Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megtermékenyítés donor spermával fórum

Megtermékenyítés donor spermával (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. Adnilem85 (válaszként erre: 39. - Pirosch)
2016. nov. 2. 18:27
Szia. Azt mondták telefonon,hogy amugy is kevés volt sajnos és a tb-s elfogyott. Lehetséges hogy nem is lesz,csak téritéses lombik esetében. :(
39. Pirosch (válaszként erre: 37. - Adnilem85)
2016. okt. 23. 20:07
Szia, hogyhogy tb-sre nincs donor? Én most parkolópályán vagyok munkahelyi varakozas miatt, de utáta szinte rögtön kezdenék... ha lehet
38. Pirosch (válaszként erre: 35. - Born2be)
2016. okt. 23. 20:05

Kedves Born2be,

köszönjük nagylelkűséged, de inkább légy hivatalos donor , azaz csapoltasd meg magad a Kaáliban.mert ott megnézik, hogy milyen anyagod van.

egyébként feleségül kéne venned a hölgyeket, hogy teherbe ejthess minket 😊

2016. okt. 20. 14:36
Sziasztok! Mi a Káliban probálkoztunk. TB által finanszirozott lombikra nincs,és valoszinüleg nem is lesz donor. Ha fizetösre mennénk,akkor lenne természetesen,csakhogy az -nekünk legalábbis- megfizethetetlen. Maga a beültetés 450 ezer,plusz a további költségek. Mindennel együtt majdnem 1 millára jön ki... Az nem fér a fejembe,hogy ha nincs ennyi pénzem-ezzel sztem vagyunk igy páran- akkor nem lehet gyerekem???
2016. szept. 26. 07:56

Jézusmárja, azt olvastam, hogy "Méregtelenítés donor spermával"


Bár már nem lepődök meg semmin, ezen azért kikerekedett a szemem :)

2016. szept. 26. 07:53

Tisztlet Mindenki


Spermadonornak, biológiai apának jelentkeznék.


-36 éves, 183 cm magas, 91 kg, barna haj és barna szem.


-káros szenvedélyektöl mentes, és mentes korábban is

(kivéve gimis-főiskolás görbe hétvégéket)


-szellemi képességek rendben (családban mindenki felsőfokú végzettséggel rendelkezik, kivéve édesanyámat)


-fizikai képességek szintén rendben (rendszeresen spotolok, de olimpikon nem volt a családban)


-családomban örökletes betegségröl nem tudok, sem más örökletes testi deformációról


-a dolog jogi oldalából nem szándékozom kérdést csinálni


-normális emberi értékekkel rendelkezem, nem egy interneten szókaratézó-és-eltünő férfi vagyok


everlasting2born@gmail.com

2016. aug. 15. 21:11
Rendben, köszi a választ :)
33. Pirosch (válaszként erre: 32. - Zora123)
2016. aug. 14. 20:50
Szia, kérdezd a dokit, mert ahány donorspermára váró párt, egyedülállót kérdezel,annyiféle info van a dokiktól. A várólista tb támogatottan elég hosszú azt mondják. A fizetős 450 ezer. :-)
2016. aug. 14. 19:24
Sziasztok! Van esetleg valakinek friss információja? Lehet, hogy nekünk is szükségünk lesz spermadonorra, az orvosunk említette, mint lehetőséget, és most kezdtem el utánaolvasni, de friss híreket nem találok.
31. hajni2014 (válaszként erre: 30. - Golgotaszeged)
2016. márc. 11. 22:26
Szia, állítólag most várnak Kaali professzorra mert külföldön van addig összegyűjtik az embereket kinek kell donor aztán( nyár elején kb) tajekoztatnak a továbbiakrol...de jó ideig lesz még szerintem várakozás mert kevés a donor és sokan vagyunk...
2016. márc. 10. 22:27
Keresek olyan sorstársakat, akik spermadonorra várnak, érdekel Ők milyen információval rendelkeznek. Én Kaális páciens vagyok, de jelenleg azon kívül, hogy a márciusi beavatkozás időpontját zavaros indokokkal elhalasztották és adatokat pl. TAJ szám stb. kértek, semmit sem mondanak.
29. Niki34 (válaszként erre: 28. - Hajni2014)
2016. febr. 25. 11:38
Atyaég...hát ezt nem gondoltam volna:-((
28. hajni2014 (válaszként erre: 27. - Niki34)
2016. febr. 23. 16:38
Szia Niki! Én ma hívtam őket felirtak a várólistara - kb jövő év elején kerülök sorra...most próbálok nem bőgni.
27. Niki34
2016. febr. 22. 20:31
Sziasztok! Gondoltam csatlakozom. Pont ma derült ki, hogy nem sikerült a 3. beültetés, a hcg 0. Ezek után merült fel nálunk is a donor sperma opció,mivel a férjem spermiogramja elég rossz. Én azt az infót kaptam,hogy a Humáncell Kft-vel nekem kell felvenni a kapcsolatot, csak mivel lelkileg elég rotty vagyok, ma még nem intéztem semmit - de fogok. Mi Pécsre járunk a meddőségi központba. Szép estét mindenkinek: Niki
2016. febr. 19. 13:35
Sziasztok van valaki a Kaaliba vár donoros lombikra? Van valami hír?
2016. febr. 15. 17:29
Jó régi topic.
24. Adnilem85 (válaszként erre: 23. - Timcso81)
2016. febr. 15. 15:33
Szia. Ti mostanában hallottatok valami uj információt,hogy mikor és mennyiért és hol lehet majd kapni?
23. timcso81 (válaszként erre: 22. - Adnilem85)
2016. febr. 6. 20:37
Sziasztok! Nálunk is ez a helyzet.Gyertek beszélgessünk!!!
22. Adnilem85 (válaszként erre: 21. - Zaire)
2016. febr. 4. 15:51
Szia. Épp ilyen témában kerestem fórumot. Most hogy ilyen kilátástalan a helyzet, gondoltam hátha tud valaki valami bíztatót írni.
21. Zaire
2016. jan. 8. 23:49
Sziasztok. Van itt valaki?
2013. okt. 15. 13:43
Sziasztok nálunk is ez a helyzet,hogy csak donor lehetne de a párom nem akar.Kivel mi lett azóta?
2013. okt. 1. 15:06

Szia NL 2010,


Adnál erről bővebb felvilágosítást, nagyon érdekelne...


Köszi előre is

18. Mazsinka (válaszként erre: 13. - 65827eeb74)
2012. ápr. 26. 16:35

"ha szeretjuk egymast akkor mindet megteszunk egymasert vagy nem????"


"viszont ha nem vallalt volna el egy ilyet akkor pá-pá lett volna neki mert nem kerhet olyan aldozatot tollem hogy en aki imadja a gyerekeket ne szuljon!!"


Szóval akkor te mindent kérhetsz tőle, de ő ne kérjen tőled semmit, mert pápá lesz. Szép is a szerelem.

2011. jan. 6. 23:12
Én saját magunkon tapasztaltam ezt a dolgot.Kiderült hogy a férjemtöl nem lehet babám.Nálunk ö volt az aki az elsö perctöl mondta hogy akkor legyen donor.Nekem nehezebb volt ezt megemészteni mert én TŐLE akartam babát.Kb másfél évbe telt mire rávettem magam.Szerencsére az elsö inszem sikerült és született egy egészséges,gyönyörü kisfiúnk.Aki hihetetlen,de nagyon hasonlit a férjemre.Már eszünkbe sem jut hogy nem ö a biológiai apa,egyszerüen imádják egymást!!!Nem bántam meg hogy igy döntöttünk,és javaslom mindenkinek aki hasonló cipöben jár,hogy bátran vágjon bele.MEGÉRI!!!!!
2010. dec. 10. 19:00
Furcsa hozzáállás a férj részéről. Talán attól fél, hogy a felesége jobban kötődik egy saját babához, mint egy örökbefogadotthoz? Talán jobban, mint őhozzá? Igazából olyan kapcsolat lenne a férfi számára ideális, ahol a nő nem akar babát, de azt megtagadni egy nőtől, hogy saját gyermeke legyen önzésre vall és kegyetlenség is.
15. moniny
2010. dec. 10. 18:52
Sziasztok! Ha véletlen még itt lennétek ez engem is érdekelne, mert mi is hasonló problémával küzködünk, és már folyamatban van is a dolog. Kinek van hasonló problémája és mik a tapasztalatok? Köszönöm a válaszotokat!
14. jana48 (válaszként erre: 8. - 2df174aa9c)
2010. okt. 23. 06:34
Egyetértek!-így igaz...
2009. dec. 9. 22:53
Sziasztok !!szeretnek hozzaszolni ehez az egeszhez!!!a parom nem tud babit csinalni mert genetika van a dologban,de neki a leletek ismertetese utan ez elso mondata az volt DONOR!!!neki nem kell orokbe fogadott,ki tudja kie hogy eltek milyen pszihologiai hatter van lehet gyilkos lehet drogos hallani sem akart rolla!!!de en sem!!!viszont ha nem vallalt volna el egy ilyet akkor pá-pá lett volna neki mert nem kerhet olyan aldozatot tollem hogy en aki imadja a gyerekeket ne szuljon!!!:(((ezt egy pasi sem kerheti egy notol!!!az ilyen maradjon egyedul!!es valoban ha szeretjuk egymast akkor mindet megteszunk egymasert vagy nem????ti hogy gondoljatok lanyok????igazam van???
12. 65827eeb74 (válaszként erre: 11. - Bogi1976)
2009. dec. 9. 22:48
Szia Bogi Én varok erre!!januarban inszem :)))
2009. dec. 8. 16:05

Sziasztok!

Én is sperma donor inszemre várok...

Van itt valaki, aki szintén erre a programra vár?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook