Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszépülhetek a szemében? fórum

Megszépülhetek a szemében? (beszélgetős fórum)


26. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Nancy Ann)
jan. 29. 12:11
a fene tudja.megkérdeztem,hogy írjam a nevét.akkor aztán belekeveredtünk.
jan. 29. 11:10
Ha megmutatod hogy nézel ki, én megmondom. Van jó s*gged? :D
jan. 29. 11:09
meg
jan. 29. 09:30
Biztos van ilyen, bár velem nem fordult még sosem elő.
jan. 29. 08:51

Ha nem tetszik valaki elsőre,abból l kialalulhat még mély érzrés,szerelem.Ha fizikailag taszít,abból nem,mert intim kapcsolatot azért nem kezdünk olyannal,akinek a fizikai adottságai,mondjuk az illata,bőre tapintása stb. viszolygást kelt.

Ha valakinek nem a külsejébe szerelmesedünk bele,annak van egy olyan előnye,hogy tartósabb érzelem alakul ki-mert az érzékek fellángolását kezdetben össze lehet keverni a szerelemmel,ha valaki külsőre nagyon “bejön”.

A párom engem sem a külsejével fogott neg,ahogy Pasionella írta:nem volt a zsánerem.De aztán mégis szeretni kezdtem.

21. K-né Zsóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 08:46
Nem, nem kamu, van ilyen, ismerek ilyen párt, 10+éve vannak együtt, 3 gyerekük van.
20. pötibaba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 08:38
Szerintem igen. Az igaz barátságokból lehet igen mély szerelem is, minden külsőséget háttérbe szorítva. Maradj a barátja, ha élvezed a társaságát. Aztán majd lesz valahogy.
jan. 29. 07:15
De meg ám!
18. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 23:05
Abszolút, én is így voltam a férjemmel.
17. Pasionella (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 23:00
Dehát Ő nem volt csúnya csak bolond arcokat vágott. Lehet sokszor viccelődés közben te is vagsz olyan arcokat nem és arra mondta. Benny Hill egy bohókás vicces arcú fickó volt és nem rossz értelemben.
16. bnedora (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 22:23
Ő miért lenne csúnya?
15. srcrss (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 22:13
🤭
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Pasionella)
jan. 28. 22:11
Benny Hill
13. Pasionella (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 21:33

Kihez hasonlított?

Nekem annó a férjem nem tetszett, ez van, nem azért mert csúnya, egyszerűen nem volt a zsanerem mégis beleszerettem mert a lelkébe szerettem bele elsősorban. Sok éve vagyunk már együtt, szóval nem mind kamu 😊

12. R.Eszter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 20:47

Egyszer valakitől hallottam egy mondatot, ami talán erre a helyzetre is vonatkozhat:

"a barátság szerelemmé szépült".

Ki tudja, talán nálad is így történik.

11. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 20:33
És ezt mind egy mondatban? Biztosan létezik olyan, hogy egy nem szimpatikus személy később azzá válik. Sok sikert!
10. idl367
jan. 28. 19:55

Kizárt..

De attól még beléd szerethet.

9. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 19:18
Burkoltan lecsúnyázott? Kedves tőle. Szereted, ha aláznak?
8. 8a5caeb182 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 19:15
Ilyesmi max a Mónika Show-ban létezett csak :D
7. Enissa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 19:06
Nem hiszem. Főleg, ha Danny DeVito-hoz hasonlított netán. De nyújthatsz olyan pluszt neki, ami felírja, hogy nem vagy szép.
6. a6e86abb96 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 28. 19:06
Te érted amit írsz? :D
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8a5caeb182)
jan. 28. 19:05
Pedig lehetett ilyet olvasni hogy először hogy nem is tetszett aztán szerelmes lettem belé ez mind kamu?
jan. 28. 19:02
Személyes tapasztalatból állíthatom, hogy nem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Enissa)
jan. 28. 18:54
3-szor
jan. 28. 18:52
Hányszor találkoztatok már?
jan. 28. 18:38
Internetről találkoztam egy nővel aki a randi végén azt mondta hogy nagyon hasonlítok bizonyos hírességekhez, akik köztudottan nagyon csúnyák, meg hogy élőben más vagyok mint a fényképeken, de hogy barátkozásba szívesen benne van, mert jó volt velem beszélgetni, most lényegében barátkozunk találkozgatunk ma is sétáltunk Budapesten jókat beszélgettünk megittunk egy korsó sört a tali végén szorosan megöleltük egymást, meg hogy várja is a következő talit ami egy hét múlva lesz, ilyen intenzívebb találkozások során kialakulhat vonzalom, megszépülhetek a szemébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook