Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


7651. kittiszi (válaszként erre: 7646. - Hjaniko)
2011. jan. 31. 22:02
szia nem is a köhögéssel van gond hanem a tüsszögésekkel borzasztó alig bírom tartani a hasam nagyon kellemetlen se aludni se feküdni már nem tudok fáj mindenem de remélem minél előbb rendbe jövök az orrom olyan mint a duda ez tényleg nem hiányzott további szép estét most megpróbálok kicsit internetezni
7650. rózsa777
2011. jan. 31. 21:16

Sziasztok!Én holnap leszek 8-hetes,most kezdek dolgozni,remélem fogom bírni.Állómunkát végzek.Azért még szúrkál kétoldalt néha.Egyébbként az tényleg igaz ,hogy minden nappal jobb.

Jó egészséget mindenkinek!

2011. jan. 31. 19:45
Csajok!!!Hát hova lettetek????:o((
7648. Benimutti
2011. jan. 31. 14:21

sziasztok!kittiszi, tea, c-vitamin, méz, fokhagyma, echinacea-csepek, és hajrá!


gyógytornászt lánmyok, elérhetőséggel akár privát üzenetben tudnátok nekem javasolni?még mindig ugy fáj a hasam, főleg ülni rossz és hajolni. nagyon rossz.

köszi

7647. Imisz (válaszként erre: 7645. - Kittiszi)
2011. jan. 31. 13:31

Szia Kittiszi!

Gyógyulj meg hamar, sok sok, és még annál is több C witamin, gondolom nem árthat! Remélhetőleg hamar túl leszel rajta, és akkor elfelejtheted idénre a wírusokat! Én is remélem, hogy nem köhögsz!


Wigyázz magadra!

7646. hjaniko (válaszként erre: 7645. - Kittiszi)
2011. jan. 31. 11:30

Gyógyulj meg minél hamarabb! Igyál sok meleg teát és ne kelj fel!(Gondolom, nem is tudnál...( )

Ez most tényleg nem hiányzott, de rendbe jössz. ne félj!Remélem, köhögnöd nem kell...

7645. kittiszi
2011. jan. 31. 11:05

Sziasztok elmúltam én is két hetes a sebem szépen gyógyul folyásom az nekem is van de nem veszélyes remélem ahogy gyógyulok elmúlik de az a gondom erre a sok nyavalyára utolért az influenza kislányom haza hozta az oviból már két napja 40 fokos lázam van a házi doki jár injekciózni antibiotikumot kapok ettől féltem én is hogy megfertőznek de ez van nem tudom magam kizárni a családi együttlétből remélem minden mellékhatástól átvészelem ezt is ezért vigyázzatok ti is legyengült szervezet hamar elkapja a betegséget

ezt már tudom pedig már nagyon jól éreztem magam alapvető dolgokat eltudtam végezni most meg megint semmit vigyázzatok magatokra

7644. Imisz
2011. jan. 30. 19:02

Szép estét mindenkinek!

Benimutti, ez a folyás érdekes, nekem pár hét alatt elmúlt a műtét után, azóta semmi. Pedig nem száraz a hüwelyem. De ha nem erős, nem szines, nincs szaga akkor nem lehet baj. Még wan mit tisztulni gondolom. Esetleg próbálj kamillateás irrigálást, az nem árthat. Nekem a műtét után jawasolta a doki, de kihagytam.

Haspuffadás lesz még egy darabig, főleg ha kicsit megerőlteted magad. Kis szurkálásokra, meg egyáltalán, hogy érzi az ember a műtétet, a régebben műtöttek is panaszkodnak. Már nem fáj, csak maga az érzés, hogy walamit csináltak. De remélhetőleg az idő múlásáwal ezek is elmúlnak.


Benita, Te abból a szempontból más wagy, hogy muszáj a babót emelgetni, stb. Na meg úgysem bírná ki senki, hogy más csinálja a dolgokat körülötte, de biztos, hogy közrejátszik, nem tudsz legalább a 6 hétig emelésmentesen gyógyulgatni.


Wigyázzatok magatokra!


Szimi

7643. 19Vica68
2011. jan. 30. 18:44
Ja, házasélet. Hát lassan, döcögve, de már elég jó!!!! Türelem ;)
7642. 19Vica68
2011. jan. 30. 18:40

Sziasztok!

Már régen írtam, de látom sajnos megint többen lettünk. Én már elmúltam 9 hetes, dolgozom. Azt tapasztalom, ha egész nap ülők akkor van folyásom, ha itthon vagyok és jövök megyek lényegesen kevesebb vagy egyáltalán semmi.

A hasam időnként féltéglára hasonlít azaz nagyon nehéz, úgy érzem dagadt is.

Persze az életem párja szerint csak beképzelem magamnak.

Benita én sem mertem megnézni a sebem, mert már a tudattól is rosszul voltam, de a párom lefényképezte, megmutatta és attól kezdve nem volt vele gondom. Sőt már meg is merem érinteni!

2011. jan. 30. 16:31

Benimutti!!Rólad is egy képet kérnék!!:o))

Briszeisz is olyan aranyos volt és nyomott fel ide egy képet magáról:O)Mármint a hoxára:o)

7640. Benita anyuka (válaszként erre: 7638. - Benimutti)
2011. jan. 30. 16:30
Nekem még mindig duzzadt,puffadt..de én 4 hetes vagyok még...szerintem az is elmúlik nemsokára neked!!!:o)
7639. Benita anyuka (válaszként erre: 7637. - Benimutti)
2011. jan. 30. 16:27

Szia!:o)

Ne aggódj én 4 hetes vagyok de nekem most kezdődött a fájdalmam!!A szélein azért érzed mert ott jobban meg húzták a varratokat!Ez tök normális dolog!!!Ne aggódj!!

Nekem sem volt 2hetesen bajom utána jöttek ezek a szúrások,fájások..

A lényeg,hogy ne erőltesd meg magad!!!Írtam már,hogy azt mondta a dokim:6hónap a teljes gyógyulási idő!!!!

A második kérdésedre csak azt tudom,hogy ez nagyon sokszor fog változni!Nekem pl:Hol erős rozsda színű a folyásom,hol színtelen,vagy egyáltalán nincs semmi!!!

Ne aggódj,csak tisztulsz!!És ez jó!:o))

Anyukám mondta ezeket,sajnos neki is volt ilyen műtétje...:o( ezelőtt 4-5 éve..

Ha valami bajom van mindig őt hívom:O)

Köszönöm a puszit:O))Neked is pusziiiii:O)

Ne aggódj,mindenki meg gyógyul!!!!!!!Még mi is!!!!!:o))csak türelem.

7638. Benimutti
2011. jan. 30. 15:54
ja jaj bocs , még a 3. kérdés hogy puffadt még mindig a hasam, nektek mikor mult el?tényleg köszi ha valaki válaszol!már tökre kezdek én is félni:-(
7637. Benimutti
2011. jan. 30. 15:43

sziasztok! visszajöttem a wellnesből, anagyon kellemes volt, tudom ajánlani Sikondát!!6 hetes és 3 napos vagyok, 6 hét 1 naposan mentünk, doki megengedte. azni nem mertem még csak pancsoltam, sétáltam, épp elég volta be- és kipakolás. Lenne pár kérdésem, kérlek titeket, aki tud, válaszoljon!

1. 5 hét 3 naposan volt a kontrollom, semmim nem fájt már hetek ota, tök jo volt minden. 2 napra rá fájni kezdett a sebemnél a hasam, de nem olyan sebfájósan, inkább mintha nyomnák befelé a 2 szélénél. 6 hetesen még volta kinek fájt a hasa? ez normális? vagy lehet, hogy valami gyulladás van, vagy kiujult az endomertiozisom?doki szerint minden rendben van, de nekem meg 5 napja ája hasam folyamatosan, főleg ülve érzem nagyon, állva kevésbé.az első nagyobb takaritásom után kezdődött...

2. nem tudom, ilyen erős folyásom van-e , vagy létezik, hogy viz folyik a hüvelyemből? viztiszta, löketszerűen jön, sokáig semmi, aztán egy nagyobb adag. lehet, hogy iylen tág lett a hüvelym, hogy a termálviz folyik ki? mert azota van...fura. nem viszket vagy ilyesmi.kérlek válaszoljatok!megint kezdek beparázni!

Benita anyuka, nagyon örülök, hoyg jobban vagy, csak igy tovább, millio puszi a legkisebb családtagnak is:-)

7636. briszeisz (válaszként erre: 7635. - Rezeda63)
2011. jan. 30. 14:21
aszalt szilva :)) ez tetszik
7635. Rezeda63 (válaszként erre: 7632. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 14:00

Szia!

Ne aggódj! Ezzel Én is így voltam! Amikor a fürdőben az egész alakos tükörben megláttam magam, hát mit ne mondjak, olyan voltam mint egy aszalt szilva. Mindíg az 58kg-ról álmodtam, és amikor annyi lettem nem igazán tetszettem magamnak. A cicim és a fenekem lógott, az arcom olyan volt hogy 100 évesnek látszott. Úgy hogy rájöttem a zsírpárnák jótékony hatására.

Azóta nem aggódom a kilóim miatt. Rendszeresen edzek, de a súlyomat nem szoktam mérni.

Üdv Rezeda

7634. briszeisz (válaszként erre: 7633. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:55

Mert agyon aggódod magad. Nem szabad, tessék kicsit lazulni, optimistábbnak lenni.

Van 3 csodás gyereked, egy remek férjed.

Lassacskán Te is kikeveredsz a bajból..... mostmár kötelező a happines :D

7633. Benita anyuka (válaszként erre: 7632. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 12:38

Ne aggódj!!Én meg úgy megyek mind aki be szart!!!:O))

Amúgy én meg olyan csövesnek érzem magam!!póló,melegítő vagy 5 számmal nagyobb!!!a hasam miatt nem merek fel venni ami pont passzol!!:O((

Én marhára nem tudok enni...már azt is mondtam férjemnek,hogy ki vették a gyomromat is...bakker nincs étvágyam!!

7632. briszeisz (válaszként erre: 7631. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:33

Köszi :) de most éppen össze vagyok kicsit trottyanva :D

Nem tudom Ti hogy voltatok vele, de én 4 kg fogytam. Abból már 2 kg visszajött, de a bőröm meg úgy egyáltalán a kinézetem is olyan "összeesett"

7631. Benita anyuka (válaszként erre: 7629. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 12:31
Nagyon csini vagy!
7630. briszeisz (válaszként erre: 7628. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:27
Hogy a házasélet körül nem lesz minden rendben. :((
7629. briszeisz (válaszként erre: 7626. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:26
már van :)
7628. Benita anyuka (válaszként erre: 7625. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 12:23
Mitől félsz?
7627. Benita anyuka (válaszként erre: 7624. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 12:22
Ezt a gyógyszertárban vettünk papír dobozban:oDDD
7626. Benita anyuka (válaszként erre: 7623. - Briszeisz)
2011. jan. 30. 12:21

Olyan ijesztő sokszor...mindig a rosszra gondolok:o(


Miért nincs rólad kép csajszi????

Nincs kedved fel dobni egyet??:O)

7625. briszeisz (válaszként erre: 7609. - Imisz)
2011. jan. 30. 12:19

Szia Imisz!

Bárcsak igazad lenne.

Valahol olvastam, hogy az orgazmuskor a méh ritmikusan összehúzódik. Na, ha nincs akkor mi van????

Alapjában véve nem hagyom el magam és optimista természet vagyok, de ettől az egytől nagyon félek.

7624. briszeisz (válaszként erre: 7619. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:15
A Nutrilon ömagában nem elég? Ha jól emlékszem mi is azt ettük. A DM-ben lehetett kapni, műanyag dobozban.
7623. briszeisz (válaszként erre: 7621. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:13

Azt még nem tudom, mert még csak 16 napos vagyok :D

Ha elérem a 4 hetet megírom. :)

De a duzzanat az szerintem normális, több hét is eltelhet, mire minden visszaáll a helyére.

Ne idegeskedj, minden rendben lesz.

7622. briszeisz (válaszként erre: 7621. - Benita anyuka)
2011. jan. 30. 12:11
Naná, hogy mered :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook