Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 30. 10:35

Lányok!! Ti mit éreztek,éreztetek 4 hetesen??

Most csak nekem fáj?Nekem van csak be duzzadva a vénuszdombom??Ja!És tegnap észre vettem,hogy a vágás felett a hasam szintén jobb oldalt picit duzzadt...Férjem szerint be golyóztam már megint,mert azt mondja hogy 2 hete is ilyen volt...:o))

Hát én meg úgy látom...na mindegy...

Szóval zsibbad is a hasam közela vágáshoz!Gyakorlatilag nem érzek semmit!!!Na jó!Azt tudom hogy azért mert minden ideget,szalagot el vágtak...de kérlek írjátok már meg,hogy ti tényleg mit éreztek???????????:o)))

7620. Benita anyuka (válaszként erre: 7618. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 10:29

Igenis értettem!!!!!!! :oDD

estére meg nézem....ha merem..:O)))

7619. Benita anyuka (válaszként erre: 7617. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 10:28

Szia!:o)

Mi Humana tápszert eszünk ezerrel:O))

Én is úgy csinálom,hogy a miróba be teszem a babavizet,bele teszem a tápszert,espumisan cseppet(mert görcsöl is egy kicsit)és pluszba még a Nutrilon sűrítő porocskát mert amúgy a tápszer magában nem laktató az én Olíviámnak!!!!:o))

Na most ezt össze rázni és 4-5 percet várni kell mire be sűríti ez a valami...most gondolhatod??!!

Addig szét megy a fejem a gyereksírástól mert adj uram de azonnal..:oS olyankor álljon mindenki vigyázba mert marha éhes :O))szóval nem könnyű ezek az éjszakák....fárasztóak:O)

7618. briszeisz (válaszként erre: 7615. - Benita anyuka)
2011. jan. 29. 21:35
Tessék megnézni !!! muszáj :D
7617. briszeisz (válaszként erre: 7616. - Benita anyuka)
2011. jan. 29. 21:33

Benita!

Nem tudom milyen tápit esztek, de...

Én is csak 6 hétig szoptattam a kisfiam, és onnantól kezdve tápi volt.

A cumisüvegekben be volt készítve a forralt víz, kitapasztaltam mennyi másodperc kell a mikróban a kellő hőfokhoz, bele a tápszer, összeráztam és kész volt a kaja. Főleg éjjel volt jó, hogy 2-3 perc alatt elkészült, a gyerek se éhezett és én sem buktam fel az álmosságtól.

7616. Benita anyuka (válaszként erre: 7609. - Imisz)
2011. jan. 29. 20:28

Szia!

Sajna nem lehet előre készíteni:o(

Mindig frissen kell el készíteni!:O)

De nagyon fárasztó...

Most lehet,hogy bunkó leszek:De annyira szeretnék pihenni....csendben...nagyon zombi vagyok...

És fáj mindenem estére még jobban...

7615. Benita anyuka (válaszként erre: 7608. - Briszeisz)
2011. jan. 29. 19:35

Sziasztok csajok!

Na az már jóóóó:o)

Te kis csavargós!!:O)))

Méég neeemmm....nem néztem meg mert annyira nem merem!!!!!!!!:o(((

De jó nektek hogy el tudtok menni!Mi most örülünk,ha a fürdőig el jutunk:O)))

A panaszaim??Hááát....annyi hogy nem vagyok már vagyis nincs hőemelkedésem!!:o)

Ja!És már olyan nagyon nem fáj a jobb oldalamnál a sebem..

Ezeknek örülök,hogy legalább enyhültek...

Wellnessezz, majd helyettem is!!!:o))

7614. briszeisz
2011. jan. 29. 15:34
7613. briszeisz
2011. jan. 29. 15:12
7612. briszeisz
2011. jan. 29. 15:09

Tavaly Hajdúszoboszlón a 4 évszakban voltunk.

Maximális elégedettek voltunk, árban is megfizethető volt és a szolgáltatás is remek.

Most még keresgetünk, de az biztos, hogy amint lehet megyünk 1 hétvégére.

Kell az az 1-2 nap csak kettesben!

Van pár linkem, majd összeszedem és felteszem ide

7611. kisbeka1
2011. jan. 29. 14:33

Sziasztok

Mi is készülünk wellnessezni.Van valami jó ötletetek?

7610. kisbeka1 (válaszként erre: 7600. - Benita anyuka)
2011. jan. 29. 14:28

6 hétig én is csak tusoltam.gyors mosakodás,a sebemet nem áztattam sokáig.Aztán megtöröltem ennyi.

Kenni nem kell semmivel.

Pánikolós vagyok én is.Nálam viszont abban nyilvánult meg,hogy naponta kb 100-szor ránéztem a sebre,minden rendben van-e vele.

Annyira bennem maradt,hogy mi van ha újra elkezdek vérezni..

7609. Imisz
2011. jan. 29. 14:25

Sziasztok!

Benita, szerintem is nézd meg a sebet, nem lehet már olyan szörnyű! És akkor megnyugszol, hogy minden OK! A tápszert nem lehet előre elkészíteni és éjjel csak melegíteni? Nem tudom ezek a maiak milyenek, régen ezt meg lehetett csinálni. Be a hűtőbe, és csak langyosítottam ha kellett. Igaz, most talán már instant szerek wannak. Legalábbis unokahúgomnal olyan wolt, wett babawizet, bele a táp, összerázta és kész. Igaz az ő kislányának 1 éwes kora körül adott csak a rendes kaja mellé amikor már csak reggel és este szopiztatott.


Nekem a 6 hetesen manuális wizsgálat wolt, meg megnyomkodta a hasam a petefészkek miatt, és ennyi. De akkor még wolt waratom a hüwelyben, ami nem wolt felszíwódwa 100%-an, de azt mondta nem gond, sex mehet. Párom nem érez semmi különbséget azóta sem! És én sem! Szówal nem kell előre parázni, nálatok is minden rendben lesz!!

7608. briszeisz (válaszként erre: 7607. - Benita anyuka)
2011. jan. 29. 12:10

Szia!

Köszi, én jól vagyok. Tegnap már csavarogtam is :)

Muszááááááj volt egy kicsit shoppingolni:))

Igaz nem vettünk semmit, de olyan jól esett.

A sebedet megnézted már? Hidd el sokkal jobb lesz ha látod, meg fogsz nyugodni.

Mindig az ismeretlentől félünk a legjobban, ha a saját szemeddel látod, hogy minden rendben van a lelked is rendben lesz és könnyebb lesz feldolgozni.

Nekem ebben is sokat segít a párom. Töviről-hegyire átbeszéltük a témát már vagy 100-szor.

Nem tudom milyen lesz majd, ha már eljutunk odáig, de az biztos hogy nemcsak egy "bekötött zsáknak" fog nézni. Remélem, hogy ahogyan az elmúlt 2 hétben szépen alakultak a dolgaim, ezzel sem lesz probléma.

Egyébként a 6 hét lejártával nekem is be van igérve egy welness hétvége :D már alig vááááárom!

Benita nálad elmúltak már a panaszok?

7607. Benita anyuka (válaszként erre: 7606. - Briszeisz)
2011. jan. 29. 11:08

Szia!!:o)

Dehogy sértődöm!!:o)

Inkább köszönöm!:o)

Tudom ez már túlzás..vagy betegség??!!:oS

Anyukám is ezt mondta,hogy a rosszra nem szabad gondolni,mert az nagyon nem jó!

Csak ezt még fel dolgozni?...Bakker...

Na és te?hogy vagy:???

7606. briszeisz (válaszként erre: 7604. - Benita anyuka)
2011. jan. 28. 20:30

Hát, ha jól tippelek akkor tessék kicsit nem ennyire pánikolni :), meg ne sértődj csak aggódásból írom. Pozitív gondolatok !!!!

Szerintem a sebedet ha megnéznéd, kevésbé lennél stresszes. próbáld meg.... nem olyan vészes az.

A 6 hetesre csak tippelek, egy kis kukucska meg tipi-tapi, vagy valami ilyesmi.

De nálam elég érdekes lesz, a doki csakis ilyesmit mondhat" asszonyom már látom az alagút végét " :D

2011. jan. 28. 20:15

Ja!Képzeljétek,ma még nem is volt hőemelkedésem!

Úgy örülök,hogy már ez is elmúlt!!!:O))

Igazatok van lehet,hogy a stressztől volt...legalább is remélem..

Már kezd egy kicsit enyhülni a szúrásom...

Annyira félek,hogy soha nem lesz vége ennek az egésznek...annyira el keserít...

7604. Benita anyuka (válaszként erre: 7602. - Briszeisz)
2011. jan. 28. 20:11

Szia!

Vannak egy páran akik azt mondják,hogy kenjem valami védő szarral..hát...még jó,hogy nem kenem semmivel..biztos be szarnék!!

Én még nem is láttam a sebem,írtam korábban,hogy

picit maradt a hasamból a szülések után és hát sajnos rá lóg egy kicsit..

De nem azért nem nézem meg mert nem tudom hanem a látvány!!!Annyira be tudok tőle pánikolni,hogy kész vagyok!!!Minden seb láttán!!Sajnos ilyen hülye vagyok!!:o((

Ezért a férjem tisztítja...de Ő azt mondja,hogy nagyon szépen gyógyul..hát nem tudom mikor de majd talán egyszer meg nézem..

A hat hetes kontrollon mire számíthatok??Mit fog csinálni a doki??Szerintetek?

7603. Benita anyuka (válaszként erre: 7601. - Imisz)
2011. jan. 28. 20:05

Hát...azért jó lett volna az anyatej...

Ez a tápszerezés nekem nagyon új,a két gyerkőcöt szoptattam..kényelmes volt..

De a tápszer..pppfff....hát bakker éjjel minden 3 óránként tök kómásan ki menni,és kotyvasztani..

na de nem baj..Annak örülök,hogy van kinek csinálnom..:o)

7602. briszeisz (válaszként erre: 7600. - Benita anyuka)
2011. jan. 28. 19:55

Szia!

Semmit nem kell csinálni vele!!

Ne nagyon érje tusfürdö, vagy szappan csak tiszta víz. Fürdés után csak szárazra törlitek és kész.

Én tegnap voltam 2 hetes és már csak icipici pörk van a sebemen, lényegében már csak 1 vékony vörös csík.

7601. Imisz (válaszként erre: 7600. - Benita anyuka)
2011. jan. 28. 19:10

Na erre majd más, akinek wolt wágása. Maga a kádfürdés az 6 hétig tilos, csak zuhanyzás addig.

Gondolom jobb ha szárazra törlöd a sebet, nem kell neki annyira felázni. De ez csak az én wéleményem.


Ez már jó, hogy beforrt az a kis lyuk!

Szoptatás miatt ne aggódj, a tápos baba is megnő! Én már csak tudom, mindig azt mondom az első kiszopta a többiek elől is:)) Fiam, (a második gyerek)2-3 hétig szopizott csak, akármit csináltam, nem wolt tejem. És mekkora lett 18 éwesen:)Kis lányom (a 3.-ik) kicsit towább, 6 hétig szopizptt. Bezzeg az elsőnél wolt tejem 9-10 hónapig.

7600. Benita anyuka (válaszként erre: 7599. - Kisbeka1)
2011. jan. 28. 18:46

Helló lányok!

Nincs gond a fürdéssel csak ti is úgy csináltátok,hogy szárazra töröltétek?és hogy mivel?

Kezelitek valamivel?

Csak ezt szeretném tudni..:o)

7599. kisbeka1 (válaszként erre: 7596. - Benita anyuka)
2011. jan. 28. 17:05
mi a gond a fürdéssel?
7598. kisbeka1 (válaszként erre: 7576. - Benimutti)
2011. jan. 28. 16:42

szia

Nekem is volt,hogy egyik nap jobban megerőltettem magam,és fájt a hasam.pedig már 10 hetes vagyok.

próbálj megnyugodni,szerintem a kikapcsolódás rád fér.

7597. briszeisz (válaszként erre: 7596. - Benita anyuka)
2011. jan. 28. 16:39

Szia!

Konkrétan mi is volt a kérdés?

Örülök, hogy nincs gond legalább azzal a lukkal :P

7596. Benita anyuka (válaszként erre: 7594. - Imisz)
2011. jan. 28. 14:01

Szia!:o)

Nem sajnos...:o(

A sok kórházi bent lét miatt el apadtam...

A seben az a kis lyuk kb:1mm volt de már össze forrt!!Hála istennek!!

Még mindig szúrok...bakker.....a tököm ki van:o(

Lányok még mindig nem válaszoltatok a fürdéses kérdésemre:o((

Léégyyyyyssszzzííííí:o)))

7595. titii
2011. jan. 27. 20:16

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten! Ujvári doktor 20-án eltávolította a miómám laparoszkópos műtéttel. A papíron az van, hogy almányi nagyságú volt. Igyekszem majd írni, ha valakit érdekelnek a részletek. Kívánok mindenkinek nagyon jó egészséget, műtét előtt állóknak és műtét után lévőknek egyaránt. Ha valaki még műtét előtt áll és netán gondolkodott a méhmegtartó műtét mellett, annak szívesen írok.

Szép estét kívánok Nektek!!

Titi

7594. Imisz
2011. jan. 27. 19:28

Sziasztok!

Hú, jó sokat írtatok!

Benita, szoptatsz? Mert attól is lehet hőemelkedés, ha nem ürül ki a mell teljesen. Nekem wolt ilyen az első gyereknél. Aztán walakinek (bocs, nem emlékszem már ki wolt) wolt ilyen, hogy szétnyílt a seb és wáladékozott, járt kezelésre, kinyomkodták, átkötötték. Olawass wissza ha wan időd.


Jade, C witamint de sokat! Szerintem az 1000mg/nap a minimum, de lehet többet is! Legfeljebb kipisiled a fölösleget. Ja és ha meg tudod tenni, ágynyugalom, ne erőltesd meg magad. Mintha komoly beteg lennél, ugy csináld abból baj nem lehet!

7593. jade10
2011. jan. 27. 19:10

Sziasztok!

Nekem IBS-em van. Nagyon bejött székrekedésre az aszalt szilva, bélgörcsökre szélhajtónak az aszalt sárgabarack. Ezen kívül Mezym fortét is szedek.

Sziasztok!

7592. Rezeda63 (válaszként erre: 7585. - Benimutti)
2011. jan. 27. 18:39

Ez nagyon igaz!!!!!!!!!!!

Üdv Rezeda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook