Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
42802. Timsa33 (válaszként erre: 42777. - Katonca)
ápr. 8. 21:00
Szia! Hát igen,én is így érzek néha,de az embernek türtőztetni kell magát és próbálni megmagyarázni,hogy sajnos nem vagyunk egyformák és ez van.Én tényleg ne kívánok senkinek semmi rosszat,nem hisze a bosszúban sem-spirituális lélek vagyok-csak egy kis megértésre vágynék.Én sem tudom miért történ velem ennyi minden rossz és én is sokszor éreztem,hogy bakker meg vagyok átkozva.De mindig talpra álltam eddig,csak ugye ahogy az ember öregszik úgy lesz ez afelálás egyre nehezebb.Mindenesetre kitartást neked és hajrá,remélem egyszer egy vidámabb fórumon csevegünk majd.Nagy ölelés,szeretettel <3
42801. Timsa33 (válaszként erre: 42778. - Tia69)
ápr. 8. 20:52
Szia Tia!Ezzel én is így vagyok,de muszáj lesz elmenni és megnézetni magam,pedig bennem is rengeteg kétely van még a történettel kapcsolatban.Viszont ma már kertészkedtem ebben a jó időben és egyre jobban mozgok,többet bírok.Az éjszakai izzadások,hőhullámok vannak-elég kellemetlen,főleg a párom előtt,de ő mindig megnyugtat-még akkor is,amikor ki lehet csavarni a hálóingem.. Azzal biztat,hogy a szex miatt se aggódjak,majd csak akkor ,,fanyalodunk rá,,ha már készen állok... :D
42800. Timsa33 (válaszként erre: 42783. - Ukata)
ápr. 8. 20:45
Szia! Köszönöm szépen a biztatást és a vigasztaló szavakat.Igen,nem egyszerű vele az biztos,mert ő az a nőtípus,akinek mindig mindenben igaza kell,hogy legyen..-sajnos van ilyen :( Nem vagyok már fiatal és sok szomorú dolog volt az életemben,például az,hogy az én anyukám is agydaganatos volt és bizony nem volt könnyű sem ápolni,sem nézni a leépülését egészen a haláláig,amikor már az utolsó hónapokban meg sem ismert.Már nagyon régen elváltam,a lányomat egyedül neveltem fel és sok küzdelem volt az életemben.Pár évvel ezelőtt találkoztam a jelenlegi párommal,de anyukám betegsége miatt nem tudtam elfogadni a közeledését.Aztán most két éve együtt vagyunk,megtörtént velem a csoda-újra szerelmes lettem,amire már nem is számítottam ebben a korban..A párommal nagyon szeretjük egymást és valóban lelki társai lettünk egymásnak,sőt,ő így fogadott el engem,a betegségemmel,az állandó vérzéseimmel,hogy gyakran kellett kórházba mennem,stb.Mellettem áll és fogja a kezem ami azért nem semmi.A szex sem volt így egyszerű,de ezt is meg tudtuk beszélni,ebben is partner.Viszont a nővérének nem tetszett,hogy neki pont én kellettem ennyi nyűggel,bajjal.Hát ez a legfőbb baja és ezért köt belém.Nem,nem kívánom neki,hogy valaha is átélje azt a sok lelki és testi fájdalmat amit én,csak egyet szeretnék már-hagyjon minket békén.Tudod,ha megmutatnám neki ezt a fórumot,akkor sem jutna el az agyáig,hogy nem ,,hiszti,,a változókor és más egyéb bajok,mert ahhoz túl önző.A tesóját is azért félti tőlem igazából,mert eddig ő irányíthatta,ugráltathatta.Na,mindegy-tudod,azt szokták mondani,ha valamin nem változtathatsz,akkor engedd el és ne foglalkozz vele,csak mert egy hülye érzékeny nő vagyok,ezért fáj,De majd igyekszem beerősíteni magam.. :) Bocsánat,hogy megint regényt írtam...
42799. Timsa33 (válaszként erre: 42788. - Zsonett70)
ápr. 8. 20:26
Szia,igazad van,próbálom nem meghallani,de ő mindig ,,annyira,, okos mindenben és mivel nincs saját magánélete,ezért rajtunk éli ki magát.Tudod,van ilyen nőtípus...-sajnos .. :( Pedig ha tudná milyen nehéz ezt végigcsinálni..
42798. ukata (válaszként erre: 42797. - Manka67)
ápr. 8. 09:17
Szia Manka. Zsírpárnáim nekem is vannak, csak mellette brutál hőhullámaim is. Ezek szerint nem ettől függ. De ha így lenne, inkább felszednék még pár kilót, pedig a fogyás volt a cél:):)
42797. Manka67 (válaszként erre: 42792. - Katonca)
ápr. 8. 09:11

Úgyszintén. Csak nekem 45 évesen és szerdáról csütörtökre :D

Vártam a hőhullámokat rettegve de csak 39-40 fokos láz jött kb 1 hónapig. Eltelt 5 év és hálisten nem ismerem a klasszikus hőhullámokat csak a meleget nem bírom. Talán a sok ösztrogén miatt úsztam meg amit az extrém zsírpárnáim termelnek... Vagy a csuda tudja hogy ez mitől függ...

42796. ukata (válaszként erre: 42794. - Katonca)
ápr. 8. 08:51
Jesszus, Te mit keresel a neten hajnalok hajnalán? Nem arról volt szó, hogy rápihensz a veseszadizás előtt, ha már "kaptál" bónuszba két hetet?
42795. Astra12 (válaszként erre: 42775. - Katonca)
ápr. 8. 01:30
Naná, hogy megnézted, én is azt tettem volna. Nem bunkó voltál, hanem okkal gyanakvó. Alaposan rászolgáltak.
42794. Katonca (válaszként erre: 42784. - Ukata)
ápr. 8. 00:28

Hát nem biztos, hogy jól járnál...

Kenceficézned kéne magad éjjel-nappal, alul-felül.

42793. Katonca (válaszként erre: 42782. - Zsuzsa Kun)
ápr. 8. 00:27

Most aztán kijut neked az orvoshoz járásból...

Remélhetőleg ezzel a kezeléssel letudod végleg ezt a betegséget, és újra egészséges leszel mint régen!

42792. Katonca (válaszként erre: 42786. - Yallah)
ápr. 8. 00:24

Én is aktívan menstruáltam 50 évesen. Csak a ciklusok már nem voltak pontosak, meg a vérzés mennyisége brutális lett.

Csinált a doki nekem menopauzát keddről szerdára!

:(

42791. Katonca (válaszként erre: 42785. - Csakpihe)
ápr. 8. 00:20

A kolléganőmnek azt mondta a doki, ha a szövettan rossz, kötelező kemót adni meg sugarat, a kiújulás megelőzése végett. Ez a protokoll jelenleg.

Az orvosodtól meg kellene kérdezni a döntés okát.

42790. Katonca (válaszként erre: 42787. - Zsonett70)
ápr. 8. 00:15

Nem elég, hogy hónapokig a nőgyógyász vizsgálgatott, most meg az urológus szadizik.

De az egyik kedves doktor úr megjegyezte:

- Ne aggódjon. A nőgyógyászaton benéztek az egyik lyukon, mi meg benézünk a másikon!

Lehet, ha nem éppen műtét után lettem volna, és vesegörcs közepén, talán még nevetni is tudtam volna... :(

42789. Katonca (válaszként erre: 42787. - Zsonett70)
ápr. 8. 00:09

Hidd el, ez a két félelmed mindannyiunkban felvetődött. Műtét után hat héttel (és még később is) úgy érzi az ember, mint aki szűz lett.

Én is nagyon féltem, hogy ott újra matat valaki...

Csak türelemmel megy a dolog...

A dokit meg sajnos ki kell bírni. :)

42788. Zsonett70 (válaszként erre: 42771. - Timsa33)
ápr. 7. 22:58
Szia.Nem kell meg hallani az ilyen rossz indulatú meg jegyzéseket.Főleg olyan ne hangoztassa aki nem járta végig ezt az utat amin mi halladunk.
42787. Zsonett70 (válaszként erre: 42778. - Tia69)
ápr. 7. 22:51
Szia.Ezzel én is így vagyok már a nődoki részével.Én mondjuk nem érzem még sajnos,hogy olyan jól lennék.Azt meg,hogy ott lent megvizsgàljon hát nem is tudom.Na a házaséletről meg nem is beszélve,nem tudom melyiktől félek jobban.
42786. yallah
ápr. 7. 21:56
Hm! Az én munkahelyemen hárman vagyunk 53 évesek. Az egyik kolléganőmet teljesen elhagyta a mensi simán. Viszont szakad róla a víz. A főnökasszonyomnak fingja nincs a változókorról,aktívan menstruál semmi hőhullám. Én meg.... Lassan 2 éves leszek. Hőhullám az néha van. De nem olyan, mint korábban. Csak enyhe. Szerencsére. Viszont az izületeim... a ráncaim.... hát ez van.
42785. Csakpihe (válaszként erre: 42769. - Ukata)
ápr. 7. 21:56
Hát ugye nagyon véreztem már jó ideje. Jártam magánorvoshoz, aki mindig felírt nekem hormont, merthogy már a klimax előszobája miatt vérzek olyan rettenetesen. Éppen mentem volna hozzá hogy megint nagyon vérzek, és akkor tudtam meg, hogy hirtelen meghalt. Nem tudtam azt se hova menjenk, igy marad a körzeti rendelő. Beküldtek a Péterffybe, eü kaparásra. Gyorsan kerestem ott egy orvost. Na annak nem valami szép eredménye lett, igy jött egy konizáció, aminél sajnos nem sikerült teljesen eltávolítani a rosszat. Jött a méhkivétel. Na annak a szövettanában már ott volt, hogy nem csak a méhnyakon volt elváltozás, hanem a méhben is több helyen. Az mr azért kellett volna, hogy megtudják biztosan minden rendben van-e. Én nem kaptam sugarat érdekes módon azt mondták nem kell. Itt meg sokaknál olvasom hogy minden ok és mégis kapnak. Nem értem...
42784. ukata (válaszként erre: 42780. - Katonca)
ápr. 7. 21:37
A hőhullámaimat szívesen elcserélném viszketésre:):)
42783. ukata (válaszként erre: 42771. - Timsa33)
ápr. 7. 21:35

Egyáltalán nem hiszti, sőt. Embere válogatja, hogy ki hogyan éli meg a változókort. Én már lassan 5 éve küzdök a hőhullámokkal. Sajnos, a műtét után sem lett jobb a helyzet, sőt inkább rosszabb. A kedves sógornőddel kipróbáltatnám, amikor egyetlen éjszakát sem tud átaludni, mert vagy 5-ször ébredne arra, hogy mindjárt megég, és ha nem takarózik ki akár a 16 fokos lakásban, akkor megpusztul, majd két perc múlva olyan érzése van, mint akit leöntöttek egy jeges vödörrel. Kíváncsi lennék utána a véleményére. Nem kívánnék neki többet, csak egy napot.

Szerencsés, hogy nincs semmi baja. Örüljön neki, de akkor ne okoskodjon, hanem hallgasson. Elhiszem, hogy nagyon bosszant és bánt. Ne hagyd magad. Mutasd meg neki ezt a fórumot, és majd rájön. Bár tudod, mit, inkább engedd el a füled mellett a véleményét, hiszen nem tapasztalatból beszél.

Bocs, kicsit kiakasztott ez a téma.

42782. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42777. - Katonca)
ápr. 7. 20:13

Nekem sem volt semmi bajom 61éves koromig.

Most meg elég durván jött az első betegség.

42781. viva70 (válaszként erre: 42780. - Katonca)
ápr. 7. 19:43
Szerencsés ember. Sajnos vannak, akiknek nagyon kijut..., mindenből...:(
42780. Katonca (válaszként erre: 42779. - Viva70)
ápr. 7. 18:22
Hát a barátnőm rá az élő példa. 50 éves, férjezett, gyerek igaz nincsen, de egészség az van. Szerintem még a háziorvos se látta 30 éve. Max. a fogorvos, meg a szemész. Igaz a nőgyógyászt bőszen emlegetem neki, mert oda se megy. Beleért a változókorba, egy fia hőhulláma sincsen, csak viszket itt-ott.
42779. viva70 (válaszként erre: 42777. - Katonca)
ápr. 7. 18:06
Örüljön neki az ismerősöd, hogy ő azon szerencsések táborába tartozik, akiket elkerülnek az egészségügyi problémák. Vannak ilyen szuper egészségűek az tény...
42778. Tia69 (válaszként erre: 42771. - Timsa33)
ápr. 7. 17:50
Én tegnap voltam hat hetes úgy,hogy hivatalosan felépültem...igaz tényleg úgy is érzem ,szerdára van időpontom hathetes kontrollra,de nem tudom elmerjek-e menni,nem vagyok rá kész,hogy odanyúljanak...brŕrr félek. Ha később megyek nagyon leba....nak??😀😀
42777. Katonca (válaszként erre: 42771. - Timsa33)
ápr. 7. 16:52

Ne is foglalkozz a hurrogókkal!!! Nekünk is van olyan barátunk, aki megjegyezte nekem:

- Ági te csak akkor vagy boldog ha csinálhatsz valami rendkívülit?

Na letudtam volna rúgni a fejét! Gondolja az a szórakozásom, hogy kidobatok egy-két belsőszervemet évente? Nem vagyok gonosz, de előbb utóbb mindenki öregszik, és sorra kerül...

42776. Katonca (válaszként erre: 42770. - Tia69)
ápr. 7. 16:48

Csak én azt figyeltem meg, már a magánszektorban is 2-3 hetes várakozási idő van. (Mondjuk még mindig nem hónapok!) Igen, az urológusnál az alap konzultáció nálunk is 15 000 Ft, és akkor még nincs ultrahang, ami újabb 8000, és sorolhatnám. Pillanatok alatt ott lehet hagyni százezreket.

És most jön a szokásos kérdés...

Mi történik azzal a beteggel, akinek nincsen még egy ezrese sem????

42775. Katonca (válaszként erre: 42768. - Astra12)
ápr. 7. 16:43
Most bunkó voltam, mert belekukucskáltam a gépbe mikor adta a férfi nővérke az időpontot. Tényleg 17-et ír-e?! Meg a doki ráírta kézzel a papírom aljára, biztos ami biztos alapon! :D
42774. Katonca (válaszként erre: 42767. - Mnikii)
ápr. 7. 16:41
Hát igen, a férjem is vett ki egy nap szabit, mert már láttam lelki szemeimmel amint rosszul leszek, és a férjem támogat... Szóval feleslegesen izgultam, 10 nap múlva újra indul a "buli".
42773. Katonca (válaszként erre: 42766. - Csakpihe)
ápr. 7. 16:39

Tipikus mai egészségügy... Tájékoztatás? Na arra idő nincs. Mikor anno mondta a doki, ki kell venni a méhemet, elhallgatott. Mondtam neki, azért lehetne erről bővebben is beszélni?!?! Neki 3 perc. Nekem meghatározza a hátralévő életemet.

Én is úgy tudom az MR részletesebb képet ad, de nekem mikor CT-m volt, azon is ugyan úgy megtalálták amit kell.

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook