstől,vizsgálattól függetlenül-15000/alkalom.A kórházban pont olyanokkal voltam együtt,akinek mind volt valamilyen komplikációja-nem az én dokimnál voltak-,de még ők is azon dilemmáztak,hogy mennyit adjanak,pedig hát rosszabbul voltak mint előtte/a szobatársamnak hüvelyen keresztül akarták kivenni a méhét,de komplikáció lett és fel kellett tárni,aztán belevágtak a hólyagba is... :(/.Szóval,ez azért szomorú és nem is értettem miért akar adni neki bármit is,mire azt felelte,:,,De hát hozzá kell visszajönnöm a további kezelésre is..mit tudok tenni?,,Volt olyan,,orvosom,,is az elmúlt évek alatt,amikor éjszaka estem be az ügyeletre a kórházba-nem Veszprémbe-és gyorsan kellet beavatkozni,megcsinálni a küretet az erős vérzés miatt.Na,az a doki már akkor az ágyam végénél állt,amikor még alig voltam magamnál és már ott azzal kezdet,hogy ő általában egy ilyen műtétért 30000-et szokott kérni,pedig totál nem voltam jól és be is gyulladt utána... :( Azért szomorú ez az egészségügy,hogy fizetjük a tb-t,aztán mégis külön kell még fizetgetni-és nem is keveset... :(
❮❮ ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook