Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


7591. Rezeda63 (válaszként erre: 7584. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 18:38

Szia Beni!

Ez természetes. Olyan mint a vérnyomás. Ha kétszer egymás után megméred nem mutat azonos értéket.

Üdv Rezeda

7590. Rezeda63 (válaszként erre: 7583. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 18:37

Szia Beni!

Nem állt szándékomban! De ha nem múlik feltétlenül menj orvoshoz. Nem szívesen megy az ember, de ha muszály......

Üdv Rezeda

7589. briszeisz (válaszként erre: 7587. - Jade10)
2011. jan. 27. 17:31

Szia!

Igyál annyi citromos teát,amennyit csak bírsz.

A C vitamin miatt is, és persze minél előbb kimossa a szervezetedből a bacikat.

7588. wicca (válaszként erre: 7568. - Kittiszi)
2011. jan. 27. 17:04

Szia Kittiszi,


a szélgörcsökkel én is küzdök időnként, nekem bevált az Espumisan. De azért reggel, felkelés után mindig pocsék. Napközben, ha elég sokat mászkálok (még csak lakáson belül), jobb.

7587. jade10
2011. jan. 27. 16:53

Sziasztok!

Tegnap írtam, hogy kaptam norcolutot a dokitól , hogy megjöjjön a menzeszem, mert különben nem műt meg ha éppen megvan. Ma megjött!!! Gondolom a gyógyszertől. Ma azon izgulok, hogy gyorsan elmenjen!!, hogy beleférjen a műtét. Ráadásul nekiállt folyni az orrom és tüsszögök is. Gondolom influenza:((

Van valakinek ötlete, hogy hogyan másszak ki belőle jövő csütörtökig????

Sziasztok!!

7586. Benita anyuka (válaszként erre: 7585. - Benimutti)
2011. jan. 27. 16:38

Sajnos ilyen vagyok...nem tehetek róla:O(

Pedig nem akarok rá gondolni de....

Nagyon tudok stresszelni..:o)

Képzeld..ez most nagyon ciki de amikor a férjem törli a sebemet,még nem is csinálja csak rá néz,már attól ki borulok!!!És szegényt mindig csesztetem,hogy csak óvatosan,lassan,ne nyomd rá!!!

Azt mondta már,hogy nem fogja csinálni mert ki teszem idegileg:o)

Igen tudom...nevetséges amit művelek de sajnos ilyen gyenge vagyok:o((

7585. Benimutti (válaszként erre: 7584. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 16:27

Benita,


akkor szinte biztos, hogy az idegesség az oka szerintem.Ha gyulladásod lenne az nem változik tizpercenként. pluszt ne is mérd 10 percenként mert csak begolyózol. Tök olyan vagy te is mint én! Már el is felejtettünk gondtalanul élni annyi volt a szenvedés, a félelem. Mostmár minden jora fordul, ne aggod agyon magad!Én is megpróbálom, remélem, csak az időt és a megerőltetést érzem!

7584. Benita anyuka (válaszként erre: 7581. - Rezeda63)
2011. jan. 27. 16:12
Nekem ingadozó!Képzeld,hogy amikor meg mérem kereken 37C,negyed óra múlva is meg mérem akkor már 36,7C...ez mi lehet??
7583. Benita anyuka (válaszként erre: 7581. - Rezeda63)
2011. jan. 27. 16:08

Hát most be szarattál...

A férjem is azt mondta,hogy fura mert eddig nem volt semmi szúrásom,hőemelkedésem...

Hát most már végképp nem tudom.....:o((

2011. jan. 27. 16:06

Lányok nálatok hogy megy a fürdés??

A férjem minden tusolás után szárazra törli a varratot..

Sajnos van egy kis hasam és hát rá lóg a sebre:o(((

Van még egy kérdésem:Nektek is volt már olyan,hogy pici lyuk volt a seben????Vagy csak nekem van ilyen????

Kb:1mm nagyságú és váladék jön belőle:o(

7581. Rezeda63 (válaszként erre: 7578. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 16:05

Ne haragudj, de kicsit furcsállom a doki véleményét. Én is belázasodtam a műtét után, kaptam is antibiotikumot bőven, de addig amíg 3 napon át nem volt 37 fok alatt a hőm nem engedett haza a dokim.

Üdv Rezeda

7580. Rezeda63 (válaszként erre: 7571. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 16:02

Szia Beni!

Előfordulhat, hogy a pszichés állapot befolyásolja a fizikai állapotot, sőt lázat is okozhat. De ha nem múlik, akkor nem az az oka. Várd ki a hétvégét, és ha semmi javulás, akár akarod akár sem irány az orvos!!!!!! Komoly!!!!!!

Sok szerencsét! Rezeda

7579. Rezeda63 (válaszként erre: 7576. - Benimutti)
2011. jan. 27. 15:59

Szia Benimutti!

A ciklust megérzi az ember, főleg ha a petefészkei megmaradtak. A hirtelen állapotváltozás még természetes a hatodik hét végén. Attól, hogy hat hét, még egycsapásra nem élheted a régi életed. Valakinek ez kevesebb, valakinek hosszabb idő után sikerül.

Csak az Én véleményem. Én még nem mennék hétvégézni sehová, de Te érzed!!!!!!!

Minden jót! Rezeda

7578. Benita anyuka (válaszként erre: 7570. - Kisbeka1)
2011. jan. 27. 15:48

Képzeljétek beszéltem a dokimmal és azt mondta,hogy nem kell féljek semmitől,mert ez előfordul,hogy szúr a sebemnél.Még közölte,hogy a varrat végén különösen sok a hurok,mivel ott húzták meg jobban!

A hőemelkedést is mondtam neki és azt mondta,hogy akkor lenne baj,ha 38 fok fölé menne!!

Azt mondta ne aggódjak!!Nem lehet baj!!

Most nagyon örülök!!!!!!Már kezdtem be golyózni!!

7577. Benita anyuka (válaszként erre: 7576. - Benimutti)
2011. jan. 27. 15:42

Szia!

Én most szenvedek 4 hetesen!!

Eddig minden jó volt most meg azt érzem,hogy nagyon szúr a varratom egyik vége!

Olvass vissza!!Miben szenvedek!

Ne aggódj lehet az időt is érzed!!

A teljes gyógyulás 6 hónap!!

7576. Benimutti
2011. jan. 27. 15:18

sziasztok!

megijedtem.. 2 napja volt kedena a6 hetes kontroll, inden rendben volt, de tegnap este óta görcsöl a hasam a sebnél végig. ez mi lehet? ugy félek4 holnap indunánk hétvégézni. a dokimmal beszéltem telón de azt mondt hogy ha 2 napja rendben volt most is rendben kell lennie... nektek nem volt iylen hirtelen rosszabbodás? mintha meglenne, olyan érzés.mondjuk meg is erőltettem magam egy kicsit, egész nap lótottam futottam tegnap.. irjatok légyszi, nem is tudom el merjek-e menni hétvégézni!

7575. briszeisz (válaszként erre: 7573. - Kisbeka1)
2011. jan. 27. 13:28

Szia Kisbeka1!

köszi, hogy velem örülsz :))

Ne izgulj nem lesz semmi baj Veled sem, ahol ilyen sokan szorítanak egymásért, ott csak jó dolgok történhetnek!!

üdv Bri

7574. briszeisz (válaszként erre: 7568. - Kittiszi)
2011. jan. 27. 13:25

Szia Kittiszi!

A csomók miatt ne idegeskedj, nekem is van. Tegnap rákérdeztem a dokira, azt mondta csak a zsírszövet duzzadt meg, néhány hét alatt elmúlik magától nem kell vele semmit csinálni.

A szélgörcsök.... hát azok is vannak, a csuda vigye el. Próbálkozom enyhíteni a Neo Pampur nevű vacakkal, de nem sok sikerrel. Az ingert elősegíti a glicerines kúp, és az "eredmény" is könnyebb vele.

Azért csak óvatosan a főzőcskével, én is megpróbáltam, de estére mér annyi erőm sem maradt hogy egyedül másszak ki a zuhany alól.

7573. kisbeka1 (válaszként erre: 7557. - Briszeisz)
2011. jan. 27. 12:56

Szia,örülök,hogy jó lett a szövettanod!

A hatodik hét végére kezdtem magam összeszedni testileg ,lelkileg.

Azért a félsz még bennem van,csak már másra is tudok gondolni.

Jövő hónapban kontroll az onkológián:-((

7572. kat68 (válaszként erre: 7553. - Bbbogi)
2011. jan. 27. 12:44
Szia bbbogi,nekem nov-ben vették ki a méhem és nekem is gombás fertőzésem van. Az orvosom azt mondta,hogy vegyek canesten combit,meg kémet is és azt este kell használni,ugyhogy te is használhatod nyugodtan
7571. Benita anyuka (válaszként erre: 7570. - Kisbeka1)
2011. jan. 27. 11:59

Köszönöm!Ez már egy másik doki hála istennek!!

Ő nagyon fain doki!!Nagyon félek...nemrég próbáltam hívni,de nem vette fel...szerintem már az idegtől is fel ment a lázam..

7570. kisbeka1 (válaszként erre: 7567. - Benita anyuka)
2011. jan. 27. 11:53

szia,mindenképpen beszélj a dokival!

Nincs más doki,akiben megbíznál?

szorítok,hogy minden rendben legyen..

7569. kittiszi (válaszként erre: 7552. - Jade10)
2011. jan. 27. 11:46
Szia remélem minden jól alakul én most leszek két hetes műtött nagyon féltem de itt a fórumban nagyon sok segítséget és tanácsot kaptam műtét előtt és műtét után is sok jó ember van itt megfogadtam sok tanácsot és segített nekem nem féltem már annyira mert tudtam mi következik ez jó érzés volt a mai napig felmegyek az oldalra mert jól érzem itt magam sorstársak vagyunk mind téged miért kell műteni ? a vizsgálatok nem fájdalmasak csak kellemetlen és idő igényes a többi meg megy magától remélem nem lesz gondod..
7568. kittiszi
2011. jan. 27. 11:28
Sziasztok holnap leszek két hetes valóban már jobban érzem magam ahogy telnek a napok egyre könnyebb tegnap már én főztem ebédet őrült is a család mégis csak az anya főztje egy kicsit kimentem a hóesésbe is jól esett a kinti séta de azért még kímélem magam a hegem alatt diónyi csomók lettek ez természetes nektek volt ilyen .mit lehet vele kezdeni vagy elmúlik magától a lelkiállapotom is jobb már de reggeli szélgörcsök azok nagyon kellemetlenek hiányzik az inger nem tudom mit tegyek ez ellen van valami jó ötletetek várom válaszotokat
2011. jan. 27. 10:28

lányok!Szerintem gáz van....

2 napja hőemelkedésem van..nem tudom mit csináljak..a szúrás csak időközönként múlik el...

Ráadásul a vénuszdombom is duzzadt egy kicsit...

nagyon félek!!!attól tartok ma fel hívom a dokit,tuti hogy be hív..rettegek!!!Ennek soha nem lesz vége????Ráadásul egy nagyon pici helyen lyuk van a sebemen...

szerintetek???Én már kezdek meg őrülni..nagyon félek!!!!!

7566. szofi99
2011. jan. 26. 20:51

Mert ösztradiol tartalmu, és a hormonterapeuta szerint erre nekünk nincs szükségünk..


Az orvos persze azt mondta hogy ez egy jó készitmény, csak be kell dörzsölni.

Kérdeztem az ovestin krémről is, abban ösztriol van, azt mondta hogy az elfogadhatóbb. Az hüvelyi krém.


Na nem akarlak megzavarni abban hogy mit használsz.

7565. briszeisz (válaszként erre: 7564. - Szofi99)
2011. jan. 26. 20:42
Miért nem kérted?
7564. szofi99 (válaszként erre: 7563. - Briszeisz)
2011. jan. 26. 20:40

Nekem is ezt akarta adni az orvos, nem kértem.

Na, de mennyi patika van a városban, uton utfélen nyilt mostanában:)

7563. briszeisz (válaszként erre: 7561. - Szofi99)
2011. jan. 26. 20:34

Szia!

Divigél 0,5 mg

A combomon kell eldörzsölni.

Azt mondja ez jobb mint a tabletta.

Mondanom sem kell, hogy nem lehet kapni :P

Holnap estére hozzák meg a Szecskás patikába.

Hinnéd, hogy a gazdasági válság már a patikákba is begyűrűzött? Nem mernek semmit készletezni, szinte egyik napról a másikra élnek. Azért ez már mégiscsak nonszeszn.

7562. szofi99 (válaszként erre: 7552. - Jade10)
2011. jan. 26. 20:32

Szia!

Nekem is azt mondta a doki, hogy menseskor nem végzi el a mütétet. A mellettem fekvő meg egyfolytában vérzett, neki adtak valamit, és amint csillapodott a vérzése megmütötték.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook