Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
848. Iringo Lili (válaszként erre: 847. - MariJuli :))
2011. ápr. 1. 09:04
Ezt is töröljük??? Mert akkor ide felesleges is írni...Nem???
2011. márc. 31. 21:00
Knana, a klubba gyere!
846. Tevecca
2011. márc. 31. 20:20
meg van az engedélyem, átköltöztem a másikba :)
845. knana (válaszként erre: 844. - Iringo Lili)
2011. márc. 31. 20:09
Nincs valami nagy mozgás :(
844. Iringo Lili (válaszként erre: 843. - MariJuli :))
2011. márc. 31. 19:43
Sehol Senki??? Akkor jó éjt Mindenkinek!!!
2011. márc. 31. 18:41
Nem látlak a kérők között, szerintem 1x nyomtál rá az engedély kérésre, 2x kell, amikor kiírja, hogy sikeresen jelentkeztél, akkor jó. Én is jártam már így. Próbáld meg.
2011. márc. 31. 14:44
Én is kértem engedélyt, most akkor mi van?
841. knana
2011. márc. 31. 14:07
MariJuli,én tudtam írni!
840. knana (válaszként erre: 838. - MariJuli :))
2011. márc. 31. 14:05
Nekem ki írta.
2011. márc. 31. 14:05

Jaj bocsi, most néztem, a klubnál volt az engedély, így már engeédlyeztem is :)

gyertek!

2011. márc. 31. 14:04

Sziasztok!

Szerintem nem jól jelölt senki, mert nem jött semmi engedélykérés :(

Addig nyomjatok az engedélykérés gombra, amíg ki nem írja, hogy sikeresen jelentkeztél.

837. knana
2011. márc. 31. 13:31
Mari Juli!Remélem jól jelöltem be mindent :)
836. knana
2011. márc. 31. 12:22
Boci,milyen aktív voltál :)
835. Tevecca (válaszként erre: 834. - Knana)
2011. márc. 31. 12:21
Arra mérget vehetsz hogy sose...milyen jó lesz ezt elmesélni a gyereknek :S hogy hogy viselkedett velünk... Próbálom ráfogni a tavaszi fáradtságra vagy szülés utáni depinek vagy valaminek, de nem lehet mindent elnéznni
834. knana
2011. márc. 31. 12:20

Sziasztok!

Jelentem SEMMI bajom :)


Tevecca,örülök,h.már puncsolt este a párod.De szerintem ezt az életben nem felejted el neki.


Iringo,borzasztó lehetett a gyerek rohama.Ha jól értettem,ő a Zalán.Pont tegnap volt a névnapja.Figyeltem,mivel vagy Zalánunk vagy Zoénk lesz elvileg.

833. Tevecca
2011. márc. 31. 12:19

Anyósom nem rég hívott, BAlázzsal szabadságot rendeztet és elvisznek minket húsvétkor magukhoz. Olyan jó lenne ha egy hetet ott lehetnénk. Le lehet beszélni a védőnővel meg a dokival, habár azt mondtam nekik hogy fél éves koráig sehova sem- hogy minden oltás meg legyen. De ha nem megyünk, megbuggyanok. Kell egy kis levegőváltozás, rég voltunk otthon, még novemberben. Nem csodálom hogy zizis B. Jó lenne egy kis kikapcsolódás.


Áh, oda már be sem nézek, nem kell nekem a stressz. Hibbantak gyülekezete..miért kell mindenkiben a rosszat nézniük?

2011. márc. 31. 11:14
Jól filózok, hogy talit szerveztek Marijulival májusra? :)
831. Iringo Lili (válaszként erre: 830. - Bocikaramell)
2011. márc. 31. 10:22

Hát,igen,összetehetjük a kezünket...

A nagyobbik Náluk egyenesen zseni!!! Gyönyörű,okos Fiúcska...Úgyhogy megértem,hogy nehezen fogadják el ezt a helyzetet...Apuka egyenesen elutasítja...Csak le van maradva szerinte...Annyi pozitívumot látnak a csoportunkban,hogy 3 hónapja nem volt rohama...Előtte heti 2 szokott általában lenni...Előzőleg normál oviba járt,26 fős csoportba... Sokáig nem volt jó helyen!!! Na,most megyek erre a nyugalom szigete helyre...

830. bocikaramell (válaszként erre: 829. - Iringo Lili)
2011. márc. 31. 09:55
Az komoly, elég nagy nyűg lehet számukra. Bár én ne szóljak semmit, nem vagyok ilyen helyzetbe. Szerencsémre egészségesek a gyerekeim.
829. Iringo Lili (válaszként erre: 828. - Bocikaramell)
2011. márc. 31. 09:36

Tetszett a hozzászólásod a Kék Íriszhez...Nem tudom,mit kever Ő is??? De az az arab terrorista,az a fő szarkeverő...

Most telefonáltam az oviba,hozták-e Zalánt...Képzeljétek,igen!!!! Egy ilyen nagyroham után!!!! Ja,csak azért,mert uszoda van ma!!!!

Tegnap haza sem vitte volna,ha az a szörnyű hasmenés nem tör rá a Kisgyerekre....Orvos-gyógyszerész házaspár...Döbbenet!!!Ja és igazad lehet stressz forrás ügyileg...

2011. márc. 31. 09:10

Marijuli, attól függ, hogy milyen kályha. Ha cserépkályha, azt nyugodtan ott lehet hagyni, mivel, ha leég benne a fa, akkor le kell zárni, onnan nem jön ki semmi. Ha viszont csak síma fatüzeléses, amit folyton pakolni kell akkor más a helyzet.

Knana mi van veled? Vannak rosszulléteid?

Iringó, szerintem a magas vérnyomásod okozója, nagyban a munkahelyi stressz. Én tuti bepánikolnék egy ilyen roham láttán.

Tevecca, akkor tévedtem, bocs. Csak ez jutott eszembe. :)

827. Iringo Lili (válaszként erre: 823. - Bocikaramell)
2011. márc. 31. 08:29
Én este nem voltam,most reggel olvastam végig azt az arab köcsögöt!!!Jól felhúzott!!!! Írtam is neki,majd biztosan piszkoskodik velem is.....Mjulinak ismerős valahonnan...Valamilyen négyek bandája örök barátok körből...Megtette a bejelentést a moderátornak....Reméljük ,lesz valamilyen lépés...Hogy minket mindig megtalálnak az ócska lotyók!!! Hihetetlen!!!! Vonzzuk a rosszindulatú,elmebetegeket????
826. Iringo Lili (válaszként erre: 825. - Tevecca)
2011. márc. 31. 08:26

Vérnyomásom ingadozik....De nem olyan durva(most kopogtam le),mint a múlt héten...

Tegnap a Kisfiú rohama után kicsit felment...De nem csoda,mert irtó ijesztő volt!!! És annyira sajnáltam szegény Kicsikét...Ilyenkor pusztulnak az agysejtek... Csoda,hogy még beszél és megért sok dolgot...Ne legyünk soha ilyen helyzetben a Gyerekeinkkel!!!!

Örülök és megnyugtat,hogy a Család Melléd áll!!!! Este Mjulival még telefonon is beszéltünk,mi a csoda lehet Veletek????Rossz számra küldhette szegény az SMS-t,ezért nem válaszoltál...

825. Tevecca (válaszként erre: 821. - Iringo Lili)
2011. márc. 31. 08:17

Azt anyu nem hagyná, már jönni akartak értem. Anyósom azt mondta ha így folytatja B, akkor elvisz minket egy hétre, B meg hadd maradjon egyedül. B teljesen azokat a tüneteket produkálja mint egy depis kismama.


Bakker. Durva. De hát lehetett rá készülni. Őszintén nem lennék a helyedben :S

Vérnyomásod?

Knana merre vagy? Reggeli rosszullét? :D

824. Tevecca (válaszként erre: 823. - Bocikaramell)
2011. márc. 31. 08:13
Na boci, ez az amitől nem kell félni. Egyáltalán nincs elhanyagolva, sőt, folyton mondja hogy azt hitte ha megjön a gyerek végre békén hagyom kicsit. Ugyan tényleg nem foglalkozok vele annyit, de már a vége felé rettenetesen idegesítettem. Annyival kap kevesebbet hogy nem csinálom meg a reggelijét hajnal 4-5-kor meg nem nyaggatom 2 percenként hogy vegye már fel azt a zoknit.
2011. márc. 31. 08:01

Sziasztok! Tevecca, nem az lehet a baja a párodnak, hhogy kevesebb figyelmet kap tőled? Tudom törpilla lefáraszt, de nem lehetne neked puncsolni egy kicsit?

Marijuli mond már meg a másik fórumon kik azok az elmebetegek, akivel vitázol. Annyira nem vagyok képben, csak sejtésem van.

Na, megyek viszem a kicsit oviba, majd jövök

822. Iringo Lili (válaszként erre: 818. - MariJuli :))
2011. márc. 31. 07:32

Követtem az utasításokat,de nem tudom,sikerült-e???

Amit küldtél...Lehet,Neked kell majd visszajelölnöd????

821. Iringo Lili (válaszként erre: 820. - Tevecca)
2011. márc. 31. 06:52

Már agyon aggódtuk magunkat!!! Láttalak magam előtt,hogy bolyongsz az éjszakában a Kicsivel...

Hát,próbálj okosan "egyezkedni" Vele,kicsit keményíts be...Elég Neked most Alízzal éjjel-nappal...Megérthetne és segíthetne....

Korán ágyba bújtam,nem voltam jól....Megvolt tegnap az első epilepsziás rohama az egyik Gyerekünknek a csoportban...(a szívdokim kisfia...)Nagyon higgadtak,szakszerűek voltunk,de utána mindegyikőnk teljesen kész volt...

Munka után mi is Apáztunk,mint Bocika...7-kor értünk haza Tőlük....

820. Tevecca (válaszként erre: 818. - MariJuli :))
2011. márc. 31. 04:55

sms? nem kaptam meg....jó számra küldted? no majd fészen lebeszéljük :)


Jól értettétek, kidobott a francba, mondta költözzek haza. Szépen bőgicséltem, megfürdettem a leányt, erre lelépett. Már az anyjának s szóltam h hívja fel mert nekem nem veszi fel. Az apja nagyon pipa rá emiatt. Na az anyjának sem vette fel. Aztán vagy másfél óra séta után felvette. Kiszellőztette a fejét. Este már puncsolt is, de nagyon haragszom rá, ez nem fair velem, velünk szemben. Komolyan mondom, kijött rajta a szülés butáni depresszió. Nem viccelek. Be van dilizve. Most bezzeg meg vacsit is csinált nekem, de így ki fog készíteni. Mondtam neki este hogy ne haragudjon meg, de folyton magamra hagy, fáadt vagyok, nem tudom még az ő lelki világát is ápolgatni...No bealudt a kis csaj, megyek aludni (remélem)

819. knana (válaszként erre: 818. - MariJuli :))
2011. márc. 30. 20:48
Én is!!!!!Remélem semmi komoly.Pár órás mosoly szünet,max.1 éjszakás.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook