Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
42668. Katonca (válaszként erre: 42650. - Csakpihe)
márc. 30. 22:26
De ugye nem a műtét miatt ment szét a kapcsolatod?
42667. Katonca (válaszként erre: 42649. - Astra12)
márc. 30. 22:16

Nagyon sajnálom, hogy így jártál. Valahogy érd el a háziorvosnál, hogy addig tartson táppénzen amíg ennek a méhszáj dolognak a végére nem jársz.

Feltétlen konzultálnod kell egy másik dokival is.

Így élni nem lehet. Persze megértem az elkeseredésedet. Az ember már úgy fél a műtétektől mint a tűztől!

42666. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42664. - Csakpihe)
márc. 30. 19:45

Szerintem csak akkor szabad egy új kapcsolatba most belemenni,ha lelkileg és testileg is már minden rendben van.

Akkor nem kell rögtön ezzel kezdeni mert tuti.a pasi világgá megy Még sokszor egy régi kapcsolatnak is vége lesz.Sok pasi nem szereti a problémákat vagy nem tekint már bennünket teljes értékü nönek.

Én ha sikerül meggyógyulnom és összejönne egy új kapcsolat sokáig meg sem mondanám.Nincs semmi.a homlokunkra irva🙂

42665. Csakpihe (válaszként erre: 42662. - Zsuzsa Kun)
márc. 30. 19:13

Azért az nagyon sok idő ilyen kapcsolatban. Nekem sosem ment volna, kb kikészültem volna lelkileg.

Már nekem is megfordult a fejemben hogy egyedül maradok innentől, de nem megy válogatás nélkül.

42664. Csakpihe (válaszként erre: 42661. - Yallah)
márc. 30. 19:12
Igen, de sajnos ez nagyon nem jó. Ha a kóla a hasonlat, akkor nekem egészen a műtétig azt mondhatom cukros-koffeines. XD Műtét óta a light és a zéró között valahol volt, amíg nem maradtam egyedül. Szóval nem tudom mi lesz. Azt se tudom ha esetlegesen megismernék valakit, mikor és hogy beszélnék erről.
42663. Csakpihe (válaszként erre: 42653. - Tim70)
márc. 30. 19:09
Nem tudom, de nekem a sport előtte is mindig az életem része volt. Én pld hamar vissza is mentem dolgozni, 2 hét után fokozatosan. Ilyenkor meg van a 8-10 km azért átlagosan naponta, és emelett mentek az edzések. Edzéseket még nem kezdtem el, ez valamennyire lustaság, valamennyire pszichés.
42662. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42661. - Yallah)
márc. 30. 17:08

Nekem is éppencsakhogy kapcsolatom van.A mütét elött nagyon jól müködött köztünk a szex.Igaz ez a kapcsolat leginkább erről szól már 4éve.

Most is rendszeresen jön hozzám Nem lehetünk együtt még tegnap kaptam a 2.hüvely sugarat

A külsö simogatást még igy is nagyon élvezem és ö is amit tőlem kap😉

Ez egy nyitott kapcsolat ami néha nagyon megvisel engem mert inkább csak az ö részéröl nyitott.Nem akarok én sem begubozni és hát nem igazán lehet válogatni föleg az én koromban

42661. yallah (válaszként erre: 42639. - Csakpihe)
márc. 30. 15:12
Erre én is kíváncsi lennék. Van egy éppencsakhogy kapcsolatom de korainak tartanám 52 évesen begúbózni. A szex az olyan mint a kóla. Régebben normál aztán light mára meg szinte zéró. De nem is jó. Lehet már pszichésen.
42660. Astra12 (válaszként erre: 42658. - Tim70)
márc. 30. 14:13
Köszi!
42659. Zsonett70 (válaszként erre: 42652. - Szélanyó)
márc. 30. 12:32
Szia.Meg kaptam és alkalmazom is szinte kivétel nélkül.Bocs de akkor rosz helyre ment a kőszőnőm.Puszi.🤗😉😗
42658. Tim70 (válaszként erre: 42657. - Astra12)
márc. 30. 11:41
Nekem sem tudta, de ismerte a protokolt és kb 4 hét táppénz után amikor mentem elkérte.😊
42657. Astra12 (válaszként erre: 42655. - Tim70)
márc. 30. 10:34
Köszi! Lehet, hogy a háziorvosom nem is tudja a számomat.
42656. Astra12 (válaszként erre: 42652. - Szélanyó)
márc. 30. 10:32

Szia! A nyolcadik hét környékén megyek kontrollra. "Még" nem lógok ki, de majdnem, a bent hagyott méhnyakat érzem a bejáratnál.

Nem tudom, munkában hogy fogok tudni egész nap ülni, lefekvési lehetőség nélkül! Ülni a legnehezebb.

42655. Tim70 (válaszként erre: 42654. - Astra12)
márc. 30. 10:09
A háziorvos hívott fel egy héttel előtte a rendelőbe kellett hozzá menni minden orvosi papirral együtt. Oda jött a főorvosnő. Többen lettünk hívva.😕
42654. Astra12
márc. 30. 10:01
Sziasztok! Nektek ez a főorvosi táppénzes felülvizsgálat hogy zajlott? Ki értesített róla és hol volt? Külön el kellett menni valahova?
42653. Tim70
márc. 30. 08:32

Sziasztok Lányok!

Régen írtam de folyamatosan olvasom az oldalt ( a reggeli kávém kisérője).😊 8. hete vagyok itthon a jövő héten már szerintem munka lesz. Főorvosi táppénzes ellenörzés nekem is volt a héten és csatlakozva Szélanyóhoz valóban pont lesza..ta a nőgyógyász "pihenési" javaslatát. Csak azért nem küldött azonnal vissza dolgozni, mert egy kétes szövettant produkáltam (se nem pozitív se nem negatív na én ilyet is tudok 😊) és az onkológus szakorvos javaslata még hiányzott. Tegnap voltam nála magán rendelésen és hála az égnek minden rendbe nincs szükség további kezelésre, csak fél évente vérvizsgálat stb. Na most mondhatom el, hogy teljesen megnyugodtam. A nyuszi nekem is hozott ajándékot 😁😁😁. Különben el se tudom képzelni, hogy fogok 8-10 órát hírtelen végighúzni 🤔 a melóhelyen. 5-6 óránként kívánja a hasam a lepihenést. Na nem játék ez a történet. Egy érdekes dolgot viszont megosztanék veletek ( bocsi ha túl hosszu vagyok, ritkán írok de akkor sokat 😁).Az onkológus javasolta a teljes életmód váltást (mondjuk ösztönösen már ezt csináltam). Nagyon fontos a bélflóra védelme (kefír), és a táplálkozás sokszor kevés főleg zöldség gyümölcs és lehetőleg bio termékek. A mozgás fontosságát hangsúlyozta ( de elég heti két-három alkalommal egy intenzív erdei séta is, nem feltétlenűl súlyzós edzésre gondolt).Erre találtam egy megfelelő sportot "nordic walking" a neve ha érdekel valakit keressetek rá, ez egy botos séta 😊😊😊. Nagy ölelés mindenkinek 💖💖💖. Kellemes húsvétot kívánok. 💖. Ha valamibe így "8 hetesen" segíthetek nyugodtan írjatok minden nap nézem az oldalt és szoritok mindenkinek 💖💖.

Üdv: Timi

42652. szélanyó
márc. 30. 07:02

Sziasztok Lányok :)

Régen írtam már.....de ovaslak benneteket, amikor időm engedi. Jól vagyok,dolgozom. 8 hetet voltam itthon. Az első hét nagyon rossz volt,nem tudtam annyit ülni, fájt a pocakom. Most amásodik már jó volt. Hozzánk a körzetihez jár egy főorvos havonta és ellenőrzi a táppénzes betegeket. Hiába volt nekem nőgyógyászati javaslatom, hogy pihenés javasolt, azt mondta ő majd megmondja, hisz ő a főorvos. Gindoltam magamban, oké, de mégiscsak én érzem, hogy fáj e.....Arrogáns volt és bunkó!!

Ja, 4 hét után lehet ilyen műtét után dolgozni szerinte és aprotokoll szerint. Még magamat is alig tudtam ellátni.

Katonca! Látom nálatok még mindig zajlik az éket. A visszaszámlálás is elindult, ugye? 4 nap van még a kiszedésig?

Olvasom, hogy anyukád elvan jelenleg, ennek örülök!!!

Astra! Neked a hüvelyedből van az a kitüremkedés? Ha igen, akkor az borzasztó érzés lehet. Hogy bírod? Mikor mész orvoshoz??

Sok erőt kívánok a kezelésre járóknak!!! Tudom, hogy nem könnyű sem fizikailag sem lelkileg! De pozitívan kell hozzáállni!!

Nagyon szorítok így ismeretlenül is mindannyiótokért :)

Amikor megműtöttek, azt gondoltam és éreztem, hogy mekkora fájdalmas problémáim vannak. Aztán így utólag jövök rá, hogy vannak itt sokkal súlyossabb és hosszabb ideig tartó esetek is. Az ő problémájuk sokkal fájdalmasabb és hosszabb. Nagy ölelés NEKTEK!!!

Zsonett! Mgkaptad az étrendet?? Nem reagáltál rá!!

Mindenkinek kívánok szép Húsvétot, kellemes napos időt!! (nálunk esik)

42651. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42648. - Katonca)
márc. 29. 23:59

Szia Katonca!

Ma volt a második hüvely sugaram.

CT is volt ma a hasi sugártervezéshez.Április 18.-án kezdik.

Nincs semmi gond eddig illetve gyakrabban kell pisilnem de a doki szerint ez nem a sugár miatt van.Szerinte enyhe hólyaghurut.

42650. Csakpihe (válaszként erre: 42646. - Katonca)
márc. 29. 22:53
Az már komoly idő Katonca) Kolleganőd anyukája szerencsés. Mondjuk nekem rövid időm volt műtét után kitapasztalni hogy javul-e a szex, de sajnos én nem voltam olyan elégedett. Azóta meg meg is szabadultak tőlem)
42649. Astra12 (válaszként erre: 42644. - Katonca)
márc. 29. 22:46

Nem hinném, hogy újabb műtét nélkül menne a dolog...

Neked már nem sok hiányzik a csövektől mentes életedhez!

Anyukádnak jobbulást, neked hozzá pedig sok erőt kívánok!

42648. Katonca
márc. 29. 22:46
Kedves Kun Zsuzsa hová lettél? Megkaptad már az első sugárkezelést? Nincs baj ugye?
42647. Katonca (válaszként erre: 42640. - Luca07)
márc. 29. 22:36
Ez a nyuszi akkor szép ajándékot hozott neked! Örülök a jó eredményednek! :)
42646. Katonca (válaszként erre: 42639. - Csakpihe)
márc. 29. 22:35
Én a magam részéről egy pasit "koptatok" már 29 éve. :D De kolléganőm anyukája méheltávolítás után kezdett bele új kapcsolatba, és köszöni jól van. Azt mondta a szex-szel sincs semmi problémája.
42645. Katonca (válaszként erre: 42635. - Kriszti1981)
márc. 29. 22:32
Örülök! Remélem a többi kezelést is így viseled majd!
42644. Katonca (válaszként erre: 42629. - Astra12)
márc. 29. 22:30
Teljesen igazad van. Egyszerűen ki kellett volna vennie a méhszájadat, és rögzíteni a hüvelyedet, ne lógjon kifelé. Ez tuti műhiba amit elkövetett. Kontroll után azonnal keress fel egy másik nőgyógyászt, amíg lehet a dolgon segíteni.
42643. Katonca (válaszként erre: 42628. - Diti1968)
márc. 29. 22:28

Már kezdek parázni, hogy közeledik 4.-e. De végül is nem bánom, hogy végre megszabadítanak a Dupla J-től. Mégiscsak egy idegen tárgy, nem oda való.

Anyu megvan. Eszik, iszik, aztán megy vissza a szobájába. Bömbölteti a tv-t, vagy a rádiót. Éjjel nappal keresgél a szobájában. Túr, pakol. Jövő héten el kell vinnem a rendőrségre, meg a polgármesteri hivatalba, meg az okmányirodába. De ha ott is elkezdi, hogy a migránsok leöntötték vízzel az iratait, hát nem tudom mi lesz... Egyszerűen eldobálta az összes iratát!!!

42642. Luca07 (válaszként erre: 42641. - Tia69)
márc. 29. 20:54
Bizony az karácsonyra jött a rossz hìr a nyuszi meg a jót hozta!😊😘
42641. Tia69 (válaszként erre: 42640. - Luca07)
márc. 29. 20:28
Hurrá...gratulálok! Jó kis húsvéti ajándék ez nekünk!😘😘
42640. Luca07
márc. 29. 20:05
Sziasztok !Szeretnèm elmondani nektek hogy jó let minden eredményem ma tudtam meg!☺Köszönöm a sok támogatást amit tőlletek kaptam!Mindenkinek kitartást és jó eredményt kivánk!S boldog nyuszit!Ölellek benneteket!
42639. Csakpihe
márc. 29. 19:18
Elsősorban a régi lányokat kérdezném... Van olyan köztetek aki egy ilyen műtét után vágott bele egy új kapcsolatba?
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook