Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

2622. ili56
2010. máj. 26. 14:33
A doki írt ki nekem ovestin krémet, hogy kellemesebb legyen a sex. Szerintetek? Valaki használja?
2621. ili56 (válaszként erre: 2610. - 289fab1d6b)
2010. máj. 26. 14:28

Sziasztok!

Szilvi nekem is van feszülésérzés a mellemben, azt hittem attól, hogy szedem a livialt, de úgy néz ki anélkül is ez előfordul. Eléggé félek is mert holnap megyek mammográfiára és ott jól összepréselik. Máskor is utána fájni szokott.

Ma voltam vizsgálaton, mert nagyon idegesített, hogy úgyéreztem, hogy lecsúszott a hüvelyem, de azt mondta az orvos minden rendben van. Én mégis sokszor kényelmetlenül érzem magam.

2620. szofi99
2010. máj. 26. 14:03
Marcsika hol vagy ? Krumplistésztát csináltam ebédre, küldjek neked ? Na, én ma már egy falatot sem eszek!
2619. szofi99 (válaszként erre: 2618. - Kosztianda)
2010. máj. 26. 14:00

Szia !

Már éppen kérdezni akartalak hogy hová lettél! Én nagyon elfáradok, na de ezt már a kor is hozza :)

Én szenvedek, hogy hol lemegy a vérnyomásom, hol fel, és izzadok mint a..

2010. máj. 26. 13:27

hello timi, jucika szofi, emma, szilvi, mamma mia.

látom volt esemény még nem voltam. :-)

sikosítóra nem lesz szükség :-) az első műtétem után mi nem vártuk ki a 6 hetet, mert már elegünk van a november óta tartó 6 hetekből. hol kúp miatt, hol műtétek miatt. na mi 5 hét után most már nekem úgyis mindegy alapon nekiálltunk. nem kellet oda sikosító se semmi. na de most szerintem a 7 hét is meg lesz, mert piszok érzékeny a hasam így 4 hét után. Egész hétvégén csavarogtunk barátokkal.alig fáradtam el. ez tiszta jó.

téma én is vagyok a melóhelyen. tegnap bentvoltam...magnóra kellett volna mondani egy sablonszöveget és kihangosítani. :-) Igen jól vagyok, már nem "béna" a lábom, tudok menni blablabla....:-) nem szeretnék 6 hét után melózni, kérhetem a háziorvost, h írjon ki tovább? belegondolok, h 12 órát rohangálni éjjel- nappal. na ne. és biztos szívni fogok, mert már 2 hónapja tp-n vagyok a műtétek miatt. úgyhogy egész nyáron ott töltöm a hétvégéjeimet.

2010. máj. 26. 12:31

Sziasztok,Lányok!

Majd később részletesen írok,most van egy kis időm és megmézem a videót,amiről beszéltetek.

Puszi,mindenkinek!

2616. 289fab1d6b (válaszként erre: 2615. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 11:23

Azt mondta kora délután menjek, majd olyan fél 2-2 körül odamegyek.

Timi biztos nyüzsög, nem ér rá fórumozni.

2010. máj. 26. 11:11

Szilvi! Hány órára kell menni a dokihoz?

Mi lehet Timivel???,

2010. máj. 26. 10:20
Megtaláltam, hát basszus, nem semmi. Előbb kellett volna megnéznem, mikor hazajöttem a kórházból, nem álltam volna neki hősködni, az biztos
2613. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2602. - Szofi99)
2010. máj. 26. 10:17
Csak üsd be a google-ba: hysterectomia vodeo. Amit elsőnek felad, az a you tube lesz. Ott oldalt lesz kínálat, abból lehet válogatni. Csak erős idegzetűeknek!!!
2612. 289fab1d6b (válaszként erre: 2611. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 10:09
Hol láttad, kérem szépen a linket.
2010. máj. 26. 09:53
Hú lányok olyan hülye vagyok, tegnap a neten elkezdtem nézni egy hysterektomia videót. Majdnem rosszul lettem, ki kellett kapcsolni, szörnyű látvány, ennyire azért nem vagyok mazochista. Csak úgy kíváncsi voltam, mi történt velem, míg altatásban voltam....
2610. 289fab1d6b (válaszként erre: 2609. - Szofi99)
2010. máj. 26. 09:44
Nekem is feszült a mellem, de nekem az egyik petefészek bennmaradt :-). Pont olyan érzés volt, mint anno menzesz előtt.
2609. szofi99 (válaszként erre: 2605. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 09:39

Köszi! Ez már reklám !? :):) A klimax teát már korábban próbáltam, még majd veszek zsáját is ! Na ezt mind megiszom és megeszem , már másnem is kell, na esetleg egy kis csokis keksz :) Tegnap bevásároltam belőle, a Tes..ban lehet kapni, és nagyon finom !

Nincs senki másnak "mell baja " ?

2010. máj. 26. 09:32
Szerintem a 6 héten belül műtöttek között Timi a legenergikusabb, nem ér rá a saját bajával foglalkozni, hiszen szegénykémnek ott a fia betegsége. És ez tényleg úgy van, hogy egy anya saját baja mindig eltörpül a gyerekeié mellett, még ha az egy egyszerű nátha is.
2010. máj. 26. 09:26

Jók az ötletek!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszi. Nagyon jóóóóók.

Még Timire is kíváncsi vagyok!!

2010. máj. 26. 09:25
Egyébként, ha tőlem megkérdezik, hogy milyen volt, azt mondom: gyerekek, ezt nem lehet elmondani, ezt ki kell próbálni, reakció: zavart vihorászás, és más téma
2605. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2602. - Szofi99)
2010. máj. 26. 09:24

Szia!

Nem tudom hallotál-e róla, van a Lady klimax tea. Rengeteget gyártunk belőle, azt mondják nagyon jó, Herbária boltban, DM, Rossman beszerezhető.

Habár ebben is van orbáncfű, aminek alkalmazása alatt nem lehet tartósan napon lenni,mert foltok fognak megjelenni rajtad. Amit most vettél tablettákat, azokon is nézd meg, hogy mi az összetevő. A gyógynövény tartalmú készítmények némelyikének több idő kell, hogy kifejtse hatását. Az orbáncfűnek pl. 3 hét kell, de aztán csoda jó. Olyan feszültségoldó hatása van, mint a Xanax-nak, csakhogy ez nem okoz függőséget.Ajánlom még a zsályateát, rendkívül jó izzadás ellen, a citromfű pedig idegnyugtató. Ezeket lehet külön-külön is, de a lady klimax teában ez egyben benne van. Üdv: DR. Jucika:):)

2604. 289fab1d6b (válaszként erre: 2601. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 09:20
Mondd nekik, hogy hallgassák figyelmesen a Danubius rádiót, mert riportot készítettek veled, mivel fárasztó lenne mindenkinek személyesen elmondani.:-)
2603. mamma_mia123 (válaszként erre: 2601. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 09:10

Szia Jucika:)Talán kérdezd meg tőlük, hogy is volt,mert Te már nem is emlékszel rá:))mert már nálad nem téma.A műtétet meg ne szégyelld, még véletlenül se.Egyébként igazad van, hogy nem akarod velük megbeszélni.

Emma!!drukkolok!!!csak a másnap lesz rossz,de kérj bátran fájdalomcsillapítót,altatót:))a nővérek is örülnek, mert akkor nem lesz Veled éjjel gond.

Szép napot Nektek!!!

2602. szofi99
2010. máj. 26. 09:02

Sziasztok!

Tegnap nem tudtam ide jönni, mert elromlott a gépünk. Előző este lekapcsoltam, reggel pedig meg se nyikkant. Most a kisfiam elővette az ősrégit, ez még müködik, igaz lassu, mint a véncsiga, de legalább müködik. Az este viszont olyan vihar lett, hogy több órás áramszünet volt, nem semmi látványossággal az égen, mindenféle szint lehetett látni, mert épp ment le a nap a viharban ! :) Egyébként nagyon szép volt és félelmetes a villámokkal!

Én ma vagyok 5 hetes ! Olyan gyorsan eltelt ez az idő, és egyébként is olyan gyorsan telik, már midjárt junius van.

Na, lányok én tegnap bevásároltam a gyógyszertárban.

Az ált. közérzetem igen sz...Vettem remi..., ebben még poloskavész is van. Ettől biztos jobb lesz, vagy még vészesebb ?:)Vettem egy-két homeo.. szert is. Biztos el kell telni néhány napnak mire ezeknek esetleg érzek valami hatását.

A dokihoz majd a jövő héten kell mennem. Nekem még a mellem is feszül, " fáj", van valakinek ilyen tünete ? Ugy gondolom hogy ennek igazán nem kellene lenni petefészek nélkül, vagy az agyalapi mirigy csinálja ezt is?

Na ezt elmondom a dokinak, akkor nem csak alul vizsgál.. ó...

Jucika, ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond! Ha mész dolgozni csipd ki magad, lássák milyen jót tett ez a kis "pihenés", lássák hogy jobb formában vagy mint valaha, és még majd irigyek is lesznek !

2010. máj. 26. 08:46

Nagyon pipa vagyok. Tegnap volt itt a sógórnőm, Ő ugyanott dolgozik, ahol én, Ő kint a termelésben, én irodán. Amikor megtudtam, milyen műtétem lesz, a közvetlen kollegáimnak természetesen elmondtam,de megkértem őket, hogy ne kerüljön már ki az ügy az üzembe, hisz ez mégiscsak egy intim dolog. Persze, ez egy falu, mindenki ismer mindenkit, mára már mindenki rajtam csámcsog. Sógórnőmtől mindig kérdezgetik, hogy nahát, mi történt a Judittal, mi van, meg hogy volt. És nem részvétből kérdezik, hanem, hogy legyen téma, és kinek lesz több információja, hisz ez most egy szenzáció.

Előre félek visszamenni dolgozni, tudom, hogy lesz aki megbámul, mintha a holdról jöttem volna, lesznek akik körbe állnak, és kérdezgetnek. De én nem akarom velük megbeszélni, nem akarom, hogy illetéktelenek kifaggassanak.

Hogyan tudnám őket leszerelni, úgy hogy meg se bántsam őket, de értsenek is belőle????

Írjatok már egy-két jól eltalált mondatot, aminek majd hasznát veszem. Olyan jó kis rafináltat! Köszi.

2600. Emma* (válaszként erre: 2598. - 4f65de3fb5)
2010. máj. 26. 08:42
Annyira jót aludtam én is! Párom felébresztett, de aztán látta, hogy használhatatlan vagyok és 8 után próbálkozott megint.:-))) Akkor már nem hagyta, hogy visszalaudjak, csacsogott hozzám, hogy felébredjek végre.:-)))
2599. Emma* (válaszként erre: 2595. - 289fab1d6b)
2010. máj. 26. 08:41

Jó reggelt Lányok!

Mindenre felkészültem. Ha ezt írják elő, akkor ezt iszom meg. Bár a legjobb lenne, ha előtte 4 napig nem ennék (vagyis holnaptól), akkor nem kellene ilyen dolgokhoz folyamodni. Nem tudom melyik lenne jó, mert ha nem eszek, akkor nagymértékben fogynék is pluszban. Azt hiszem, akkor jöjjön, aminek jönnie ell!

2598. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 2597. - 289fab1d6b)
2010. máj. 26. 08:18

Heló!

Én isteni jót aludtam, apa nem horkolt, most ébredtem.

Mondtam Briginek, hogy az alvás tuti, hogy gyógyít. Végre érzem, hogy kipihent vagyok, zubog az ereimben a vér. Persze óvatos leszek, mert ilyenkor szokott velem elszállni a ló, hogy többet mozgok, mint kellene, utána meg jön a hasfájás.

Nálunk gyönyörű napsütéses idő van. Bezzeg az éjjel dörgött-csattogott. Puszi

2010. máj. 26. 07:48

Jó reggelt lányok!

Látom tegnap én voltam az utolsó, ma meg én vagyok az első.

Itt nálunk nagyon szomorú idő van, be van borulva. Gyerekek elmentek suliba, párom dolgozik, már megint egyedül vagyok.:(

Ti hogy vagytok???

Írjatok!

2010. máj. 25. 21:29

Jó éjt lányok, holnap leszek.

Puszi mindenkinek.

2595. 289fab1d6b (válaszként erre: 2593. - Emma*)
2010. máj. 25. 21:28
Szia Emma! A beöntéssel jobban járnál, a port meg kell inni, anyukámmal itatták vastagbél tükrözés előtt, hááát, nem akarlak elkeseríteni, de nem igazán ízlett neki, de azért megitta.:)És igen sokat kell inni, mert hasmenést okoz. Én a műtét előtti napon 4 liter vizet ittam meg.
2594. Emma*
2010. máj. 25. 21:10
Most megyek aludni, mert párocskámnak köszönhetően nem sokat aludtam az éjjel.;-):-D Szép álmokat mindenkinek!
2593. Emma* (válaszként erre: 2580. - Mamma_mia123)
2010. máj. 25. 21:07
Mamma_mia: nekem bélmosó port kellett vennem. A feirat szerint 1 liter vízben kell feloldani egy tasakot (2db-ot vetettek velem). Ezt most vagy megitatják velem, vagy beöntik. Ezt elfelejtettem megkérdezni, pedig az altatódoki mondta, hogy sokat kell mellette innom, mert kiszáradok.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook