Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
668. Iringo Lili (válaszként erre: 666. - Tevecca)
2011. márc. 26. 15:17

Hű,az én vérnyomásom is felment attól a nőtől!!!! Zárt osztályra való,annyi szent!!!

Hogy van a Te kis Boszikád??? Jó Kislány ma????

667. MariJuli :) (válaszként erre: 666. - Tevecca)
2011. márc. 26. 15:00
Kiakadtam rá én is, tuti nem normális az a nő. De hálisten eltűnt onnan is.
666. Tevecca
2011. márc. 26. 14:49
Beleolvastam...remélem ez a nő nem fog idekerülni. Elmebeteg. Annyira utálom ezeket a boszorkányozókat...egyszerűen nem hiszem el..az még ok hogy valakii benyalja az ilyesmit, de hogy még fel is csap boszinak..te jó ég
665. Tevecca
2011. márc. 26. 14:37
Nagy mákom van, B utálja :D
664. Tevecca (válaszként erre: 652. - Knana)
2011. márc. 26. 14:36
Gratulálok a pici cisztádnak XDXDXD Na majd elmesélheted neki hogy azt hited rá :D:D:D Sok puszi nektek
663. MariJuli :) (válaszként erre: 662. - Iringo Lili)
2011. márc. 26. 14:25

Na, először én is azt hittem. De aztán ahogy jöttek a többiek, meg írogattak, meggyőzött, hogy csak egy hasonló elmebeteg!


Pisti is megszállott F1 ügyileg! :)

662. Iringo Lili (válaszként erre: 661. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 14:16

Sz.is ezt nézi,nagy megszállott!!!!

Be is vonulok a másik szobába,de ott nem jön be a NET!!!! Nem húztad fel Magad néhány idiótán a másik fórumon???? Én igen!!!! Olyan érzésem volt,mintha Bony írogatna.........................

2011. márc. 26. 14:00

Pisti meg erőlteti, hogy fenn tudjon maradni. Kezdődik a F1! időmérő.

délig dolgozott, megjött evett levest, aztán bóbiskol :) most nyitva a szeme, de nem sokáig :D

660. Iringo Lili (válaszként erre: 658. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 13:45

Juj,majd belenézek!!!

Most keltem fel...Mármint ebéd után,nem reggel óta...

Bocika,Knana???D3???????????????

2011. márc. 26. 13:44
rosszul írtam :"azthiszem a gyerekem skizofrén" a fórum
2011. márc. 26. 13:42
Én vagyok. Nyitottam egy fórumot, biztos beadja nektek is új belépéskor (azthiszem skizofrén a gyermekem) cimmel.Hát halljátok! Van ám ott minden!
657. knana
2011. márc. 26. 13:34
Sehol senki?????
656. knana (válaszként erre: 655. - MariJuli :))
2011. márc. 26. 08:10

Én imádom a rakott zödbabot,Anyának különleges babja van,isteni.Még Gyöngyinek anno igértem,h.kaphat.


Erikhez azért nem szoktam itt hozzászólni,mert újat nem tudok,meg skypon megírtam mindent!Tudod,bármikor kereshetsz.


Én örülök a halvány csíknak is :)

655. MariJuli :) (válaszként erre: 652. - Knana)
2011. márc. 26. 08:05

Na akkor megvan az oka, hogy miért nem jött eddig :)

A halvány csík is csík, és az is ér!!! Hurrá!

Látom nem bírtál aludni!


Magamhoz képest ma én is korán ébredtem.

Most elmegyek le a zöldségesbe, főzök egy jó kis csibelevest, meg rakott zöldbabot csinálok, azt még sose csináltam. Tegnapról van egy kis paradicsomos káposzta, az jó lesz nekem, mert én a zöldbabot nem szeretem. De a fiúk igen.

Egyre aggasztóbb E állapota. Tegnap beszéltem az unokatesójával és ő is észrevett dolgokat.

654. Iringo Lili (válaszként erre: 652. - Knana)
2011. márc. 26. 06:36

Hűha!!! Akkor halkan kezdhetünk örülni ????

Gratulálunk!!!

653. knana
2011. márc. 26. 04:26
Mátéka jól alszik,kétszer sírt fel picit.
652. knana
2011. márc. 26. 04:25

Jó reggelt kívánok!!!!


2 CSÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Igaz halvány,de 2!Már Anyukámat is hívtam,megy dolgozni,meg Ferit ébresztettem.


Remélem jó a teszt!!!!Puszi Lányok

651. knana
2011. márc. 25. 22:17
MariJuli!Emlékszem amikor írtad,h.ágyat szeretnétek.Remélem ki fogtok valami jót :)
650. knana (válaszként erre: 648. - MariJuli :))
2011. márc. 25. 22:15

Ápr.15-re van időpontom,vagy 14-re.


Lehet holnap tesztelek,de félek,mint a fene.

649. MariJuli :) (válaszként erre: 637. - Tevecca)
2011. márc. 25. 22:12
Remélem elmúlik Alíznál ez az üvöltős időszak. Lehet még a front hatása.
648. MariJuli :) (válaszként erre: 629. - Knana)
2011. márc. 25. 22:10

Szerintem a cisztától meg miómától inkább, hogy megjön. Sőt elég erősen és sokat,és van hogy ciklus közben is.

Mikor tesztelsz megint? El kéne már menni orvoshoz, nem?

647. MariJuli :) (válaszként erre: 627. - Bocikaramell)
2011. márc. 25. 22:09

Na tavaszi fáradtság? Vagy valaki odabentről?? :)

Biztos szép lesz a kerted, majd megnézem ám! :)

646. MariJuli :) (válaszként erre: 642. - Tevecca)
2011. márc. 25. 22:08
Az nagyon jó vásár volt. Körül is nézek a vaterán. Nekünk max 160-as kell, mert áthidalós szekrényünk van, 165 alatta a hely.
645. MariJuli :) (válaszként erre: 644. - Knana)
2011. márc. 25. 22:07
Szegénykém! Nagy ijedtség lehetett. De lényeg, nincs komolyabb baj.
644. knana
2011. márc. 25. 21:56

Sziasztok!!!

Én is most kezdek már teljesen le nyugodni,Iringo tud róla,h.miért,elvileg MariJuli is.


Vártuk itthon Ferit haza,olyan 6 óra lehetett.Csináltam az ennivalót.Már csak a hal rudacska sült.Elötte már a fasírt kész volt.Petrezselymes krumpli volt hozzá.


A lényeg,Máté ment befelé a szobába 1 fasírttal és nagy puffanást és üvőltést hallok.Hozzáteszem,Máté ritkán sír ha el esik.Rohantam,fel állítottam,neki esett az ajtó félfának.Egyből akkora púp volt a homlokán,mint 1 tojás és lila volt.


Rohantam a szomszédba,kopogtam,csengettem.A szomszéd csaj jött ki,nem tudom melyik(ikrek),kezébe nyomtam Mátét,mondtam,h.segítenie kell lenyomni a homlokát.Vissza rohantam fagyasztott cuccért,kanálért.


Úgy sírtam.A Szomszéd bácsi,mondta,h.nyomjam le.Mondtam,h.nem merem.Csúnya volt nagyon,tényleg akkora,mint 1 tojás.


Erőt vettem,sírva nyomtam neki kanállal,majd a májjal.Persze a Kicsi is sírt.


Engem is vigasztaltak,meg mondták ha kell,el visznek a balesetire.


Feri kb.20 percre volt tőlünk,hívtam,h.nyomja a gázt,mert balesetire kell menni.De úgy sírtam,h.alig értett meg.


Szerencsére a kanál és a máj segített,picit kezdett vérezni,de minimálisat,le sem töröltem,annyira semmiség volt.


Benit Anyukáméknál hagytuk és írány a kórház.


Szerencsére nem láttak semmit a röntgen képen.Feri vitte oda be,én nem mertem be menni,hátha Babás vagyok.Kicsi bent sírt én kint.


Kapott 1 kis tapaszt a fejére és betadint.Ennyi!!!!!!


Már alszik!!!


Még annyi,h.anyát is hívtam,h.menjenek fel hozzánk,mert valószinű,h.el zártam a gázt,de nézzék meg,még mielőtt fel gyújtom az egész házat.


Máté kapott az asszisztenstől 1 új kamiont.Olyan 20 cm-es kb.ja és egész végig,a Benit emlegette.

643. Tevecca (válaszként erre: 639. - Iringo Lili)
2011. márc. 25. 21:02

Jól megvígasztaltál. Attól félek hogy olyan lesz mint húgom..azt nem élném túl. De nem gondolok rá és nem lesz olyan.

Hát a stresszszint csökkentése nehéz dolog. Főleg ezekben az időkben. Viszont muszáj leszel. Remélem hamar kiderítik hogy mi van.

642. Tevecca (válaszként erre: 640. - MariJuli :))
2011. márc. 25. 21:00

Szia!

Szegénykéim. Mindig gond van Erikkel :S Bízzunk benne hogy segítenek a szakemberek.

Ágy dologban. Mi neten vettünk használtan egy 180x200-as ágyat, egyedi készítésű, éjjeliasztalok is voltak hozzá. Akitől vettük, annak a férje készítette. 25.000-ért. Neten jó dolgokat lehet találni. Remélem összejön a vásárlás

641. Iringo Lili (válaszként erre: 640. - MariJuli :))
2011. márc. 25. 20:18

De jó lenne,ha tudnátok venni valamit!!!!!!!!!!!!

Bocika,merre vagy???

2011. márc. 25. 18:20

Sziasztok!

Boci, kérdezted, hogy mi az, hogy ha még Erik itt lesz. Sajnos az, hogy nem lehet egyedül hagyni, jövő héten eldől hogyan tovább.

Knana, nem kell fizetni ez tb-s dolog. Erikkel beszélt tegnap a pszichológus, 15-ére van időpont a pszichiáterhez. DE! Ma a gyámügyes kolleganőm segített, mert azt mondta akkut az eset. VAn itt egy szociális intézmény, ahova jár egy orvos pszichiáter, felhívta őket, és hétfőn 9-re mehetek Erikkel. Azt mondják valószínű fog kelleni gyógyszer. Tudom mindenki ellenezte, de sajnos ez már az az eset, hogy muszáj. Majd csak lesz valami.

Voltunk Pistivel munka után bútorboltba, muszáj már ágyat venni, 2 éve halogatjuk. Most itt a bútorboltban 25 % árengedmény van a kiállított darabokra. Van egy kinyithatós 2 személyes fotelágy féle, ami elég szép és stabil most 63000 helyett lenne 47.000, meg van franciaágy rugós, ami 52.000 helyett lenne olyan 38.000. Van egy számítógépes asztal szép nagy, sok hellyel polccal 7400-ért. MÁr csak pénz kéne :))

639. Iringo Lili (válaszként erre: 638. - Tevecca)
2011. márc. 25. 17:59

Most van időm írni...Köszönöm,hogy aggódtok,nagyon jól esik...

Pihennem kéne,de itthon mindig annyi a dolog,bár Ti is tudjátok...

Knana,végre tudtunk beszélni!!!!!

D3 ,Kristóf pont olyan volt ,mint a Lányod!!!! Állandó szórakoztatást igényelt...Dalok,könyvek,mondókák...Anya hasán lógás egésznap....Hát,én is kikészültem a másfél év alatt....Utána valamivel jobb időszak következett....Most,vénségére megint rossz időszak van...

Jól megvígasztaltalak,ugye???

Na,tegnap nagyon közel volt a kaszás...Talán jövő héten kiderül,mit lehet velem kezdeni...Kaptam életmentő gyógyszert,amit be kell venni,ha gáz van...Hát,nem szárnyalok a boldogságtól,de ez van...Újra kell gondolnom a dolgaimat,az életemet...A legminimálisabbra kell a stresszt csökkentenem az életemben...Ez lesz a legnehezebb...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook