Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
578. Tevecca (válaszként erre: 570. - Knana)
2011. márc. 22. 16:35

Akkor segít amikor rájön. De ha megkérem puffog meg üvölt, hogy mindig ugráltatom..itthon sincs, vagy ha van alszik vagy gépezik.... Egyszerűen nem fogom fel. Auért nem hagyná a kakiban, de az esetek 90%-ában a kezembe nyomja..a 10% az amikor főzök. Anyu mondta h én is el voltam egyedül, de húgom nem, pedig ő sem volt kézbe szoktatva. Nagyon gyerek függő. Neekem egy hiszztimári jutott. Ha em vagyok elég gyors, majd megfeszül, lila lesz, bfeszyít és úgy üvölt hogy nem vesz levegőt, szóval még fulokol is...akaratos :) de az enyém :P


Már nem fáj, ma reggel elmúlt, meg jobb is a kedvem

2011. márc. 22. 16:02
Én is láttam. Ja a boszi már fröcsög és nyal. Annyira undorító, az ő drága szerelme, drágaságja. Basszus annyira irritál, mintha másnak nem is lenne normális párja. Fúj, annyira undorító.
576. knana
2011. márc. 22. 14:30

Én szerettem volna,h.ide jöjjön,szerintem akkor nem ment volna hozzájuk,csak szerintem szegény unatkozott,a kutya nem írt neki.


Ha pedig hívtuk volna és úgy ment volna vissza,akkor én kaptam volna.


Sajnálom azért,h.meg adta magát.

575. knana
2011. márc. 22. 14:28
Eddig tartotta magát Szimi!Írt nekik,h.mehet-e?Az idióta,pedig egyből nyal,h.persze,jó helyen jársz.UNDORÍTÓAK.
574. knana
2011. márc. 22. 14:18
Volt a szerelő,max.10 percet volt.Le csavarta a burkolatot.Az ajtó csukó nyelv,úgy állt,mintha be lenne csukva.Ez volt a baj.Vissza pöckölte és kész :)
573. knana (válaszként erre: 572. - Bocikaramell)
2011. márc. 22. 13:53

Akkor nem fogtok unatkozni.Panzió,nem semmi.Ügyik legyetek.


Jó munkát Neked és a Párodnak is.

2011. márc. 22. 13:25

Sziasztok! Olyan szép idő van. Úgy néz ki, a hétvégén nem is leszünk itthon. A sógoromék panziót éptenek, valószínű megyünk oda segíteni, amit lehet. Tereprendezés meg ilyesmi.

Holnap ebéd után el kell hozni a gyereket az oviból, meg csütörtökön is. A leendő ovisok mennek délutáni programra. Azt hiszem ki megyek veteményezni. A zuram, meg szőlőt metsz.

571. knana
2011. márc. 22. 12:06
Várom a mosogatógép szerelőt.Ki tudja mikor jön?
570. knana (válaszként erre: 566. - Tevecca)
2011. márc. 22. 12:06

Remélem már nem fáj a fejed!!!!

Nem baj,ha panaszkodsz,szivesen meg hallgatunk.


Mi ütött a Párodba,h.nem segít?Eddig tette nem?

Nálunk szerencsére Feri segít amikor itthon van,Pelusoz,öltöztet,etet,mindent meg csinál.Szerintem látja hétvégén,h.mennyi mindent kell a gyerekeknek csinálni,és ugye én csinálom egész héten és hétvégén átveszi a feladatot.


Szerencsére Ő akkor is pelenkázott amikor picik voltak.

Van olyan ismim,aki inkább hagyta a kakiban a gyereket,de nem vette le,amíg az Anya haza nem ért.Az ilyet nem értem meg!!!!!!


Hátha csak pillanatnyi hóbort nála,h.most nem segít.

Mond meg nyugodtan,h.Te is fáradt vagy.Abban nincs semmi rossz.


Igaz én azt hozzá teszem,h.az én Fiaim,nem voltak pont ezért ölbe szoktatva,mivel egyedül vagyok egész héten.Ők szépen egyedül is tudnak játszani.Sok gyerek nem játszik egyedül.


Az enyémek ilyenek,a másé más.Nem vagyunk mi sem egyformák.:)

569. knana (válaszként erre: 564. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 11:59

Mentünk oviba,tegnap délután is egyszer köhögött,az éjjel is egyszer.Jó szirupot kapott.


Már jól van.Este már nem adok neki szerintem.Reggel még kapott.


Holnap kirándulni megyünk,nem messze ám,csak itt a Faluban.Mátét viszem babakocsival.

568. knana (válaszként erre: 563. - Iringo Lili)
2011. márc. 22. 11:57

Szia Iringo Lili!sajnálom Sz-ot,de a vérnyomást szépen kordában lehet tartani gyógyszerrel,apukám évek óta szedi.De ha el kezdi,SZEDNI KELL MINDIG!!!Nem úgy,h.jobban vagyok,ma nem veszem be stb.De nem okoskodni akartam,de gondolom tudod.


Minden oké lesz Vele!!!!!

567. knana (válaszként erre: 562. - MariJuli :))
2011. márc. 22. 11:55

Sziasztok!Sajnálattal olvastam amit írtál Erikről.

Ennyire rosszak az érintő képernyős telók?Vagy csak Ti fogtatok ki rosszat?Mi is hétvégén lehet le cseréljük Őket,vagy jövő hétvégén.Feri már most szeretné :)

566. Tevecca
2011. márc. 22. 07:55

Pfú de rossz ez a joghurt. Nagyon nem szeretem. Sőt, utálom. De ezt írja a diétám. Nem kell megijedni, ez ilyen szoptatós étrend, hogy mindenfélét egyek. Muszáj tartanom, különben nem étkeznék egészségesen és kiegyensúlyozottan. Egyszerűen nem ennék zöldséget.kivéve kukorica, borsó, rizs meg krumpli. De nem lehet krumplin élni :D Úgyhogy a még megmaradt ép eszemmel, összeállítottam egy étrendet :D A joghurt úgy került bele hogy elméletileg jó, mert élőflórás, stb, hasonló hülyeségek....Jó napunk lesz, tuti megyek sétálni.


Más: Balázs megint megy kondizni. Amikor kivette a szülési szabadságot, akkor is minden nap ment. Efketíve 10-15 percet van a gyerek a kezében, mindent én csinálok, éjszakázás, pelusozást, fürdetést, játékot még amikor itthon van, akkor is. Fél 2-től ökörködik a gyerek, megkértem reggel 6-kor hgy pelusozza már át, hadd menjek pisilni. Mondta ok, de vigyek be neki teát. Bevittem, erre a pisis pelusos gyereket odanyomta a kezembe. Szóval holt kómásan ugráltatott és megint én csinálok mindent. Ja még hisztizik B. ha nappal meg kell fognia A.-t amíg főzök, mosogatok, mert hogy ő pihenni akar.... No comment. Bocs hogy panaszkodok, de más nem hallgat meg. Vagy meghallgatna, de nincs a közelembenn :)

565. Tevecca
2011. márc. 22. 07:47

Iringo Lili: vegyétek úgy a dolgot mint egy kis szabadság. Remélem nem lesz semmmi baj. Nem is...tudom hogy nem lesz semi baj :)

Knana: már annyi mindent hallottam hogy mit szabad, meg mit nem, hogy semmit nem merrtem bevenni. Mondtam Balázsnak csináljunk még egy gyereket, mert terhesség alatt nem jött ki a migrénem :D:D:D Dehogy baj hogy leírtad. Gondolom mély szegénység van náluk....

564. Iringo Lili (válaszként erre: 562. - MariJuli :))
2011. márc. 22. 07:39

Jó munkát a dolgozóba menőknek,a Többieknek meg "kellemes" otthoni szöszmötölést!!!!

D3 remélem jobban vagy már!!!

Knana? Te is,ugye??? Oviba mentetek????Én még biztos nem vinném...Nálunk most éppen a hányás-hasmenés tombol....Tök jó,mert már az én gyomrom sem az igazi...

563. Iringo Lili (válaszként erre: 560. - Knana)
2011. márc. 22. 06:13
Nagyon későn értünk haza,már elmúlt fél 10...Vizsgálatok voltak,ÉKG is...Magas a vérnyomása:180/100!!! Jövő héten lesz egy vérvétel,UHang,vizelet stb,,,Úgyis ki akart venni egy hetet,mert ki is van merülve...Lehet,hogy én is itthon leszek egy-két napot Vele...Majd meglátom. Nem vagyok nyugodt mindenesetre...
2011. márc. 21. 21:20

Köszi Boci a figyelőzést.

Ma nem tudtam lenni, mert megint gond van Erikkel, és intéztem dolgot, már 8 óra volt, hogy végre leültem.

Boci, be tudnád vállalni Erik telefonját is elvinni abba a szervízbe, ahova az enyémet. Mert akkor a héten feladnám. Érintőképernyő hibás ez is, nem azt a menüt hozza elő, amire kattint.

561. knana (válaszként erre: 555. - Tevecca)
2011. márc. 21. 18:02

Szegényem.Nem vettél be gyógyszert?Gondolom a szoptatás miatt nem mersz.Valamit csak lehet nem???JOBBULÁST!!!!


Lányok,bocs,h.az előbb annyit írtam.A hatása alatt vagyok nagyon.

560. knana (válaszként erre: 558. - Iringo Lili)
2011. márc. 21. 18:00
Mi lehet vele?Remélem semmi komoly!!!!
559. knana
2011. márc. 21. 17:59

Lányok el kell mesélnem valamit.Úgy meghatott a dolog,h.borzalmas.


Van a Beninek 1 ovis társa.A mellettünk lévő lépcsőházban laknak.Annyira nem voltak a kedvenceim.Az apuka volt párszor hűvösön,az Anyuka örül,ha szociális munkásnak fel veszik,olyan kis lükék.

Van 2 gyerek,a Fiú középsős a lány nagy csoportos.


A lakásban eddig lakott a Papa,Mama olyan 55 év körül vannak.Ez a család,ők ugye 4-en,meg a Csajnak 2 tesója,de Ők is felnőttek.A Csak pultos,a csávó passz!!!Napnál fűtő lehet.Tehát 8-an a 2 szobásban.


Már a Papa-Mama el mentek,mert nem bírták idegekkel.


Most 6-an laknak,4 felnőtt,2 gyerek.


Most csak a 4 tagú családról írok.

Az apa olyan,h.már hallottam üvőlteni a nővel,h.MIÉRT MÉSZ OLYAN KORÁN A GYEREKEKÉRT?UNATKOZOL?????Meg ilyenek.


Most mentem az oviba,mondják,h.beteg a Fiú,nagyon köhög.

Mondom,h.Beni milyen jó szirupot kapott.Azt mondják,mi a neve?Nem tudtam.Fel jöhetnek,h.leírják a nevét??Mondtam persze.Feljött a Kislány és az Anyuka.


A Kislány amikor beért a szobába:HÚÚÚ,MENNYI JÁTÉK....Az Anya azt mondja,jézusom,mint a játék boltban.A Kislány nem akart haza menni.


Mondtam hadjaa,had játszon.Majd jöjjön érte.45 percet volt kb itt,és jött érte.


Volt elő sós keksz,meg kináltam a Kislányt,úgy örült.Beni kérdezte,h.kér-e gumi cukrot.Nagyon örült neki,szint ujjongot.Kérdeztem:KÉRSZ TORTÁT?Lányok,én olyan örömet ritkán láttam gyereken.Kapott tortát,sütit,üditőt.


Csomagoltam a Tesójának is.


Jöttek érte,persze nem akart megint haza menni.

Kérdezte,holnap is jöhetek????


Meg szakadt a szívem.


Azt mondja az Anya,mondta a Férjének,h.a Lány,mintha játékboltba szabadult volna be.


Ja az Anya kérdezte,h.nincs citrom pótlóm?Mondtam nincs.Citromlét tudtam adni neki.


100 szónak is egy a vége,én így még nem láttam gyereket örülni,1 tortának és gumi cukornak,játéknak.


Mi lehet náluk Istenem....De a Kislány segített pakolni,ügyes,szép gyerek.

558. Iringo Lili (válaszként erre: 557. - Tevecca)
2011. márc. 21. 17:36

Végre itthon,de nem sokáig,este 8-ra megyünk Sz-dal a szívgyógyászomhoz---A bal lába állandóan bedagad,a szíve is szorít...Hát,nem vagyok nyugodt!!!!

Örülök,hogy van fizu!!! Lassan oda adhatták volna a jövő havit is...

Gratulálok Pistinek!!! A holnapot túl kell élnie,nem lesz könnyű,az biztos!!!!

De utána majd jobb lesz mindenféle téren...Gondoljon erre...

A banya mindig okoskodik,de nem OKOS,sőt böszme,mint a kocsirúd...Egyelőre mellette áll a kicsike tábora...Majdcsak leáldozik neki...

Knana,én is biztos tesztelnék megint...

557. Tevecca (válaszként erre: 553. - Knana)
2011. márc. 21. 17:12
Nagyon nem értem a dolgot, de gondolom nem is baj...
556. Tevecca (válaszként erre: 551. - Knana)
2011. márc. 21. 17:03

nem nézem őket mert szánalmasak a semmit mondó üzeneteikkel..semmi komolyat, fontosat nem lehet írni, mert romboljuk a közhangulatot...


Óóóó, ott tartunk hogy folyamatosan bőgök az új oktatási törvényen... ha nem mehetek emiatt a majom miatt vissza egyetemre, fölakasztom magam..

555. Tevecca (válaszként erre: 549. - Bocikaramell)
2011. márc. 21. 17:00

Gratu a fizudhoz!

Pisti majd túúl teszi magát a dolgon és graaaaaatula neki :D


úúú még fáj a fejem..ez a 3. nap

554. Tevecca
2011. márc. 21. 15:58
Most jöttemm meg, de mehetek is pelust cserélni..fészen vagyok, de ide nehéz feljutni :/
553. knana (válaszként erre: 552. - Bocikaramell)
2011. márc. 21. 14:41

Én semmit,OKOSKA írta,h.várom a privit.Az egyik tagnak.Tudjátok,ők a nagy privi ellenesek,most meg írja,h.várom a privit.


Krumpli salit megint írta Gy.,h.Vica írja már le.Szerintem utána azért írta a röhögő jeleket,mert rájött,h.nem is Ő irta,vagy vissza kereste és meg látta,h.én csinálom tojással.(Mivel azt írta,h.ha kell,vissza keresi)

552. bocikaramell (válaszként erre: 551. - Knana)
2011. márc. 21. 14:36
Milyen privit vársz?
551. knana (válaszként erre: 549. - Bocikaramell)
2011. márc. 21. 14:02

Szia!!!Nagyon örülök a fizudnak!!!

Jaj,meg a VÁROM A PRIVIT!!!!Ez is idegesítő nála.De mit érdekel az idióta.


Nálam még semmi!!!!De nem reménykedem már.Azért tesztről gondoskodtam.7 végén még egyet csinálok,ha 1 csík,többet nem csinálok,majd a doki 15-én mond valamit.

2011. márc. 21. 14:00
Tevecca merre vagy?
2011. márc. 21. 14:00

Sziasztok! Marijuli, majd túl teszi magát rajta Pisti, nem lesz könnyű, főleg ha leordították a fejét! Knana veled mi van, még mindig semmi? Fiúk? Iringó, nem semmi vagy, korán reggel már túl vagy a tornán.

Most olvastam fő okoskát. kutyás téma, amiben a fő okos megállapította, hogy nem érti azokat az embereket, akik nagy kutyát visznek panelba. Miért nem olyan kutyát választanak, amivel kevesebbet kell foglalkozni, meg kisebb a mozgásigénye. Idióta. Minden kutyával kell foglalkozni, független a termetétől. élőlény a kicsi is meg a nagy is. Mindig olyan nagy dolgokat akar mondani, aztán leírja a bődületes baromságokat. Van fizum!!!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook